Драйвери та плагіни

Перетворення базового диска в динамічний диск у Windows 10/8/7

Перетворення базового диска в динамічний диск у Windows 10/8/7

Зміст

24 жовтня 2014 року Даніл

Динамічні диски та основні диски

Основний диск: Певний фізичний диск, який може працювати з MS-DOS (операційна система Microsoft Disk) та всі операційні системи Windows. Він може містити до 4 основних розділів або 3 основних розділів та 1 додатковий розділ, який містить кілька логічних розділів.Динамічний диск: Це також своєрідний диск, функція якого схожа на основний розділ на базовому диску. Однак він може зламати та обмінюватися даними між дисками. Наприклад, фактично динамічний диск може складатися з місця зберігання, який розділений на два диски. Крім того, дані між дисками у разі певного пошкодження диска можуть бути скопійовані на динамічний диск. Ця функція потребує великих дисків, але вона є більш надійною.Операційна система Windows підтримує два типи дисків: базовий диск та динамічний диск. Основні диски використовуються для управління даними на дисках, використовуючи для цього основні розділи, додаткові розділи та логічні розділи; Хоча концепція динамічного диска була представлена ​​Microsoft, починаючи з Windows 2000, і він був доданий до управління дисками. Зберігання динамічного диска використовує обсяг дисків, з такими перевагами, такими як можливість створення обсягів та займає пристрої на кількох дисках. Тому все більша кількість користувачів хочуть використовувати динамічний диск замість звичайного, і шукати методи перетворення їх на основні диски в динамічні. Однак, оскільки деякі операційні системи Windows (Windows NT, MS-DOS та все домашнє видання Microsoft, Vista Home Basic Edition, Windows 7 Home Basic Edition ...) не підтримують динамічний диск, в деяких ситуаціях ви повинні перетворити динаміку диск у базу. На жаль, Windows не надає послуги для таких потреб. Однак користувачі можуть використовувати цю трансформацію для здійснення цієї трансформації, наприклад, асистента розподілу Aomei. Використовуючи асистента з розподілу Aomei, ви можете легко перетворити динамічний диск на базовий диск без втрати даних, і таким же чином ми також можемо легко перетворити базовий диск у динаміку або використовувати вбудоване вікно управління дисками або помічник розділу.

Більшість домашніх персональних комп'ютерів налаштовані за допомогою основних дисків, однак, спеціалісти, як правило, вважають за краще використовувати динамічні диски, оскільки вони пропонують більше функціональності та підвищують надійність та продуктивність. Поки що домашні версії операційної системи Windows Enterprise/Pro/Ultimate базові диски в різних версіях операційної системи Windows, а також підтримують динамічні диски. Microsoft перелічує операції, які можна виконати на кожному з цих типів.

Робота, яка може бути виконана на базових та динамічних дисках:

 1. Перевірте властивості диска, розділ "Властивості" та "Властивості Тома".
 2. Встановлення мети листа на диску для обсягу диска або розділів.
 3. Підтримка обох розділів стилів MBR та GPT.
 4. Перетворення базового диска на динамічний диск або динамічний диск на базовий диск.

Операції, які можна виконати лише на динамічних дисках:

 1. Створення та видалення простих, сполучних, змінних, дзеркальних та RAID-5 обсягів.
 2. Зробіть розширення для простого або складеного обсягу.
 3. Дзеркало від дзеркального обсягу.
 4. Зробіть перерву об'єму дзеркала у двох томах.
 5. Зробіть ремонт об'єму дзеркала або об'єму RAID-5.
 6. Здатність активувати відсутній або відключений диск.

Перетворення базового диска на динамічний диск

Перш ніж розпочати цей процес, ви повинні знати, що в результаті цієї операції ви можете втратити дані, тому надзвичайно важливо, щоб ви спочатку зробили резервну копію даних на зовнішньому жорсткому диску. Отже, почнемо лише якщо ви знаєте, що робите і Будьте обережні.

Якщо ви використовуєте базовий диск як магазин копії тіні, щоб уникнути втрати даних, і ви маєте намір перетворити базовий диск на динамічний диск, важливо вжити наступних запобіжних заходів. Якщо на диску немає завантаження, де зберігаються запускові файли, перш ніж перетворити диск, спочатку потрібно вимкнути та видалити гучність, що містить запускні файли, що містять тіньові копії на динамічному диску. Ви повинні повернути гучність, що містить запускні файли протягом 20 хвилин, інакше ви втратите дані, що зберігаються в існуючих тіньових копії. Якщо тіньові копії знаходяться на обсязі завантаження, ви можете перетворити диск у динаміку, не втрачаючи тіньових копій.

