Програми та програми

Програми для відтворення відеофайлів

Програми для відтворення відеофайлів

Зміст

Ми представляємо вам топ -15 найкращих відеоплеєрів для Windows, функціональність яких я дозволяю вам прочитати більшість добре відомих мультимедійних форматів, і продуманий інтерфейс насолоджується комфортним переглядом вмісту.

Порівнюючи найкращих гравців для ПК російською.

Рейтинг найкращих відеоплеєрів 2019

Логотип Програма Мова Ліцензія Кодекси Рейтинг
VLC Media Player російський Безкоштовний Так 10
Kmplayer російський Безкоштовний Так дев'ять
Media Player Classic російський Безкоштовний Так 10
Daum potplayer російський Безкоштовний Так 7
Світло всеосяжний російський Безкоштовний Так вісім
Комбо російський Безкоштовний Так 7
GOM Player російський Безкоштовний Так 8
BSPlayer російський Безкоштовний Так дев'ять
Zoom Player російський Безкоштовний Так 7
Справжній гравець Англійська мова Безкоштовний Так дев'ять
iTunes російський Безкоштовний Так дев'ять
Kantaris Media Player російський Безкоштовний Так 8
Jetaudio basic російський Безкоштовний Так 8
Allplayer російський Безкоштовний Так дев'ять
Коді російський Безкоштовний Так дев'ять

Огляд найкращих відеоплеєрів 2019

Завантажити VLC Media Player

Цей популярний медіаплеєр підтримує багато популярних і навіть рідкісних форматів аудіо- та відео, відкриває "зламаний" та непотрібний матеріал, трансляції з різних джерел, відтворює веб -радіо та потокове відео.

VLS має свої вбудовані кодекси, інтегрується з плагіном у браузери, відтворює IPTV, підтримує дистанційне управління через Telnet і відкриває фрагменти записів при перериваннях навантаження. Користувач може працювати з еквалайзером, редагувати списки відтворення, налаштувати гарячі клавіші та увімкнути субтитри.

Завантажити KMPlayer

Цей гравець також працює з усіма популярними форматами, відкриває пошкоджені та недооцінені файли, відтворює потік LiveVideo. KMpeler по праву вважається "поєднанням" у категорії відеоплеєрів, оскільки функціональність розширюється перед тим, як знімати відео та створення скріншотів, запису аудіо доріг, збереження треків, запам'ятовування фрагмента відео матеріалів, авто -сили та нормалізації звуку в "Тихий" запис, а також велика кількість налаштувань користувачів для комфортного перегляду.

Важливою перевагою є наявність «хмари» для зберігання даних, налаштування програмних дзвінків з командного рядка та клавіш швидкого запуску.

Media Player Classic Завантажити

Це класичний відео та аудіопретр з інтегрованими кодеками та різними розширеннями, щоб відкрити будь -який мультимедійний вміст.

Гравець працює з пошкодженими AVI та Flash, водночас читає кілька файлів, захоплює та відтворює матеріали з телевізійних тюнерів, підтримує субтитри та має якість трансляції. Гравець Classic Home Cinema має з відкритим кодом, сумісним з EVR Raider, підтримується 64-бітною ОС.

Daum potplayer завантажити

Програма високої якості для відкриття різних відео, аудіо та фотографій. Це нова розробка творців вищезазначеного KMplayer, тому я був скопійований усі найкращі функції його попередника і модифікована для комфортного використання.

Швидко відкриває "важкий" матеріал, має коди DXVA, відтворює телеканали, перетворює 2D у 3D, фіксує відео, підтримує різні шкури, кольорові схеми та логотипи. Користувач може завантажувати списки відтворення, відрегулювати швидкість мовлення, налаштувати різкість, оптимізувати кольорову гаму, шукати субтитри в Інтернеті, записуйте аудіо, використовуйте ефекти та фільтри, програмне забезпечення керуючим через сенсорний екран.

