Програмне забезпечення

Вирішення проблем із запуском Tlauncher

Вирішення проблем із запуском Tlauncher

Сьогодні не так багато хороших і стабільних запусків для популярної гри Minecraft. Один з них - продукт Tlauncher, розроблений у 2013 році. Програма виконує випромінювання функцій, без яких неможливо не лише запустити гру в сеанс онлайн, але й просто ввести свій рахунок. Tlauncher несе відповідальність за ідентифікацію користувача на сервері, відстежує відповідність версій, оновлює їх. Сценарій автоматично завантажує всі необхідні бібліотери Java для стабільної роботи клієнта, дозволяє вам безкоштовно завантажувати будь -які версії Minecraft у розробників, а також запускати "піратські" версії гри безкоштовно безкоштовно. Є оплачені та безкоштовні версії Tlauncher. Незважаючи на всі свої переваги, у деяких користувачів є помилки Tlauncher, коли починають. Йдеться про те, як діяти в таких ситуаціях, що ми поговоримо в цій статті.

Оновлення бібліотеки Java

Tlauncher безпосередньо взаємодіє з програмним забезпеченням Java, попередньо встановленою у Windows. У разі проблем із запуском, перш за все, версія Java повинна бути оновлена. Попередньо випереджайте поточну версію, очистіть реєстр. Потім завантажте поточну утиліту з офіційного веб -сайту Java.com, встановіть його. Конфлікт та помилки найчастіше виникають у користувачів з ОС Windows 10, особливо при використанні застарілої версії Java після встановлення наступного моду у ненадійного розробника.

Детальніше про це читайте у статті: Як оновити Java в Windows 10.

Для повної впевненості після перевстановлення Java рекомендується повторно завантажити Tlauncher та Game Client, встановити їх на комп’ютер.

Оновлення операційної системи

Часто користувачі насильно вимикають автоматичні оновлення Windows, щоб уникнути їх роботи на задньому плані. Це призводить до появи різних помилок у системі, особливо з регулярною установкою третій сторонніх програм та програм на комп’ютері. Однією з проблем може бути помилка запуску tlauncher. Щоб перевірити актуальність випуску Windows, дотримуйтесь наступних дій.

 1. У меню "Почати" запустіть додаток "Параметри".

2. Перейдіть на вкладку "Оновлення та безпека".

3. Натисніть кнопку "Перевірте наявність оновлень".

У наступному вікні ви побачите рекомендації щодо оновлень, ви також можете змінити налаштування політики оновлення Windows. Зрозумійте операційну систему та перезавантажте комп'ютер.

Видалення оновлення KB4515384

Парадокс взаємодії Tlauncher та Windows полягає в тому, що встановлення всіх оновлень ОС може призвести до конфлікту запуску з деякими з них. Зокрема, розробники Launcher рекомендують видалити певне оновлення Windows за допомогою коду KB4515384, якщо виникають помилки.

 1. Для цього також перейдіть до "Центру оновлення Windows", як зазначено в попередньому розділі, перейдіть до "Переглянути журнал" Оновлення ".
 2. Активуйте вкладку "Видалити оновлення". Якщо список коду KB4515384 присутній у списку, який відкривається, на ньому подвійна кланяйте і підтвердьте видалення.

З регулярними помилками зовнішнього вигляду, Tlauncher конфлікт з оновленнями Windows, налаштуванням вручну встановленням або повним блокуванням оновлення. Як перевірка наявності цього конфлікту, ви можете призупинити оновлення протягом 7 днів у центрі оновлення Windows. Щоб повністю заблокувати оновлення, використовуйте третій партії утиліти виграш оновлень.

Примітка. Використання третій партійних програм, особливо для блокування процесів Windows Windows, може призвести до серйозних несправностей у роботі системи. Будьте обережні, використовуючи їх.

Відсутність підтримки UTF-8

Один із варіантів виникнення помилки Tlauncher при взаємодії з компонентами Windows може бути конфліктом використання алгоритмів кодів. Зокрема, відсутність підтримки символів UTF-8 Unico. Щоб усунути проблему, змініть відповідні налаштування операційної системи.

 1. Відкрийте "Пошук" та введіть "Регіональні параметри"
 2. У новому вікні виберіть "Додаткова дата, час, регіон" у "Суміжні параметри"
 3. У "Регіональних стандартах" натисніть на рядок "Зміна дати, часу та цифр".
 4. На вкладці "Додатково" натисніть кнопку "Змінити мову системи".
 5. Тепер встановіть галочку навпроти напис "Бета-версія: Використовуйте Unicod (UTF-8) для підтримки мови у всьому світі, натисніть" ОК ".

Так що зміни набувають чинності перезавантажте комп'ютер. Перевірте, як працює Tlauncher.

