Налаштування

Причини, що відключається в Інтернеті, у Windows 10 способів вирішення проблеми

Причини, що відключається в Інтернеті, у Windows 10 способів вирішення проблеми

Зміст

Інтернет Windows 10 відключений.

Після встановлення та короткої роботи в Windows 10 проблема виявилася у довільному відключенні Інтернету.

Але це зовсім не прийнятно кожні 10-15 хвилин для перезавантаження або підключення Інтернету.

Він почав вирішувати проблему сам, і, звичайно, за допомогою нашої глобальної мережі це виявилося для багатьох проблем. Хтось вже зустрів у версії 8 та 8.1 вікна.

Залежно від вашого заліза, ноутбука та методу підключення до Інтернету, є кілька рішень цієї ситуації.

Якщо ви не впевнені у своїх здібностях та знаннях у вирішенні цього питання, я рекомендую звернутися до фахівця, щоб ви не залишились без Інтернету чи ... хто входить, що це, всі вважають себе "Гуру" .

Метод 1.

Допомагає багатьом, але не всім. Він складається з відкат встановленого драйвера мережевої картки або зміні драйвера на іншу, старішу версію.

У правому нижньому куті на панелі ми знаходимо значок підключення до Інтернету та натиснувши на нього PKM (праворуч -Буттонська миша), а потім виберіть Центри контролю за мережами та загальний доступ. У вікні, яке відкриється, виберіть Зміни параметрів адаптера. На вашому з'єднанні PKM та виберіть властивості, Флот мелодія. Виберіть вкладку драйвера та натисніть драйвер ..

Якщо ви хочете встановити старший драйвер, який постачається з операційною системою, виберіть оновити драйвер - пошук драйверів на цьому комп’ютері, під написом виберіть драйвер із уже встановленого ... У відкритому вікні ми видаляємо поле з Напис лише сумісні пристрої і через кілька секунд з’явиться список, в якому потрібно вибрати виробника обладнання, мережеву карту (у мене корпорація Broadcom) та сам водій (у моєму випадку швидкий Boadcom Netlink (TM) Enternet, найдавніша версія) була обрана праворуч). Після клацання далі і встановлення відбувається.

Метод 2.

Цей елемент застосовується до налаштувань управління для вашого комп’ютера. Щоб зберегти електроенергію, сама система може вимкнути Інтернет.

У налаштуваннях властивостей мережевої картки виберіть вкладку управління живленням та видаліть прапорець з точки відключення цього пристрою.

Також налаштуйте схему живлення, як показано нижче.

Метод 3.

Цей метод підходить, якщо ви переходите до Інтернету за допомогою маршрутизатора через Wi-Fi або безпосередньо підключені до маршрутизатора з кабелем.

Цей метод також допомагає вирішити проблему з помилкою, пов'язаною з недоступністю шлюзу.

Відкрийте властивості підключення до Інтернету та встановіть налаштування для протоколу TCP/IPv4, як зазначено нижче

IP - Адреса в першому рядку повинна відрізнятися від IP -адреси маршрутизатора на пару десятків

Маска підмережі - буде розкрито автоматично

Головний шлюз - це IP -адреса (локальна) вашого маршрутизатора (він вказаний у інструкціях для маршрутизатора або написаний у справі)

DNS -сервер призначається, як на малюнку

Метод 4.

Цей метод допомагає вирішити помилку з недоступністю шлюзу, увімкніть FIP.

ПКМ Клацніть на піктограму мережі в нижньому правому куті - Центр управління мережею та загальний доступ - зміна параметрів адаптера.

PKM Відповідно до вашого бездротового з'єднання - умова - властивості бездротової мережі.

На вкладці «Безпека» натисніть на кнопку додаткових параметрів.

Ми ставимо галочку навпроти елемента, щоб увімкнути (за замовчуванням немає прапорців) для цієї мережі, режим сумісності зі стандартом федеральної обробки інформації (FIPS).

Віруси тощо у ваших Windows 10 ..

Також проблеми з недоступністю шлюзу можуть бути викликані різними вірусами або троянами. Вони зазвичай розташовані в програмах, встановлених із підозрілих джерел, різних кайгенів та тріщин.

