Програми та програми

Windows 10 Blue Death Screen та перезавантаження комп'ютера

Windows 10 Blue Death Screen та перезавантаження комп'ютера

Зміст

Windows 10

Якщо при завантаженні операційної системи Windows є помилка зупинки (дуже синій екран смерті, BSOD), то захищаючи систему, виконує автоматичне перезавантаження. Однак адміністратор, як правило, для діагностики проблеми, щоб не вдаватися до більш часового методу з вивченням сміттєзвалища в пам'яті проблемної системи, потрібно побачити конкретний код помилки та назву Гнучкий компонент (бібліотека або драйвер) на екрані BSOD. Однак у Windows 7 і вище, після автоматичного перезавантаження ОС, негайно запущений компонент автоматичного ремонту (автоматичне відновлення), який намагається виправити типові помилки, через які ваші вікна не можуть нормально завантажуватися.

Порада. Деякі користувачі -початківці вважають, що BIOS/UEFI виконує автоматичне перезавантаження, коли не вдається і намагається вимкнути перезавантаження в BIOS. Однак автоматичне перезавантаження - це функція операційної системи Windows і відключіть її в налаштуваннях BIOS, не буде працювати.

Однак іноді функція автоматичного ремонту працює неправильно. Під час виконання діагностичних тестів комп'ютер може перезавантажити (через якусь помилку) і знову запускається автоматичний ремонт. Таким чином, ваш комп'ютер застрягає в нескінченному циклі перезавантаження, постійно відображаючи напис, підготовка автоматичного ремонту (підготовка автоматичного відновлення) або автоматичного ремонту не змогла відремонтувати ваш ПК (автоматичне відновлення не змогло відновити комп'ютер).

Ви можете вимкнути автоматичне перезавантаження з графічного інтерфейсу Windows (поки проблеми з проблемами з нескінченним перезапуском). Йти до Панель управління, Оберіть Система, Виберіть у лівому меню Додатковийваріантисистеми.

На вкладці Додатково У розділі "Завантаження та реставрація" натисніть кнопку Варіанти.

У вікні, яке відкрилося в розділі "Відмова від системи", вийміть галочку Виконайте автоматичне перезавантаження.

Клацати добре.

Автоматичне перезавантаження можна вимкнути через реєстр. Для цього відкрийте редактор реєстру (Regedit) та перейдіть до відділення Hkey_local_machinessystomurentrolsetrolcrashcontrol. Знайдіть ключ Автомотор І змінити його значення на:

Ви можете змінити значення ключа реєстру за допомогою команди:

reg Додати "hkey_local_machinesystemcurrentcontrolsetcontrolcontrol" /v autoreboot /t reg_dword /d 0 /f

Це універсальний метод, який підходить для будь -якої версії операційної системи Windows.

У випадку, якщо під час завантаження Windows пристрій негайно перезавантажується (циклічне перезавантаження) і не дозволяє вносити зміни до його налаштувань, необхідно вимкнути автоматичне перезавантаження при запуску по -іншому.

Після декількох невдалих спроб завантажити систему, ви повинні побачити напис "Підготовка автоматичного відновлення":

Замість перезавантаження ви повинні побачити вікно "Вибір дії" - натисніть кнопку Пошук та усунення несправностей (Windows 10):

Тоді Додаткові параметри:

І Завантажити параметри:

У вікні, яке відкриється, просто натисніть кнопку Перезавантажувати. Комп'ютер перезавантажиться, а вікно "Параметри завантаження" відкриється та відкриється. Оберіть Відключіть автоматичний перезапуск після відмови (Ключ F9):

У випадку, якщо вам вдалося завантажити в безпечний режим, відкрити командний рядок і перевірити цілісність системного зображення:

Диск /в Інтернеті /очищення /зображення /відновлення

Щоб виправити циклічне перезавантаження, вам знадобиться завантажувальний / інсталяційний диск з Windows 10, або вам потрібно завантажитися в середовищі Winre та запустити командний рядок (Trubleshoot> Додаткові параметри> Командний пункт). Якщо ви завантажили комп'ютер з інсталяційного диска Windows 10, ви можете запустити командний рядок, натиснувши клавішу встановлення на екрані початку встановлення Shift+F10.

