Інтернет

Послуга Rollapp, або як запускати програми, не завантажуючи їх на комп’ютер

Послуга Rollapp, або як запускати програми, не завантажуючи їх на комп’ютер

Нікому сьогодні не секрет, що для перегляду та редагування текстових та графічних файлів зовсім не потрібно встановити відповідні програми на комп’ютер. Перегляд та редагування даних підтримує багато популярних хмарних служб, але всі вони без винятку з ресурсу коллап, Представляючи справжні катали віртуальних додатків, які можна запустити за допомогою найбільш звичайного браузера.

Зараз у базі даних служби є більше 170 Програми та ігри, і більшість з них, з точки зору функціональності, практично жодним чином не поступаються встановленим програмам. Тут ви знайдете ігри, текстові та графічні редактори, архіви та утиліти, засоби для роботи з аудіо, навчальними програмами та інструментами для розробників.

З їх допомогою ви можете переглянути, редагувати та зберігати дані, хоча для цього вам доведеться підключити одну з хмарних сховищ до Rollapp. Це може бути Google Drive, Драпір, Коробка, Ондринь, Яндекс.Диск і Webdaw.

Ви можете працювати у віртуальних програмах так само, як ніби вони були встановлені на локальному комп’ютері. Обробка даних виконується на Віддалений сервер, Там, де знаходиться програмне забезпечення, на ПК користувач займається лише графічним інтерфейсом.

Виконання віртуальних програм залежить від більшої частини якості з'єднання, хоча деякі програми, наприклад, 3D-Редактори все ще можуть виконувати певні вимоги до графічних можливостей системи.

Реєстрація для роботи з коллап Обов'язковий. Деякі програми можуть бути запущені в тестовому режимі, але тоді ви не зможете завантажувати та зберегти файли, проте також є додатки, для яких потрібна оплачувана підписка. Послуги послуг надаються на оплачуваній основі, але під час Чотирнадцять-Ви можете використовувати їх безкоштовно. Є й інші, не настільки суттєві обмеження, наприклад, користувачі, які не мають передплати, не можуть запускати більше трьох програм одночасно.

Віртуальні програми Rollapp: www.коллап.Com

Як виправити 0xc004f050 у Windows 10
Сьогодні ми будемо мати справу з помилкою активації Windows 10 за допомогою коду 0xC004F050. Ця проблема може з’явитися з різних причин, перелічити їх...
Драйвер NVIDIA не встановлений у Windows 10 - рішення
Якщо програмне забезпечення відеокарти від NVIDIA під час встановлення дає помилку, спочатку зверніть увагу на версію та збірку Windows. Несумісність ...
Boom - альтернативний аудіоплеєр з мінімалістичним інтерфейсом
Розробники мультимедійних гравців часто намагаються залучати користувачів, додаючи різні додаткові функції до своєї продукції, але це не завжди принос...