Офіс

Калькулятор спливаючого вікна для Word -вбудований калькулятор спливаючого вікна для Microsoft Word

Калькулятор спливаючого вікна для Word -вбудований калькулятор спливаючого вікна для Microsoft Word

Щоб зробити будь -які математичні розрахунки під час роботи в Word, вам потрібно почати Калькулятор Windows, Вставте в нього дані, отримайте результат, а потім передайте їх до текстового редактора. Насправді існує простіший спосіб виконувати математичні дії в слова. Встановлюючи невелику надбудову в редакторі, ви можете рахувати безпосередньо в Word, не відволікаючись на запуск стандартного або третього партії калькулятора.

Це називається Калькулятор спливаючого вікна для слова. Це невелика програма, як і "магазин" надбудови, побудовані під час встановлення безпосередньо в Word. Ви можете завантажити його з веб -сайту розробника Орландо.MVPS.Org/wordcalculatormore.Аспірант. Процедура встановлення калькулятора дещо відрізняється від встановлення більшості програм. Запустіть інсталятор з правами адміністратора. У вікні майстра вам потрібно буде натиснути кнопку Продовжувати, тоді Встановити, після гаразд, При необхідності вкажіть шлях встановлення (За замовчуванням це програми програми), Прийміть ліцензійну угоду і, нарешті, заповніть установку, натиснувши гаразд.

Якщо під час встановлення надбудови було відкрито слово редактор, його потрібно перезапустити. Тепер коротко про те, як це все працює. Скажімо, у вас є кілька номерів, які потрібно скласти. Виберіть їх за допомогою миші, натисніть праву кнопку та виберіть опцію в контекстному меню "Калькулятор".

Вікно спливаючого вікна з результатом операції та з’явиться кількість термінів.

Щоб відкрити сам калькулятор, натисніть добре.

Калькулятор спливаючого вікна для слова наділений лише основними функціями. Підтримуються додавання, віднімання, поділ, множення, обчислення інтересу, вилучення кореня, автоматична вставка результатів. Можна переглянути історію операцій.

Вікно калькулятора можна перетягнути мишею з місця на місце, а також масштаб. Результат вставляється в редактор, натиснувши кнопку добре, Зйомка клавіш вниз або вкладка.

Калькулятор спливаючого вікна для слова Випробувано в Word 2000, 2002, 2003, 2007, 2010 (32-бітний), 2013 (32-бітний) та 2016 (32-бітний). Мова найпростішого інтерфейсу - англійська. Деякі антивіруси, зокрема, Аваст може відповісти на виконуваний файл надбудови Мальвара, Тому використовуйте цей інструмент чи ні, ви вирішуєте.

Примітка: Якщо у вашому Слово Є побудований -in Магазин, Ми радимо вам звернути увагу на надбудову Зручний калькулятор, Він також безкоштовний і може слугувати хорошою альтернативою калькулятору спливаючого вікна для слова.
Найкращі програми для малювання на комп’ютері та на планшеті
Ми розглядаємо найкращі програми для художників. Вони допоможуть намалювати швидше, краще та вивести роботу на професійний рівень. Давайте поговоримо ...
Як змінити фон вікна стандартних програм у Windows 10
Як і в попередніх версіях, колір фону віконних програм, списків та діалогів у Windows 10 білий, але ви можете змінити його. Можливість внесення таких ...
Як відновити завантажувач, перевстановлений Windows з захопленого іміджу з-під Livedisk від Сагітарія Сергія
Якщо коли комп'ютер увімкнено, замість логотипу Windows, на чорному екрані з’явилося повідомлення "Операційна система не знайшла" або "Немає завантажу...