Активація ClearType

Проблема взаємодії з кодуванням символів, метод її вирішення описаний у попередньому розділі. Іноді Tlauncher продовжує конфлікт з шрифтами навіть після включення підтримки UTF-8 Unico. У цьому випадку рішення може бути налаштуванням функції ClearType.

 1. Через "Пошук" активуйте "конфігурація тексту Clertype".
 2. Покладіть галочку протилежності "Увімкніть ClearType" та натисніть "Далі". Запустіть процес і виконайте крок за кроком усі інструкції. Перезавантажте комп'ютер для застосування змін.

Оновлення драйвера відеокарти для Tlauncher

Застарілий драйвер моніторингу відео може призвести до різних проблем, пов’язаних з правильними роботами Minecraft. Зокрема, це позначається частим замерзанням гри, «чорний екран», миготливою текстурою на екрані. Спробуйте оновити драйвер відеокарти за допомогою стандартних інструментів Windows.

 1. Клацніть правою кнопкою миші в нижньому лівому куті екрана "запуску" та відкрийте "диспетчер пристроїв".
 2. Виберіть та відкрийте "Відео адаптери", двічі натисніть на контролер відео. Далі на вкладці "Драйвер" натисніть "Оновіть драйвер".
 3. Запустіть "Автоматичний пошук драйверів" та чекайте, коли система оновлює програму. Далі перезавантажте комп'ютер.

Для більш радикального вирішення проблеми відповідної програми необхідно видалити поточного драйвера та встановити новий з офіційного веб -сайту виробника вашого відеопідлому. Для цього вам доведеться з’ясувати його параметри конфігурації.

Примітка. Старі моделі відеокарт можуть не підтримувати останні випуски Minecraft через низьку потужність та призвести до помилок Tlauncher. У цьому випадку вихід буде лише фізичною заміною відеоплати за сучасним.

Проблеми з антивірусом та брандмауером

Іноді користувачі скаржаться на те, що Tlauncher вилітає під час гри, з'єднання з сервером переривається з незрозумілої причини. Надзвичайне завершення роботи клієнта без пояснених причин може бути результатом блокування доступу антивірусною програмою та іншими посередницькими програмами. Щоб вирішити проблему, спробуйте вжити таких дій:

Майте на увазі, що повне відключення захисту від комп’ютера від загроз може призвести до шкідливої ​​інфекції та серйозних проблем. Обов’язково проведіть повну перевірку після такого антивірусного блокування та вікон захисника.

Відсутність оперативної пам’яті

Одна з помилок, яка запобігає грою, не починається в консолі Tlauncher видає запис:

Помилка виникла під час ініціалізації VM

Не вдалося зарезервувати простір для еню для об'єктної купи 1048576kb

ПОПЕРЕДЖЕННЯ JAVA HOTPOT (TM) Клієнт VM Попередження: Використання додаткових CMS ..

Щоб усунути проблему, у "Налаштуваннях" - "додатково" збільшити кількість доступної оперативної пам’яті на вкладці "Вибір пам'яті" ". Процес краще виконувати поетапно, кожен раз, роблячи пробний запуск гри. См. Те саме: Як очистити оперативну пам’ять на Windows 10.

Перевстановити tlauncher

Досить "простий" спосіб вирішити багато проблем за допомогою запуску Launcher - це оновити його через перевстановлення. Для цього спочатку видаліть програму за допомогою стандартних методів Windows.

Введіть "Параметри" - "Програми та можливості", знайдіть запис програми Tlauncher і правильно видаліть її. Як і у випадку дезактивації програми Java, рекомендується очистити реєстр слідів наявності пускової установки.

Перезавантажити комп’ютер. Встановіть свіжу версію Tlauncher з офіційного сайту .

Усі попередні налаштування повинні бути зроблені ще раз. Але іноді це єдиний спосіб вирішити помилки помилок Tlauncher.

На закінчення

У статті не вказано всі помилки Tlauncher, з якими стикаються геймери. Якщо у вас є приклади інших складних ситуацій при використанні цього запуску для відтворення Minecraft, поділіться способами вирішення їх у коментарях. Я впевнений, що ваші партнери будуть вдячні за корисні поради.

Перегляди допису: 866
Усунення інвалідів з оперативною пам’яттю
Сьогодні я розповім про те, як усунути проблеми з смужками оперативної пам’яті. Спочатку потрібно визначити, працює оперативна пам’ять чи ні. Якщо ком...
Ігровий резервний монітор - менеджер гри Sivov
Більшість популярних комп'ютерних ігор, особливо списку ігор на платформі Пара або Кістка Підтримує збереження файлів прогресу в хмарному сховищі, але...
Як включити зашифровані файли в Windows 10
Пошук файлів та папки у Windows 10 буде виконано набагато швидше, якщо в налаштуваннях системи, щоб увімкнути функцію індексації. Методи та алгоритми ...