Програми та програми

Підключення та способи налаштування принтера в локальній мережі, створіть мережу в Windows 7, 10

Підключення та способи налаштування принтера в локальній мережі, створіть мережу в Windows 7, 10

Зміст

Важко уявити місцевий офіс офісу чи будинку без будь -яких периферійних пристроїв. Найпоширенішим серед них є принтер, який дозволяє друкувати текстові документи або якусь графічну інформацію. Виникає питання про те, як забезпечити доступ до такого друкарського пристрою з будь -якого з комп'ютерів у мережі. Є опція, коли купується дорогий принтер, який може підключитися безпосередньо до маршрутизатора/маршрутизатора через Wi-Fi або кабель. Це гарне рішення, але для невеликої мережі, наприклад, додому, це не здається оптимальним. Більш підходящий варіант у цьому випадку - зробити мережу звичайним принтером, підключеним до одного з мережевих ПК. Давайте скажемо, як це реалізовано.

Але спочатку ми повторюємо початкові дані. Отже, у нас є кілька комп'ютерів, об'єднаних в одну мережу за допомогою маршрутизатора Wi-Fi. Принтер підключений до одного з комп’ютерів за допомогою стандартного USB -кабелю (у нашому випадку, багатофункціональний пристрій HP Laserjet M1132 MFP). Завдання - налаштувати принтер, щоб його можна було надрукувати з будь -якого з ПК.

Встановлення та налаштування мережевого принтера в Windows 7/10

По -перше, ми виконаємо необхідні дії на комп’ютері, безпосередньо підключеному до принтера. Передбачається, що друкарський пристрій встановлений правильно, і без посилання на мережу працює правильно. Нам буде достатньо просто забезпечити загальний доступ до принтера приблизно в одній схемі, згідно з якою відкривається загальний доступ до папки. Правда, спочатку слід переконатися, що Windows включає відповідний варіант, який дозволяє робити папки та принтери доступними. Для цього ми йдемо до Панель управління - Центр управління мережами та загальний доступ, А потім ліворуч натисніть на посилання "Змініть додаткові параметри загального доступу".

Ми дивимось на те, щоб параметри "увімкнути виявлення мережі" та "включити загальний доступ до файлів та принтерів".

В принципі, якщо до цього комп'ютер вже працював у мережі, і файли були поголені, то ці параметри повинні бути включені.

Тепер ми йдемо до Панель управління - пристрої та принтери. Ми знаходимо наш принтер, натисніть на нього правою кнопкою та виберете точку "Властивості принтера".

Далі перейдіть на вкладку "Access" і поставте галочку поруч із параметром "Загальний доступ до цього принтера". Встановіть назву мережі пристрою - він повинен бути без пробілів. Ми зателефонували на принтер hp_laserjet_m1132_mfp.

Збережіть налаштування за допомогою кнопки ОК.

Як підключити мережевий принтер до інших комп’ютерів

Додавання принтера до Windows 10

Давайте спробуємо додати наш принтер до списку пристроїв на ноутбуці C Windows 10, підключений до мережі Wi-Fi. Ми переходимо до одного розділу Панель управління - пристрої та принтери. Натискаємо на кнопку "Додати принтер" зверху.

Комп'ютер почне шукати пристрої і, швидше за все, нічого не знайде. Тому ми натискаємо на посилання "необхідний принтер відсутній у списку".

У наступному вікні встановіть перемикач у положенні "Виберіть загальний принтер за назвою" та введіть мережевий шлях у форматі \ Name_copetememica_printer. Виявилося так: \ wincomphp_laserjet_m1132_mfp.

Натисніть "Далі". Почнеться з'єднання та пошук водіїв.

Якщо драйвери знайдені, з’явиться нижче повідомлення.

Натисніть "Встановіть драйвер". Через деякий час програмне забезпечення буде включати та з’явиться вікно, яке інформує про успішну установку мережевого принтера.

Натисніть "Далі", а потім "готовий".

Ви також можете надрукувати пробну сторінку, яку ми зробили.

Тепер у розділі "Принтери", з’явився наш HP Laserjet M1132 MFP, повністю готовий до роботи в мережі.

Додавання принтера до Windows 7

Ми встановлюємо мережевий принтер на іншому комп'ютері, на цей раз нерухомо з операційною системою Windows 7. Ми переходимо до вже знайомої сторінки "Пристрій та принтер" та натисніть "Встановлення кнопки принтера".

