Програми та програми

Сканер для Windows 10 - інструмент для сканування документів на UWP

Сканер для Windows 10 - інструмент для сканування документів на UWP

Зміст

 • Операційна система: Windows 10
 • Російська мова є
 • Ліцензія: безкоштовно
 • Оновлення від: 1.12.2017 рік
 • Завантаження: 34 919

HPSCAN на комп'ютері Windows 10 для роботи з копіювальними та сканерами російської мови Мархпна."Data-sposter =" http: // proogrammki.Org/uploads/posts/2017-12/1512111852_hp-support-sssistant для дому-desktops.Png "data category =" драйвери "data-promo ="/шаблони/за замовчуванням/зображення/dwn.png "href =" https: // підтримка.HP.Com/by-ru/драйвери "rel =" nofollow "target =" _ blank "> Завантажити сканування HP безкоштовно

Власники сканерів та копірайтерів, виготовлених Hewlett-Packard, можуть значно спростити роботу з цими пристроями за допомогою зручної утиліти SCAN HP. Він має багато шаблонів сканування і наділений декількома корисними функціями:

Поділіться зі своїми друзями:> Сканування на комп'ютері Windows 10 для роботи з копіювальними та сканерами російської мови Мархпна."Data-sposter =" http: // proogrammki.Org/uploads/posts/2017-12/1512111852_hp-support-sssistant для дому-desktops.Png "data category =" драйвери "data-promo ="/шаблони/за замовчуванням/зображення/dw.png "href =" https: // підтримка.HP.Com/by-ru/драйвери "rel =" nofollow "target =" _ blank "> Завантажити сканування HP безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл сканування HPПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте сканування HPHPSCAN на комп'ютері Windows 10 для роботи з копіювальними та сканерами російської мови Мархпна."Data-sposter =" http: // proogrammki.Org/uploads/posts/2017-12/1512111852_hp-support-sssistant для дому-desktops.Png "data category =" драйвери "data-promo ="/шаблони/за замовчуванням/зображення/dwn.png "href =" https: // підтримка.HP.Com/by-ru/драйвери "rel =" nofollow "target =" _ blank "> Завантажити сканування HP безкоштовно

На сайті softforscan.RU представив усі добре відомі програми для сканування документів, які можна завантажити абсолютно безкоштовно. Ці програмні рішення значно розширюють можливості стандартних інструментів, інтегрованих в операційну систему. Програми сканування дозволяють відредагувати отримані файли, а також зберігати їх у різних форматах, наприклад, у форматі PDF. Це програмне забезпечення підходить для всіх відомих сканерів: Canon, HP, LG, Samsung, Epson та інші. У багатьох представлених програмах сканування в цьому списку є російська. Якщо у вас є труднощі або проблеми, ви можете скористатися безкоштовним помічником і задати своє запитання.

Еббі Фінерадер

Abbyy Finereader - найкраща програма для сканування документів, розроблених російською компанією Abbyy. Використовуючи цей інструмент, ви можете сканувати та розпізнати текст з різних джерел паперу, включаючи газети та тексти, набрані на друкарських машинах. Finereader дозволяє зберігати файли у всіх популярних форматах, а у версії 11 є можливість зберегти у форматі DJVU. Abbyy Finereader ідеально підтримує 192 мови, 43 з яких підтримують правопис, підтримується. Більше 20 мільйонів людей у ​​всьому світі використовують цю програму.

Завантажити Abbyy Finereader

Ліцензія на програму
Обмеження 30 днів, 100 сторінок
Мова
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Вуескан

Vuescan - додаток, який значно розширює можливості стандартних інструментів, вбудованих в операційну систему Windows. Завдяки власному механізму взаємодії сканера з комп’ютером, Vuescan дозволяє вирішити всі проблеми з підключенням застарілих моделей сканера. Слід також відзначити велику кількість параметрів кольорів, а також можливість збереження файлів у форматі RAW. Ця можливість дозволяє максимізувати якість професійних фотографій. Використовуючи Vuescan, користувач може запустити сканування пакету і тим самим обробляти велику кількість документів.

Завантажте Вуескан

Ліцензія на програму Умовно оплачений
Обмеження
Мова
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Winscan2pdf

WINSCAN2PDF - Портативна безкоштовна програма для сканування документів, за допомогою якої можна сканувати та зберегти файл у форматі PDF. Перевага цього додатка - це простий інтерфейс та висока швидкість.

Завантажити winscan2pdf

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Кундеформ

Cuneeform - це вільно розповсюджений текст для визнання текстів, розроблених російською компанією когнітивні технології. Додаток ідеально розпізнає тексти на папері з можливістю подальшого редагування. Cuneeform також має велику кількість інструментів сканування зображень. Cuneeform підтримує понад 20 мов, до яких належить наступне: російська, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська та багато інших. Особливість програми - відкритий код, який дає можливість розробникам з усього світу постійно змінювати та вдосконалювати його.

