Вікна

Причини помилки припинили роботу програми IGFXTRAY та способи її усунення

Причини помилки припинили роботу програми IGFXTRAY та способи її усунення

Раптова поява помилки "Робота Igfxtray припинена (Модуль Igfxhk)Що Взагалі, явище не є частим, але саме це не є одним із серйозних, користувачеві достатньо закрити вікно з повідомленням і продовжувати вести свій бізнес. Це недостатньо приємно в цій ситуації, тому краще зробити це більше не з’являтися. Як усунути це, ми скажемо вам трохи нижче, але поки дозвольте мені сказати кілька слів про те, що це насправді Igfxtray і Модуль IGFXHK.

Igfxtray - Це програма, розроблена для швидкого зміни роздільної здатності екрана, відео детективного компонента Інтел, Доступно на більшості комп’ютерів та ноутбуків із процесорами Інтел. Вона живе в системному підносі, часто прихованому, і не заважає роботі користувача, за винятком випадків, коли проблеми, що ведуть до вищезазначеної помилки, починаються з драйвера.

Модуль IGFXHK Це також компонент відео -дайвера Інтел і є додатковим інтерфейсом для тонкої настройки драйверів чіпсетів Інтел. Як модуль Igfxtray та Igfxhk абсолютно нешкідливі і в той же час абсолютно марні. І ось перший спосіб вирішити проблему. Щоб ці модулі більше не отримували помилок, просто вийміть їх з навантаження на шину. Для цього будь -який автомобільний менеджер підійде - Організатор Autorun, Менеджер завдань ANVIR або той самий улюблений усіма Циклієр.

Однак рішення не є найбільш оптимальним, оскільки це не впливає на корінь проблеми - Водій. Якщо замінити його, помилка зникне. Ми видаляємо графічний драйвер Intel через стандартний розділ панелей управління "Програми та компоненти".

Тоді ми переходимо на адресу www.Інтел.ru/concent/www/ru/ru/підтримка/виявлення.HTML, Завантажте програму для пошуку та оновлення драйверів Інтел, Встановіть і запустіть його.

Далі, все просто. Натисніть кнопку "Почати пошук", Після чого утиліта вибере бажаний драйвер лише для вашого пристрою. Зверніть увагу, що програма може запропонувати дві версії драйвера - для Windows 7, 8.1, 10 і лише для Windows 10. Якщо у вас є Windows 10, виберіть лише для "Десятки". От і все. Після завантаження та встановлення драйвера та похиленої помилки перезавантаження "Робота Igfxtray припинена (Модуль Igfxhk)Що більше не повинен з’являтися.

Як виправити помилку 0x80073701 у Windows 10
Під час встановлення накопичувального оновлення KB4497935 у Windows 10 версіях 1903, деякі користувачі стикаються з помилкою з кодом 0x80073701. У цій...
Як скасувати оновлення Windows 11 та повернутися до Windows 10
Після переходу до нового випуску операційної системи Windows 11 з десятою версією у користувача можуть виникнути проблеми, які принаймні розчаровують ...
5 способів швидко повернути вікна на робочому столі Windows
Вікна намотування та відновлення вікон - здавалося б, тема цілком для початківців. Всі знають, як це робиться за допомогою кнопки "Скорочення" У верхн...