Більше перебоїв з Інтернетом може бути спричинене нерегулярними налаштуваннями у вашому антивірусному програмному забезпеченні або в брандмауері.

На цьому все. Всім удачі!

Доповнення до цієї статті, частина 2.

Ситуація, коли Інтернет для користувачів Windows 10 відключається сам по собі, спостерігається з моменту виходу операційної системи багатьма. Навіть через кілька років тисячі людей продовжують стикатися з проблемою.

Інтернет відключений на Windows 10 кожні 10 хвилин: причини проблеми

У більшості випадків причина:

Незалежно від причини, ситуація, коли Інтернет відпадає на Windows 10, створює дискомфорт для користувача: вам потрібно постійно перезавантажити маршрутизатор або пристрій. Є хороші новини- ви можете вирішити проблему самостійно, не залучаючи фахівця. Для цього просто дізнайтеся тип конфлікту та усуньте його, встановивши режим роботи пристрою.

Чому Інтернет відключається в Windows 10?

Чіткість допоможе створити попередню діагностику та аналіз того, що відбувається. Для цього просто дайте відповідь на кілька запитань:

Зверніть увагу! Від'єднання дротового або бездротового Інтернету на ноутбуці з Windows 10 може бути пов’язано з налаштуваннями для джерела живлення або активації режиму економії енергії. Подібну ситуацію можна спостерігати на стаціонарному комп’ютері, коли Інтернет зникає після переходу до режиму сну. Щоб усунути причину, достатньо коригувати налаштування потужності та енергозбереження.

Якщо мережа почала літати після оновлення ОС, драйвери, встановлення різних утиліт, швидше за все, причина - це програмний конфлікт (часто трапляється з Інтернетом з Rostelecom). Щоб виправити ситуацію, достатньо встановити нові версії для мережевої картки, бездротового адаптера або зняти драйвери до раніше встановлених.

Під час підключення декількох пристроїв відключіть мережу, може неправильне налаштування параметрів з'єднання. Для відновлення стабільного доступу достатньо для здійснення ручної конфігурації параметрів з'єднання.

Зміна управління енергією

Маршрутизатор Zyxel Keenetic Lite III: Встановлення, з'єднання, Налаштування

Щоб змінити налаштування живлення, вам потрібно знайти значок підключення до Інтернету в правому нижньому куті, натисніть на праву кнопку миші та вибрати "Відкрийте мережу та загальний доступ".

Список розділів меню "Панель управління" з’явиться на лівій стороні вікна. Налаштування їжі здійснюється через предмет "Зміна параметрів адаптера".

У вікні, що відкриється, з’явиться список усіх мережевих з'єднань.

Якщо доступ до мережі здійснюється через кабельне з'єднання, слід вибрати Ethernet. Якщо пристрій підключений до Інтернету через Wi-Fi, налаштовані параметри "підключення бездротової мережі". На цьому етапі слід натиснути кнопку миші на значці використовуваного адаптера та в меню, який, як видається, вибирає курсор "Властивості".

На екрані з’явиться нове вікно, де у верхній частині під назвою мережева карта або адаптер Wi-Fi ви повинні натиснути на кнопку "Налаштувати".

У верхній частині вікна з’явиться кілька вкладок, налаштування режиму живлення виконуються в "контролі живлення". Щоб Інтернет не зникав, слід зазначити, що він слід зазначити, що "дозвольте цьому пристрою відображати комп'ютер з режиму очікування".

Продаж налаштувань виконується при натисканні кнопки.

Оновлення драйверів мережевого адаптера

Підключення та налаштування ротера Zyxel Keenetic Lite II моделі

Друга найпопулярніша причина, чому Інтернет відрізається на Windows 10 або може зникнути на пару хвилин-проблема з драйверами мережевої картки або адаптером Wi-Fi.

Важливий! Для стабільної роботи ПК, ноутбука та безперебійного доступу до Інтернету необхідно періодично перевіряти наявність нових версій драйверів, особливо у випадку випуску нового випуску операційної системи або оновлень.

