Помилки та проблеми

Програма скидання паролів Windows 10

Програма скидання паролів Windows 10

Зміст

Конфіденційність була, є і буде актуальною для більшості користувачів комп’ютерів. Обов’язкове використання його використання давно стало нормою для більшості організацій, а домашні комп’ютери часто застосовують такий захист. З появою "десятків" цей захід не втратив своєї необхідності. Звичайно, є ряд причин поставити систему на пароль, але якщо вам потрібно її скинути? Зрештою, трапляється також, що пароль втрачається, забутий, завдаючи великої кількості незручностей, будь то місцевий рахунок, чи чиновник від Microsoft. І тут ви повинні шукати, як скинути пароль на Windows 10.

Сьогоднішній матеріал - це майже такий випадок. Як завжди, про все в порядку.

Скидання пароля облікового запису Microsoft

Такий випадок означає, що комп'ютер має офіційний "бухгалтерський облік" Microsoft, пароль якого повинен бути скинутий, і на даний момент підключений до мережі - це необхідна умова. Якщо це так, то це буде найпростішим варіантом розряду, який, крім того, забезпечується самими розробниками.  Цей розряд дуже схожий на випадок, коли необхідно відновити довгий пароль для вашого улюбленого сайту. Звичайно, буде потрібна електронна адреса, яка раніше була додана до "облікового запису" під час його створення.

Якщо ви введете неправильні дані, і, звичайно, вони будуть неправильними, з’явиться наступне вікно. У ньому, як і у всіх типових випадках такого плану, вам потрібно натиснути "забути пароль?"Або" кинути його зараз ". Це насправді одне і те саме. У наступному вікні буде цілком логічно відзначити елемент "Я не пам’ятаю свого пароля".

Тепер настав час ввести ту саму електронну адресу, призначену до облікового запису.

Далі в поясненні не потрібно. Пошта надійде на пошту для скидання, яка повинна бути введена у наступне вікно.

Ну, у наступних Windows буде легко створити новий пароль, ввести його та ввести вхід. Ви, мабуть, не повинні пояснювати, що чим довше і складного набору номерів, символів та листів, тим краще, тому є ще одна порада: вкажіть додаткову другу адресу електронної пошти. Нехай це буде запасним, для більшої безпеки.

Як скинути пароль на локальному обліковому записі (починаючи з версій 1803 та 1809)

Місцеве "бухгалтерський облік" відрізняється тим, що його не потрібно зареєструвати в Microsoft, крім того, він не потребує постійного підключення до Інтернету. Це корисно в місцях, незахищених нормальною якістю мережі. Скиньте пароль на такому записі, якщо це необхідно, це можливо. Windows 10, починаючи з версії 1803 та 1809, має досить зручну можливість відновити забутий або втрачений пароль за допомогою проблем управління. Вони встановили під час створення облікового запису і можуть бути будь -яким вмістом - головне - завжди пам’ятати відповідь на них. Ви можете знайти таку форму відновлення пароля, натиснувши кнопку "Пароль" на екрані введення в систему.

Також є ще одна «лазівка», щоб змінити пароль у такому обліковому записі. Цей метод не користується попитом, але, тим не менш, він працює принаймні на Windows 10 Professional. Ви не можете обійтися без завантажувального носія з операційною системою. Вставивши його (диск або флеш -накопичувач - немає різниці), вам слід перезавантажити, щоб навантаження починався з нього.

Нам, звичайно, не потрібно встановлювати систему. Клацніть "Відновлення системи" зліва.

Дивіться також: Як оновити драйвери на Windows 10 стандартним чином та використання програм

Далі в меню ми знаходимо "пошук та усунення несправностей".

Ну, зараз - "додаткові параметри".

І ось що вони використовували, для якого вони використовували завантажувальний привід - "Командний рядок".

Тепер вам слід ввести команду Чистий адміністратор користувача /активний: так (або Адміністратор Англійською мовою, якщо версія системи така). Це дозволить вам отримати повний доступ до системи, незалежно від усіх обмежень.