У відкритому командному рядку потрібно перевірити жорсткий диск комп'ютера на наявність пошкодження файлової системи та блоків диска за допомогою команди CHKDSK. Щоб перевірити всі диски та виправити помилки, дотримуйтесь:

Chkdsk /f /r

Ви можете відключити початок автоматичного відновлення системи, завершивши команду:

BCDEDIT /НАСТУПНІ

У деяких випадках причиною проблеми є наявність пошкодження у файлі файлів реєстру, через який він не може нормально завантажуватися. Ви можете спробувати замінити файли реєстру на каталог резервною копією (ця резервна копія файлів реєстру створюється автоматично з правильним відключенням комп'ютера). Дотримуйтесь команди:

Скопіюйте C: WindowsSystem32Configgack* C: WindowsSystem32Config

Щоб проаналізувати причину неможливості завантаження, спробуйте відкрити файл файлу c: windowssystem32logfilessrttrail.txt та проаналізуйте помилки в ньому. Можливо, він буде містити корисну інформацію про несправність.

У попередніх версіях Windows можна було виправити цю проблему лише за допомогою повного перевстановлення системи. У Windows 10 циклічне перезавантаження набагато простіше та швидше.

Отже, як усунути циклічне перезавантаження Windows 10 та привести комп'ютер або ноутбук у робочий стан?

Що таке циклічне перезавантаження?

Загалом, Windows 10 не особливо схильна до нескінченного циклу перезавантаження, проте, іноді ця проблема все ще виникає.

Найчастіше циклічне перезавантаження відбувається після відмови від Windows, коли система намагається правильно завантажитися після включення на комп'ютер. Як результат, комп'ютер не відображає екран входу в систему і знову намагається перезапустити Windows.

Через те, що в Windows 10 є циклічне перезавантаження?

Циклічне перезавантаження в Windows 10 - це не найприємніша річ. Але через те, що це відбувається? Найчастіше ця невдача провокує три фактори:

Щось у цих трьох процесах - це не так, в результаті чого комп'ютер потрапляє в нескінченний цикл перезавантаження.

Ця проблема займається Windows вже багато років. В кінці цієї статті ви знайдете кілька порад щодо виправлення циклічного перезавантаження у Windows 7 та Windows 8. Ми поговоримо про усунення нескінченного перезавантаження Windows 10 прямо зараз.

Прочитайте також: Захоплення чотиристоронніх рукоятки WPA/WPA2 PSK

Усунення циклічного перезавантаження у Windows 10 за допомогою автоматичного інструменту відновлення

Якщо вам пощастить, система виправить все без вашого втручання за допомогою автоматичного інструменту відновлення. Як правило, він починається лише після декількох циклів перезавантаження, тому просто дайте комп’ютеру час, щоб дістатися до цього етапу.

Однак якщо автоматичне відновлення не почалося протягом 15 хвилин, то прийшов час взяти все у свої руки.

Безпечний режим

Існує три способи виправити циклічне перезавантаження в Windows 10:

один. Вхід у безпечний режим через мульти -навантажувальне меню

Якщо на ПК встановлено кілька версій Windows, зачекайте появи екрана з вибором ОС. Потім замість Windows 10 виберіть Змінити значення за замовчуванням або виберіть інші параметри. Дотримуйтесь підказок і введіть у безпечний режим.

2. Вхід у безпечний режим вручну

У деяких випадках ви можете увійти в безпечний режим з Windows 10. Це можливо, якщо комп'ютер переходить у перезавантаження при запуску певної програми або підключення певного обладнання.

Перейти в безпечний режим у Windows 10 може бути трьома способами:

Прочитайте також: Крапу: Методи надсилання #Part 1

Як ви вже розуміли, ви не можете витрачати час на введення команд. Перший спосіб буде простіше і швидше використовувати.