Встановлення "свіжих" драйверів виконують кілька кроків.

 1. За допомогою одночасного клацання кнопок "Windows та X" меню з’явиться там, де вам потрібно знайти "Диспетчер пристроїв".
 2. У вікні, яке з’являється, виберіть розділ "Мережеві адаптери". Якщо пристрій підключений до Інтернету через мережеву карту, права кнопка повинна бути закрита на її назві. При використанні адаптера Wi-Fi вибирається відповідне ім'я пристрою.
 3. Щоб встановити нову версію драйверів у меню, що з’явиться, потрібно натиснути на елемент "Оновіть драйвер".
 4. У більшості випадків проблема дозволяє нам вирішити використання автоматичного пошуку оновлень. Операційна система буде відповідати серверам Microsoft або драйверам, а також вибирає та встановить нову версію.

Зміна налаштувань режиму енергозбереження ноутбука

Де знайти та як встановити драйвери для мережевого контролера в Windows 7

Вимкніть Інтернет у Windows 10 травня та через налаштування режиму економії енергії. Традиційно це явище спостерігається на ноутбуках при роботі з акумулятора.

Зверніть увагу! При розряді акумулятора активується режим збереження, а адаптер Wi-Fi або мережева карта зі стандартними налаштуваннями відключається.

Щоб виключити цю причину, слід виконати кілька дій:

 1. Виберіть пристрій, який використовується для підключення до мережі та у властивостях, щоб видалити галочку поруч із "дозволити відключення цього пристрою". Доступ можна отримати аналогічним чином, як у підпункті статті "Зміна управління енергією".
 2. Крім того, рекомендується налаштувати максимальну продуктивність мережевого пристрою. Для цього, через меню "START", перейдіть до "Панель управління" та виберіть розділ "Система". На лівій стороні екрана знайдіть заголовок "їжа та сплячий режим". У правому полі екрану виберіть елемент "Додаткові параметри живлення".
 3. Користувачеві буде запропоновано кілька очок. Налаштування повинно здійснюватися в "збалансованому", оскільки цього достатньо натиснути на "Налаштування ланцюга живлення".
 4. У вікні, яке з’являється у нижній частині поля, знайдіть "змініть додаткові параметри". У вікні, яке з’являється, встановіть налаштування відповідно до фігури.

Деактивація автоматичного будівництва TCP

Конфлікт налаштувань протоколу TCP - ще одна популярна причина, чому безодні можуть вимкнутись на деякий час. Встановлення налаштувань у ручному режимі допоможе як з підключенням кабелю безпосередньо, так і з бездротовим з'єднанням.

 1. Для цього достатньо, щоб отримати доступ до властивостей пристрою: поруч із годинником у правій нижній частині екрана натисніть на праву кнопку на значок з'єднання та виберіть "Мережі управління".
 2. У вікні, яке з’являється, для виконання подібних дій із встановленим пристроєм та в меню, щоб вибрати "Властивості". У списку компонентів, які знаходяться у другому полі, виберіть "TCP/IPv4" та зателефонуйте до налаштувань, натиснувши ще раз за кнопкою "Властивості".
 3. У першому полі вкажіть IP -адресу, збільшуючи значення після останньої точки.
 4. Маска підмережі, яка прописана у другому полі, залишає її незмінною.
 5. Поле "Головний шлюз" призначає адресу маршрутизатора, яка вказана на корпусі пристрою.
 6. Адреси сервера DNS зазвичай залишаються незмінними.

Збереження налаштувань підтверджується натисканням кнопки ОК.

Зворотні драйвери

У певних випадках можна вирішити проблему з зникненням Інтернету, завершивши відкат драйверів до раніше встановленої версії.

Для цього потрібно отримати доступ до властивостей мережевого адаптера:

 1. На клавіатурі натисніть клавіші "Виграйте та X" разом.
 2. Виберіть меню "Диспетчер пристроїв".
 3. У списку знайдіть групу "мережеві адаптери" та виберіть пристрій, який використовується для доступу до Інтернету. Зателефонуйте на кнопку меню, щоб натиснути "Властивості".
 4. У відкритому вікні перейдіть на вкладку "Драйвер" і натисніть кнопку "Roll Back". Через кілька хвилин операційна система повідомить про видалення останньої версії та повернеться до попередньої, якщо вона була встановлена.