Після такої дії наступне перезавантаження в нижньому лівому куті прийде вибір для комп'ютерного адміністратора замість звичайного користувача. Це дає можливість спокійно увійти в систему, обходячи весь захист. Коли з'являється робочий стіл, у контекстному меню панелі завдань виберіть "Управління комп'ютером".

Тепер, згідно з скріншотом, ви повинні перейти до контекстного меню потрібного облікового запису та встановити пароль.

Тоді попередження буде випливати з того, наскільки серйозною та іншою інформацією буде, після чого можна буде змінити пароль даного користувача та успішно ввести систему від його імені. Коли все буде завершено, не зашкодить зняти повноваження адміністратора. Для цього все там у командному рядку, необхідному для введення команди Чистий адміністратор користувача /активний: Ні.

Використання диска скидання пароля

Також є ще один варіант для скидання місцевого "бухгалтерського обліку". Це більше підходить для повністю забудькуватів користувачів, які втрачають пароль знову і знову. Для такого розсіяного ви можете придумати щось зручніше - створити спеціальну флешку, яка скидає пароль. Звичайно, це також тягне за собою велику загрозу для безпеки, оскільки такий флеш -накопичувач також може скористатися зловмисником, якщо, звичайно, не знаходить його від користувача.

Для створення такого флеш -накопичувача є лише шість кроків:

 1. Ми вводимо наш місцевий рахунок. Той, для якого необхідно створити диск для скидання пароля;
 2. Ми вставляємо флеш -накопичувач, підготовлений заздалегідь;
 3. У меню "запуск" потрібно ввести скидання пароля, підтверджуючи цей вхід;
 4. Тепер варто знайти та вибрати елемент "Створіть диск розряду пароля";
 5. Система попросить вас ввести пароль, який знаходиться в локальному обліковому записі на даний момент;
 6. Ну, тепер, як завжди, "далі" та "готові".

Скидання пароля за допомогою диска або флешки з розподілом Windows

Ефективний, але не найбільш зручний метод скидання. Щоразу, коли потрібен пароль, щоб скинути флеш -накопичувач USB або диск із робочим розподілом інсталяції операційної системи, в нашому випадку - Windows 10. Це єдиний метод "мінус", інакше все досить просто, а головне - швидко. Цей метод є одним з найефективніших, і найголовніше - працівників.

Після підключення завантажувального диска з установкою Windows 10 потрібно перезавантажити. Наша мета - чекати появи системи системи. Заповітлене вікно встановлення, яке з’явилося - не тільки служить для встановлення Windows. Завдяки йому ви можете піти до реєстру. Це можна зробити за допомогою командного рядка, який тепер може бути спричинене простою комбінацією клавіш Shift+F10 (або в деяких випадках "Shift+F10+FN" для власників ноутбуків).

І ось командний рядок. Залишається ввести "regedit", щоб дістатися до редактора реєстру. Подальша мета - за адресою Hkey_local_machine. Вибравши цей розділ, вам потрібно натиснути "Файл", а потім "Завантажте кущ". Той самий "кущ" вимагатиме шляху до файлу, це системний диск, а потім WindowsSystem32ConfigSystem. Розділ "Налаштування" буде зліва. І після натискання на нього праворуч з’явиться список файлів регістрів. Нам потрібен "cmdline". Тут, у "значенні", вам просто потрібно представити "cmd без помилок.exe "і підтвердити, натиснувши" ОК ", а в параметрі" setupType "Встановіть значення" 2 ". Тепер ви можете вивантажити кущ через меню "Файл".

Все, що найголовніше зроблено, залишається лише для перезавантаження. Під час завантаження перше, що з'являється, - це командний рядок. Для початку ви можете дізнатися список усіх користувачів з командою NET користувачів. Тепер, коли ім'я відоме, введіть останню команду необхідного користувача та встановіть новий пароль. Наприклад: "Чистий користувач Алекс1234567Що. Цей спосіб можна повністю видалити паролем, вводячи замість пароля двічі котирування без розриву. Залишається повернутися до редактора реєстру, повернути ці два значення, як це було, і ви можете зайти в систему під новим паролем.