 

Завантажте CuneeForm

Ліцензія на програму
Обмеження відсутня
Мова Російська англійська
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

NAPS2

NAPS2 - це невелика і дуже зручна програма сканування з російською мовою та високою швидкістю. Завдяки підтримці функції OCR (оптичного розпізнавання тексту), використовуючи NAPS2, ви можете сканувати, а потім розпізнати тексти з можливістю подальшого редагування. NAPS2 дозволяє підтримувати різні профілі конфігурації, щоб користувач міг гнучко налаштувати параметри для кожного типу файлу, а потім перемикатися між ними за потреби. У програмі є менеджер сканера, з яким ви можете легко керувати всіма сканерами, підключеними до комп'ютера. Ще одна перевага програми - підтримка сканування пакетів, а також можливість завантажувати раніше скановані документи.

Завантажте NAPS2

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Canon MF Toolbox

Canon MF Toolbox - це невелика програма сканування, призначена для роботи з сканерами Canon. Використовуючи утиліту інструментів Canon MF, ви можете значно підвищити продуктивність, а також оптимально налаштувати сканер для роботи з різними типами матеріалів. Canon MF Toolbox має простий інтерфейс, за допомогою якого можна сканувати буквально на кілька клацань, а потім зберегти матеріал майже в будь -якому форматі.

Завантажити Canon MF Toolbox

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова
Операційна система

Scan2pdf

SCAN2PDF -це безкоштовна програма для сканування документів у форматі PDF, яка має велику швидкість роботи, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та наявність російської мови. Програма також має вбудований перетворювач, з яким ви можете переробити майже будь -який файл у форматі PDF.

Завантажити SCAN2PDF

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Scanitto pro

Scanitto Pro - це зручна утиліта, не перевантажена непотрібними варіантами, щоб ви могли сканувати буквально один клацання. З особливостей програми слід зазначити:

Scanitto Pro підтримує такі формати: BMP, JPEG, TIFF, PNG, PDF, JP2.

Завантажити Scanitto Pro

Ліцензія на програму Умовно оплачений
Обмеження 30 днів
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Scanitto lite

Scanitto Lite - це зручний інструмент, який може значно полегшити процес сканування. Використовуючи Scanitto Lite, ви можете сканувати текстовий документ або графічний файл буквально одним клацанням, а потім зберегти файл зручний для вас формат. Scanitto Lite також підтримує прямий друк, що значно економить час користувача. З переваг цієї програми слід зазначити наступне:

Завантажити Scanitto Lite

Ліцензія на програму Умовно оплачений
Обмеження Функціональні обмеження
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Сканліт

Scanlite - це проста і дуже зручна програма для сканування документів, які мають зручний інтерфейс. Scanlite дозволяє заощадити у двох популярних форматах - PDF та JPEG. Додаток просто використовується при запуску, сканер буде вибраний автоматично, користувачеві потрібно буде лише вказати ім'я файлу та вибрати місце для його збереження.

Завантажити Scanlite

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Readiris pro

Readiris Pro - це потужна система розпізнавання текстів з друкованих ЗМІ (OCR), яка має високу точність та продуктивність. Readiris дозволяє зберігати файли у таких популярних форматах: Word, Excel, RTF, TXT, PDF, DJVU.

Readiris Pro підтримує 137 мов, серед яких є російські та українські мови.

Основні особливості програми:

Завантажте ReadIris Pro

Ліцензія на програму Оплачений
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Рушниця

Ridoc - це програма для створення електронних копій документів з великою кількістю додаткових варіантів. Використовуючи Ridoc, ви можете організувати сканер з автоматичним годуванням аркушами, що дозволить вам сканувати велику кількість файлів без участі користувачів. Ridoc підтримує велику кількість форматів, серед яких є такі - TIFF, BMP, JPEG, PNG. Це також має бути можливість прямого друку відсканованих документів, а також можливість надсилання матеріалів електронною поштою. Ridoc підтримує російську мову, тому користувачеві не буде складно зрозуміти цю програму.

Завантажити Ridoc

Ліцензія на програму Умовно оплачений
Обмеження Результат із написом "Без реєстрації"
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Доповіді

Paperscan - це безкоштовна програма сканування зображень, яка дозволяє передати максимальну якість джерельної фотографії або малювання. Незважаючи на те, що програма в основному розроблена для роботи з графічними форматами, вона може бути організована за допомогою текстових файлів. Інтерфейс Paperscan не перевантажений непотрібними варіантами, тому навіть початківець може це зрозуміти. Програма створила модуль управління мережевими сканерами, щоб її можна було використовувати в локальній мережі. Доповідь має широкий набір інструментів для редагування кольорової схеми, наприклад: перетворення в чорно -білі зображення, конфігурація яскравості, контрасту та насичення, також існує велика бібліотека фільтрів та ефектів для редагування зображень.

