Інтернет

Розширення ToSDR - Безкоштовний перекладач ліцензійних угод про Інтернет -послуги

Розширення ToSDR - Безкоштовний перекладач ліцензійних угод про Інтернет -послуги

Скільки користувачів знайдуть тих, хто, встановлюючи програму на своєму комп’ютері або реєструється на наступному Інтернет -сервісі, чесно та сумлінно ознайомляться з доданою ліцензійною угодою? Навряд чи їх буде щонайменше п’ять відсотків. І це цілком зрозуміло. Хто полює на читання довгого і нудного тексту, крім того, наповнений термінами та поворотами, значення якого адвокат може зрозуміти значення.

І чи потрібно це прочитати? Взагалі-то так. Ліцензійну угоду - Це якась гарантія якості запропонованих послуг, і користувач повинен знати, до чого він застосовується, а що ні. Навряд чи ви будете задоволені, якщо, наприклад, адміністрація хмарної служби видалити ваші дані, і після того.

Отже, якби ви знали про нього, то перед тим, як довіряти таку послугу для зберігання ваших файлів, ми б подумали три рази. Але знову ж таки, для цього вам потрібно ознайомитися з угодою або ... використовувати спеціальне безкоштовне розширення "Умови служби: Віде не читав" Або скорочено Тісдр, У короткій та зрозумілому вигляді для звичайного користувача всі ключові моменти ліцензійної угоди, що описують усі ключові.

Окрім перекладу тексту угоди з юридичної мови на людську мову, TOSDR кожен підтримував веб -службу до Е. Наприклад, Google присвоюється клас З, YouTube - клас D, А безпечна пошукова система Duckduckgo - це клас І. Якщо натиснути на значок розширення, з’явиться панель з короткою формулюванням основних юридичних та інших положень веб -ресурсу, кожен з яких має посилання на більш детальний опис.

На жаль, ToSDR має свої недоліки. Створюючи розширення, розробники керували західним сегментом Інтернету, тому описи, видані ToSDR, доступні лише англійською мовою. Хто не знає мови, це повинно бути задоволеним машинним перекладом. Другий недолік полягає в тому, що список, що підтримується розширенням послуги, порівняно невеликий. Незалежно від того, розшириться чи ні, залежить від бажання розробників розробити проект. Як нічого, але все -таки "Умови служби: Віде не читав" не є комерційним і розвивається лише за рахунок добровільних пожертв.

Завантажте плагін для своєї версії браузера, і в той же час ви можете ознайомитись із списком, який підтримується Інтернет -службою на офіційному веб -сайті розробників Тісдр.Org/індекс.HTML. В даний час представлені версії для спостерігачів Хром, Опера, Сафарі, Мозілья і Тобто.

Повна перевірка сумісності на компоненти
Якщо ви не дуже добре розбираєтесь у залізі і вирішили зібрати комп'ютер самостійно, то, вибираючи, вам потрібно буде перевірити сумісність компоненті...
Функція VRR у Windows 10 та як це ввімкнути
У версіях Windows 10 1903 Microsoft Developers зробила наступний крок до геймерів, впровадивши нову функцію в цій версії системи Змінна швидкість онов...
Як прискорити роботу віртуальної машини
До віртуальних машин Віртуальна скринька, Робоча станція VMware або Гіпер-V Вони працювали стабільно і без замерзання, вони повинні мати в своєму розп...