3. Доступ до безпечного режиму за допомогою інсталяційного носія

Користувачі Windows 10 зазвичай мають розділ відновлення на жорсткому диску. Якщо нікого немає, ви можете самостійно створити диск відновлення (на привід або DVD), завантажуючи Windows 10. Майте на увазі, що вам потрібно буде створити диск відновлення на іншому комп’ютері.

Далі вам просто потрібно вставити диск відновлення. Або введіть UEFI/BIOS (натисніть Дещо, F8, або F1 Під час завантаження системи) і знайдіть менеджер Woot.

Виберіть підключений зовнішній носій як розділ відновлення та перезавантажте комп'ютер.

Обидва методи забезпечують доступ до інструменту автоматичного відновлення або до меню з додатковими параметрами.

Виправлення циклічного перезавантаження в Windows 10 через безпечний режим

Вводячи в безпечний режим, ви можете зупинити процес циклічного перезавантаження. Для цього вам потрібно буде видалити драйвери через командний рядок або останнє оновлення Windows.

Усунення циклічного перезавантаження, спричиненого оновленням Windows

У командному рядку (який ви запустили від імені адміністратора) Введіть:

Чиста зупинка wuauserv

Тоді:

Чисті шматочки зупинки

Зачекайте відповіді, а потім перейдіть до папки C: WindowsSoftwaredistribution. Видаліть весь вміст каталогу.

(Якщо ви відкриєте лише меню з додатковими параметрами, використовуйте для цього командний рядок).

Після перезавантаження Windows 10 він буде працювати, як і раніше.

Усунення циклічного перезавантаження, спричиненого додатком або грою

Ви підозрюєте, що в нескінченному циклі перезавантаження Windows 10 винен у встановленні програми (швидше за все, запускається з системою)? Або причиною цього може бути нещодавно встановлена ​​гра? У будь -якому випадку ця проблема вирішується шляхом видалення цього програмного забезпечення.

Просто знайдіть його через меню «Пуск» та виберіть пункт Delete.

Після перезавантаження Windows 10 працюватиме в звичайному режимі.

Усунення циклічного перезавантаження, спричиненого встановленням водія

Якщо система переходить у нескінченний цикл перезавантаження завдяки водіям для обладнання, то ця проблема також вирішується через безпечний режим.

Натисніть правою кнопкою миші на значок Почати І вибрати Диспетчер пристроїв. Знайдіть у диспетчеру пристрій, який може спричинити збій. Зазвичай це нещодавно доданий пристрій, хоча є винятки. Натисніть кнопкою правої миші на пристрої, виберіть Властивості> Драйвер, Потім натисніть кнопку Рулон.

Прочитайте також: Як відновити замаскований документ "Microsoft Word" після раптового відмови системи

Якщо це не допомогло, вимкніть пристрій і видаліть драйвер. Для цього вам потрібно поставити курсор на пристрій, натисніть на праву клавішу миші, виберіть елемент Від'єднайте пристрій, а потім Видаліть драйвера.

Після цього ви можете перезавантажити Windows 10.

Усунення нескінченного циклу перезавантаження шляхом перевстановлення/відновлення Windows 10

Якщо ви не можете увійти в безпечний режим, або вищезазначені методи не працюють, то залишається лише перевстановити систему. Ви також можете спробувати скинути Windows 10 до заводських налаштувань.

Як результат, ви отримаєте абсолютно "чисту" систему. Тому, перш ніж перевстановити, не забудьте створити резервну копію даних, що зберігаються на вашому ПК.

Усунення циклічного перезавантаження у Windows 8

Виправлення цієї проблеми в Windows 8 та 8.1 не сильно відрізняється від рішення для Windows 10.

Справжня різниця полягає в тому, що Windows запускає автоматичне відновлення у випадку проблеми. Звідси ви отримуєте доступ до меню з додатковими параметрами, які можуть бути недоступні в стані циклічного перезавантаження. У цьому випадку вам потрібно буде знайти параметри завантаження та вибрати елемент Увімкніть безпечний режим.