Використання користувальницького інтерфейсу

Для трансформації в Windows 8.1 Відкрийте меню Winx та виберіть "Управління дисками". Клацніть правою кнопкою на диску та виберіть "Перетворити на динамічний диск". Вас ще раз запросять, щоб перевірити диск і натиснути на кнопку "перетворити в майбутньому". Процес розпочнеться, і диск буде перетворений на динамічний диск.

Використання командного рядка

Відкрийте командний рядок із збільшенням привілеїв Дисковід І натисніть кнопку Enter.

Далі, введіть Перелічіть диск. Запишіть номер диска, який потрібно перетворити в динаміку.

Тепер введіть тип Виберіть DISKN І натисніть кнопку Enter.

Введіть наступний тип Перетворити динаміку І натисніть кнопку Enter.

Перетворіть динамічний диск у базовий диск

Використання контролю дисків

Використовуючи управління дисками - для перетворення динамічного диска в базовий диск, натисніть правою кнопкою на томі, який потрібно перетворити на базовий диск, і для кожного гучності на диску виберіть команду видалення гучності. Коли всі томи на диску видаляються, правий -клацніть на диск і виберіть "перетворити на базовий диск". Почнеться операція трансформації.

Використання CMD

Відкрийте командний рядок і введіть Дисковід І натисніть кнопку Enter.

Введіть наступний тип Перелічіть диск і запишіть номер диска, диск, який ви хочете перетворити в базовий. Тепер введіть дані та натисніть клавішу Enter, одна за одною:

 1. Для кожного тома на диску введіть тип Виберіть том = а потім введіть обсяг видалення.

Нарешті, введіть тип Конвертувати basic І натисніть кнопку Enter. Почнеться операція трансформації.

Пам'ятайте, що перед тим, як виконувати будь -яку з цих операцій, завжди потрібно зробити резервну копію. А також ніколи не Перетворіть базовий диск, що містить операційну систему динамічного диска, оскільки це може зробити систему вивантаженої.

У цій статті

->

Відноситься до: Windows 10, Windows 8.1, Windows Server (піврічний канал), Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012Відноситься до: Windows 10, Windows 8.1, Windows Server (піврічний канал), Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012

У цьому розділі описано, як видалити всі дані на динамічному диску та перетворити його на базовий диск.Ця тема описує, як видалити Ерітінг на динамічному диску та перетворити його на основний диск.Динамічні диски не рекомендуються для використання у Windows, і ми не радимо їх використовувати більше.Динамічні диски були відхилені від Windows, і ми більше не використовуємо їх використання.Натомість ми рекомендуємо використовувати основні колеса або більше нових просторів технологічних дисків для поєднання дисків у більші обсяги.Instaad, ми рекремо використовуємо основні диски, що використовують новіші місця для зберігання, хочуть об'єднати диски разом у більші обсяги.Для дзеркального відображення гучності, з якого завантажується Windows, ви можете використовувати апаратний контролер RAID, наприклад, присутній на багатьох материнська плата.Якщо ви хочете відобразити гучність, з якої чоботи Windows, ви можете скористатися апаратним контролером RAID, наприклад, одного, включеного в одну багато материнської мови.

УВАГА

Щоб перетворити динамічний диск на основу, необхідно видалити всі томи з цього диска, тим самим видаляючи всі дані на ньому.Щоб перетворити динамічний диск на базовий диск, ви повинні видалити всі томи з диска, постійно стираючи всі дані на диску.Перш ніж продовжувати, зробіть резервну копію даних, які потрібно зберегти.Переконайтеся, що ви створите резервну копію будь -яких даних, які ви хочете зберегти перед процедурами.

Динамічне перетворення диска на базовий зміна динамічного диска на базовий диск

Примітка

Для виконання наступних кроків необхідно хоча б бути в групі Архівні оператори або Адміністратори.Ви повинні бути членом Резервні оператори Або Адміністратори Група, як мінімум, для завершення ТЕП.

Перетворення динамічного диска в основу за допомогою WindowSto змініть динамічний диск на базовий диск за допомогою інтерфейсу Windows

 1. Створіть резервні копії всіх томів на диску, який необхідний для перетворення з динаміки на базовий.Створіть резервну копію всіх томів на диску, який ви хочете перетворити з динаміки на базовий.

 2. У диспетчері дисків натисніть на праву кнопку миші на динамічному диску, який потрібно перетворити в основу, а потім натисніть кнопку Видалити Том Для кожного тома на цьому диску.У управлінні дисками клацніть правою кнопкою миші кожен том на динамічному диску, який ви хочете конвертувати на базовий диск, і натиснути Видалити об'єм Для кожного тома на диску.

