Оптимізація

Найшвидший і найнадійніший антивірус для Windows 10 - згідно з незалежними тестами

Найшвидший і найнадійніший антивірус для Windows 10 - згідно з незалежними тестами

Зміст

2018-5-11 20:05

Ми продовжуємо вивчати цінну статистику лабораторії AV-тесту, що займається тестуванням антивірусів. В одному з попередніх матеріалів ми говорили про найкращі антивіруси для Android, і в цій статті ми розглянемо інше фактичне питання - антивіруси для Windows 10. Більше того, ми оцінимо їх відповідно до важливої ​​характеристики: продуктивність.

Антивірусна продуктивність у Windows - це більша тема, є часті випадки, коли система та антивірус буквально борються один з одним за ресурси процесора, оперативна пам’ять та канал для підключення до Інтернету. Коротко: якщо ви розглядаєте рейтинг антивірусу саме стосовно Windows 10 і точно з точки зору продуктивності, ви можете дізнатися багато нових імен і отримати багато справді бентежних результатів.

AV-тест рейтингові антивіруси на Intel Xeon X3360 @ 2,83 ГГц з 4 ГБ оперативної пам’яті, жорстким димом 500 ГБ та встановленим будинком Windows 10 за допомогою системи системи, кожен з яких був вироблений з занедбаним антивірусом. Давайте розглянемо отримані результати.

1 -е місце: Ahnlab V3 Інтернет -безпека

Про лідера таблиці виступу згідно з AV-тестом, багато хто з нас взагалі не чули. Найкращий антивірус для Windows 10 за продуктивністю називається маленьким відомим корейським продуктом Ahnlab V3 Інтернет -безпека.

Ahnlab V3 Інтернет -безпека

Статистика AV-тесту стверджує, що AHNLAB практично не сповільнює стандартні операції Windows 10: копіювання файлів (як локально, так і в мережі) з занедбаним антивірусом настільки мінімізовано, що це можна нехтувати; Те саме можна сказати і про процеси встановлення програм, завантаження файлів з Інтернету та запуску стандартних програм Windows. Трохи «уповільнює» лише завантаження сайтів, але лише на 1% більше, ніж середнє в галузі. У той же час антивірус виявляє 100% шкідливого програмного забезпечення з 10 684 зразків вірусів, зібраних у мережі за останні 4 тижні.

Ahnlab V3 Інтернет-безпека- вплив на Windows 10 продуктивність 

Тест Кількість зразків Результат Середній результат промисловості
Затримка під час відкриття веб -сайтів 39 12% одинадцять%
Затримка при завантаженні файлів 20 чотири% чотири%
Затримка при запуску стандартних програм 12 8% 15%
Затримка при встановленні третій партійних програм дев'ятнадцять 7% 26%
Затримка при копіювання файлів 7 915 2% 7%

Дані: AV-тест

2 місце: Avira Antivirus Pro

На наш не менш здивування, друге місце в рейтингу найскладніших антивірусів для Windows 10 - це платна версія Авіра.

Avira antivirus pro

З Avira на борту файли у Windows 10 скопійтуються лише на 3% повільніше, ніж без антивірусу. Тиждень завантаження та завантаження файлів також сповільнюється настільки трохи, що його можна ігнорувати. Стандартні програми для Windows під час роботи Avira запускаються десь на 18% повільніше, а сторонні програми встановлюються майже на половину швидше, ніж середній показник у цій галузі.

У той же час Авіра не можна назвати найкращим антивірусом для Windows 10 - лише однією з найшвидших. Що стосується антивірусного сканування, Авіра не справляється ідеально: із 10 684 свіжих вірусів сканер знаходить десь 97%.

Avira Antivirus Pro - Вплив на продуктивність Windows 10 

Тест Кількість зразків Результат Середній результат промисловості
Затримка під час відкриття веб -сайтів 39 8% одинадцять%
Затримка при завантаженні файлів 20 8% чотири%
Затримка при запуску стандартних програм 12 вісімнадцять% 15%
Затримка при встановленні третій партійних програм дев'ятнадцять 12% 26%
Затримка при копіювання файлів 7 915 3% 7%

Дані: AV-тест

3 -е місце: Інтернет -безпека Bitdefender

Це також не найпопулярніший антивірус для російського користувача, але він має хороші результати тестів у Windows 10. Інтернет -безпека Bitdefender Це займає третій рядокЗа продуктивністю в рейтингу антивірусів для "десятків".

