SQL Server

База, що з'єднує цей сервер MS SQL з коду Visual Studio

База, що з'єднує цей сервер MS SQL з коду Visual Studio

Для управління базами даних на Microsoft SQL Server, замість SQL Server Management Studio (SSMS), ви можете використовувати редактор Light -Pllatform Visual Studio Code (проти коду). Visual Studio Code з розширенням MSSQL дозволяє адміністраторам та розробникам керувати базами даних баз даних MS SQL Server та Azure SQL (T-SQL) на бази даних баз даних бази даних MS SQL та Azure Stude Code з розширенням MSSQL дозволяє адміністраторам та розробникам керувати базами баз даних, таблиць, зберігаються.

Якщо ваш комп'ютер вже встановлений на VScode, вам потрібно завантажити та встановити розширення MSSQL (https: // marketplace.VisualStudio.Com/предмети?itemname = ms-massql.MSSQL)

 1. Перейдіть до розділу розширення ( Ctrl+shift+x ), заїжджайте до пошуку MSSQL ;
 2. Встановіть розширення MSSQL для коду Visual Studio ;
 3. Після встановлення лівої панелі коду VS, значок розширення SQL Server з’явиться. Виберіть його ( Ctrl+alt+d ).

Тепер спробуємо підключитися з коду VS, щоб підключитися до встановленого хоста, встановленого MS SQL Server 2019:

 1. Клацніть на рядку Додати з'єднання і вкажіть назву сервера та екземпляра MS SQL ( Ім'я хоста \ instance_name ); За замовчуванням SQL Server (MSSQLServer) списки на статичному порту TCP 1433. Під час підключення до такого екземпляра вам не потрібно вказувати порт з'єднання. Якщо ви змінили порт Microsoft SQL Server, вам потрібно вказати його після товстої кишки: Ім'я хоста: 1430
 2. Виберіть тип аутентифікації (вхід SQL, інтегрований або Azure Active Directory);
  Під час підключення за допомогою облікового запису MSSQL може з’явитися помилка:

  MSSQL: Помилка 18452: Не вдалося ввійти. Логін - з ненадійного домену і не може бути використаний з інтегрованою аутентифікацією.


  У цьому випадку перевірте, що в налаштуваннях MSSQL на вкладці Безпека Вибрано режим аутентифікації Режим автентифікації SQL Server та Windows.

 3. Вкажіть ім'я користувача та пароль. VScode запропонує вам зберегти дані бухгалтерського обліку для з'єднання;
 4. Після з'єднання ви побачите список баз даних та інших об'єктів. Ви можете розгорнути будь -яку базу та переглянути список таблиць, представлень, процедур тощо.D.
 5. Тепер ви можете виконувати різні запити T-SQL у вікні редактора коду VS. Щоб виконати код, натисніть кнопку в інтерфейсі або комбінації Ctrl+shift+e . Результати запиту з’являться у наступному вікні;
 6. Ви можете експортувати таблицю з результатами запиту SQL безпосередньо з коду VS до форматів CSV, Excel та JSON.

VS Code для T-SQL-коду підтримує всі функції Intellisense: підказки, автоматичне заповнення команд, кольорові схеми для різних об'єктів тощо.D. Visual Studio Code також підтримує функцію інтелектуальних фрагментів SQL -коду для швидкого генерації типових запитів SQL.

У цьому випадку рядок підключення до MSSQL зберігається у файлі JSON. Ви можете переглянути його вміст через Файл-> Уподобання -> Налаштування -> Розширення -> Конфігурація MSSQL -> Редагувати в налаштуваннях.Json.Тут ви можете отримати інформацію про свої з'єднання з MSSQL.

Раніше ми показали, як використовувати vs код як редактор сценарію PowerShell замість PowerShell є. Також для VScode є плагін для віддаленого з'єднання до хостів через SSH.
Вибір найкращих програм для створення презентацій
Ми розповідаємо за допомогою, які інструменти та як зробити прекрасну презентацію на комп’ютері зі слайдами, анімацією та переходами. Вибір сучасних д...
Як працює iCloud на iPhone та які можливості він пропонує
Використовуючи функцію фотографій ICLOD, ви можете зручно та безпечно зберігати фотографії, а також ділитися ними між пристроями в хмарі Iclud. Якщо в...
Найкращі програми для перегляду фотографій на ПК
Є програми для перегляду фотографії в кожній системі за замовчуванням, але їх недостатньо. Багато користувачів віддають перевагу їм альтернативних ком...