У вікні, яке з’являється, виберіть "Додати мережу, бездротовий або Bluetooth принтер".

Після невдалого пошуку натисніть на посилання "Бажаний принтер відсутній у списку".

Покладіть перемикач поруч із точкою "Виберіть загальний принтер на ім'я", і те саме, як у випадку з ноутбуком, призначіть мережевий шлях.

У нашому випадку почалося з'єднання, але незабаром з’явилося повідомлення, що неможливо встановити драйвер.

Це сталося через те, що вихідний комп'ютер, пов'язаний з принтером кабелю, встановив 64-бітну версію Windows 7 і, відповідно. У той же час на ПК встановлюється 32-бітна версія системи, на якій ми хочемо додати мережевий принтер. Щоб вирішити проблему, вам потрібно зайти на офіційний веб -сайт виробника пристрою та завантажити останню версію драйверів спеціально для викиду операційної системи. Далі слід розпакувати архів за допомогою драйверів у будь -якій папці, натисніть кнопку ОК у вікні за допомогою повідомлення та вкажіть шлях до каталогу. Після встановлення програмного забезпечення встановлення мережевого принтера успішно закінчиться.

Пристрій з’явиться у списку "Принтери та факси".

Проблеми під час налаштування мережевого принтера

Про одну складність, пов’язану з водіями, ми вже говорили вище. Для того, щоб не відповідати таким проблемам під час підключення принтера до ПК користувача, потрібно негайно встановити на ньому драйвери для всіх версій Windows з початковим налаштуванням головного комп'ютера (підключеного до принтера USB-кабелю). Потім, коли принтер буде доданий на кожному новому комп'ютері, необхідні файли автоматично завантажуються через мережу, як виявилося з ноутбуком. Для нових драйверів на вкладці "Доступ" ми знаходимо та натискаємо "Додаткові драйвери ..."

Потім покладіть необхідні чеки та натисніть "ОК".

Ще одна проблема при встановленні мережевого принтера традиційно пов'язана з резолюціями користувачів. Вони встановлюють на вкладці Безпеки. Теоретично, якщо дозвіл на друк визначається для групи "All", то при підключенні нових користувачів додаткових труднощів не повинно виникати додаткових труднощів.

Якщо ви не хочете турбуватися з правами доступу і не розумієте цього, просто створіть домашню групу з паролем (Панель управління - Домашня група) і включіть у нього всі комп’ютери, які повинні мати доступ до мережевого принтера.

У локальній мережі ви можете не лише обмінюватися файлами, але й використовувати загальний доступ до принтера. Дуже корисна функція, як для дому, так і для офісу. У цій статті ми розглянемо процес налаштування мережевого принтера на комп’ютері з Windows 10. Я покажу весь процес: від зміни параметрів загального доступу до принтера до підключення мережевого принтера на інших комп'ютерах у локальній мережі. Я вже перевірив все на своєму обладнанні і зробив екрани необхідними. Мені вдалося налаштувати все, все працює нормально, а це означає, що ви досягнете успіху.

Але спочатку давайте розберемося, як це працює, як використовувати цю схему з'єднання та які нюанси. Коли ви розумієте, як щось працює і працює, це набагато простіше налаштувати.

Навіщо вам потрібен мережевий принтер і що це таке?

Як правило, у нас є кілька комп’ютерів, і є лише один принтер, і він підключений до якогось одного комп'ютера. А для друку з різних комп'ютерів або ноутбуків потрібно підключитися до принтера безпосередньо (за допомогою USB -кабелю), терпіти принтер тощо. D. Це дуже незручно. Якщо у вас є всі комп’ютери, підключені до однієї мережі (до одного маршрутизатора або толстовки), вони знаходяться в одній локальній мережі. Вам потрібно лише змінити деякі загальні параметри доступу в налаштуваннях Windows, і всі комп'ютери зможуть не лише обмінюватися файлами, але й отримати доступ до принтера, який підключений до нього з комп'ютерів у локальній мережі.

Наприклад: принтер підключений до ПК, а ПК підключений до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю або Wi-Fi. На цьому стаціонарному комп’ютері ми встановили загальний доступ до принтера. І ви можете надсилати файли для друку з усіх комп’ютерів, ноутбуків, підключених до одного і того ж маршрутизатора.

