Windows 10

Загальний доступ до Інтернету зникає після перезавантаження Windows 10

Загальний доступ до Інтернету зникає після перезавантаження Windows 10

Послуга Обмін підключення до Інтернету (ICS) У Windows дозволяє забезпечити загальний доступ до підключення до Інтернету на вашому комп’ютері до інших комп'ютерів у локальній мережі (через Wi-Fi або Ethernet). Завдяки цьому, усі комп'ютери в локальній мережі можуть перейти до Інтернету через підключення до Інтернету на одному комп'ютері (комп'ютер може бути підключений до Інтернету: через модем 4G/LTE, пряме з'єднання кабелю через другий мережевий адаптер, супутникове з'єднання, PPPOE, VPN -з'єднання тощо.D.). У цьому випадку цей комп'ютер Windows з двома мережевими інтерфейсами, підключеними до різних мереж, буде виступати як шлюз для доступу до Інтернету інших комп'ютерів. Служба ICS виконує функції адресних мовлення (NAT) та DHCP -сервер.

Це завдяки службі ICS, яку ви можете зробити з Windows 10 за допомогою мобільного з'єднання Wi-Fi Point.

Загальний доступ до мережевого з'єднання в Windows включається у властивості мережевого адаптера на вкладці Access -> Загальний доступ до підключення до Інтернету -> Дозвольте іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету цього комп'ютера (Дозвольте іншим користувачам мережі підключатися через підключення до Інтернету цього комп'ютера).

У сучасних будівлях Windows 10 є один неприємний недолік - після перезавантаження комп'ютера із загальним мережевим з'єднання.

Справа в тому, що в сучасних будівлях Windows 10, якщо немає трафіку через загальне мережеве з'єднання, то розподіл підключення до Інтернету відключається через 4 хвилини, і не автоматично перезапускається.Щоб відновити загальний доступ до Інтернету, вам потрібно видалити та переглянути загальний придане у властивостях мережевого адаптера, через який Windows підключений до Інтернету.

Для того, щоб загальний доступ до Інтернету автоматично ввімкнувся після перезавантаження Windows 10, вам потрібно включити спеціальний параметр реєстру EnableRebootpersistConning Введіть dword у hkey_local_machine \ програмне забезпечення \ microsoft \ windows \ currentversion \ sharedaccess та значення один.

Найпростіший спосіб - створити параметр реєстру з наступною командою PowerShell:

Новий -itemproperty -path hklm: \ software \ microsoft \ windows \ currentversion \ sharedaccess -naberbolerebopersistconneconnection 1 -propertytepe dword

Тоді вам потрібно встановити автоматичний старт для обміну підключенням до Інтернету ( Sharedaccess ). Ви можете змінити тип сервісу почати від ручного до автоматичного через консоль послуг.MSC або використання PowerShell:

SET -SERVICE SHAREDACCESS -STARTUPTYPE Automatic -PassThru

Запустіть послугу:

Start-service sharedaccess

Ви також можете використовувати наступний сценарій PowerShell, який знаходить усі мережеві з'єднання з загальним доступом на комп’ютері, вимикає для них загальний доступ і вмикає його після другої.

$ NetShareObject = new -Object -Comobject Hnetcfg.Hnetshare
$ list = new -Object System.Колекція.Загальний.Список [Система.Об'єкт]
Foreach ($ з'єднання в $ netshareobject.Перелічення)
$ config = $ netshareObject.InetSharingConfigurationForInetConnection ($ Connection)
if ($ config.Sharingenabled -eq 1)
$ type = $ config.SharingConnectionpe
$ список.Додати ( @($ type, $ config))
$ config.Розбіжність ()


Стартовий сон 1
Foreach ($ масив у списку $)
$ Масив [1].EnableSharing ($ Array [0])

Цей сценарій PowerShell може бути запущений автоматично завдяки завданням планувальника Windows при завантаженні комп'ютера.

Як використовувати фундамент для новачків мультиметра
Перевірка напруги Діагностика скель Розподілений опір Нотатки Величезна кількість поломки електроніки пов'язана з відсутністю контакту в місцях, де ...
Оновлення BIOS за допомогою флеш -накопичувача
Нещодавно наш сервісний центр часто стикається з таким завданням, як оновлення BIOS. Зазвичай оновлення необхідні комп’ютери з материнськими платами н...
Як додати levedisk ізо-зображення у меню завантаження Windows
Можливість запуску несправних середовищ Windows у своїй версії 7 F8 викликав ключ на початку системи, Microsoft назад у час розвитку Windows 8 жертвує...