Light Allloy Завантажити

Відмінний гравець для відтворення популярних аудіо- та відео матеріалів з автоматичною установкою необхідних кодеків, оптимізованих робіт з пошкодженими записами та функціонування на слабких ПК. У функціональності користувач може відокремити звукову доріжку від відео та налаштувати кожен елемент у його потребах, відрегулювати звук до повторного уповільнення, додайте субтитри та чергуйте відтворення декількох шляхів.

Перегляд IPTV, DVD, потокове відео та Blu-ray, Радіо прослуховування, зйомки екранного скріншота, створення таблиці плівок, регулювання параметрів зображення. Ви можете керувати світлом ELA за допомогою пульта дистанційного керування дистанційним керуванням, налаштувати гарячі клавіші, змінити мову меню, а також працювати з пришитними та зовнішніми субтитрами.

Завантажити ComboPlayer

Компактний гравець читає не лише популярні мультимедійні формати, але й .торрент -файли безпосередньо під час завантаження. У вражаючій функціональності зйомки екрану, відтворення радіо, підключення до IP та відеоспостереження, додавання посилань на мовлення, читання онлайн -телебачення, робота з субтитрами, а також вдосконалених можливостей завдяки медіа -кодам доступні.

Користувач може створити обліковий запис та синхронізувати списки відтворення на інших ПК.

GOM Player Завантажити

"Bear Lap" - це багатофункціональний програвач великої кількості форматів відео та аудіо без встановлення додаткових кодеків.

Читає неповні та пошкоджені матеріали, записує аудіо поїзди, працює з субтитрами та проводить редагування аудіо. У плеєра є аудіо- та відеофільтри, пише звук у WAV, підтримує плагіни DSP, фіксує зображення.

Завантажити bsplayer

Програма підтримує не тільки добре відомі мультимедійні формати, але й працює з Adobe Flash Player та Digital Chambers, відтворює та перехоплює потокове відео з YouTube.

Підтримка 7.1 і 5.1, сортування файлів, різні режими читання, вибір тем дизайну та обкладинки, переміщення та масштабування зображення під час перегляду, а також пошук та завантаження субтитрів. Для роботи Bospeler вимагається на комп’ютері DirectX 7 та наступних версіях.

Завантажити масштаб

Багатофункціональний медіаплеєр для читання найпопулярніших форматів. Користувач може включати повний екранний режим, відкрити пошкоджені матеріали, налаштувати гарячі клавіші, використовувати зручний еквалайзер, робити списки відтворення, захистити вхід до пароля програмного забезпечення та віддалено керувати гравцем через браузер.

Гравець Zoom має набір усіх необхідних кодеків для швидкого вмісту читання з великою швидкістю, адаптація до пристроїв із сенсорними екранами, відтворення захищених файлів DRM та DVD -дисків.

Завантажити RealPlayer

Простий та зручний додаток для читання багатьох сучасних та застарілих медіа -форматів. Дозволяє створювати власні звуки високої якості, втрачати потоковий вміст, слухати радіо, записувати створену роботу на аудіо компакт -диску, здійснювати перетворення форматів, записуйте різні типи дисків, додавання та редагування метаданих.

Гравець оснащений вбудованим браузером, працює з технологіями QuickTime, має версії для мобільних пристроїв та магазин для придбання музичних композицій. Недоліком є ​​англійський інтерфейс.

iTunes Завантажити

"Apple" медіаплеєр розроблений для завантаження та відкриття різноманітного вмісту на мобільні та телевізійні налаштування Apple. Організовує доступ до однойменного мультимедійного магазину, синхронізує матеріал між пристроями, відновлює дані та резервні копії резервів.

У функціональності користувача, придбання та прослуховування музики, книг, відеороликів та радіо, трансляції, імпорту за допомогою компакт-дисків та MP3-депутатів, використання міні-гравця, еквалайзера та візуалізатора доступне.

Завантажити медіаплеєр Kantaris Media

Програма поєднала інтерфейс Windows Media Player та функціональність VLC, що дозволило користувачеві насолоджуватися комфортним переглядом різного мультимедійного вмісту без додаткового завантаження кодеків.

