Підказки

Підтримка TLP 2824 Plus настільних принтерів

Підтримка TLP 2824 Plus настільних принтерів

Зміст

Zebra LP 2824 - настільний принтер для створення мітків з текстом та штрихами. Модель представлена ​​в компактному дизайні, є високодоступною та хорошою продуктивністю. До роботи обладнання необхідно встановити програмне забезпечення. У цій статті ми детально зупинимось, де завантажити та як встановити драйвер Zebra LP2824, як налаштувати та усунути помилки в роботі.

Ми візьмемо принтери для етикетки зебри за будь -яким бюджетом! Консультації та допомога 24 години.Залиште запит і отримайте консультацію протягом 5 хвилин.

Де завантажити драйвер Zebra 2824

Незважаючи на те, що розглянута модель вже була припинена, розробник все ще надає все супутнє програмне забезпечення та посібники для користувачів. Щоб отримати доступ до необхідного програмного забезпечення, виконайте наступні кроки:

 1. Перейдіть на офіційний веб -сайт розробника.
 2. На головній сторінці перейдіть до розділу "Підтримка та файли для завантаження".
 3. На відкритій сторінці знайдіть модель у представленому списку або скористайтеся опцією пошуку.
 4. Сторінка підтримки відображатиметься за допомогою наявних версій програмного забезпечення. Знайдіть правильне програмне забезпечення відповідно до операційної системи ПК та натисніть "Завантажити".
 5. Сторінка з умовами ліцензійної угоди буде завантажена. Клацніть на посилання "Прийміть і почніть завантажити зараз". Почнеться автоматичне завантаження файлу на комп’ютер.

Процес завантаження драйвера Zebra LP 2824 займає не більше хвилини. Аналогічно йому час завантаження програмного забезпечення для модифікації TLP. Розмір файлу не більше 87 Мб.

Підпишіться на наш канал у Yandex Zen - онлайн Casa!Отримайте перші гарячі новини та життя!

Як встановити драйвер Zebra LP2824

Перш ніж запустити встановлення програмного забезпечення, переконайтеся, що обладнання для друку підключено до джерела живлення та ПК за допомогою кабелю, рулон з стрічкою встановлюється правильно, а верхня кришка щільно закрита.

Щоб встановити програмне забезпечення, використовуйте наступний крок -кроці інструкцій:

 1. Запустіть завантажений файл (за замовчуванням він зберігається у папці "Завантаження").
 2. У вітальному вікні натисніть "Далі".
 3. З представленого списку зліва вкажіть мову програмування - EPL. У списку праворуч з мишею виділіть ім'я принтера.
 4. Вкажіть порт, за допомогою якого підключений ПК.
 5. Встановіть параметри мітки. Для цього натисніть "Налаштувати" праворуч. Зі списку праворуч, виберіть визначений користувачем. Ліворуч вказують розмір наклейки в міліметрах.
 6. Визначте дії обладнання після друку. Доступні два варіанти: вирізати етикетку (відрізати наклейку) і жоден (не вживайте жодних дій).
 7. Тепер встановіть тип друку, вибравши пряму термічну.
 8. Вікно відкриється з повідомленням про кінець установки на. Ви можете зробити тестовий друк, активуючи параметр "Сторінка тестування друку". Потім натисніть "Закінчити" та перезапустіть ОС.

Встановлення драйвера Zebra TLP 2824 відбувається за аналогічною схемою. Єдина відмінність полягає в тому, що при виборі типу друку слід вказати теплову передачу теплової передачі термотрансфер.

Принтери для друку етикетки Zebra. Ми доставимо в будь -якій точці Російської Федерації!Залиште запит і отримайте консультацію протягом 5 хвилин.

Встановлення драйвера Zebra LP 2824

Після встановлення проводяться додаткові налаштування. Для цього в меню "START" виберіть "Налаштування" та на вкладці "Відкритий", натисніть "Принтери та факси". У представленому списку знайдіть свою техніку та натисніть праву кнопку миші. У меню Drop -Thown відкрийте пункт "Властивості". З'явиться вікно, де вам потрібно перейти на вкладку "Принтер". Вибравши "Параметри шрифту принтера", тут ви можете встановити шрифти, кут повороту та розмір тексту.