Зверніть увагу! Цей метод підключення є актуальним для тих принтерів, які не мають можливості прямого з'єднання з маршрутизатором. Багато сучасних принтерів підтримують функцію віддаленого друку. Це означає, що їх можна безпосередньо підключити до маршрутизатора за допомогою мережі Wi-Fi або мережевого кабелю. Такий принтер буде доступний однаково з усіх пристроїв у локальній мережі. Але нам більше не потрібно буде налаштувати мережевий принтер на певному комп’ютері. І нам не потрібно буде тримати цей комп'ютер завжди вмикатися, щоб інші пристрої могли друкувати. Принтер працює автономно, завжди знаходиться в локальній мережі і готовий друкувати з будь -якого пристрою.

Якщо принтер без мережевих інтерфейсів (LAN, Wi-Fi), то залишається лише підключити його до якогось комп'ютера та налаштувати доступ у локальній мережі. Раніше в Windows 10 це можна було б зробити за допомогою домашньої групи. Але оскільки в Windows 10 1803 його було видалено, і в нових версіях така функція, як "домашня група", вже там, вам доведеться налаштувати вручну (без майстра налаштування).

Ви можете надрукувати на принтері, який підключений до комп'ютера на Windows 10 з інших комп'ютерів на одній десятці, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7. Але Windows XP може виникнути проблеми. Але сьогодні це вже не дуже актуально.

Ми налаштовуємо мережевий принтер у Windows 10

Важливий! Сам принтер повинен бути підключений до комп'ютера та налаштувати (встановити драйвери). Принтер повинен бути включений.

Перш ніж налаштувати принтер, доцільно налаштувати загальні параметри доступу в Windows 10 відповідно до цієї інструкції: як налаштувати локальну мережу в Windows 10? Загальні параметри доступу та загальний доступ до папки в Windows 10. Якщо цього не буде зроблено, то в процесі налаштування ми також повинні змінити параметри загального доступу (я покажу).

Перейдіть до параметрів, до розділу "Пристрої", на вкладку "Принтери та сканери". Повинен бути наш принтер. Клацніть на нього, а потім натисніть кнопку "Управління".

Тоді ми відкриваємо "властивості принтера".

У новому вікні ми переходимо на вкладку "Доступ". Поставте галочку біля предмета "Загальний доступ до цього принтера". Якщо ви хочете, ви можете змінити "ім'я ресурсу" (принтер). Натисніть кнопку "Застосувати".

Якщо включено виявлення мережі та загальний доступ на вашому комп’ютері, то все готово, принтер вже доступний з інших комп'ютерів домашньої мережі.

Налаштування параметрів загального доступу до принтера

Ми відкрили загальний доступ до принтера. Але якщо в налаштуваннях Windows 10 загальний доступ заборонено, то інші комп’ютери не зможуть отримати доступ до принтера. Вам потрібно перевірити/налаштувати параметри загального доступу.

По -перше, призначте своє підключення до статусу "приватної" мережі. Детальніше читайте у статті Home (Private) та загальнодоступній (загальнодоступній) мережі Windows 10.

Ви можете відкрити потрібні нам налаштування за допомогою "параметрів" - "мережі та Інтернету" - "Загальні параметри доступу". Або натисніть на "Центр управління та загальний доступ" у вікні "Доступ" (з налаштуваннями принтера). А потім перейдіть до "Змінити додаткові параметри загального доступу".

У новому вікні на вкладці "Приватний (поточний профіль)" потребую "Увімкнути виявлення мережі" і "Увімкнути загальний доступ до файлів та принтерів".

Далі, у тому ж вікні на вкладці "Всі мережі " потребую "Вимкніть загальний доступ із захистом від пароля"(Якщо ви довіряєте комп’ютерам у своїй мережі і не хочете вводити пароль облікового запису під час доступу до мережевого принтера) та "Увімкніть загальний доступ, щоб користувачі мережі ..."(Здається, це не потрібно для принтера).

Доступ до принтера був відкритий, виявлення мережі увімкнено та доступ з мережі до комп'ютера (до якого підключений принтер). Все готово, ви можете підключити цей принтер на інших комп'ютерах у локальній мережі та друкувати.