Усунення нескінченного циклу перезавантажень у Windows 7

Ця невдача виникає не лише у Windows 10. Для того, щоб зняти Windows 7 з циклічного перезавантаження, вам знадобиться диск відновлення. Якщо у вас немає оригінального DVD, завантажте Windows 7 з Microsoft.

Проблема вирішена!

Циклічне перезавантаження є поширеною проблемою цієї операційної системи. Хоча попередні версії Windows пропонують кілька рішень у параметрах відновлення, ці методи не завжди допомагають. На щастя, Windows 10 має чудові інструменти для відновлення, які дозволяють швидко усунути проблему циклічного перезавантаження.

Виконуючи кроки від нашого керівництва, робіть все точно так, як зазначено в інструкціях. Якщо ви робите помилки при введенні команд у командному рядку, неможливо їх виправити.

Відмова від відповідальності: Ця стаття написана лише для навчальних цілей. Автор чи видавець не опублікував цю статтю для шкідливих цілей. Якщо читачі хотіли б скористатися інформацією для особистих вигод, то автор та видавець не несуть відповідальності за будь -яку шкоду чи шкоду.

ОС Windows 10 застрягли в нескінченному циклі перезавантаження

Що може бути причиною того, що ви намагаєтесь ввести в безпечний режим. Якщо ви можете потрапити в безпечний режим, відмінно; Але якщо ні, то вам доведеться використовувати інсталяційний носій.

Перш за все, нехай він перезапуститься пару разів і подивіться, можливо, ця проблема зникла. Іноді Windows може автоматично відображати параметр відновлення Windows або автоматично запускати опцію автоматичного відновлення. Але якщо він продовжує перезапуститись, спробуйте ці пропозиції.

один. Постійне перезавантаження після встановлення оновлень, драйверів або програм.

Якщо у вас є система подвійного завантаження, то вам буде трохи простіше. У подвійному завантаженні ОС є екран вибору, де ви можете вибрати ОС для завантаження, і ви побачите зміну значень за замовчуванням або ви можете вибрати інші параметри.

Виберіть його, а потім перейдіть конфігурації для неприємностей> Додаткові параметри> Запустіть Windows.

Під час запуску відкрийте налаштування, натисніть 4 на клавіатурі, щоб вибрати, щоб увімкнути параметр безпечного режиму-Увімкнути безпечний режим.

Ця опція перезавантажить комп'ютер у безпечному режимі.

Якщо на комп’ютері встановлено лише одну операційну систему, то ви повинні знайти спосіб завантажити Windows 10 у безпечному режимі. Варіанти включають:

Введіть тип відключення /r /o У збільшеному командному рядку для перезавантаження комп'ютера до додаткових параметрів завантаження або консолі відновлення.

Якщо ви вже вмикали клавішу F8 раніше, то для вас все буде простіше, оскільки ви можете натиснути клавішу F8 під час завантаження, щоб ввести в безпечний режим. Якщо ви не можете ввести безпечний режим, то йому може знадобитися завантажуватись у Windows 10 за допомогою встановлення Windows Installation або на диску відновлення "та виберіть" Відновити комп'ютер, щоб ввести усунення несправностей> Додаткові параметри запуску> Командний рядок. Тепер ви можете використовувати CMD для запуску команд. Ви можете використовувати DVD Windows 10 або завантажувальний USB-накопичувач, або ви можете записати ISO-iMage Windows 10 на USB-диску за допомогою іншого комп'ютера.

Але, в будь -якому випадку, як тільки ви покинули цикл перезавантаження і входили в безпечний режим, і додаткові варіанти вам доступні, у вас є такі варіанти:

Якщо ви вводите безпечний режим, ви можете:

Відкрийте панель управління> Програми та компоненти> Переглянути встановлені оновлення. Тут ви можете видалити оновлення, які порушують звичайну роботу комп'ютера (включаючи оновлення), які ви, можливо, нещодавно встановили до початку вашої проблеми. Якщо ви встановили будь -яку програму, ви також можете її видалити.

