Драйвери та плагіни

Працюйте з шрифтами та масштабуванням у Windows 10

Працюйте з шрифтами та масштабуванням у Windows 10

Зміст

Величезна перевага OS Windows 10 полягає в тому, що вона дозволяє налаштувати робочий екран для особистих вимог до комфорту користувача. Йдеться не лише про зміну екранів, кольору та фону дисплея, але й розміру, типу шрифту піктограм на ньому. Зазвичай з модифікацією основних об'єктів персоналізації труднощів не виникає. Вони з’являються за бажанням встановити нові параметри для шрифтів. У десятому версії ОС це можна зробити декількома способами. Поміркуйте, як змінити шрифт на комп'ютері Windows 10.

Метод № 1: Зміни стандартного розміру за допомогою масштабування

Якщо назви піктограм на робочому столі погано помітні, ви можете збільшити розмір заголовка. Алгоритм такий:

 1. Натисніть праву кнопку до вільного поля робочого столу та виберіть "Параметри екрана";
 2. Виберіть потрібний відсоток збільшення.

Зміни відбудуться миттєво. Не тільки Windows збільшаться, але й самі вікна - функціональні блоки в програмах, курсорі тощо. Необхідно підготуватися до того, що ця операція порушить розташування об'єктів на робочому столі. Різкість текстових даних також зміниться. Розмиття, нечіткість, помутніння може з’явитися. Щоб видалити ці дефекти, потрібно використовувати інструмент регулювання тексту ClearType. Він активується відповідно до наступного алгоритму:

 1. Введіть пошук "ClearType" та відкрийте результат;
 2. Натисніть далі, поки калібрування не буде завершено, не забудьте вибрати правильні параметри.

Змінюючи масштаб та маркування текстових даних, користувач може вибрати лише чотири варіанти масштабування - 100%, 125%, 150%та 175%. Збільшення параметрів на 25% - занадто багато. Нам потрібні проміжні значення. У Windows 10 вони надаються, але користувач повинен вручну представити їх самостійно. Ви можете зробити це так:

 1. У розділі "laust and marking" знайдіть точку "додаткові параметри масштабування";
 2. У блоці "Спеціальне масштабування", щоб знайти порожнє поле;
 3. Натисніть кнопку "Застосувати".

Зміни відбудуться миттєво. Перезавантаження ПК або ноутбука не потрібно. Якщо виявляється, що встановлена ​​шкала не підходить. Потрібно знову пройти процедуру, вибравши відповідні параметри.

Метод № 2: Зміни типу шрифту для заголовків вікон

Для операційної системи Windows 10 - це звичайні файли з розширенням *.Ttf (truetype) або *.OTF (Opentype). Усі вони зберігаються у папці шрифтів на системному диску за допомогою розділу Windows (спосіб до файлів C: WindowsFonts). Для того, щоб змінити шрифти на Windows 10, вам потрібно зробити наступне:

 1. Виберіть "Шрифти";
 2. З центрального блоку виберіть стиль, який вам подобається, і натисніть на об'єкт двічі;
 3. Натисніть кнопку "Встановити" на верхній панелі (вона також надається в загальному меню, щоб зателефонувати, потрібно натиснути на свій улюблений об’єкт за допомогою правильної клавіші, виберіть "Встановити" у списку).

Процес установки займе 2-4 секунди. Вам не потрібно перезавантажувати комп'ютер. Стиль тексту готовий до використання. Папка шрифтів - до 180 типів малюнків (залежно від версії родини ОС). Але може бути більше. У мережі та в магазині історії Microsoft ви можете завантажити безкоштовні стилі або в Інтернеті. Припустимо, шрифти були завантажені з джерела Інтернету. Додайте їх до основних двох способів - копіювання файлу в папку шрифтів або пряма установка. Другий метод швидший. Алгоритм дій такий:

 1. Розпакуйте завантажений архів (зазвичай архів папок);
 2. Виберіть "Встановити".