Інтернет -безпека Bitdefender

Bitdefender - це найбільш ліберальний антивірус з точки зору завантаження та копіювання файлів у Windows, які він практично не впливає. Встановлення третій партійних програм також проходить на пів швидше, ніж галузь. Але відкриті веб -сайти антивірусного сканування ретельно, як наслідок - затримка на цілих 15% порівняно зі швидкістю відкриття без антивірусу. Тест на ідентифікацію свіжого "мальварі", поки антивірус проходить на 100%.

Bitdefender Internet Security- вплив на продуктивність Windows 10 

Тест Кількість зразків Результат Середній результат промисловості
Затримка під час відкриття веб -сайтів 39 15% одинадцять%
Затримка при завантаженні файлів 20 1% чотири%
Затримка при запуску стандартних програм 12 6% 15%
Затримка при встановленні третій партійних програм дев'ятнадцять 13% 26%
Затримка при копіювання файлів 7 915 2% 7%

Дані: AV-тест

4 -е місце: Касперський Інтернет -безпека

Але наш рідний Касперський розташований на четвертому рядку рейтингу. Деякі будуть здивовані (як ми), чому лише на четвертому з такими показниками, інші - як він, як правило, опинився у верхній частині найшвидших антивірусів, але факт факт: у Windows 10 домашній повна версія Касперського Інтернет -безпека виявляє 100% пропонованих ним вірусів, і коли він працює надзвичайно спритно.

Касперський Інтернет -безпека

Отже, Касперський не гальмує завантаження файлів з Інтернету - із слова "загальний". Файли розгойдуються з тією ж швидкістю, що і без антивіруса. Копіювання файлів майже непомітно, а також запуск стандартних програм та встановлення третього партії проходить швидше, ніж галузь в середньому. Завантаження сайту також проходить досить швидко. Тим не менш, четвертий рядок рейтингу, хоча ми легко дали йому перший.

Інтернет -безпека Касперського - Вплив на продуктивність Windows 10 

Тест Кількість зразків Результат Середній результат промисловості
Затримка під час відкриття веб -сайтів 39 13% одинадцять%
Затримка при завантаженні файлів 20 0% чотири%
Затримка при запуску стандартних програм 12 6% 15%
Затримка при встановленні третій партійних програм дев'ятнадцять Чотирнадцять% 26%
Затримка при копіювання файлів 7 915 чотири% 7%

Дані: AV-тест

5 -е місце: Інтернет -безпека MCAFEE

Закриває п’ять найкращих продуктів серед найкращих антивірусів для Windows 10 Інтернет -безпека McAfee, Безкоштовна версія якої багато хто з необережності намагається з Adobe Flash Player. Тут, однак, ми говоримо про повноцінну платну версію.

Інтернет -безпека McAfee

McAfee, хоча 100% тест на виявлення вірусів дає досить помітну затримку в програмах встановлення: 30% повільніше, ніж без антивірусу. Але швидше все дозволяє відкривати сайти та завантажувати файли з мережі. Копіювання, як правило, повільніше, ніж середнє значення в промисловості. Стандартні програми запускаються досить швидко.

Інтернет -безпека Касперського - Вплив на продуктивність Windows 10 

Тест Кількість зразків Результат Середній результат промисловості
Затримка під час відкриття веб -сайтів 39 7% одинадцять%
Затримка при завантаженні файлів 20 1% чотири%
Затримка при запуску стандартних програм 12 П'ять% 15%
Затримка при встановленні третій партійних програм дев'ятнадцять тридцять% 26%
Затримка при копіювання файлів 7 915 одинадцять% 7%

Дані: AV-тест

Інші кандидати

Три маленькі відомі продукти також показують хороші результати продуктивності: Мікроба Escan Internet Security SuiteПК ПК Матичний і Vipre Вдосконалений. Однак перший в той же час значно не досягає бару в галузі виявлення шкідливих, другий страждає від помилкових творів, а третій, на наш подив, працює блискуче - 100% виявлених вірусів та продуктивність у Певні тести навіть вищі, ніж у McAfee та Avira - але чому -чому -маленький відомий комусь.

VIPRE Advanced Security

Улюблений російськими користувачами Безкоштовний антивірус Avast З точки зору продуктивності, він дещо провисає, зокрема, завдяки повільному запуску стандартних системних програм Windows та неповного виявлення шкідливого. В іншому випадку всі показники досить гідні - ми б дали йому місце без особливих скарг Авіра.

