Помилки та проблеми

Samsung Kies для Windows 10 (32/64 біт)

Samsung Kies для Windows 10 (32/64 біт)

Зміст

Samsung Kies - Зручні та безкоштовні програми, за допомогою яких ви можете підключити телефон до ПК, а потім обмінюватися різною інформацією (насос музика, ігри, фотографії та фотографії тощо.D.) На цій сторінці ви можете безкоштовно завантажити Samsung Kies і з’ясувати, як правильно налаштувати його.

Для того, щоб підключити телефон телефону Samsung до вашого комп’ютера, вам потрібно встановити необхідну програму Samsung Kies, після чого Kies буде готова використовувати!

Після того, як ви підключили телефон до ПК, ви можете вільно передавати дані як до телефону, так і на комп'ютер, а також можете використовувати Kies для пошуку нових програм у мережі. Незалежно від вашої мережі, користувачі Samsung Kies можуть переглядати програми на комп’ютері в режимі повного екрана.

Щоб завершити персоналізацію послуг, які надає ця програма, вам потрібно зареєструвати свій мобільний телефон або просто стати членом програм Samsung, але якщо ви використовуєте стандартні послуги цієї утиліти, ви можете цього не зробити. Ця програма підходить майже для будь -якого телефону. Якщо ви є власником Galaxy Note III (Android OS 4.3 або вище), тоді вам вже потрібно завантажити нову програму Samsung Smart Switch.

Kies дозволяє вам легко та зручно синхронізувати дані. Контакти та графіки, які зберігаються на вашому пристрої, можна зберігати та легко синхронізуватися з Outlook.

Завантажте програму Samsung Kies

Дроти вже не потрібні, оскільки в останній версії Kies 2 розробники додавали функцію, з якою ви можете підключити мобільний телефон до Kies за допомогою вмісту Wi-Fi та Sync, що значно прискорить робот із програмою. Варто відзначити інші зусилля розробників, вони розробили не тільки Samsung Kies для систем Windows, але і для Mac OS.

Як користуватися Samsung Kies:

Ця програма підтримує такі пристрої Samsung:

Corby Pro GT-B5310, Wave, Galaxy Ace, Omnia II, Jet Ultra Edition, Galaxy Portal, Omnia Lite, Omnia Pro, Galaxy S, Galaxy Tab, Galaxy Gio, I8910HD, C6625, Galaxy 3 Galaxy Europa GT-I5500, Galaxy Mini Mini GT-S5570, S5230, Sidekick 4G, Champ Camera 3303 та T.D.

Системні вимоги:

Для нормального функціонування програми ваш комп'ютер повинен відповідати наступним параметрам:

Для Windows:

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8.1, 10 (і 32, і 64-бітні версії)
ЦП: Intel Core 2 Дует 2,0 ГГц або вище
Оперативна пам'ять 1,00 Гб
Жорсткий диск: 500 Мб
Роздільна здатність екрану: 1024 x 768 (600), 32 біт або більше
Необхідне програмне забезпечення .Чиста рамка 3.5 SP1 або вище, Directx 9.0c* для Windows Mobile, ActiveSync або Center пристрою, Windows Media Player 10 або вище,

Для Mac:

Операційна система: Macos x версія 10.5 або старша версія
ЦП: 1,8 ГГц Intel і вище
ОЗП: 512 Мб
Жорсткий диск: 100 Мб

Samsung Kies - це зручна програма для управління ОС та системою планшетного комп'ютера або мобільного пристрою Samsung. Параметри утиліти дозволяють оновлювати ОС, синхронізувати дані з ПК, контрольними медіа -файлами, копіювати контакти, встановлювати різні програми на мобільному пристрої. Ми рекомендуємо безкоштовно завантажити програму Samsung Kies для операційної системи Windows 10 за посиланням нижче.

Мобільні пристрої, планшети та інші пристрої компанії Samsung популярні у всьому світі. Не дивно, що існує багато додатків, які розширюють функції та можливості пристроїв. Одним із таких корисних системних утиліт є Samsung Kies, що іноді важко обійтися.

Автоматизований та російський інтерфейс -це дозволяє працювати з утилітою будь -яким користувачем. Як тільки підключіть пристрій до ПК, Samsung Kies автоматично шукатиме оновлення та помилки.