Підключення до загального принтера з комп’ютерів на Windows 10

Оскільки я перевірив все на двох комп'ютерах із встановленим Windows 10, ми розглянемо процес підключення до мережевого принтера на прикладі цієї системи. Я покажу далі на прикладі Windows 7. У Windows 8 все приблизно однаково.

Відкрийте "Параметри" - "Пристрої" - "Принтери та сканери". Натисніть кнопку "Додати принтер або сканер". Як тільки почнеться пошук, ми натискаємо на "необхідний принтер у списку".

Покладіть перемикач поблизу "Виберіть загальний принтер" та натисніть кнопку "огляд".

Провідник відкриється (вкладка "мережа"). Якщо ви не включаєте виявлення мережі та загальний доступ на цей комп'ютер, то відповідне повідомлення з’явиться вгорі. Клацніть на нього та виберіть "Увімкнути виявлення мережі та загальний доступ до файлів". І якщо з’являється інше вікно, тоді виберіть "Ні, зробіть мережу, до якої підключений цей комп'ютер, є приватною".

Комп'ютери повинні з'являтися з локальної мережі. Відкрийте комп'ютер, на якому був налаштований мережевий принтер, виберіть принтер і натисніть кнопку "Виберіть".

Вибирається принтер, натисніть кнопку "Далі" ".

Ми підтверджуємо встановлення драйвера мережевого принтера.

Після завершення установки ви можете просто натиснути кнопку "Готовий" або надрукувати тестову сторінку.

Я надрукував пробну сторінку, все працює нормально.

На вкладці Мережевий принтер з’явиться. Там ви можете відкрити чергу друку, змінити налаштування принтера або вийняти її з системи.

Все працює!

Підключення принтера в Windows 7 (8, 8.1)

Оскільки у вас може бути комп’ютери на Windows 7, Windows 8 у вашій мережі, я покажу інший спосіб (Universal, Windows 10 також працює) Як швидко підключитися до мережевого принтера.

Важливий! На комп’ютері, з якого ви хочете підключитися до загального друку, слід ввімкнути виявлення мережі. Якщо він відключений, то в провіднику буде пропозиція включити його (див. Далі).

Відкрийте провідник Windows та перейдіть на вкладку "Мережа". Якщо виявлення мережі та загальний доступ відключено (з’являється повідомлення) - увімкніть його (натиснувши повідомлення правою кнопкою миші).

Далі ми відкриваємо комп'ютер, на якому встановлено загальний доступ до принтера. Наш принтер повинен бути відображений там. Потрібно або натиснути його двічі за допомогою лівої кнопки миші, або натисніть праву кнопку миші та виберіть "Підключити".

Почнеться пошук та встановлення драйверів принтера. Після успішного завершення установки принтер відображатиметься на панелі керування "Пристрій та принтер", і він може використовуватися для друку з будь -яких програм. Якщо є проблеми з встановленням драйверів - зверніть увагу на рекомендації нижче в цій статті.

Комп'ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

З частини основного комп'ютера (до якого принтер підключений кабелем), зазвичай немає проблем. Головне, що драйвери встановлюються, система визначає принтер, і вона була правильно налаштована відповідно до інструкцій вище (перша частина статті).

Але під час підключення інших комп’ютерів до загального принтера виникає різні проблеми та помилки (0x00000002, 0x00000006, "відмовився від доступу", комп'ютер не бачить принтера тощо. D.). Як правило, всі ці проблеми пов'язані із загальними налаштуваннями доступу, драйверами для принтера або з брандмауером (антивірус).

Комп'ютер не бачить принтера в локальній мережі

Така проблема рідкісна. Як правило, причина полягає в тому, що на комп’ютері (або на обох комп’ютерах, до яких приклеєний принтер, і з яких ви намагаєтесь підключитися до нього), виявлення мережі та загальний доступ. У цій статті я вже кілька разів писав, як і де включити все це. Якщо ваша проблема полягає в тому, що принтер (або інші комп’ютери з локальної мережі) не відображається на вкладці Мережі, то перевірте загальні параметри доступу не обох комп'ютерів.

Про це я писав більше у статті, не відображають загальні папки, мережеві комп’ютери, флеш -накопичувачі, колеса на вкладці "Мережа" Windows.

Також зупиніть роботу антивірусу на деякий час, або вбудований у нього брандмауер.