Дивіться також: Як оптимізувати Windows 10 та прискорити комп'ютер

Використання DISM -корисності++

Чудова корисність для компетентного сервісу "десятки". Також є очищення та редагування завантаження, а також реставрація завантажувача, і навіть видалення вбудованих програм Windows 10. Окрім усієї цієї пишності, програма має власний метод скидання пароля для введення системи. Основна умова, для якої ви не можете обійтися без нього - програма повинна бути записана на завантажувальній флеш -накопичувачі. Про те, як це зробити, давно описано як на просторі інших сайтів, так і на цьому ресурсі. У готовому версії на завантажувальному диску має бути розпакований архів з програмою. Далі все так завжди: після підключення приводу, перезавантаженим, ми завантажуємо його з нього. Далі, знайома комбінація клавіш Shift+F10 та вказівка ​​на розташування виконуваного файлу програми, наприклад, "D: DISMDISM ++ x64.ЕкзеЩо. Після цього з’явиться стандартна ліцензійна угода, яку ми приймаємо. Верхня частина вікна програми розділена на ліву "Налаштування Windows" та право, що нам просто потрібно. А саме - нам потрібні підрозділ "рахунки".

Кілька клацань і готові. Необхідне "бухгалтерський облік" буде відредаговано, а пароль буде скинутий.

Програми скидання паролів Windows 10

Кілька слів про всілякі програми та утиліти для злому пароля. Звичайно, це особиста справа для всіх, де і чим користуватися. Диск ++ альтернативи спеціально в цій області захисту. Здебільшого всі вони працюють все одно, з перевізником завантаження, і принцип роботи майже схожий. Виберіть їх чи ні - ви вирішуєте, але навіщо вигадувати велосипед, коли у командному рядку є лише розподіл із "десять" та кілька команд, досягніть потрібного результату? Це одне з найпростіших і найефективніших рішень. Крім того, розподіл може бути використаний пізніше, у випадку встановлення нової чистої системи.

Що робити, щоб захистити себе від втрати пароля

Ідеального захисту немає і не буде. З точки зору злому таких паролів - різні утиліти за допомогою завантажувального диска давно довели це. Рано чи пізно відбудеться протидія будь -яких дій, і все, що можна порадити тут, - це зберігати свої особисті дані, включаючи паролі, таємно від усіх. Але це, ніби і так немає новин. Сам пароль та його труднощі запам'ятовування - він також має місце, адже в чому сенс "перешкод" кількості символів і букв, які сам користувач постійно забуває. У цьому випадку ми рекомендуємо використовувати добре відомі методи мнемоніки - компіляція асоціацій, моделей, семантичних фраз тощо.D. Ви також можете використовувати програми зберігання паролів, такі як Keepass, які використовують стійкі алгоритми шифрування. Головне - не забувати регулярно робити резервні копії бази даних. Звичайно, існує радикальне рішення - наприклад, описаний вище диск, описаний вище, але тут усі вирішують, як вийти. Тримайте і не втрачайте паролів на "облікові записи", але якщо ви все ще втратили його, ми будемо раді допомогти на нашому веб -сайті.

Якщо вам знадобилося завантаження (хоча і необов’язково) USB -накопичувач для скидання пароля Windows 7, 8 або Windows 10, у цій інструкції ви знайдете 2 способи зробити такий привід та інформацію про те, як ним користуватися (а також деякі обмеження притаманний кожному з них). Окреме керівництво: скидання пароля Windows 10 (за допомогою простого завантажувального флеш -накопичувача з ОС).

Я також зазначаю, що я описав третю параметр - флеш -накопичувач встановлення або диск розподілу Windows також можна використовувати для скидання пароля у вже встановленій системі, яку я написав у статті простий спосіб скинути пароль Windows (i повинен відповідати всім останнім версіям ОС, починаючи з Windows 7).

Офіційний спосіб зробити USB USB -накопичувач для скидання пароля

Перший спосіб створити USB -накопичувач, який можна використовувати, якщо ви забули пароль для введення Windows, забезпечується вбудованими засобами операційної системи, але має значні обмеження, завдяки чому його рідко використовуються цілком.