Клацнувши елемент параметрів штрих -коду, ви можете встановити параметри штрих -коду. Варіанти ідентифікаційних знаків доступні праворуч. Використовуючи ширину вузької смуги для Zebra LP2824, встановлюється мінімальна ширина однієї смуги, використовуючи широку ширину штанги, встановивши ширину мітки ідентифікації повністю, орієнтаційна функція дозволяє встановити обертання мітки.

Далі - параметри пристрою, де надаються такі підрозділи:

У розширеному налаштування контролі контролю помилок, який відображатиметься (якщо ви відбудутесь) на екрані комп'ютера. На вкладках, що залишилися, у вікні "Властивості", такі ж налаштування проводяться, що і для звичайного офісного обладнання.

Тепер перейдіть до "принтерів і обличчя" і знову знайдіть потрібний принтер. Клацніть ім'я пристрою за допомогою правої кнопки миші та виберіть "Налаштування друку" зі списку Drop -Down ". Відкриється наступне вікно:

Щоб змінити формат виходу мітки, перейдіть до розділу Paper/Output. Клацніть на макет паперу, щоб вибрати орієнтацію наклейки. Доступні два варіанти - альбом (пейзаж) та книга (пейзаж).

Щоб змінити параметри розміру мітки Zebra LP 2824, виберіть розмір паперу та активуйте налаштувати. Встановіть потрібні параметри наклейки та збережіть внесені зміни.

Щоб встановити кількість примірників мітків, натисніть на копії. У вікні введіть потрібне значення та збережіть зміни.

Розділ параметрів документа призначений для активації функції зупинки друку, яка використовується в тегах тегів з основи. У цьому випадку, після друку кожної наклейки, обладнання перейде в режим очікування. Тільки після натискання на принтер подачі продовжуватимуть працювати.

Робота в розділі Команди користувачів вимагає навичок програмування у користувача. Тому рекомендується залишити ці значення за замовчуванням.

Можливі проблеми та їх усунення

Під час першого запуску та подальшої роботи обладнання може виникнути деякі проблеми в роботі. Більшість проблем можна усунути самостійно:

Проблема Додаткові знаки Ймовірна причина проблеми Варіанти усунення проблеми
Роздруківка низької якості Стрічка розтягується Встановлюються мінімальні значення температури друкованої головки або відбулися її забруднення Встановити більш високі параметри температури. Якщо проблему неможливо вирішити, то очистіть головку друку. Для цього використовуйте спеціальний олівець
Техніка не друкується Індикатор не спалює Блок живлення не підключено до пристрою або він не підключений до мережі. Інша причина: тепер зараз увімкнено Переконайтесь, що джерело живлення підключено до ПУ, і він включений до мережі. Клацніть на клавішу включення
Пристрій не друкується Колір індикації: червоний Неправильна заправка стрічки.  Інші можливі причини несправності: кришка не закрита або калібрування не робиться Переконайтесь, що кришка щільно закрита. Переконайтесь, що стрічка заповнена відповідно до малюнка на внутрішній частині кришки PU. Якщо ви раніше не калібровували, виконайте процедуру (інструкція представлена ​​нижче)
Техніка не друкується Колір індикації: зелений Обладнання не підключено до ПК Вимкніть пристрій. Використовуючи кабель, підключіть обладнання до ПК
Пристрій не друкується Папір розтягується Рулон розміщується неправильно Приправити рулон, як показано на фігурі, яка розташована на внутрішній стороні кришки обладнання, і натисніть клавішу подачі
Після випуску однієї наклейки режим очікування активується Колір індикації: зелений Активовано TAP для функції друку Перейдіть до "Налаштування друку" та виберіть "Параметри документів". У підменю натисніть кнопку Натисніть, щоб надрукувати та натиснути відключити зі списку Drop -Down.
Стрічка виходить порожньою Zebra LP 2824 Індикатор спалює помаранчевий Неправильно встановлено програмним забезпеченням Зробіть миготіння (інструкції, представлені нижче)
Після прошивки Zebra LP2824 принтер перемістився на мод сміттєзвалища Колір індикації: зелений Невдача програми Зробити миготіння. Перед процедурою встановіть спеціальний режим. Для цього вимкніть ПУ, а потім утримуйте клавішу живлення, поки індикатор не засвітиться червоним

Якщо проблему неможливо вирішити незалежно, зверніться до одного з центрів обслуговування виробника. Технічні фахівці швидко усунуть проблеми, які виникли.

