Інтернет

Універсальний сервіс для розпакування архівів

Універсальний сервіс для розпакування архівів

Рак, Блискавка, 7Z, Рідше Дьогте - Ось формати архівів, з якими в основному доводиться мати справу. Популярний архів Вінрар Легко справляється з цими та щонайменше десятьма типами архівів, але все -таки це не всесильно. Хоча не так часто, в мережі є архіви, які не розпаковані Вінрар, Ні 7-ковзанка не вміють. Що робити, якщо ви натрапите на такий архів?

Відповідь проста - використовуйте веб -програми "Razkhivator", здатний розпакувати більше 70 видів архівів. Використовуючи цю програму, ви можете витягнути вміст з архівів Дебет, HFS, NSIS, Штук, CDI, DMS, Сквошфи, Qcow2, ПП, Дд, файли ВГД, VMDK, MDF, SWF і PDF, Також є контейнери. Ви можете вивчити повний перелік підтримуваних форматів на сторінці служби.

Використання "Razhvyvator" Надзвичайно простий. Натисніть кнопку "Виберіть файл" і вкажіть шлях до архіву або просто перетягніть його до центру вікна браузера.

Вміст архіву відображатиметься на наступній сторінці, з якою ви можете завантажити вміст як повністю у формі Блискавка-архів, Тому вибираючи лише потрібні файли.

Є в "Razkhivator" і їхні чіпси, наприклад, підтримка роботи з архівами паркування та вилучення вмісту частин багаторазового архіву. Для браузера Хром Веб -додаток пропонує плагін, але працює "Razkhivator" Як не дивно, найкраще в Опера. Немає спеціальних обмежень щодо розміру архівів, послуги послуги абсолютно безкоштовні.

Сторінка служби: Екстрактор.123Apps.Com/ru

Видаляємо помилку DF-DFERH-01 на ринку Play
Іноді при завантаженні програм з магазину Google Play ринок пристрою з користувачем Android стикається з такою проблемою: з'єднання переривається, пов...
Як швидко перезапустити меню «Пуск» у Windows 10 1903
Windows 10 постачається з повністю переробленим меню запуску, поєднуючи класичні ярлики додатків із "Жити" плитки, що з'явилися в Windows 8. У версіях...
Як запустити захисника в автономному режимі в Windows 10
Якщо побудований захисник зміг виявити та заблокувати вірус, це не означає, що він може негайно його видалити. Є такі віруси, які можна видалити лише ...