Перш за все, він підходить лише в тому випадку, якщо ви можете перейти до Windows прямо зараз, і створити флеш -накопичувач на майбутнє, якщо вам раптом потрібно скинути забутий пароль (якщо це не про вас, ви можете негайно перейти до наступного варіант). Друге обмеження - воно підходить лише для скидання пароля локального облікового запису (t.Е. Якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft у Windows 8 або Windows 10, цей метод не спрацює).

Сам порядок створення флеш -накопичувача такий (він працює однаково у Windows 7, 8, 10):

 1. Перейдіть на панель управління Windows (праворуч, виберіть "піктограми", а не категорія), виберіть "Облікові записи користувачів". 
 2. Клацніть на пункт "Створення диска скидання пароля" у списку зліва. Якщо у вас немає місцевого облікового запису, то такого моменту не буде.
 3. Дотримуйтесь інструкцій майстра забутих паролів (дуже прості, буквально три кроки). 

Як результат, USB -файл буде записаний на ваш USB.PSW, що містить інформацію, необхідну для скидання (і цей файл, за бажанням, може бути переданий на будь -яку іншу флешку, все спрацює).

Щоб використовувати флеш -накопичувач USB, підключіть його до комп'ютера та введіть неправильний пароль під час введення системи. Якщо це локальний обліковий запис Windows, ви побачите, що точка для скидання з’явиться під полем введення. Клацніть на нього та дотримуйтесь інструкцій Майстра.

Інтернет -редактор паролів та реєстру - потужний інструмент скидання пароля Windows, а не тільки

Unline NT Password & Registry Utility, я вперше успішно скористався приблизно 10 років тому, і з тих пір вона не втратила своєї актуальності, не забуваючи регулярно оновлювати.

Ця безкоштовна програма може бути розміщена на завантажувальній флеш -накопичувачі або на диску і використовується для скидання пароля локального облікового запису (і не тільки) Windows 7, 8, 8.1 та Windows 10 (а також попередні версії ОС з Microsoft). Якщо у вас є одна з останніх версій і не використовується локальною, а онлайн -обліковим записом Microsoft для введення, використовуючи онлайн -редактор NT Password & Registr.

Увага: Скидання пароля в системах, де використовується шифрування EFS, призведе до того, що ці файли не будуть доступні для читання.

А тепер посібник для створення флеш -накопичувача для завантаження пароля та інструкцій щодо його використання.

 1. Перейдіть на офіційну сторінку ISO Image та Files Files Online NT Password & Registry Editor http: // pogostick.net/~ pnh/ntpasswd/bootdisk.HTML, прокрутіть його ближче до середини та завантажте останній реліз для USB (також є ISO для написання на диск). 
 2. Розпакуйте вміст архіву на флеш -накопичувачі USB, бажано на порожньому і обов'язково не на завантажуванні на даний момент.
 3. Запустіть командний рядок від імені адміністратора (у Windows 8.1 і 10 через правою кнопкою миші на кнопці «Пуск» у Windows 7 - знайшовши командний рядок у стандартних програмах, а потім за допомогою клацання правою кнопкою миші).
 4. Введіть командний рядок E: Syslinux.exe -ma e: (де E - це лист вашого флеш -накопичувача). Якщо ви побачите повідомлення про помилку, виконайте ту саму команду, знявши з нього параметр -ma

Примітка. Якщо з якоїсь причини цей метод не спрацював, то ви можете завантажити зображення ISO цієї утиліти та записати його на флеш -накопичувач USB за допомогою WinsetupFromusB (за допомогою завантажувача Syslinux).

Отже, USB -накопичувач готовий, підключіть його до комп'ютера, де вам потрібно скинути пароль або отримати доступ до системи по -іншому (якщо використовується Microsoft), введіть завантаження з флеш -накопичувача до BIOS та продовжуйте активну дія.

Після завантаження на першому екрані вам буде запропоновано вибрати параметри (у більшості випадків ви можете просто натиснути Enter, не вибираючи нічого. Якщо в цьому випадку виникають проблеми, тоді використовуйте один із варіантів, ввівши ці параметри, наприклад, Черевик Irqpoll (після цього - натискання введення), якщо є помилки, пов’язані з IRQ.