Як зробити калібрування зебра 2824

Часто спостерігається ситуації, коли спостерігаються проблеми з якістю роздруківки - життєздатність, невідповідність кольорів або нав'язень з’являються. Для усунення цього калібрування калібрування Zebra 2824 калібрування. Інструкція така:

 1. Приправити стрічку.
 2. Увімкніть техніку.
 3. Утримуйте ключ подачі - чекайте, коли індикатор стане зеленим.
 4. Тримайте кнопку до серії з чотирьох блимів зеленого індикатора.
 5. Процес калібрування розпочнеться. Розтягування рулоного паперу, автоматичний пошук сліз, перевірка відповідності вказаних параметрів почнеться.
 6. Зачекайте, коли буде завершено подачу друкованої бази.

Після виконаних кроків натисніть кнопку каналу, щоб перевірити роботу.

Читайте також:Тепловий принтер: функції та огляд моделей

Як виконати програмне забезпечення TLP Zebra 2824

Прошивка TLP Zebra 2824 Plus необхідна для усунення несправностей або розширення можливостей обладнання, видаляючи певні обмеження. Під час процедури використовується спеціальне програмне забезпечення.

Для виконання прошивки TLP Zebra 2824 буде потрібно наступне:

 1. Програмне забезпечення для завантаження мікропрограмного програмного забезпечення.
 2. Прошивка - Поточна версія представлена ​​на офіційному веб -сайті розробника в розділі "Підтримка та файли для завантаження".
 3. Кабель для підключення до порту LPT або Com.
 4. Комп'ютер із підтримкою необхідного інтерфейсу.

Підготувавши все необхідне, виконайте такі дії:

 1. Встановіть завантажувач мікропрограмного забезпечення на комп’ютер. Відкрийте програмне забезпечення та у формі Вкажіть правильний порт, якщо необхідно, введіть додаткові значення у вікні "Налаштування порту", натиснувши праворуч праворуч.
 2. Підключіть принтер до ПК. Увімкніть його. Зачекайте, коли кнопка живлення освітлюється червоним кольором.
 3. У формі для вибору порту натисніть на "завантаження" та вкажіть шлях до ПК до раніше завантаженої прошивки.
 4. Тепер залишається очікувати завершення процесу. При використанні порту процедура займає 10 хвилин. Якщо інтерфейс LPT був обраний, вам потрібно почекати близько 5 хвилин. Якщо процес обробки закінчується через 20-30 секунд, то дані портів неправильно вказані - перевірте правильність вказаних параметрів.

Cogdap prorцеdur.prкепрошікі.

Як видалити драйвер TLP Zebra 2824

У деяких випадках необхідно видалити драйвер Zebra 2824. Для цього виконуються такі дії:

 1. У меню "Почати" перейдіть спочатку до "Панель управління", потім до "пристроїв і принтерів". У списку, який з’являється, знайдіть назву друкарського обладнання - натисніть на нього за допомогою правої клавіші миші та виберіть команду "Delete". Після виконаних дій не перезавантажте комп'ютер.
 2. Відкрийте меню "Пуск" та вкажіть наступний запит "Послуги в рядку пошуку.MSC ". Перейдіть за запропонованим посиланням, щоб відкрити форму "послуги". У ньому перезавантажте диспетчер друку.
 3. У меню пошуку "Пуск" вкажіть запит printui /s /t2. Форма "Властивості" відкриється в ньому, знайде ім'я програмного забезпечення, виділіть його та активуйте опцію "Delete". У відкритому вигляді підтвердьте вибрану дію.
 4. Знову ж таки, на панелі пошуку введіть запит "Printmanagement".MSC ". Форма відкривається, де в меню в лівій кнопку Клацніть на папці "Усі програми". Зі списку праворуч, знайдіть назву програмного забезпечення, натисніть на нього з правою клавішею миші та активуйте параметр "Видалити" зі списку падіння.

Після вищезазначених кроків перезапустіть операційну систему, перезавантаживши комп'ютер.

Ми виберемо принтер Zebra для друку етикетки за 5 хвилин. Поставка по всій Росії.Залиште запит і отримайте консультацію.