Завантажити документи

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова Англійська мова
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Nitro Pro

Nitro Pro - це набір інструментів, з якими ви можете виконати весь спектр обробки файлів PDF, вони включають сканування, а потім зберегти у форматі PDF. Додаток підтримує режим пакету, який дозволяє працювати з великою кількістю матеріалів. Nitro Pro дозволяє об'єднати два або більше документів в один файл. Особливістю цієї програми є можливість шифрувати файли, тим самим забезпечуючи максимальний захист власних даних. Перетворювач інтегрований у додаток, за допомогою якого ви можете перетворити файли з більш ніж 300 форматів у формат PDF.

Завантажте Nitro Pro

Ліцензія на програму Оплачено, є вилікувана версія
Обмеження відсутня
Мова Російська англійська
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Скупо

Scantool - це інструмент для отримання зображень із сканера, який має ряд додаткових варіантів, серед яких є наступне:

У налаштуваннях користувач може встановлювати такі параметри - формат (A4, A5, A6), ступінь стиснення та шлях збереження. Збереження проводиться у двох форматах - PDF та JPEG.

Завантажте Scantool

Ліцензія на програму Безкоштовний
Обмеження відсутня
Мова Англійська мова
Операційна система Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Цей перелік програм для сканування документів буде постійно поповнювати. Якщо у вас виникають труднощі під час роботи з цими інструментами, ви можете задати запитання системному адміністратору, який буде відповідати на будь -яке ваше запитання безкоштовно і спробувати вирішити проблему, яка виникла.

 • Категорія: комунальні послуги
 • Операційна система: Windows 10
 • КЛЮЧ: Не потрібно
 • Російська мова є
 • Ліцензія: безкоштовно
 • Завантаження: 2 474

Завантажте сканер Windows 10 безкоштовно

Сканування документів на комп’ютері надається за допомогою декількох компонентів: функціонального пристрою (незалежний сканер або як частина MFP), драйвери та інтерфейс програмного забезпечення. Сканер у Windows 10 має новий інтерфейс та додаткові функції. Він розташований там же - на "Панелі управління". Існує список підключених факсів, принтерів та сканерів. Інтерфейс програми досить зручний, але він більш орієнтований на факси - на початковому екрані відображається список вхідних/надсинових листів. Перехід на вкладку Сканування може бути в нижньому лівому куті інтерфейсу.

Де завантажити сканер для Windows 10?

За замовчуванням кожен виробник обладнання має власну утиліту для друку/створення електронних копій друкованого документа. Ви можете сканувати будь -які файли у поєднанні з Abbyy Finereader і створити архів будь -якого розміру на комп’ютері. Ви можете завантажити програмне забезпечення на офіційному веб -сайті компанії постачальника обладнання або використовувати опцію резерву. У магазині Windows є додаток "сканер" з мінімальним набором налаштувань. Користувач може підключити планшет або будь -який тип пристрою, вибрати активний пристрій та тип вихідного файлу (PNG, JPG). Доступна кнопка перегляду та розпізнавання.

Принцип сканера в Windows 10

Для правильного функціонування пристрою потрібно підключити його через USB або Bluetooth -адаптер до комп'ютера/ноутбука та встановити правильні драйвери. Для того, щоб не витрачати багато часу на пошук відповідного компонента, використовуйте автоматизоване рішення, як -от рішення драйверів. Програмне забезпечення проаналізує список підключених пристроїв та вибере оптимальне програмне забезпечення.Після успішного з'єднання вам потрібно буде перейти до "принтерів та факсів", налаштувати параметри сканування та запустити процес. Документ відображатиметься у загальному списку, і він може бути збережений у будь -якому форматі або переміщено до папки на робочому столі.

Побудовано -в налаштуваннях інструменту відео

Відео відео чітко ілюструє процес роботи зі стандартним інтерфейсом факсу/сканера. Він дасть базові знання, після перегляду ви можете повторити кроки з вашим пристроєм.

Документи Microsoft, що розпізнає документи, заслуговують уваги. Ви можете використовувати його або встановити програмне забезпечення у виробника обладнання. Для основних завдань також підходить стандартна програма, але якщо вам потрібно редагувати зображення: орієнтація на зміну, застосувати текст та фігури, ви не зможете обійтися без більш функціональної утиліти.

Завантажте сканер Windows 10 безкоштовно

Поділіться зі своїми друзями:

Безкоштовно!уфілерПеревірятиОфіційний розподіл сканера Windows 10ПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте сканер Windows 10Завантажте сканер Windows 10 безкоштовно

Значок акумулятора на ноутбуці з Windows 10 відсутня
Значок акумулятора допомагає контролювати рівень заряду та вивчити час, що залишився, поки кінець роботи не буде автономним. Коли він зникає з панелі ...
Які програми можуть бути приховані або відключені на Android
Купівля смартфона або планшета за допомогою «чистої» операційної системи Android, кожен користувач отримує кілька програм, попередньо встановлених за ...
Як включити новий захист від ретполіну з Windows 10 від вразливості Spectre
Хороший антивірус захистить систему від злісної, але в той же час вона може бути безсилою проти вразливості заліза, що є вражаючим прикладом Привид - ...