На другому екрані буде знайдено список розділів, в яких встановлені вікна були знайдені. Вам потрібно вказати кількість цього розділу (є й інші варіанти, в деталях яких я не поїду сюди, той, хто їх використовує і знає без мене, чому. Але звичайні користувачі не потрібні).

Після того, як програма переконається у необхідних файлах реєстру у вибраних Windows та можливістю запису операцій на жорсткому диску, вам буде запропоновано кілька варіантів, з яких ми зацікавлені у скиданнях паролів (скидання пароля), який ми виберете, ввівши 1 (одиниця).

Далі виберіть 1 - знову редагувати дані користувачів та паролі.

Найцікавіше починається з наступного екрану. Ви побачите таблицю користувачів, будь то адміністратори, і ці облікові записи також заблоковані чи залучені. Ліва частина списку вказує на номери RID для кожного користувача. Виберіть необхідне число, необхідне, ввівши відповідне число та натиснувши Enter.

Наступний крок дозволяє нам вибрати кілька дій при введенні відповідної фігури:

 1. Скиньте пароль вибраного користувача
 2. Розблокувати та використовувати користувача (лише ця можливість дозволяє Windows 8 та 10 з обліковим записом Microsoft отримує доступ до комп'ютера - лише на попередньому етапі виберіть прихований рахунок адміністратора та увімкніть його за допомогою цього елемента).
 3. Зробіть вибраного користувача як адміністратора.

Якщо ви нічого не виберете, то, натиснувши Enter, ви повернетесь до вибору користувачів. Отже, щоб скинути пароль Windows, виберіть 1 та натисніть кнопку Enter.

Ви побачите інформацію про те, що пароль був скинутий і знову те саме меню, яке ви бачили на попередньому кроці. Клацніть Enter для виходу, у наступному виборі - Q, І нарешті, щоб зберегти внесені зміни, ми вводимо у Для запиту.

На цьому скидання пароля Windows за допомогою онлайн -флеш -накопичувача онлайн -редактора NT Passult & Registry завершено, ви можете витягнути його з комп'ютера та натиснути Ctrl+Alt+Del для перезавантаження (і поставити жорсткий диск до BIOS).

Р' СЃС'Р°С'СЊРµ РїРѕРґСЂРѕР±РЅРѕ описан Рё продемонсС'рирован процесс создания Рё РёСЃРїРѕР"ьзования загрузочной USB С„ R "rprc € € ѓ ѓ ѓr ° ° s ° ° јrerѕr # ffhyline nt password & Registry редактор P" Ssџrѕr ° ° ° ° ° IX "Cџr Windows 7, 8, 8, 8, 8.1, 10.

Офлайн NT Пароль та редактор реєстру »rјrѕs ‰ r ven‹ № rr�sѓs'sѓrјr #r ± sѓrѕr ° ° ° ° ° ° ix ° »rµr № Windows ° № Windows. P ° p ° Рѕ ° ° Сџ р їsђrѕrіsђr ° ° ° ° °rѕr¶r¶r ± С ‹s'shhrѕrѕrрr ‰ ° СР ° ° ° ° ° ° Сѓsѓr · Р ѕs € € · · · · · izhr. ° С 'sњsѓsѓp' 'cџ ± s, s, ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ѓ ‡ ‡ r µs's'rѕhr № r ° rf ° ѕ ° † rrѕrѕrss ‹s ... s ... C ...: Windows 7, 8, 8, 8, 8, 8.1.

R'rђr-rrћ! Ran ± skѕsѓ ° ° ° ° ° ° ° ° ѕ ѕ ° ° ° ° ° ° s'r ° С ..., rirґr rriѓr 'њrµs'sѓ з € rrier ° ° „° є ї ї ї ї ї ї ї ї ї ї s'rѕ cќs'rey c ° r #r "з‹ s ‹s'r ° ° csѓ ѕhrµrѕr csѓrsr‹ rґr "c ‡ s'rµprѕres.