Наш каталог продуктів

Тут ви знайдете широкий спектр товарів у сегментах готівки, торгівлі, ваги, банківського та офісного обладнання. Переглянути весь каталог

Принтери Zebra: Офіційний веб -сайт, налаштування та з'єднання

Корпорація Zebra Technologies: Інноваційні рішення для вашого бізнесу

Програма маркування зебри

Терміносферні технології: особливості та застосування

Terrh -Seal

Тепловий принтер: функції та огляд моделей

Підпишіться на оновлення однієї. У нас багато корисної інформації:

Zebra TLP 2824 Plus

Windows Vista/7/8/8.1/10

Параметри дистри: x32/x64

Розмір водія: 27 Мб

Клацніть для завантаження: 

Windows XP / 2003

Параметри дистри: x32/x64

Розмір водія: 8 Мб

Клацніть для завантаження: 

Як встановити драйвер у Windows 10

Для роботи будь -якого зовнішнього пристрою, включаючи принтер Zebra TLP 2824 Plus, необхідно правильно поставити програмне забезпечення. Це зробить ряд налаштувань в операційній системі, щоб ви могли використовувати всі можливості обладнання. Встановити програму не важко, не дзвоніть спеціалістам, просто повторіть усі кроки відповідно до наведених інструкцій. Але спочатку потрібно завантажити драйвер Zebra TLP 2824 Plus драйвер. Посилання на підтримку розподілу на цій сторінці трохи вище.

Запустіть програму, у першому вікні негайно натисніть "Далі".

У наступному вікні виконайте ту саму дію.

Знову натисніть "Далі".

У наступному вікні описано загальну інформацію про встановлену програму, ви не можете її прочитати, просто натисніть "Далі".

Покладіть контрольні марки у всі порожні квадрати, щоб це натисніть на них за допомогою миші. Потім натисніть на "Закінчити".

До наступного кроку підключіть принтер до комп’ютера. Для цього візьміть дріт, вставте один кінець у роз'єм у пристрої, інший у вхід на комп'ютер. Коли ви це зробите, натисніть "Далі".

Виберіть "Встановіть принтер".

Знайдіть рядок, в якому модель вашого принтера записується у правому стовпці. Клацніть на нього, він виділиться синім кольором, а потім натисніть "Далі".

Аналогічним чином стерти порт. Нам потрібно "LPT1:". Мова внизу вікна повинна бути обрана російською мовою. Клацніть ще раз "Далі".

Встановіть галочку у верхній площі, щоб програма була доставлена ​​разом із встановленням драйвера принтера. Натисніть "завершити".

Нове вікно вказує шлях встановлення програми, нічого не змінюйте, негайно натисніть "Далі".

Ми натискаємо біля слів "створити значок", там з’явиться прапорець, а потім натисніть "Далі".

Знову натисніть кнопку "Наступний".

Підготовча робота виконується з цього приводу. Залишається натиснути "Встановити" і зачекати, поки програма завершить свою роботу. Ви зрозумієте це, після появи нового вікна.

Клацніть, щоб завершити. Тепер ви можете використовувати принтер.

Щоб скористатися програмою, запустіть його за допомогою ярлика на робочому столі.

Підтримка та завантаження файлів> Підтримка друку

Окрім ресурсів підтримки та ремонту CM. також так:

Пошук технічних характеристик | Аксесуари для принтерів | Запчастини для принтерів | Вибір витратних матеріалів

Умовні позначення:

Рекомендований

Третій -партійні виробники

Пошук усіх статей

Zebra OneCare

Вам потрібна максимальна продуктивність принтерів? Завдяки нашим Послугам, ваші мобільні, промислові, настільні, картки та принтери та принтери кіосків завжди будуть підключені до мережі та готові до роботи.

М

Запит на перезавантаження

Zebra пропонує послуги з ремонту продуктів, для яких застосовується гарантія на умови договору послуг або послуги з оплатою на основі витрат на час та матеріали.

Як розділити екран у Windows 10
Монітори з великою резолюцією стають все більш доступними. Якщо невеликі екрани часто не мали достатньо вільного місця, щоб комфортно розмістити робоч...
Як зробити папку Google Drive у Windows 10 з кореневим елементом перехідної панелі провідника
Для більш зручного використання Google Drive Компанія розробників пропонує клієнтську програму "Автоматичне навантаження та синхронізація". Під час пр...
Як приховати аватар користувача на екрані входу в Windows 10
Окрім імені користувача та полів для введення пароля або кнопки "Увійти" Стандартний логотип користувача розгортається на локальному записі Windows 10...