"Рідний" Microsoft Windows Defender Він не світить у випробуваннях, оскільки він сповільнює встановлення додатків майже нарешті проти швидкості встановлення, коли захисник Windows відключений (42%), і плюс до цього занадто часто дає помилкові триглі.

Незабутні досвідченими користувачами ПК Norton Internet Security і ESET Internet Security - Досить "важких" хлопців. Другий, який вдається уповільнити запуск найпростіших системних додатків на цілих 60%, особливо відрізнявся.

Читайте також:

Фото: AV-тест, Pixabay.Com

Ми використовуємо вбудовані стилі зображення, як відобразити робочі папки у Windows провідник Windows

Для початку всі опитування, які проводяться, відіграють величезну роль для кожного користувача Інтернету. Тому що саме вони допомагають визначити найбільш оптимальний варіант захисту вашого персонального комп’ютера. Слід зазначити, що такі проблеми вирішуються компаніями в розробці нового програмного забезпечення, добре відомі антивірусні лабораторії, а також найпоширеніші та найпопулярніші веб -сайти користувачів чи форуми.

На основі результатів дослідження цих висококваліфікованих фахівців я написав для вас більш детальну та корисну статтю. І першим моментом сьогоднішнього матеріалу буде верхній "антивірус для Windows 10 64 біт / 32 біт"

Avast Internet Security

Це антивірус, який можна завантажити абсолютно безкоштовно. Має всі найбільш необхідні функції, які можуть забезпечити хороший захист вашого ПК. Він включає досить ефективний антивірус та сканер для забезпечення максимального рівня безпеки ноутбука, комп'ютера чи іншого пристрою.

Переваги

Недоліки

Тенденція Мікро -Інтернет -безпека 10

Це складне програмне забезпечення, яке використовує Trend Micro Technologies.Це чудова корисність для захисту від заражених та небезпечних сайтів та запобігання крадіжці важливих даних з комп'ютера. Забезпечує високоякісний батьківський контроль та конфіденційність в Інтернеті.

Переваги

Недоліки

Панда Безкоштовний антивірус

Включено до найкращих програм для блокування вірусів. Забезпечити хороший захист від комп’ютера від максимальної продуктивності. Це абсолютно безкоштовно.

профі

Мінус

AVG антивірус безкоштовно

Продовжує список найкращих програм досить ефективного та швидкого антивірусу AVG.

Переваги

Недоліки

360 Загальна безпека

Це безкоштовний антивірус від Qihoo 360, який можна завантажити на офіційному веб -сайті компанії.

Переваги

Недоліки

ESET NOD32 Smart Security 9

Цю програму можна частково віднести до оплачуваних варіантів. Це пов’язано з тим, що версію ліцензії можна придбати за гроші. Але цей фактор не повинен звертати на себе уваги, як це та всі інші антивіруси в деякому розумінні - це платна продукція.

профі

Мінус

Інтернет -безпека Avira

Це вільний антивірус, який вміщує антешпіон та антисицит із технологією захисту хмари захисту Avira.

Переваги

Недоліки

Інтернет -безпека Bitdefender

Лідер у багатьох тестах у 2015 році. Дуже надійна та високоякісна програма для виявлення вірусів на вашому комп’ютері.

Позитивні моменти

Що мені це не сподобалось

Касперський Інтернет -безпека

Бездоганний лідер у 2015 та 2016 роках. Розроблений для універсального захисту від усіх можливих загроз Інтернету. Відповідає функції програм моніторингу, захисту збору даних та контролю над змінами в Windows 10. Відноситься до безкоштовних варіантів встановлення.

профі

Мінус

Я хочу сказати, що цей список може бути спірним і змінюватися. Це пов’язано лише з однією справою: у зв'язку зі швидким розвитком технологій в Інтернеті є багато програм, які можуть дати гідну битву вище переліченого. Або навіть змістити топ -10 антивірусів.

У цій статті я намагався вирішити всі ваші проблеми, пов’язані з вибором антивірусної програми, ідеально підходить для ваших Windows 10. Я сподіваюся, що огляд допоміг вам прийняти правильне рішення. Не забудьте підписатися на мої оновлення в блозі та повідомте своїм друзям у соціальних мережах про випуск нового матеріалу.

З повагою, Віктор!