Помилка Windows не могла підключитися до принтера. Відмовлено в доступі"

Ця помилка виглядає приблизно так:

Код помилки може бути різним: 0x000057, 0x00000002, 0x0000000a, 0x00000006, 0x00000214, 0x0000007E тощо. D. Зазвичай він з’являється на етапі підключення та налаштування мережевого принтера.

Рішення:

  1. Перевірте параметри загального доступу в налаштуваннях Windows 10. Я писав про це вище.
  2. На комп’ютері, на який підключений принтер, вимкніть антивірус/брандмауер.
  3. Ми перевіряємо дозволені програми в налаштуваннях Firemoore. Повинно бути "загальний доступ до файлів та принтерів" і стояти на контрольній площі навпроти "приватного" (якщо ви використовуєте цей профіль).Ви можете спробувати вимкнути (видалити галочку) Цей елемент "Загальний доступ до файлів та принтерів".
  4. Ви можете спробувати відключити перевірку цифрового підпису водіїв.
  5. Якщо назва комп'ютера прописана російськими літерами, змініть його у властивостях системи. Напишіть назву комп'ютера англійськими літерами.

Помилка "Не вдалося знайти драйвер"

Оскільки при підключенні до цього принтера з інших комп’ютерів вони передадуть драйвери, тут можуть виникнути проблеми. Наприклад, на моєму комп’ютері Windows 10 64-біт. І драйвери на принтері встановлюються лише для 64-біт_. І якщо ми хочемо підключити комп'ютер з 32-бітним (x86) до цього мережевого принтера, то він просто не зможе завантажувати драйвери, і принтер не буде працювати. З'явиться повідомлення "Не вдалося знайти драйвер".

Потрібно додати драйвер для 32-бітних систем. Або навпаки, все залежить від вашого обладнання, систем, встановлених драйверами. Потрібно натиснути кнопку "Додаткові драйвери" (на одній вкладці "Доступ") і поставити поля біля x86 (або x64). Потім натисніть "ОК", далі "Перегляньте" та вкажіть шлях до папки за допомогою драйверів для вашого принтера для 32-бітної та/або 64-бітної системи. І знову "добре".

Система повинна завантажувати та зберегти драйвери для різних версій Windows (для 32-бітної та 64-розрядної версії).

Поради Сергія Разна для Windows

Ми підключаємо мережевий принтер у Windows 10

Для виконання завдання вам потрібно дотримуватися лише двох основних умов - принтер повинен бути підключений до одного з комп’ютерів і бути в робочому стані (без проблем друкувати сторінки), і весь ПК повинен бути в одній локальній мережі. Після того, як ви переконаєтесь у впровадженні цих пунктів, ви можете розпочати підготовчу роботу та пряме з'єднання мережевого обладнання.

Детальніше: Як підключити принтер до комп'ютерного комп'ютера до локальної мережі через Wi-Fi-rooting домашніх новин на Windows 10

Підготовчі дії

Це до виконання декількох простих дій, щоб в майбутньому не було відволікати їх. Ми визначили всі пункти, які слід враховувати:

  1. Дізнайтеся ім'я або IP -адресу ПК, де підключений необхідний принтер. Ця інформація буде потрібна, коли вона буде додана через системні інструменти. Детальніше про це читайте в окремій статті за наступним посиланням.

Детальніше: Дізнайтеся назву комп'ютера в Setikak, дізнайтеся IP-адресу вашої комп'ютерної форми, з’ясуйте IP-адресу чужого комп'ютера

Забезпечте загальний доступ до локальної мережі, щоб забезпечити нормальну взаємодію обладнання, усі файли та папки.

Детальніше: Встановлення загального доступу в операційній системі Windows 10

Якщо у вас є проблеми з відображенням мережевого принтера, використовуйте індивідуальні вказівки, переходячи до іншого нашого матеріалу за посиланням далі.

Детальніше: Що робити, якщо Windows 10 не бачить мережевого принтера

Дізнайтеся точну назву принтера, для цього вам потрібно знайти його на комп’ютері та запам'ятати або скопіювати те, що ви бачили.

Детальніше: Шукайте принтер на комп’ютері

Тільки після виконання всіх цих пунктів ви можете перейти до додавання мережевого друку. Ми визначили всі наявні методи цієї операції, але, перш за все, я хотів би зупинитися на рекомендованих.