Якщо ви нещодавно оновили драйвери всіх своїх пристроїв, а тепер ваш комп'ютер постійно перезапускає Windows, ви можете спробувати усунути проблеми та проблеми з драйверами або розглянути можливість відключення драйверів до попередньої версії.

Якщо ви ввели в безпечний режим або отримали розширені параметри запуску, то для вас будуть доступні такі параметри:

Запустіть командний рядок від імені адміністратора. Введіть CMD у поле, яке з’явиться на екрані комп'ютера, а потім введіть наступні рядки тексту, по одному, і натисніть кнопку Enter.

Тепер перейдіть до C: WindowsSoftwaredistribution до папки та видаліть усі файли та папки всередині.

Перезавантажте комп’ютер. Він повинен мати можливість завантажувати на робочий стіл.

Якщо ви хочете, ви також можете заборонити перезавантаження після оновлення Windows за допомогою групової політики або редактора реєстру.

2. Постійне перезавантаження через збій обладнання

Невдача апаратного забезпечення або нестабільність системи може призвести до того, що комп'ютер постійно перезавантажується. Проблема може бути на оперативній пам’яті, жорсткому диску, джерел живлення, відеокарти або зовнішніх пристроях: - або це може бути проблемою перегріву або BIOS. Ця публікація допоможе вам, якщо ваш комп'ютер висить або перезавантажить через проблеми з обладнанням. Ви повинні бути в безпечному режимі, щоб мати можливість внести зміни.

3. Після перезавантаження синього екрану та ніг помилки

Щоб запобігти проблемам з програмним забезпеченням або проблемами з драйверами та проблемами повторного перезавантаження комп'ютера після зупинки та помилки, виконайте наступні дії. Вам потрібно переконатися, що ви можете прочитати код помилки, який, в свою чергу, може допомогти вам усунути проблему. Ви повинні бути завантажені в безпечний режим, щоб мати можливість внести зміни.

Використовуючи меню Winx Windows 10, відкрити систему. Далі натисніть на додаткові параметри системи> Додатково> Завантаження та відновлення налаштувань>. Видаліть прапор автоматично перезапустити. Натисніть кнопку програми / OK та вихід.

Як альтернатива, відкрийте редактор реєстру та перейдіть до наступного розділу:

Hkey_local_machine \ currentrolset nacontrolcrashcontrol

Створити або змінити dword за допомогою імені тут Автомотор Коли система згортається, і встановіть своє значення в 0.

Тепер, якщо у вашій ОС трапиться аварія через помилку, що не можна, то комп'ютер не буде перезавантажений, і буде відображено повідомлення про помилку, яке допоможе вам усунути синій екран.

4. Циклічна помилка перезавантаження після оновлення

Ця публікація допоможе вам, якщо оновлення Windows не зможе виконати, а комп'ютер переходить у нескінченний цикл перезавантаження.

Зловмисні програми або вірусні інфекції також можуть бути можливим причиною перезавантаження комп'ютера. Розсипте свій комп'ютер глибоко за допомогою програмного забезпечення антивірусу. Ви також можете використовувати інше антивірусне програмне забезпечення для сканування Windows 10, лише для вірності.

Всього найкращого!

2017-11-20

Ми очищаємо історію в браузері Yandex
Збереження історії в браузері - це дуже зручна функція. Якщо ви раніше переглядали якийсь сайт, вам сподобався, і вони забули його позначити, ви может...
Встановлення Windows 10 на диск SSD
Суцільні жорсткі диски SSD -це альтернативна версія HDD (приводь на жорстких магнітних дисках), що має перевагу за розміром, ваги та швидкості запису....
Діагностика командного рядка Windows
Діагностика Windows за допомогою командного рядка дозволяє проаналізувати та усунути багато проблем із мережевими з'єднаннями та Інтернетом. Слід зазн...