02.10.201611: 283281 Віктор Фелькінформа Портал ІТ -технік

Оплачений антивірусний рейтинг за Windows

Касперський загальна безпека

Основні можливості загальної безпеки Касперського:

Системні вимоги до Windows

Не так розлючений, враховуючи, що в більшості випадків ці вимоги будуть виконані. Для інших пристроїв системні вимоги також не дуже кусаються, тому ви можете перевірити антивірусне програмне забезпечення як на смартфонах, так і на комп’ютерах, що під керуванням MAC.

До речі, цей антивірус має пробний період (безкоштовне тестування) за 1 місяць. Тому перед покупкою ви зможете використовувати це програмне забезпечення, а потім вирішити для себе, чи варто це. Ціна Щорічна версія (для двох пристроїв) - це просто 1990 р. Рублі. Цілком добре, враховуючи поточні ціни на програмне забезпечення.

Нортон Премія

Основні можливості премії за безпеку Нортона:

Системні вимоги до Windows

Залежно від операційної системи, вимоги змінюються. У разі нових операцій (Windows 8 або 10) та вимоги до апаратних засобів вище. Це пов’язано з деякими функціями, які доступні в нових версіях ОС.

Ціна Бо така пишність - це все 3199 рублів на рік. Однак зараз (на момент написання матеріалу) є дійсним 18% знижка, Тобто, якщо ви Купіть щорічну підписку прямо зараз, Ціна буде Всього 2599 рублів.

AVAST Premier

Максимальний захист від AVAST. У верхній частині безкоштовних антивірусів Avast Free зайняв перше місце, тому що у нього були такі функції, що навіть деякі платні продукти не могли похвалитися. Але тепер уявіть, який набір можливостей має їхній платний продукт. Так, саме, цей антивірус справді дуже потужний. Яка функція захисту веб -камери (для всіх тих, хто стурбований моніторингом усіх видів послуг), якими багато інших антивірусів не володіють.

Основні можливості Avast Premier:

Системні вимоги до Windows

Як запевняють нас розробники, системні вимоги не такі важливі (враховуючи вище), тому ми можемо зробити висновок, що на більшості більш -менш сучасних ПК цей антивірус не "спалює" багато ресурсів. Тут ми зустрілися і смачні ціна, Що просто 1250 рублів на рік. Правда, для одного ПК, але все -таки є принаймні вибір (ви можете придбати ліцензію на більшу або меншу кількість пристроїв). Перш ніж купувати, до речі, ви можете спробувати цю версію. Стандартний пробний період - 30 днів.

Bitdefender Total Security 2019

Основні особливості Bitdefender Total Security:

Системні вимоги до Windows

Ціна (знову ж таки, на момент написання) щорічна підписка - це все 1489 рублів. Більше того, це ліцензія на 5 пристроїв.

Avira antivirus pro

Основні можливості Avira Antivirus Pro:

Системні вимоги

Щорічна підписка на 5 пристроїв обійдеться вам у 1817 р. Рублі. І це досить добре, враховуючи широкі можливості цієї програми.

Висновок

Це вершина з 5 найкращих оплачуваних антивірусів для Windows 2019. Якщо ви хочете щось додати/кинути виклик, то я прошу милосердя в коментарі. Я намагаюся врахувати думку читачів з будь -яких питань. Варто зазначити, що представлені програми не найкращі в абсолютному сенсі. Безумовно, серед усієї різноманітності антивірусу є деякі, які будуть певним чином кращими, ніж той самий Касперський або Аваста. Однак це не означає, що ці самі "деякі" забезпечать кращу безпеку.

Якщо ви знайдете помилку, будь ласка, виберіть фрагмент тексту та натисніть кнопку Ctrl+Enter.

Маніфест папки - ми отримуємо список папок у Windows
Що таке індекс Windows? Це база даних або текстовий файл, що містить список об'єктів файлової системи на диску або в певній папці. Індексація прискорю...
Як приховати навігаційну панель діалогу Windows у Windows 10 Відкриті та зберегти
Діалогове вікно відкриття та збереження файлів - одне з основних елементів управління в Windows 10. Цікаво, але протягом усієї історії Windows він пра...
Що таке замок DPI і чи можна його обійти
За різними оцінками за останні п’ять років Роскомнадзор вдалося заблокувати від 300 до 500 тисяч Інтернет -ресурсів. Ми не знаємо, наскільки ці фігури...