Аналогічний результат можна досягти, якщо відкрити файл з подвійним клацанням. Ця операція відкриє нове, але вже знайоме вікно.

Як повернути стандартний шрифт за замовчуванням Windows 10

Ви завжди можете повернутися до стилю тексту за замовчуванням. Щоб відновити стандартні налаштування, вам потрібно зробити наступне:

 1. Знайдіть і натисніть велику кнопку "Відновити параметри за замовчуванням".

Процедура може зайняти деякий час. Це нормально, особливо якщо була встановлена ​​велика кількість стилів тексту. Після перезавантаження комп'ютера заголовки Windows та додатків візьмуть стандартний вигляд.Налаштування зовнішності робочого столу гарантує комфорт роботи з комп’ютером. Але ви не повинні захоплюватися змінами параметрів. Коли помилка вказівки на дані або завантаження з неперевірених джерел проблем, ви не можете уникнути проблем. 27 03 2019

У Windows 10 є кілька інструментів, щоб змінити розмір шрифту в програмах та системі. Основна з них, присутня у всіх версіях ОС - масштабування. Але в деяких випадках проста зміна масштабування Windows 10 не дозволяє досягти потрібного розміру шрифту, може також потрібно змінити шрифт тексту окремих елементів (заголовок вікон, підписи на ярлики та інші).

У цих інструкціях - детально про зміну шрифту елементів інтерфейсу Windows 10. Зауважте, що в ранніх версіях системи існували окремі параметри для зміни розміру шрифтів (описані в кінці статті), у Windows 10 1803 та 1703 таких немає (але є способи змінити шрифт Розмір за допомогою третій партійних програм) та в оновленні Windows 10 1809 у жовтні 2018 року з'явився нові інструменти для налаштування розміру тексту. Усі методи для різних версій будуть описані пізніше. Це також може бути корисним: як змінити шрифт Windows 10 (не тільки розмір, але й вибрати сам шрифт), як змінити розмір піктограм Windows 10 та підписи для них, як виправити розмиті шрифти Windows 10, зміна роздільної здатності екрана Windows 10.

Зміна розміру тексту без зміни масштабування у Windows 10

В останньому оновленні Windows 10 (версія 1809 жовтня 2018 р Індивідуальні елементи системи (які можна зробити за допомогою третімпартійних програм, про які далі в інструкціях).

Щоб змінити розмір тексту в новій версії ОС, зробіть наступні кроки

 1. Перейдіть до запуску - параметри (або натисніть клавіші Win+I) та відкрийте "Спеціальні можливості". 
 2. У розділі "Дисплей" вгорі виберіть потрібний розмір шрифту (встановіть у відсотках від струму). 
 3. Клацніть "Застосувати" і зачекайте деякий час, поки налаштування не застосовуються. 

Як результат, розмір шрифту буде змінено майже для всіх елементів системних програм та більшості третій партійних програм, наприклад, від Microsoft Office (але не всі).

Зміна розміру шрифту шляхом зміни масштабу

Зміни масштабування не тільки шрифти, але й розміри інших елементів системи. Ви можете налаштувати масштабування в параметрах - система - дисплей - масштаб та маркування.

Однак масштабування - це не завжди те, що потрібно. Щоб змінити та налаштувати окремі шрифти в Windows 10, ви можете використовувати третійпартій. Зокрема, простий обмін розміром шрифту системного шрифту може допомогти цьому.

Зміна шрифту для окремих елементів у зміні розміру шрифту системи

 1. Після запуску програми вас запросять зберегти поточні параметри розміру тексту. Краще це зробити (зберігається у формі рег -файлів. Якщо необхідно, поверніть початкові налаштування, просто відкрийте цей файл і погоджуйтесь внести зміни до реєстру Windows). 
 2. Після цього у вікні програми ви можете окремо налаштувати розміри різних текстових елементів (тоді я дам переклад кожної точки). "Сміливий" позначка дозволяє зробити шрифт вибраного елемента в половині живота. 
 3. В кінці налаштувань натисніть кнопку "Застосувати" (застосувати). Вам запропонують вийти з системи, щоб зміни набрали чинності. 
 4. Після повторного входу в Windows 10 ви побачите змінені параметри текстових розмірів елементів інтерфейсу. 