Завдяки програмі, ви можете легко підключити смартфон до комп'ютера, встановити речі у файли, оновити. Абсолютно безкоштовна програма, яку можна завантажити з нашого сайту.

Синхронізація пристроїв за допомогою ПК можлива через:

Як тільки мобільний пристрій буде знайдено, почніть працювати з ним у Samsung Kies. Спочатку слід проводити синхронізацію всіх даних між ПК та смартфоном (медіа -файли). А потім ви можете їх перемістити, скопіювати, видалити їх. Також доступна синхронізація нагадувань, телефонних контактів та календаря.

Щоб зробити улюблені музичні композиції на комп’ютері, синхронізувати бібліотеку та списки відтворення. Щоб обмінюватися файлами з ПК, натисніть опцію "Експорт/імпорт".

Samsung Kies має функцію резервного копіювання. Це забезпечує безпеку даних навіть з відмовою всієї операційної системи. Оновлення по телефону відбувається в декількох кліках. Спеціальне вікно покаже вам версію програмного забезпечення, яке буде встановлено. Тільки ви вирішуєте, завантажувати його чи ні.

На вкладці "Налаштування" ви не знайдете багато кнопок та параметрів. Існує лише Autostart, вибір домашнього каталогу додатків, перегляд резервних копій.

Найважливіші можливості, наявність яких так приваблює тисячі користувачів:

Усі параметри збираються в одному пакеті. Варто спробувати їх у дії!

->

-> Безкоштовні програми-> "Різне

Samsung Kies - Зручна та практична програма для підключення телефонів Samsung до ПК. Розроблений для Windows 7, 8, 10 та MacOS. Має приємний дизайн, практичний інтерфейс. Зручне розташування функціональних кнопок робить його дуже простою в експлуатації. Людина, навіть з мінімальним досвідом роботи в телефоні, може швидко встановити взаємодію між смартфоном та ПК. Безкоштовно завантажити це програмне забезпечення можна порадити тим, кому часто потрібно підключити смартфон та телефон до ноутбука та ПК.

Samsung Kies 2020 дозволяє синхронізувати дані, оновлювати прошивку та будь -яке програмне забезпечення на мобільному телефоні. Підключення ПК та телефону здійснюється як через USB-кабель, так і через Bluetooth та Wi-Fi. Основні можливості цього програмного забезпечення включають дані резервного копіювання, редагування, календар. Ви можете експортувати та імпортувати контакти в телефонну книгу.

Завантажте Samsung Kies 2020 без реєстрації, а SMS можна поінформувати на популярному веб -сайті Softatak. Остання версія на комп’ютері завжди представлена ​​на цій сторінці.

Версія:3.2.16084.2/2.6.чотири.16113.3Статус програми: Розмір:68.71 МбРозробник:Samsung Electronics Co., ТОВ.Система:Вікна | МакусРосійська мова: ТакОновлення від:2019-10-30

Завантажте Samsung Kies безкоштовно

Samsung Kies 3 для Windows

Samsung Kies 2 для Windows

Samsung Kies для MacOS

-> Категорія->: Різне
-> Перегляди->: 115388 | |
-> Всього коментарів->: дев'ять
Процедура виводу коментаря:

-> -> -> Категорії -> -> Система безпеки Інтернету та кодекд/dvdofisrase -> -> -> Корисні програми -> -> Яндекс.BrowserGoogle ChromeskypeUnity Web Playernavitel Navigatoradobe Flash PlayerMozilla Firefox -> -> -> Останні оновлення -> -> Антивірус Kasperskyavira AntivirusSteamTor браузер -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> Вхід-> -> -> -> -> -> -> -> Статистика-> -> -> -> ->

Noclose - корисність для запобігання випадкових закриття вікон
У популярних браузерах є функція фіксації вкладок - простий, але ефективний спосіб запобігання випадкового закриття важливих сторінок. Ті користувачі,...
Відеопрок -роздача - потужний інструмент для редагування, розділення та приєднання відео
За останні кілька років частка відеоконтенту, створеного користувачами. Це пов'язано не лише з зором ведення блогів та зростанням популярності відео -...
Що робити, якщо, коли документ відкривається в Word, з'являється повідомлення не вистачає пам’яті або місця на диску
Microsoft Word - Найсучасніший і потужний текстовий процесор, легко справляючись із відкриттям та редагуванням документів на сотнях сторінок із складн...