Підказки

Проекція Windows 10 (Windows 10) Як підключити другий екран

Проекція Windows 10 (Windows 10) Як підключити другий екран

Зміст

Miracast -одна з технологій бездротового передачі зображення та звуку на телевізор або монітор, прості у використанні та підтримується багатьма пристроями, включаючи комп’ютери та ноутбуки з Windows 10, якщо є відповідний адаптер Wi -fi (див. Як підключити телевізор до комп'ютера або ноутбука через Wi-Fi).

У цих інструкціях - про те, як увімкнути Miracast у Windows 10 підключити телевізор як бездротовий монітор, а також причини того, що таке з'єднання неможливе, і способи їх виправити. Зверніть увагу, що ваш комп'ютер або ноутбук з Windows 10 можна використовувати як бездротовий монітор.

Підключення до телевізора або бездротового монітора через Miracast

Для того, щоб увімкнути Miracast і передати зображення на телевізор Wi -fi, достатньо натиснути клавіші Win+P у Windows 10 (де є емблема Wind Windows, а P -латинська).

У нижній частині списку параметрів відображення виберіть "Підключення до бездротового дисплея" (що робити, якщо такого елемента немає - див. Далі).

Почнеться пошук бездротових дисплеїв (монітори, телевізори та подібні). Після того, як буде знайдено потрібний екран (зауважте, що для більшості телевізорів потрібно спочатку їх включити), виберіть його у списку.

Після вибору з'єднання розпочнеться для передачі через Miracast (може взяти його на деякий час), а потім, якщо все пройшло гладко, ви побачите зображення монітора на телевізорі чи іншому бездротовому дисплеї.

Якщо Miracast не працює в Windows 10

Незважаючи на всю простоту необхідних дій, щоб включити miracast, часто не все працює так, як очікувалося. Далі - можливі проблеми при підключенні бездротових моніторів та способів їх усунення.

Пристрій не підтримує Miracast

Якщо точка "підключення до бездротового дисплея" не відображається, то це зазвичай вказує на одну з двох речей:

Другий знак про те, що корпус знаходиться в одній з цих двох точок - відображення повідомлення "ПК або мобільний пристрій не підтримує Miracast, тому з нього неможливо бездротову проекцію".

Якщо ваш ноутбук, моноблок або комп'ютер з адаптером Wi-Fi був випущений до 2012-2013 років, можна припустити, що справа є відсутністю підтримки Miracast (але не обов'язково). Якщо вони новіші, то, швидше за все, він працює в драйверах адаптера бездротової мережі.

У цьому випадку головна та лише рекомендація-перейти на офіційний веб-сайт виробника вашого ноутбука, моноблока або, можливо, окремого адаптера Wi-Fi (якщо ви придбали його для ПК), завантажте офіційних драйверів WLAN (Wi-Fi) звідти і встановіть їх. До речі, якщо ви не встановили вручну драйвери чіпсетів (і покладаються на ті, що встановили його самостійно), краще встановити їх з офіційного веб -сайту.

У той же час, навіть якщо немає офіційних драйверів для Windows 10, вам слід спробувати, представлені для версії 8.1, 8 або 7 - Miracast також може заробити на них.

Неможливо підключитися до телевізора (бездротовий дисплей)

Друга поширена ситуація полягає в тому, що пошук бездротових дисплеїв у Windows 10 працює, але після того.

У цій ситуації встановлення останніх офіційних драйверів на адаптері Wi-Fi може допомогти (як описано вище, не забудьте спробувати), але, на жаль, не завжди.

Більше того, для цього випадку у мене немає чітких рішень, у мене є лише спостереження: така проблема найчастіше виникає на ноутбуках та моноблоках з процесорами Intel 2 -го та 3 -го покоління, тобто не на новому обладнанні (відповідно, використовується відповідно У цих пристроях Wi -fi адаптери також не є останніми). Також трапляється, що на цих пристроях з'єднання Miracast працює для деяких телевізорів і не працює для інших.

Отже, я можу лише припустити, що проблема з підключенням до бездротових дисплеїв у цьому випадку може бути викликана повною підтримкою більш ніж використання в Windows 10 або з телевізійної сторони технології Miracast (або деяких нюансів цієї технології) від старшої обладнання). Іншим варіантом є неправильна робота цього обладнання в Windows 10 (якщо, наприклад, у 8 та 8.1 Miracast увімкнено без проблем). Якщо ваше завдання полягає в тому.

