Інтернет

Fotojet Service, або як створити творчий колаж у браузері

Fotojet Service, або як створити творчий колаж у браузері

Створення колажів - це приємний і захоплюючий урок, крім того, він не потребує особливого досвіду і навіть встановлення спеціальних графічних редакторів на комп’ютер. Ви можете створювати колажі, обкладинки або вітальні листівки, використовуючи онлайн -сервіси, такі як Fotojet. Послуга дуже проста, вона не вимагає обов'язкової реєстрації, однак, ті, хто хоче отримати доступ до деяких додаткових можливостей, таких як збереження колажів у галереї, можуть бути зроблені в обліковому записі Fotojet.

Вказуючи лише на робочу адресу електронної пошти та винайти пароль.

База обслуговування має десять основних шаблонів, кожен з яких містить щонайменше десяток варіантів для розташування фотографій, що використовуються для створення фотографій. Є класичні шаблони, креативні, комічні, візерунки в "стилі" YouTube, Instagram, Facebook тощо.

Після вибору шаблону у вікні браузера буде завантажено додаток, в який вас запросять нарешті визначити шаблон та завантажити фотографії в тимчасовий каталог.

Завантажені зображення можна обертати, масштабувати, вирізати, обертатися горизонтально та вертикалі, застосовувати до них фотофільтри, додати довільні текстові написи і навіть прикрасити кліпартом, що також є великою кількістю Fotojet. А послуга також підтримує зміну фону підкладки, працюйте з шарами та проведення історії операцій, щоб ви могли в будь -який час скасувати невдалий ефект.

Готовий колаж можна зберегти на місцевому комп’ютері, поділитися ним через соціальні мережі або принести його на принтер. Підтримуючи диск, програма запропонує вибрати формат (Доступні JPEG та PNG) і дозвіл, до речі, досить пристойний.

Веб -сайт служби: www.Фотоєт.Com

12 найкращих програм для встановлення драйверів
Раніше драйвери повинні були бути встановлені окремо після встановлення системи. Зараз у Windows 10 все передбачено заздалегідь. Але все-таки трапляєт...
Як встановити пароль на архіві у Вінрарі та 7-ZIP
У сучасному світі майже всі особисті дані повинні бути надійно захищені, оскільки в будь -який час вони можуть потрапити в руки зловмисника. Якщо ви д...
Windows 10 не бачать мережевих папок - рішення
Щоб зручно обміняти файли, надрукувати документи на одному принтері з декількох комп'ютерів та скористайтеся загальним Інтернетом, ПК поєднуються в ме...