Веб -майстер

Робота з графікою на сайті - основні інструменти

Робота з графікою на сайті - основні інструменти

На багатьох сучасних сайтах та блогах ви можете знайти графічний вміст. Під час підготовки такого вмісту веб -майстри повинні використовувати певні програми. Нижче ми поговоримо про те, які програми можуть знадобитися. Це не повний список, але, однак, деякі основні програми для роботи з зображеннями. Можна сказати стандартним і для багатьох користувачів, добре відомими рішеннями для роботи з графікою.

Зміст статті:

Малювати

Це найпростіший додаток для роботи з графікою, яка поєднується з операційною системою Windows.

Головним чином, Малювати Розроблений для малювання найпростіших геометричних форм, тексту та заповнення всього цього довільним кольором. Однак це може бути корисним для підготовки / редагування графіки для сайту.

Наприклад, у фарбі ви можете створити простий водяний знак (текст, графічний або комбінований), схема або блок -схема, невеликий логотип. Крім того, використовуючи фарбу, ви можете склеїти кілька картин або вирізати / вирізати одну велику картину.

Adobe Photoshop

Це головний інструмент для роботи павутина-графіка.

Використовуючи Photoshop, ви можете робити майже все (Звичайно, за наявності відповідних знань, навичок та вільного часу). При роботі з павутина-Графіка Photoshop зазвичай використовується для редагування готових фотографій та фотографій - кольорового балансу, контрастності, яскравості, співвідношення чорно -білого, спотворення, повороту / повороту, обрізки, склеювання, видалення, очищення, ретушування тощо.D.

Тут ви також можете створити графіку з нуля, наприклад, ті самі водяні знаки, логотипи, працювати з шарами, тінями, прозорістю. Загалом, це інструмент для вирішення майже будь -якої проблеми.

Однак він не без вад:

Хоча, можливо, це просто порожнє ніт, і програма дуже серйозна і, мабуть, одна з найкращих для редагування растрової графіки.

Xnview

Основна мета цієї програми -це повноцінна обробка пакетів графіки (У цьому плані він ідеально доповнює Photoshop).

Під час підготовки зображень та зображень для сайту Xnview буде незамінним, якщо ви одночасно публікуєте велику кількість зображень. Власники фотографій, галерей, розважальних ресурсів часто стикаються з таким завданням.

Використовуючи описану вище програму, ви можете легко здійснити масове перетворення (у різних форматах) і перейменування графічних файлів, змінюйте їх розмір відповідно до вибраних пропорцій, якості, відкладіть водяний знак, здійснюйте корекцію кольору, застосовуйте потрібний фільтр.

І все це - в пакет (автоматичний) Режим лише на кілька кліків. Основний недолік xnview - Неможливість роботи точки з будь -яким одним зображенням (як у Photoshop). Але, як кажуть, у кожного є власна спеціалізація.

Піксі

Дуже проста і невелика програма, головна мета якої - Визначення кольору в різних форматах (HEX, HTML, RGB, CMYK, HSV).

Найчастіше він використовується при створенні або редагуванні офіційної графіки на сайті, наприклад, фонові зображення, заголовок, кнопки тощо.D. Власне Піксі - Це аналог піпетки у Photoshop.

Вам потрібно лише привести курсор миші до потрібного елемента сторінки, і програма покаже вам значення поточного кольору в різних форматах. Використовуючи гарячі клавіші, ви можете скопіювати HTML-значення кольору в буфер обміну.

Як змінити гарячі клавіші в Windows 10
Багато користувачів більше знайомих для виконання різних операцій Windows 10 за допомогою миші, однак у цій ОС є багато гарячих клавіш, які можуть зна...
Операційні можливості архіву Windows 7, 8.1 і 10
Персонал Windows - Це функціональність повного часу, який дозволяє їй версії 7, 8.один і 10 створювати резервна коп, Він архів, він - зображення Windo...
Як відкрити кілька папок у вікнах одночасно
Працюючи на комп’ютері, часто виникає потреба тримати кілька папок відразу відкритими, і ви повинні їх відкривати щодня. У Windows, включаючи останні ...