У корисності ви можете змінити розмір шрифту наступних елементів:

Ви можете завантажити утиліту System Size Changer Changer з веб -сайту розробника https: // www.Віноллс.Інформація/індекс.PHP/System-Font-Changer (фільтр SmartScreen може присягнути на програму, але відповідно до Virustotal він чистий).

Ще одна потужна утиліта, яка дозволяє не лише окремо змінювати розміри шрифтів у Windows 10, але й вибрати сам шрифт та його колір - Tweaker Winaero (параметри шрифту знаходяться в розширених налаштуваннях дизайну).

Використання параметрів для зміни розміру тексту Windows 10

Інший метод працює лише для версій Windows 10 до 1703 і дозволяє змінити розмір шрифту тих же елементів, що і в попередньому випадку.

 1. Перейдіть до параметрів (Keys Win+I) - Система - екран.
 2. Нижче натисніть "Додаткові параметри екрана" та у наступному вікні - "Додаткові зміни розміру тексту та інших елементів". 
 3. Відкривається вікно панелі управління, де в розділі "Змініть лише розділи тексту", ви можете встановити параметри для вікна, меню заголовків, підписи на піктограми та інші елементи Windows 10. 

У той же час, на відміну від попереднього методу, вихід та повторне введення в систему не потрібні - зміни використовуються відразу після натискання кнопки "Застосувати".

На цьому все. Якщо у вас все ще виникають запитання, і, можливо, додаткові способи виконати відповідне завдання - залиште їх у коментарях.

Головна "Windows 10" Як змінити шрифт шрифту 10 шрифт

Змініть розмір шрифтів Windows 10

Перший крок повинен бути введений у налаштуваннях екрана, для цього натисніть на робочий стіл за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Параметри екранаЩо

У вікні, яке з’являється, ми переходимо "Додаткові параметри екрануЩо

Далі нам потрібно знизитися трохи нижче, у розділі супутні параметри натискають на вкладку "Додаткові зміни розміру тексту та інших елементівЩо

Отже, якщо ви хочете змінити розмір піктограм у меню з типу відкриття елементів, виберіть розділ "Меню:"Далі встановіть оптимальні параметри розміру шрифту, у прикладі я демонструватиму значення"12"І я натискаю"Застосовувати"І ось що сталося: раніше

Після

Як ви можете помітити, розмір шрифту в меню збільшився, цей параметр також змінює розмір меню Word, Excel та T.D

Окрім налаштування меню, ви також можете збільшити піктограми на робочому столі, для цього у списку відкриття виберіть "Ікони"І поставте для вас формат зручним для вас, як приклад, я також демонструватиму значення"12"І ось результат: раніше

Після

Налаштування, як ви бачите, не складні, і будь -який користувач Windows 10 зможе налаштувати шрифт для себе

->

Телевізійне оновлення на прикладі Samsung
Ви можете оновити телевізійну програму двома способами - через Інтернет або за допомогою USB. Перший метод працює лише на пристроях, які мають доступ ...
Як видалити порожні елементи автоматичного завантаження в диспетчері завдань у Windows 10
Відповідно в автоматичному завантаженні Windows, третім сторонні програми додають їх запис до одного розділу диспетчера завдань, звідки користувач мож...
Як замінити мініатюри Windows на панелі завдань у Windows 10 на звичайний список
Якщо поставити курсор миші на значок запущеної програми на панелі управління, над ним з’явиться невелике вікно попереднього перегляду. Застосування пр...