Cantaris дозволяє переглядати відео DVD, відтворювати аудіо компакт -диск, радіо, потокове відео та аудіоматеріал, працювати з субтитрами, списками відтворення, звуковими параметрами, еквалайзером та візуалізацією модулями. Перехід до трейлерів на веб -сайті Apple, Shobbler Last доступний.FM та запуск архівного вмісту без розпакування.

Jetaudio Завантажити

Є потужним медіа -центром для гри в велику кількість мультимедіа. У своїй композиції є вбудований розпушувач, перетворювач, редактор тегів та еквалайзер на 20 раунд.

У функціональності ви можете використовувати параметри для створення звукових записів із змішуванням, зберегти ці роботи на жорсткому диску, редагування тегів, працюйте з субтитрами, синхронізувати з караоке, записувати звук та зображення, застосовувати ефекти, регулювати низькі частоти та висоти протягом репродукція.

Завантажити Allplayer

Простий, але досить функціональний програвач, який читає 3D-аудіо, відео та музика різних форматів. Програмне забезпечення відтворює субтитри, редагує медіа -вміст, завантажує необхідні кодеки безкоштовно, читає матеріал одночасно на кількох моніторах, підтримує файли RAR та багато іншого.

Відмітною особливістю гравця є читання форматів не через стандартний медіаплеєр, а за допомогою DirecTX, а також наявність реалізованого редактора відео матеріалів. З недоліків ми виділяємо лише часткову російську мову локалізацію меню та завантажуючи субтитри лише з польських геолокацій.

Коді Завантажити

Багатофункціональна мультимедійна станція поперечники, яка втрачає не лише будь -які відео та аудіо, але й читає вміст з будь -яких мобільних пристроїв, USB, ПК, оптичних дисків, локальної мережі, Інтернету та інших джерел. Зі значним набором можливостей користувач може легко керувати відео, музикою та фотографіями, перетворюючи комп'ютер у високоякісну та потужну мультимедійну центр з майже нескінченними можливостями.

Функціональність доступна для створення ваших медіа -бібліотів, запису різних типів дисків, перегляду телебачення через веб -службу, завантаження додавання, перегляд зображень у слайд -шоу, робота з зображеннями диска, плагінів та теми користувача. Крім того, у Коді ви можете відкрити зображення, включати повний екранний режим, переглянути та слухати матеріал високої якості та багато іншого.

Відео огляд найкращих відеоплеєрів для Windows

Рекомендовані програми Windows:

Нортон антивірусMovavi Video EditorВідеоматеріалТоп -10 програм встановлення відеоПросто слайд -шоуТоп -15 програм для перегляду фотографій

Відображення відео, фільмів та музики надається спеціалізованими програмами. Без них такі процедури неможливі. Для багатьох користувачів персональний комп'ютер чи ноутбук - це інструмент перегляду, і вони не особливо зацікавлені в інших властивостях. Найпопулярніша програма в цій ситуації - Media Player Classic. У цьому огляді обговорюються основні характеристики та характеристики його використання.

Windows XP, 7, 8, 10
32 біт, 64 біт, x32, x64
комп'ютер
російський
2017 рік

Офіційний

Опис

Медіа -плеєр домашнього кінотеатру Універсальний аудіоплеєр та відеокласи. Розроблений інженером програмного забезпечення Gabest в середині 2002 року. Спочатку це було заплановано для закритого використання, але пізніше було вирішено випустити його для загального доступу. Протягом відносно короткий час програма набула великої популярності та влесливих відгуків користувачів.