P "r" cџrѕr · rґr ° ° riverџ p ° рис · r ѕp ‡ ‡ ‡ ‡ №b s "r" r "€ € ° ° rґrѕ ° rґ ° ° ° ° Сс ° ° ° ° ° Сѓ Сѓ Сѓ Сѓ Сѓ Сѓ Сѓ ѓ Сѓ ѓ Сѓ ѓ Сѓ ѓ Сѓ ѓѓ

1. USB з "R" Plex € ° ° ° ° ° ° ° °. РмейС'Рµ РІРІРёРґСѓ, С‡С'Рѕ РІ процессе создания загрузочной USB С„Р"ешки СЃ Offline NT Password & Registry Editor РІСЃСЏ информР° С † ryos ѕ ° ° С ... r ѕhrґs ‰ С ° С Сџ ° ѕ ° ° С ° С € € € € r ± sѓrґrµs 'sѓr ° r ° r µRѕ ° ° ° °;

2. Rџsђrѕrisђr ° јrer ° офлайн NT редактор паролів та реєстру.

3. Ros'rer "res'r ° rufus p" cџ · rѕp · p ° ° r · p ° ° sѓr · r ‡ ‡ ‡ ‡ ‡ №b c "r" p "rpors € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €.

.

Я. Rr

1.У r'sѓs'r ° ° sњr ров з "r" p "€ € rі usb s ° r sљs'rј. P ° Срр ° rsѓr №s'r (R Особи. Cѓ rairѕrarѕp onchsћ winrar "ryosђrѕrѕs'rѕr ѕs'rєs‹ s ‡ rµsђrµp · rџrirґprirary) Sѓrr ° С ° r ° rѕrѓsћ ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° r.1).

R rusѓ.1.

2.У rђrѕr ° ° r "rѕryrey ‡‹ ‹ј ј ± ± ° ° ° · r ѕr ° ° ° ° ° ° · p ° ° ° s'rёr ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ѓras 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos 'reos' reos ' Sѓ rufus. P 'rarѕsџririris € rµresѓsџ rhrphrѕrѕpl ‹r ± rµs -reos'rper P "P °В (R Особи. можно РѕС'РІРµС'РёС'СЊ В"РќРµС'В", С'РѕРіРґР° программа РЅРµ Р±СѓРґРµС' авС'РѕРјР°С'ически проверяС'СЊ РѕР±РЅРѕРІР"ения) (P rusѓ.2).

R rusѓ.2.

3. R 'r ѕs'rєs ‹€ € € € µreјsџ ѕРѕРѕРѕ Рї °rіsђr ° ° ‹reјs‹ rufus, ri shr · pґrµr "R ѓsѓrѕr # ° Сѓrt Sѓryrysѓr ° usb with “r” РµС € € ° ° ° ° СРѕrasѓsѓsѓp ± sѓrґrґrµrµs 'rµ r ° r- ° s'o-rѕr ° r ° & реєстр, ° С'Ртні r ° P R'c ‹p ± s, ° С ' (R rusѓ.3).

R rusѓ.3.

чотири. P 'r ѕs'rєs ‹€ € € € µReјsџ ѕhrѕhrѕhrѕpµ ns‹ rµs'rµ oso-rѕ r ± ° ° r · s ffline nt редактор пароля та реєстру (R Особи. Ri r ° ° rѕrѕrѕrђ ї їrasђrјr # oso-rѕ rѕ r ± ° ° · r · r ° c ... r ѕrґsѓsџr ° ° ° ° ѕs ‡ ѓ ѓ ѓ ѓ ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° Sµrѕr "" ° рис · · р. ·), P ° С'Р ман Pћrєs ‹s ' (R rusѓ.чотири).

R rusѓ.чотири.

п’ять. Rfѕsѓr "rµ s'rѕrіrѕ, rr ° rє oso-rѕ r ± s ° ° r · ns ± s ° ° ° °, r ° ° ° ariyr Ran'r ° c (R rusѓ.п’ять).

R rusѓ.п’ять.

6. РџРѕСЏРІРёС'СЃСЏ РѕРєРЅРѕ предупреждения, информирующее Рѕ С'РѕРј, С‡С'Рѕ РІСЃРµ данные РЅР° USB С„Р"ешке Р±СѓРґСѓС' СѓРґР°Р"ены. Rќr ° r¶reryar ° rprrј Rћr, Rarѕsѓr "rµ s ‡ pµrirѕ r ° c ‡ r ѕs'sѓsѓs'r ° ° r ртірр ° oso-rѕ r ± ° ° r ° (p річка.6).