Зверніть увагу! Попередня діагностика, ідентифікація причини та прості запропоновані дії вирішать проблему вимкнення Інтернету в Windows 10 не тільки на ноутбуці, але й нерухомому комп'ютеру.

Можна запобігти другому вигляду ситуації, створивши точки відновлення під час стабільної роботи або перед встановленням оновлень операційної системи, всілякі комунальні послуги, програми, ігри, нові версії драйверів.

Багато користувачів, оновивши операційну систему на своєму комп’ютері чи ноутбуці, зіткнулися з тим, що Windows 10 не працює в Інтернеті, а раніше на "Сім" чи "Вісім" все працювало нормально. Як бути в цьому випадку? Більше того, зворотне зворотне повернення також не є варіантом - зрештою, "десяток" - це сучасна операційна система, і тоді все найцікавіше буде розроблено саме для неї. Тож вам потрібно шукати причину невдачі та мати справу з налаштуваннями. У рамках цієї статті я хочу поговорити про найпоширеніші проблеми та дати способи їх усунення. Перш ніж він продовжить діагноз операційної системи, я настійно рекомендую виконати кілька простих кроків. Крок 1. Під час підключення до Інтернету за допомогою високої швидкості PPPOE або VPN (PPTP, L2TP) -спробуйте його видалити і повторно створити.

Крок 2. Якщо ви працюєте через Wi -Fi, відключіться від мережі, перейдіть до "додаткових параметрів" і виберіть "забути". Після цього підключіться до нього ще раз і перевірте доступ.

Крок 3. Запустіть команду Windows та введіть наступні команди по черзі:

Ipconfig /випустити ipconfig /reonam ipconfig /flushdns

1. Драйвер мережевого адаптера

2. Параметри протоколу IP

У вікні, яке з’являється, потрібно натиснути кнопку "Читати більше" і подивитися, що відображається в рядках IP -адреси, шлюз та DNS -сервера.

У більшості випадків для звичайної роботи з маршрутизатором рекомендується повністю і повністю покладатися на його сервер DHCP, залишаючи отримання протоколу IPv4 в автоматичному режимі.

Якщо у вас є IP -тип 169 у адресі "мережевого з'єднання" у адресі адреси.254.X.X, або як правило, лише нулі - 0.0.0.0, то, швидше за все, сервер DHCP відключений, і вам потрібно написати адресу вручну. Який? Підмережа, що використовується на мережевому пристрої. IPI зазвичай написано там.168.1.1 або 192.168.0.1. У 99% випадків він не змінюється в домашній мережі і залишає ту, яка спочатку відбувається. Відкрийте властивості з'єднання, перейдіть до параметрів Інтернет -протоколу IPv4 та призначіть все на малюнку:

Я хочу приділити особливу увагу серверам DNS. Зазвичай достатньо, щоб зареєструвати адресу маршрутизатора в цій якості. Як альтернатива, ви можете вказати на публічний сервер від Google (8.8.8.8) або з Яндекса (77.88.8.8). Немає сенсу призначити постачальника DNS, оскільки ваш маршрутизатор вже автоматично отримає їх, і всі ваші запити будуть передані їм безпосередньо. Якщо після цих дій у системному лотку годинник має знак оклику, і повідомлення "Невідома мережа" або "мережа без доступу до Інтернету" видається, то ці інструкції слід використовувати.

 3.  Налаштування проксі -сервера

У деяких мережах будинків та корпоративних мереж спеціальний проксі -сервер використовується для організації доступу до глобальної веб -сайту WWW. Самостійне, що, поки ви не пишете це правильно, Інтернет не буде працювати. Щоб призначити це, вам потрібно зайти в параметри Windows 10 та відкрити розділ "мережа та Інтернет" та знайти пункт меню "проксі":

Тут необхідно перемістити повзунок до "v."Нижче в полі" адреса "та" порт "вам потрібно призначити дані вашого сервера.