Характеристики та функції

Незважаючи на свою простоту, мультимедійний гравець здатний виконувати значну кількість різноманітних завдань:

  1. Підтримка DVD Codec. Відеоплеєр може розшифровувати файли цього формату. І відображати всю інформацію в повному обсязі.
  2. Можливість швидкого обслуговування персоналу. Користувач може витягнути правильне зображення з будь -якого відео, вам потрібно лише натиснути відповідну клавішу.
  3. MPHC працює в взаємодії з телевізійними тюнерами, які підключені до стаціонарного комп'ютера. Телевізійне зображення відображатиметься на екрані.
  4. Розмноження вирізаних або пошкоджених валиків. Avi Video в кінці має спеціальний індекс, без нього більшість програмного забезпечення не в змозі відкрити подібний файл. Фільм можна розпочати, навіть якщо навантаження ще не закінчилося.
  5. Перемикання треків аудіо. Користувач здатний одним натисканням кнопки, щоб змінити голос фільму. Це можливо завдяки вбудованому перемикача.
  6. Зміна дисплея. Додаток дозволяє редагувати розміри, розташування на екрані та інші параметри зображення. Масштабування допомагає переглянути широкоекранне кіно на простому моніторі.
 1. Субтитри. Вбудований двигун робить текстову інформацію якомога більше на відео.
 2. Конфігурація мультимедійної роздільної здатності.
 3. Mplayer сумісний з усіма сучасними медіа -файлами.
 4. Постійні оновлення, якщо є активне підключення до Інтернету.
 5. Програма нормалізує передачу звуку.
 6. Можливість використання гарячих клавіш.
 7. Створення списків відтворення та пріоритет відтворення.
 8. Користувач може додавати різні плагіни, фільтри та доповнення.
 9. Підтримує формати в режимі реального часу та швидкого часу.
 10. Одночасна робота над кількома моніторами та дисплеями.
 11. Декодування.

Початок і старт роботи

Перш за все, вам потрібно знайти правильний встановлення файлу для системи Windows 10. Ви можете завантажити його безпосередньо з нашого офіційного сайту. Тут ви знайдете посилання Torrent - файл та завантаження. Будьте пильні, якщо ви хочете завантажити торрент з підозрілих та неперевірених ресурсів у мережі. Це може призвести до зараження пристрою вірусами та повністю відключити комп'ютер.

Після встановлення відкриється робоче поле MPC. Це можна побачити на ньому:

 1. На верхній панелі вкладки основної системи:
  1. Нижче наведено основну панель управління відтворенням. Кнопки перемотування, зупинки та запуску фільму - гра, а також повзунок, щоб змінити рівень гучності.
  1. Закрийте ключ у верхньому куті ключа, поверніть і розширюйте.

Щоб переглянути відео, вам потрібно перейти до розділу "Файл" та натиснути на швидке відкриття. З’явиться вікно, в якому потрібно вказати шлях до відео. Після цього розпочнеться шоу. Перед кожною функцією зображуються гарячі клавіші. Згадуючи їх, використання програми стане найпростішим і найзручнішим.

Ви можете запустити будь -який фільм (наприклад, страшний фільм), просто перетягнувши значок у робочому полі корисності. Гра розпочнеться автоматично.

Достоїнства і недоліки

Перелічені можливості говорять самі за себе. Медіа -плеєр є багатофункціональним гравцем і має кілька переваг порівняно з аналогами (VLC, KMPlayer, WMPC) на ринку:

Також присутні недоліки:

завантажити

Media Player Classic для Windows 10 X64 Безкоштовне завантаження

Media Player Classic для Windows 10 Завантажити торрент

Програмне забезпечення дозволяє переглянути відео про різні якості, розширення та резолюції на персональному комп’ютері, виконувати обробку та перетворення файлів. Він отримує постійні оновлення високої якості з розширенням функціональності. Ми пропонуємо програми завантаження для перегляду відео для Windows 10 російською мовою без реєстрації та SMS. Останні версії 2020 року представлені (32/64 біт).

Категорії програм

Як включити батьківський контроль для Android
Як відомо, Інтернет наповнений величезною кількістю інформації, яка може погано вплинути на тендітну психіку дітей. Тому в системі Android є функція б...
Як відкрити порти в Windows 10
Що таке програмний порт Застосування та мета портів Список основних портів та їх функціональність Переглянути активні сполуки Відкриття порту за допо...
Первинні налаштування MacBook
На першому початку комп'ютера потрібно встановити основні параметри та з’ясувати технічні характеристики комп'ютера, що працює на macOS. Технічна інфо...