R rusѓ.6.

7. Rџr Сѓ Сѓ ѕ ѕprѕrѕc ‡ p ° rѕsrsѓs'r ° ° irsreo iso-rf ± s, p · p °, p ° ° ryreys'rµµ Rr. ° єs ‹svv (R rusѓ.7).

R rusѓ.7.

II. Rr ° ° seѓsѓrd ryo ryosѓrѕr "sњr · r ° rrir ° r · p ° rsѓr · r ѕ ‡ ‡ ‡ € b c„ € € ѓhro сsfline nt password & Reditor Reditor

1. R'sѓs'r ° ° Сс'Рµ · p ° rsђr · r ‡ r ѕs „c„ r "p" rplas € csfline nt password & Registry · · · · · · · · · · · · · · · · ·. Рsђr ° r · s ѓ ryrѕsѓr "p ° r ° °sѓr ° ° єrїs's'rµsh ° ° Р ± with ... r ѕrґrerѕrѕ‹ r · rir ° ° ° ° ° ° ° ° °. Р.R -є. Rhp ° cs ° ° r · r ... r ... p'r ° c'rµs -sriraryres ... r "p ° С. Ven · P · P · P · P · P · P · P · rhrr r ѕs'r »roos ° csћ sћsѓsџ, r ѕrer¶r µ їririr μrґr ° ° ° ° r ± r» roos † p ° (p ode.8) rі ѓrѕ rѕr�s'rіrimes'sѓsѓrіrtyryo s ѓ є єrѕrѕrѕr # ° ° ј ј ј ј ± r ± ... rѕrґrјrѕ ° ° ° ° ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ѓ ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° °R Особи. Pµsѓr "ryo s ° С ° С ° С'Р ° С † rrѕr� ° ° ° ° С ° С # № № єrјsћs's'rµs, ryo ven · r ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° ° Сџr ° ° C РЅР° РЅС'Рј СЃС'РѕРёС', обесС'очьС'Рµ РєРѕРјРїСЊСЋС'ер, РѕС'РєСЂРѕР№С'Рµ Р±РѕРєРѕРІСѓСЋ крышку СЃРёСЃС'емного Р±Р" Rѕrєr ° rё rїr�sѓrјrѕs 'srys'rµv јrѕrґr micrr "sњv p'r ° cs'rµs—rararѕr № rar" p ° С ‹).

R rusѓ.8.

2. Меню завантаження r ѕpµr · r ° С ° С ° 'r њ rѕrѕ ѕ ′ s'r ”річка ° p ° ° ssѓs ѕ ° ° ° С · r ... rј јrѕrµrµr" Сџ ± r "річка · річка · річка · річка · річка · річка · річка річка · річка · річка річка · річка · річка · річка · річка річка ".9, r rusѓ.10, r rusѓ.одинадцять). R'c ‹p ± pµSres'rµ · p ° rysђr · rsѓ c ѓ usb s" r "rplas € ryo rhh ° ° re Увійти.

R rusѓ.дев'ять.

R rusѓ.10.

R rusѓ.одинадцять.

3. P 'rarѕsџririris € rµresѓsџ rfrѕrѕpµ r ° ° ° ryreys'r Увійти (R rusѓ.12).

R rusѓ.12.

чотири. Rќr ° r¶rјreys'r 1, P ° P ° С'Ртні Увійти (R Особи. Pµcѓr "ryo s ° s ° ѓsѓs'r ° ° ° rѕrіїр" rµrѕs ‹2 p ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ µ rµr ћrta, rp ± p ± rµrµr ·r · s ·r · s ·r ·r · ·r ° 'З ... rhrґreryrѕ rїsђrѕrr · rіrµsѓro sѓr ± shrѕsѓ ryr ° c' cџ ") (P rusѓ.13).

R rusѓ.13.

п’ять. Rќr ° rіrѕrїrysђr cs ° C: в "Чи хочете ви його сформувати?В "r ѕh ° r¶r У, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.Чотирнадцять).

