Інтернет

БІОДИРИТАЛЬНА СВІТАЛЬНА СЛУЖБА - Інтерактивна анатомічна 3D -atlas

БІОДИРИТАЛЬНА СВІТАЛЬНА СЛУЖБА - Інтерактивна анатомічна 3D -atlas

Якщо ви зацікавлені в медицині і хочете дізнатися більше про структуру людського тіла, вам потрібен високоякісний ілюстрований посібник, наприклад, наприклад Біодигітальна людина. Це справжній анатомічний атлас у 3D-Формат, який можна переглянути прямо у вікні браузера, але тривимірна продуктивність не є його єдиною перевагою. Ви можете увімкнути та відключити відображення різних систем та органів, наблизити їх, повернути їх під різними кутами, враховуючи навіть найменші деталі під необхідним кутом.

Сервісний інтерфейс та додані описи англійською мовою, але це не повинно стати серйозною перешкодою для знань.

Примітка: Для перегляду атласу краще використовувати Mozilla Firefox, оскільки в Chrome та Opera відкриття ресурсу може закінчитися помилкою.

Керівництво проводиться за допомогою миші та спеціальної плаваючої панелі, розташованої в нижньому правому куті екрана. Клацнувши стрілки, ви можете перемістити зображення горизонтально та вертикально, прокручуючи колеса мишей - масштаб.

Переміщення миші за допомогою затишної лівої кнопки - поверніть малюнок під прямим кутом, для тих же цілей ви можете використовувати апаратні клавіші. Меню, подібне до дерева, розташоване з лівого боку вікна, кожен із тринадцяти елементів якого відповідає одній ключової системи людського тіла.

Біодигітальна людина підтримує пошук та перегляд окремих органів та підсистем, створення скріншотів та галерей, додавання анотацій користувачів та навіть припадків за допомогою використання Віртуальний скальпель.

Для роботи з послугою потрібна реєстрація, під час якої вас запрошують вказати сферу вашої діяльності та рівень знань у медицині. Загалом, послуги біодигітальної людини є безкоштовними, але для доступу до деяких розширених ресурсних можливостей може знадобитися передплата на передачу.

Веб -сайт служби: Людський.Біолігітальний.Com/індекс.HTML

Як перенести контакти в андроїд-самогубство
Експерти підрахували, що росіяни змінюють мобільні телефони в середньому 1,5 - 2 роки. Одні роблять це необхідним, інші в пошуках виходів нових моделе...
Як підключити USB -модем до маршрутизатора та налаштувати Інтернет
У більшості випадків, під час підключення USB-модемів до маршрутизаторів Wi-Fi, підключення до Інтернету працює автоматично. Залишається лише налаштув...
Movavi Screen Capture Studio - екран відео -рекордера та потужний редактор відео
Час від часу доводиться мати справу з необхідністю підтримувати вміст екрана у візуальній формі, щоб потім продемонструвати його іншим користувачам. З...