 3. Після зняття всіх томів на диску натисніть його правою кнопкою миші, а потім натисніть кнопку Перетворити на базовий диск.Коли всі томи на диску були видалені, клацніть правою кнопкою миші диск та клацання Перетворити на базовий диск.

Перетворення динамічного диска в основу за допомогою командного рядка змінює динамічний диск на базовий диск за допомогою командного рядка

 1. Створіть резервні копії всіх томів на диску, який необхідний для перетворення з динаміки на базовий.Створіть резервну копію всіх томів на диску, який ви хочете перетворити з динаміки на базовий.

 2. Відкрийте командний рядок і введіть: Дисковід.Відкрийте командний рядок та введіть Дисковід.

 3. У командному рядку Дисковід Увійти Перелічіть диск.Біля Дисковід Оперативне, введіть Перелічіть диск.Пам'ятайте кількість диска, який потрібно перетворити на базовий.Зверніть увагу на номер диска, який ви хочете зіткнутися з базовим.

 4. У командному рядку Дисковід Увійти Виберіть диск .Біля Дисковід Оперативне, введіть Виберіть диск .

 5. У командному рядку Дисковід Увійти Детальний диск .Біля Дисковід Оперативне, введіть Детальний диск .

 6. У командному рядку Дисковід Для кожного тома на диску введіть Виберіть том = , а потім - /code>.Для кожного тома на диску, на Дисковід Оперативне, введіть Виберіть том = І тип Видаляти.

 7. У командному рядку Дисковід Увійти Виберіть диск , вказуючи на кількість диска, який потрібно перетворити на базовий.Біля Дисковід Оперативне, введіть Виберіть диск , Визначення кількості дисків диска, який ви хочете перетворити на базовий диск.

 8. У командному рядку Дисковід Увійти Конвертувати basic.Біля Дисковід Оперативне, введіть Конвертувати basic.

Значення значення Опис призначений
Перелічіть дискПерелічіть диск Відображає список дисків та інформації про них, наприклад, розмір, гучність вільного простору, є базовим або динамічним димом, а також розділ, що використовується- головне записування завантаження (MBR) або таблиця GPT (GPT).Відображає список дисків та інформації про них, такі як їх розмір, кількість доступного вільного місця, незалежно від того, чи є диск базовий чи динамічний диск, і чи диск використовує магістерський запис (MBR) або таблиця розділів GUD (GPT ) Стиль розділу.Фокус приділяється диску, позначеному зірочкою (*).Диск, позначений зірочкою (*), має фокус.
Виберіть дискНедостатністьВиберіть дискНедостатність Вибирає вказаний диск, де Недостатність - Номер диска та перекази фокусуються на нього.Вибирає вказаний диск, WASE Недостатність Є числом диска і надає йому фокусу.
Детальний дискНедостатністьДетальний дискНедостатність Відображає властивості вибраного диска та гучності на цьому диску.Відображає властивості вибраного диска та томи на цьому диску.
Виберіть томНедостатністьВиберіть томНедостатність Вибирає вказаний де Недостатність - Номер гучності та перекази фокусуються на нього.Вибирає вказаний об'єм, WASE Недостатність Є числом гучності і надає йому фокусу.Якщо обсяг не вказаний, команда Обраний Відображає поточний об'єм з фокусом.Якщо не вказано обсяг, Обраний Команда перераховує поточний том із фокусом.Щоб вказати гучність, ви можете використовувати число, літею або шлях до точки з'єднання.Ви можете вказати гучність за номером, літерою накопичувача або доріжкою вгору.Вибираючи об'єм на базовому диску, фокус передається у відповідний розділ.На базовому диску, вибір гучності також дає відповідний фокус розділу.
Видалити об'ємВидалити об'єм Видаляє вибраний об'єм.Видаляє вибраний об'єм.Неможливо видалити системний об'єм, завантаження гучності, а також будь -який об'єм, що містить активний насосний файл або аварійний смітник (пам'ять сміттєзвалища).Ви не можете видалити об'єм системи, обсяг завантаження або будь -який гучність, який містить файл активного підкачки або збоїв (смітник пам'яті).
Конвертувати basicКонвертувати basic Перетворює порожній динамічний диск на базовий.Перетворює порожній динамічний диск на базовий диск.

Додаткові рекомендації щодо адиційних міркувань

См. Альсозе також

->

Для тих із вас, хто не знайомий з цією концепцією, основний диск використовується для основних логічних дисків та розділів і служить типом диска для зберігання, який найчастіше використовується в операційній системі Windows.