Це все, що я можу запропонувати в поточний момент часу. Якщо у вас є проблеми з роботою Miracast, щоб підключитися до телевізора - поділитися в коментарях як проблем, так і можливих рішень. См. Також: Як підключити ноутбук до телевізора (проводне з'єднання).

Багато власників сучасних гаджетів, напевно, чули про технологію Miracast, що дозволяє передавати мультимедійний сигнал між пристроями бездротово. Цей стандарт передбачає підключення приймача та передавача через Wi-Fi Direct, t.Е. безпосередньо, без використання проміжної ланки, яка зазвичай є маршрутизатором. Ми не будемо детально розповідати про те, що таке Miracast і як працює ця технологія, ми не будемо, але краще негайно перевірити її на практиці.

Як увімкнути Miracast у Windows 10 та перенести зображення на телевізор

Практично всі пристрої Windows 10 передбачають можливість проектування зображення з екрана на інший дисплей, наприклад, зображення з ноутбука або планшета може бути передано на телевізор. Звичайно, телевізор (або інший приймач) повинен підтримувати таку технологію. Для того, щоб дізнатися, чи має ваш телевізор необхідну функцію, вам потрібно перейти до його налаштувань мережі та переконатися, що є опція Wi-Fi Direct.

Отже, давайте спробуємо використовувати Mirast для підключення ноутбука з Windows 10 до телевізора LG, який керує WebOS. Кон'югація проводиться через менеджера з'єднання. Знайдіть його по телевізору в розділі Smart TV, почніть та йдіть по дорозі по дорозі Персональний комп'ютер - Загальний доступ до екрана - Miracast.

Праворуч натисніть кнопку "Початок". Тепер телевізор готовий підключитися на бездротовому каналі.

Далі перейдіть до ноутбука. Клацніть в лотку відповідно до значка центру сповіщень Windows 10 та виберіть проект «Плитка» або «Перенесення на екран».

Потім ми натискаємо на посилання "Підключення до бездротового дисплея" і чекаємо, коли буде знайдено телевізор.

Клацніть на його ім'я, ініціюючи з'єднання.

Якщо все пройшло успішно, то на екрані телевізора з’явиться робочий стіл ноутбука.

Міракаст підключення двох пристроїв з Windows 10

Ви можете передати зображення з пристрою Windows 10 не тільки до телевізора, але і на інший пристрій, що працює "десятки". Наприклад, на екрані ноутбука ви можете дублювати дисплей планшета. Правда, приймач повинен спочатку налаштувати. Для цього ми йдемо до Параметри - Система - Проектування на цьому комп’ютері. Якщо ПК підтримує проекцію, ви побачите відповідне повідомлення.

Далі буде список налаштувань, з якими потрібно встановити параметри видимості відображення. Дозволяючи проекції, спробуємо встановити зв’язок. На передачі пристрою натисніть "Підключення до бездротового дисплея", а потім виберіть дисплей. Якщо пристрої сумісні, то екран буде дублюватися.

Як спроектувати екран телефону Android через Miracast

Пристрої Android також в основному підтримуються технологіями Miracast, але в деяких бюджетних моделях ця функція може бути відсутня. Щоб переконатися, що бажана функціональність доступна, знайдіть у налаштуваннях або на стартовій панелі доступу елемент "Трансляція" (інші параметри імен - "Бездротовий дисплей" або "Пройдіть екран").

Але перед тим, як розпочати трансляцію, необхідно ввімкнути параметр Wi-Fi Direct як на телевізорі, так і на смартфоні. Ми підемо на телебачення в Налаштування - мережа - Wi -fi Direct, а потім натисніть кнопку ".Що

Wi-Fi Direct включений у налаштування мережі Wi-Fi. Після активації Wi-Fi Direct на мобільному пристрої Android виберіть приймач сигналу та підключіться до нього.

Запит на з'єднання повинно з’явитися на телевізорі, вимагаючи підтвердження.

Тепер ми відкриваємо менеджера з'єднань, а потім слідуємо Смартфон - Загальний доступ до екрана - Miracast. Натисніть кнопку "Початок".

