Windows Server 2019

Програма встановлення Windows не змогла створити новий розділ

Програма встановлення Windows не змогла створити новий розділ

З чистою установкою Windows 10 на ноутбуці з флеш -накопичувачем USB, я зіткнувся з дивною помилкою. Вибираючи розділ, на якому помилка встановлювати Windows:

Ми не змогли створити новий або знайти існуючий розділ. Додаткова інформація див. У файлах програми інсталяційної програми.
Ми могли б створити новий системний розділ або знайти існуючий системний розділ. Для отримання додаткової інформації див. Файли журналів налаштування.

У цьому випадку ви можете створити, видаляти розділи у вікні встановлення Windows, але встановити операційну систему неможливо встановити на будь -якому з розділів.

Щоб зрозуміти причину помилки, запустіть командний рядок безпосередньо з екрана встановлення Windows, натиснувши Shift+F10.

Принесіть вміст файлу помилки встановлення Windows (SetUperr.Журнал):

Тип X: \ Windows \ panther \ setuperr.журнал

У моєму випадку в журналі була помилка:

Помилка [0x06069d] IBS GetMachineInfo: CALNIT FINENFO для завантажувального диска [0]
Також може виникнути помилка:

Ibslib logreaxons: [Блокуюча причина диска 0: Canbesystemvolume] Вибраний диск - це не завантажувальний диск комп'ютера.

Проблема полягає в тому, що інсталятор Windows не може створити новий розділ через неправильну структуру розділу, або кілька фізичних дисків (флеш -накопичувачі, SATA/IDE HDD, SSD, USB -накопичувачі) доступні на комп’ютері).

Що потрібно зробити, щоб встановити Windows на проблемному диску? Спочатку спробуйте найпростіші речі:

  1. Якщо на комп'ютер встановлено кілька дисків HDD/SSD, тимчасово вимкніть їх, за винятком того, що ви хочете встановити Windows;
  2. Змініть порядок завантаження в налаштуваннях BIOS/UEFI, щоб ваш жорсткий диск був першим у списку виправданих замовлень. Щоб завантажити комп'ютер з флешкою ​​USB, під час завантаження відкрийте меню завантаження за допомогою клавіш F8-F12, ESC, F1 або F2 (залежно від виробника комп'ютера/ноутбука та версії BIOS). Якщо комп'ютер завантажується з флеш -дисків встановлення та запускає майстер встановлення Windows, спробуйте продовжувати установки Windows у звичайному режимі;
  3. Якщо на диску немає важливих даних, очистіть їх, видаливши всі розділи у вікні налаштування Windows і спробуйте встановити Windows в унікальному просторі (не зафіксований).

Якщо метод, розглянутий вище, не допоміг, вам потрібно скопіювати встановлення файлів Windows з флеш -диска USB безпосередньо на жорсткому диску комп'ютера та встановити Windows безпосередньо з жорсткого диска (Flash Drive USB потрібно вимкнути, щоб у вас було лише один пристрій для завантаження зліва).

Для цього завантажте комп'ютер з флеш -накопичувача на екрані встановлення Windows Створіть розділ, на якому потрібно встановити ОС. Потім натисніть Shift+F10 на екрані встановлення Windows, щоб відкрити командний рядок. Дотримуйтесь таких команд:

Дисковід

Перелічіть диск - Команда відобразить список дисків, підключених до комп’ютера. У вас повинні бути два диски Disk 0 та Disk 1 (один з них - флеш -накопичувач USB, а другий - жорсткий диск комп'ютера). Визначте свій жорсткий диск за розміром і виберіть його (за його номером, у нашому прикладі це диск 0:

Виберіть диск 0

Принесіть список розділів на диску:

Перелічіть розділ

Знайдіть номер номера, який ви хочете встановити Windows. Наприклад, це Розділ 1. Виберіть це:

Виберіть розділ 1

Зробіть розділ активним:

Активний

Відформатуйте розділ у файловій системі NTFS та призначити його йому букву m:

Формат fs = ntfs швидко
Призначення літери = m

Наступна команда допоможе вам визначити букву диска, призначеного на ваш USB -флеш -накопичувач (наприклад, у вас є цей диск C :):

Перелічіть обсяг

Близький диск:

Вихід

Тепер ви можете скопіювати файли встановлення Windows за допомогою флеш -накопичувачів USB (C :) на своєму жорсткому диску (M :)

Xcopy c: m: /e /h /k

Після завершення копії вам потрібно оновити сектор завантаження на жорсткому диску та зробити завантажувальний диск на жорсткому диску:

Бойовик.Exe /nt60 m:

Детальніше про керування навантажувачами Windows та MBR читайте.

Вимкніть комп'ютер, видаліть флеш. Наступне навантаження, звичайна установка Windows повинна запустити (встановлення файлів розподілу зберігаються на вашому жорсткому диску).

Після встановлення Windows потрібно запустити MSConfig та зняти запис про надлишок завантаження Налаштування Windows У меню завантажувального менеджера Windows на вкладці Черевик. Перезавантажте комп'ютер та видаліть файли встановлення Windows з жорсткого диска:

Помилка Ми могли б створити парку або знайти існуючий Він також може з’явитися в Windows Server під час встановлення ОС на Сан -Лун, доступний декількома способами. Т.до. Багатосторонній модуль (MPIO) Windows Server недоступний для WinPE, вам потрібно змінити конфігурацію вашої мережі Sun, щоб диск (LUN) був доступний лише в один бік.

Якщо, виконуючи ці дії, помилка зникла, але з'явилася інша:

Встановлення Windows на цьому диску неможливо. На вибраному диску є таблиця MBR. В EFI Windows Systems можна встановити лише на GPT-Disk

Це означає, що сучасний UEFI використовується на вашому комп’ютері замість BIOS, і ви не можете встановити Windows на диску за допомогою таблиці секцій MBR. Щоб продовжити установку, вам потрібно ввімкнути режим сумісності UEFI з BIOS (називається CSM або Legacy), або відрегулювати таблицю на диску від MBR та GPT та продовжувати встановлення:

Щоб встановити Windows в режимі UEFI, вам потрібно створити USB -інсталяцію USB -накопичувач спеціальним чином.

Щоб перетворити MBR в GPT без втрати даних, ви можете використовувати утиліту MBR2GPT (доступний у Winpe). По -перше, зробіть перевірку диска (у цьому прикладі диск 0 - диск, на якому потрібно змінити таблицю, її кількість можна знайти за допомогою диска, як описано вище):

Mbr2gpt /validate /disk: 0 /дозволити

Потім відрегулюйте таблицю таблиці:

Mbr2gpt /convert /disk: 0 /дозволити Fullos

Детальніше GPT -диск для Windows (EFI, MSR розділів) описаний у цій статті.
Як перекласти сторінку в Opera GX
Опера GX Gamers браузер прийняв більшу частину функціональності від традиційного спостерігача оперу. Серед таких можливостей є швидкий переклад сторін...
Noclose - корисність для запобігання випадкових закриття вікон
У популярних браузерах є функція фіксації вкладок - простий, але ефективний спосіб запобігання випадкового закриття важливих сторінок. Ті користувачі,...
Boom - альтернативний аудіоплеєр з мінімалістичним інтерфейсом
Розробники мультимедійних гравців часто намагаються залучати користувачів, додаючи різні додаткові функції до своєї продукції, але це не завжди принос...