Базовий диск забезпечує просте рішення для зберігання та дозволяє створювати та видаляти первинні та розширені розділи, створювати та видаляти логічні диски у розширеному розділі, а також можливість форматувати розділ та позначати його як активний.

Динамічний диск забезпечить функції, які неможливі на базовому диску. Вони дозволяють розбити різні типи обсягів, такі як композит, чергуються, дзеркало та рейд-5. Ці диски, як правило, пропонують більшу гнучкість для управління обсягами. Після випуску Windows 10 динамічні диски застаріли і, як правило, більше не рекомендуються для використання.

Однією з головних причин того, що динамічний диск більше не вважається корисним, - це впровадження нової технології зберігання просторів, що може допомогти захистити ваші дані від несправностей дисків. Довга проблема з динамічними дисками -це неминучість їх несправності, що призводить до дисків та необхідності повернення до базового диска.

Відмінна особливість обох дисків полягає в тому, що вони взаємозамінні, тобто ви можете перетворити одне в іншу, і навпаки і навпаки. Шляхи, з якими це можливо, - близнюки; Використання інструменту управління дисками або командним рядком.

Є третій партії інструменти, які ви можете використовувати для оптимізації всього процесу. Ви можете знайти його, якщо ви віддаєте перевагу, хоча ми не можемо особисто рекомендувати жодного.

Процес вимагатиме комп'ютерної компетентності, але відносно простий для початківця. Ми спробуємо спростити обидва методи трансформації та допоможе вам перетворити динамічний диск, несправний або будь -яким іншим способом, на базовий диск.

Перш ніж почати, важливо створити резервну копію всіх томів, розташованих на динамічному диску. Обидва процеси трансформації повністю знищить усі дані під час передачі.

Метод трансформації 1 - Управління дисками

Напевно, найпростіші з цих двох методів через найменші зусилля, ми почнемо перетворювати ваш динамічний диск на базовий диск за допомогою інструменту "управління дисками".

 1. Клацніть меню "запустити" за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Управління дисками".
  • Ви також можете ввести управління диска на панель пошуку та вибрати для створення та форматування розділів жорсткого диска.
 2. Перебуваючи у вікні "Управління дисками", знайдіть і натисніть кнопкою правої миші, всім гучністю динамічного диска, який ви хочете перетворити, а потім виберіть "Видалити Том".
 3. Після зняття томів натисніть на праву кнопку миші на самому диску і виберіть "перетворити на базовий диск".

Основи динамічного використання інструментів управління дисками

З іншого боку, перетворення базового диска на динамічний диск не потребуватиме резервного копіювання даних. Отже, якщо з якихось причин ви відчуваєте необхідність повернути динаміку до основних змін, це так само просто, як і дотримання інструкцій на екрані.

Ви можете отримати попередження при спробі цієї зміни. Перший полягає в тому, що встановлення операційної системи з гучності, яка не є об'ємом завантаження струму, не буде можливим. Це означає, що у вас вже є розділ даних або системний розділ на базовому диску, і ви не повинні конвертувати. Краще було б використовувати подвійне завантаження, якщо ви не використовуєте динамічний диск.

Перетворення 2 - командний рядок

Якщо ви більше знайомі з командним рядком, цей може бути простішим для вас. Тим не менш, для цього потрібен ще один додатковий крок порівняно з інструментом управління дисками. Незалежно від цього, кінцевим результатом все ще буде базовий диск, перетворений з динамічного диска.

Основи динамічного використання командного рядка

Виконайте вищезазначені кроки до тієї частини, в якій ви отримаєте список доступних дисків у Дисковід. У цьому процесі вам нічого не потрібно видаляти. Просто виконайте команду Перетворити динаміку, І диск це зробить.

Єдиний раз, коли ви повинні отримати попередження, це коли ви намагаєтесь перетворити системний диск. У цьому випадку вам буде надана помилка віртуальних дисків, яка говорить про те, що місця не вистачає.

Як змінити гарячі клавіші в Windows 10
Багато користувачів більше знайомих для виконання різних операцій Windows 10 за допомогою миші, однак у цій ОС є багато гарячих клавіш, які можуть зна...
Як з’ясувати температуру процесора в Windows 7
Під час роботи на комп’ютері процесор нагрівається навіть з мінімальним навантаженням, тому він завжди додатково обладнаний вентилятором. Якщо система...
Які етикетки у Windows та як включити показ їх розширень
Усі користувачі Windows добре ознайомлені з концепцією етикетки. Етикетка - Це невеликий графічний об'єкт файлової системи, що містить посилання на фа...