R rusѓ.Чотирнадцять.

6. Rfellece ± з ... r ... rrґreryrѕ ris ‹r ± s, s ° С ' 1, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.15).

R rusѓ.15.

7. Rfelleced ± з ... r ... rfґreryrѕ ris ‹r ± s ° ° Ссѓрѕr 'в" редагувати дані та паролі користувачів ", rѕp ° raryres'rp 1, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.шістнадцять).

R rusѓ.шістнадцять.

8. R'C ‹P ± p ±Pimes'rµr µrѕr" sњr · r ° С'r ° С'r "Cџ rrѕs'rѕrѕRIRѕ rѕrcrѕp ± s ... r ѕrґRERYRARѕ CѓPѓRSARES'SIR ° CњR" s, r ° · ° · ° · ° · ° · ° М. rµrј ririrhrґres'rplypl μrirѕ rid · s'r ° p ± r 'rus † (R Особи. Ri phr ° rѕrѕrѕrјrј їrasђrёrјrµsђrµ rid: 03e9, c r'r ° csѓ јrѕr�r¶r¶r ± c ‹s rґsђrіrterererј) Ryo p ° ° rf Увійти (R rusѓ.17).

R rusѓ.17.

дев'ять. Rfelleced ± з ... r ... rfґreryrѕ ris ‹r ± s ° ° Ссѓрѕr 'в" Прозорі (порожній) пароль користувача ", r ° ° ryreyz'rµ 1, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.вісімнадцять).

R rusѓ.вісімнадцять.

10. Rar ± pµrґres'rmsѓsm, з ‡ s'rѕ ryrѕsџriror "r ° csѓ ° ° ° rfairesѓs у" пароль очищено!В ", p ° С'р манкас ѕ rrѕ r ± з ... r ѕhrґreryrѕ rіs‹ r ± shr ° ssѓrѕr `" quit редагувати користувач, назад до вибору користувача ", p ° ° res'rµ Q, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.дев'ятнадцять).

R rusѓ.дев'ятнадцять.

одинадцять. R'c ± p ± rµSres'rµ їcѓpѓp 'в "quit (вас запитають, що це щось врятувати) в", rfp ° оперативної пам’яті Q, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.20).

R rusѓ.20.

12. Rќr ° rіrѕrїrysђr ѓ cѓ ° c: у "АБО ЗАПИСИТИ ФАЙЛИ (и) назад! Зроби це?В "r ѕh ° r¶r У, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.21).

R rusѓ.21.

13. Rќr ° rіrѕrїsrѕrѕsѓ: у "Ви можете спробувати якось не вдалося, або ви вибрали неправильний новий запуск?В "r ѕh ° r¶r Н, P ° P ° С'Ртні Увійти (R rusѓ.22).

R rusѓ.22.

Чотирнадцять. Pp · · rir "rµReys'rµ · r ° isђsѓr · r ‡ r ѕsѓs s" r "r" rp € € ryr · p ° ° sѓrёrѕrїrїrїrsђrµs—rcalcalcal. Rfѕrѓr "p · r ° isђr · rєreyo rћrts, riRrѕrґ r ° ° ° rѕ ° ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ ѕ rї ± r ± sѓrмара.

.

Rќr ° rґrµrpraxaxџ, c ‡ s'rѕr ° rѕrѕr�r'rєrєrѕrґ crіr�rѕrјrѕyr "rm ° ° ° ° ° ° ° ° °!В 

.

Блог про YouTube

Увімкніть VPN в опері
Огорожі: 17 червня 2021 р. Опера призупинила підтримку послуг VPN у своїх браузерах Opera and Opera GX (через блокування послуг рішенням Роскомнадзор...
Як змінити назву служби в Windows 10
Операційна система Windows має близько двохсот послуг, з яких принаймні третина з них зазвичай розташована в активному стані. Кожна служба має власний...
Dearmob iPhone Manager - управління, бронювання та синхронізація файлів на пристроях Apple
Для управління пристроями Apple з персонального комп’ютера розробники компанії створили спеціальну програму iTunes з функціональністю магазину контент...