Є протилежний випадок. Справа в тому, що зазвичай в простих домашніх мережах, де встановлюється маршрутизатор Wi -Fi та підключено пару пристроїв (ноутбук, смартфон, телевізор тощо.П.). Не потрібно писати проксі-сервер в параметрах, він просто не має. У моїй практиці було кілька випадків, коли користувачі спіймали рекламні модулі або віруси, які незалежно прописали налаштування проксі -сервера. І поки ви не видалите їх, доступ до Інтернету не буде функціонувати нормально.  Тоді необхідно перемістити повзунки в положення "обходу" на протилежне.

чотири. Мережеві послуги Windows 10

Ще одне місце, де варто подивитися, якщо Інтернет не працює в Windows 10, - це системна консоль "послуга". Якщо під час оновлення операційної системи виникає несправність, або з іншої причини, деякі послуги можуть бути відключені. Щоб перевірити це, натисніть поєднання Win+R, введіть команду Послуги.MSC:

Натисніть кнопку ОК і потрапляйте у повний список служб Windows 10. На що слід звернути увагу тут? Перш за все, до балів "Клієнт DHCP" та "Клієнт DNS":

Вони повинні автоматично запускатись і бути активними. Варто також перевірити, чи не відключені такі послуги:

- Мережеві підключення - обслуговування інформації про підключені мережі - служба мережевого списку - диспетчер диспетчера віддаленого доступу - послуга автоматичного будівництва WLAN

У випадку, коли один із них має стан "зупиненого".

п’ять. Програмне забезпечення

Робота з мережевими з'єднаннями може мати значний ефект та встановлені програми. Часто причина того, що немає доступу до Інтернету до Windows 10 - це брандмауер або антивірусна програма. Для деяких, лише для неї, вона може або заблокувати роботу протоколу, або навіть паралізувати роботу мережевого з'єднання та скоротити весь трафік, що проходить через нього.  Особливо це любить балуватися в Avast та 360 Інтернет -безпеку, настільки улюблених багатьма користувачами.

Яскравою особливістю такого явища є звичайна робота Skype, ICQ та інших подібних програм, тоді як сторінки не відкриваються через браузер, і повідомлення "доступ до Інтернету закритий". Щоб виключити цю опцію - спробуйте повністю зупинити роботу системи безпеки та перевірити доступ до глобальної мережі.

Примітка: Якщо ви оновлені до "десятків" з однієї з попередніх версій ОС, але ви не оновили антивірусну програму - я настійно рекомендую вам це зробити. Ви можете мати версію, яка взагалі не працює з Windows 10.

Окремо я хочу поговорити про програмне забезпечення для USB -модемів Beeline, Megafon, MTS тощо.П. Після оновлення воно повинно бути перевстановлене беззаконним. В ідеалі, як правило, спочатку видалити, а потім розгорнути Windows 10, а потім поставити драйвер та програму. Більше того, необхідно перевірити наявність оновлення драйверів на веб -сайті виробника модему. В іншому випадку користувач ризикує витрачати багато зусиль і часу ніде.

Якщо нічого не допомогло ..

Якщо жодна з порад не може вам допомогти, то, швидше за все, у вас є місце обладнання з "десять", або були якісь апаратні проблеми з мережевим пристроєм. Якщо 3G/4G модем або адаптер Wi-Fi, підключений через USB-порт, то для перевірки ви можете спробувати підключити його на іншому ПК CC Windows 10 для друзів, родичів чи знайомих і побачити, чи працює Інтернет чи ні.

Змініть мову інтерфейсу та Russify Windows 10
Мова інтерфейсу операційної системи Windows 10 вибирається під час встановлення, але його можна змінити після його завершення. У цій статті ми розпові...
Відключіть спалах для сповіщень та дзвінків на iPhone
Ми говоримо вам, як увімкнути спалах, коли кличає iPhone і навіщо це взагалі вам це потрібно.  Про що ми говоримо про спалах Чому спалах використовує...
Встановіть Photoshop у Linux
Найпростіший спосіб встановити Photoshop у Linux. Photoshop - популярний інструмент для художників та дизайнерів, а художники та дизайнери віддають пе...