Метод 1: Меню "Параметри"

Меню "Варіанти" з'явився в Windows 10 і призначений для повного заміни в майбутньому "Панель управління". Тепер через нього вже можна просто виконувати різні дії з периферійним обладнанням, включаючи принтери. Мережевий апарат підключений через це меню буквально кілька клацань:

  1. Відкрийте меню "Почати" І йти до "Варіанти".

Виберіть розділ "Пристрої".

Через бічну панель відкрийте категорію "Принтери та сканери".

Натисніть на "Додайте принтер або сканер".

Клацніть на напис "Необхідний принтер відсутній у списку" Коли це з’являється.

Позначте точку маркером "Виберіть загальний принтер за іменем". Заповніть адресу у форматі \ Ім'я або IP -адреса Обчислена назва принтера І натисніть на "Далі".

Ви також можете натиснути "Огляд", Тоді диригент відкриється, де в розділі "Мережа" Відобразиться список доступних загальних принтерів для вибору.

Очікуйте завершення з'єднання вибраного пристрою. Якщо з’являється повідомлення про необхідність встановлення драйверів, підтвердьте його, всі інші дії будуть виконані автоматично.

В кінці встановлення відкриється нове вікно за допомогою рекомендації щодо використання принтера за замовчуванням та пропозиція для запуску пробної сторінки для перевірки продуктивності.

Після роботи цієї інструкції принтер легко надрукує через мережу і буде відображатися при виборі обладнання для друку. Не забудьте лише спочатку включити його на основний пристрій і перевірити наявність паперу в лоток, щоб не отримати помилок при надсиланнях.

Метод 2: Класичний додаток "PowerShell"

Цей метод - це використання розширеної альтернативи "Командний рядок" - Класичний додаток "Windows PowerShell". Таким чином, підключення мережевого друкарського обладнання здійснюється шляхом введення спеціальних команд, однак, для початку вам потрібно буде запустити саму консоль. Ви можете зробити це через меню "Почати", Вводячи відповідну назву в пошуку.

Консоль потрібно буде ввести Add -printer -connectionname "\ name_ computer store_nabrilation_printer" Щоб додати принтер з назвою ПК. Після вказівки команди натисніть клавішу клавішу Увійти, Щоб активувати його.

Якщо ви зацікавлені в підключенні апарату за допомогою IP -адреси ПК, команда отримає дещо інший вигляд: Додати -printer -connectionName "\ 192.168.1.8 -full_parnition та принтер ", де 192.168.1.8 - Необхідна локальна IP -адреса.

Метод 3: "Панель управління"

Як уже згадувалося раніше, "Панель управління" Поступово втрачає своє положення, оскільки нове меню "Варіанти" Набагато зручніше та функціональніше. Однак все ще є ті користувачі, яким потрібно виконати завдання, розглянуто сьогодні через цю класичну програму, але це робиться так:

  1. Запуск "Панель управління" будь -яким зручним способом і йдіть туди до розділу "Пристрої та принтери".

Клацніть на панелі вгорі "Додати принтер".

Клацніть на посилання "Необхідний принтер відсутній у списку".

Усі інші дії здійснюються з точністю, як показано в Метод 1.

Вас ознайомили з трьома різними варіантами підключення загального принтера в операційній системі Windows 10 10. Зазвичай все йде успішно, але іноді користувачі стикаються з проблемами. Найчастіше - це служба відбитків або помилка друку або помилка "Місцева підсистема друку не виконується". Ви можете ознайомитись із рішенням цих труднощів у окремій статті далі.

Див. Також: Рішення проблеми "Локальна підсистема друку не виконується" у Windows 10 Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Як працює iCloud на iPhone та які можливості він пропонує
Використовуючи функцію фотографій ICLOD, ви можете зручно та безпечно зберігати фотографії, а також ділитися ними між пристроями в хмарі Iclud. Якщо в...
Найкращі менеджери файлів для Android
Менеджер файлів для Android - це аналог спостерігача спостерігача, знайомий всім користувачам комп'ютерів на ОС Windows. За замовчуванням програма при...
Як додати день тижня до дати в системному лотку
Як додати день тижня до дати в системному лотку? Налаштування системи за замовчуванням не передбачають відображення дати та часу у форматі, що включат...