На телефоні натисніть на піктограму "Трансляція" та виберіть бездротовий дисплей.

Після встановлення з'єднання на екрані телевізора з’явиться те саме зображення, що і на мобільному пристрої.

Проблеми при підключенні

При спробі встановити з'єднання між портативним комп'ютером з Windows 10 та приймачем сигналу через Miracast, часто виникають різні види збоїв. Однією з найпоширеніших проблем є те, що передавальний пристрій не може знайти бездротовий дисплей. Причиною такої несправності, швидше за все, є технологія Miracast не підтримується приймачем (телевізор, ноутбук). Ви також можете спробувати оновити програмне забезпечення, ймовірно, вам просто потрібно встановити останню версію програмного забезпечення.

Якщо дисплей все ще виявлено, але під час з'єднання є помилка, то або пристрої несумісні один з одним на апаратному рівні, або старі драйвери встановлюються на передавачі. Можливі інші причини.

Оскільки стандарт Miracast є відносно молодим, проблеми виникають досить часто, навіть якщо обладнання здається абсолютно новим, і підтримка технологій оголошується цим. У будь -якому випадку, коли невдала спроба в'язати пристрої в ефірі, завжди є альтернатива у вигляді більш надійного та стабільного проводного з'єднання.

 вітаю! Ми продовжуємо розбирати операційну систему Windows 10! Сьогодні ви дізнаєтесь, як налаштувати провадження та підключити другий екран у Windows 10. Наприклад, ви хочете підключити телевізор або другий комп'ютер до комп’ютера, або лише додатковий екран. Ви можете не тільки підключити додатковий екран, але й можете налаштувати проекцію.

Проекція Windows 10 Як підключити другий екран

 Щоб підключити другий екран, У нижньому правому куті екрана відкрийте "Центр сповіщень", Натискання відповідної значка у вигляді письмового аркуша. У відкритому вікні натисніть на вкладку - Проект. Проектування потрібно регулювати лише після підключення другого екрану.

 Подальший, У вікні, яке відкриється, у вас буде вибір 4 типів проекції:

- Тільки екран комп'ютера, Тип за замовчуванням, коли підключений лише екран цього комп'ютера.

- Повторення, Ви можете підключити другий екран, і він буде відображатися на ньому так само, як на вашому комп’ютері.

- Розширити, Використовуючи цей проект, ви можете додати одне зображення з декількох екранів.

- Тільки другий екран, За допомогою цього типу буде показано лише другий екран, який ви підключаєте до комп'ютера. Екран комп'ютера буде відключений.

Як підключити другий екран

 Щоб підключити другий екран, внизу вікна "Проектування" Клацніть на вкладці - Підключення до бездротового пристрою. Переконайтесь, що другий пристрій, який ви хочете підключити, увімкнено. Почнеться автоматичний пошук пристрою. Його ім'я повинно відображатися у вікні.

Як підключити пристрої

- телевізор, Сучасний телевізор можна підключити за допомогою кабелю HDMI. Переконайтесь, що телевізор має відповідний вихід. Сучасний телевізор також може бути підключений через Bluetooth, якщо у них такий варіант.

- Проектор, підключається через кабель VGA або HDMI.

- Комп’ютер, ноутбук, Підключений через Bluetooth.

Як підключити Bluetooth

 Знову відкрийте вікно в нижньому правому куті "Центр сповіщень". У вікні, що відкривається, натисніть на вкладку -bluetooth. Після цього у вас буде відповідна піктограма на панелі панелі завдань.

Як встановити екран на Windows 10

Були запитання? Напишіть коментар! хай щастить!

Як створити файл ISO зі складання Windows 10
Замість того ISO-Зображення інсайдерських зборів, Microsoft Пропозиції щодо використання Центру оновлення Windows для їх встановлення за умови, що вон...
Нежить орда - мертвий старт і перемога
У комп’ютерних іграх з більш -менш вираженою поляризацією сил добра і зла, більшість геймерів вважають за краще виступати на боці добра та справедливо...
Полотно веб -додатків - Ще один розважальний проект Google
Google - Серйозна компанія з не менш серйозними планами, але ця серйозність не заважає їй від часу розважати користувачів легкими та не зв'язуючими пр...