Програми

Roxplayer - мультимедійний гравець із підтримкою торрент

Roxplayer - мультимедійний гравець із підтримкою торрент

Відео та аудіо складають левову частку вмісту на Торрент -трекери. Для завантаження та перегляду їх зазвичай використовуються різні програмні засоби. Хороший приклад є Roxplayer - Простий програвач для Windows, розроблений для відтворення мультимедійного вмісту від торрент -трекерів у режимі реального часу.

На відміну від інших популярних інструментів для потокового відтворення відео з тортів, Roxplayer не потребує встановлення додаткових розширень - все, що вам потрібно, сама програма, торрент-Файл або буфер обміну обміну Магніт-посилання. Завантаження на програвач торенту даних зменшується до двох кліків - у меню "Файл" Ви можете вказати або торрент -файл, або його URL, або магнітна ланка, після якої розпочнеться буферизація, а потім відтворення вмісту.

Зовні Roxplayer майже нічим не відрізняється від інших гравців. Головне меню розташоване вгорі, нижче ви можете побачити панель управління відтворенням. Відео можна перемотати, призупинити, розгорнути на повний екран. У програмі мало налаштувань. Налаштування ліміту для завантаження, автоматичного очищення буферної зони, асоціація з торрент -файлами та магнітними посиланнями, зміна папки відео для завантаження відео підтримується. До речі, щоб уникнути збільшення навантаження на розділ системи, розташування папки за замовчуванням для завантаження вмісту рекомендується змінити.

Roxplayer має свої власні, так би, чіпси. це Виправлення відео, під яким це означає налаштування яскравості, контрасту, насичення та кольорової гами, зміна співвідношення сторін, створення скріншотів та фіксація гравця по всіх вікнах. Існує також карта сегментів, що показують стану навантаження, але навряд чи це буде представляти особливий інтерес для користувачів.

Гравець підтримує перемикання між аудіо доріг, завантаження субтитрів, налаштування аудіовиведення (для кінотеатрів), Відтворення звичайних відеофайлів популярних форматів. Однак нічого, про що сучасні мультимедійні гравці не могли знати. Немає спеціальних тверджень про якість відтвореного відео, але слід розуміти, що це залежить від дозволу відеофайлу, розподіленого на торрені. Таким же чином швидкість навантаження залежить від кількості розподілу.

Веб -сайт розробників: Roxplayer.Com

Як відновити вкладки в Google Chrome
Іноді трапляється, що комп'ютер різко вимикається, або браузер летить, після чого всі відкриті вкладки зникають. І надзвичайно необхідно відновити їх,...
Простий діагноз принтера
Дуже часто в роботі принтерів та МФП можуть виникати проблеми, які стандартно не усунути. Сьогодні ми розглянемо способи усунення основних проблем, як...
Як ініціалізувати жорсткий диск
Якщо ви купили новий жорсткий диск і підключили його лише до системи, то спочатку вам доведеться ініціалізувати його. Тобто запуску. Відкрийте утиліт...