Програмне забезпечення

Вибір найкращих клієнтів Torrent для Windows

Вибір найкращих клієнтів Torrent для Windows

Торрент - це спеціальний протокол для обміну файлами між користувачами. Його переваги - це гнучкість та ефективність процесу завантаження, а також збереження місця на сервері. Для повного обміну необхідно використовувати спеціальних клієнтів Torrent. Тільки як вибрати, якщо в мережі є величезна кількість таких програм?

У цій статті я розгляну найкращих клієнтів Torrent для Windows 10, їх основні переваги та недоліки.

Уподобний

Utorrent - найпопулярніша програма обміну файлами. Цей клієнт -торрент має величезну кількість функцій, зручний інтерфейс. Крім того, він не дуже завантажує систему. Існує кілька версій - безкоштовний клієнт, професіонал, портативний, а також Інтернет, працює через браузер. Я використовував усі три типи, мені найбільше сподобався Pro Mode, хоча він платить (19 підписки.95 доларів на рік). Але це, мабуть, буде оптимально, напевно, буде веб -версія, якою я сам користуюся донині (реклама в багато разів менше).

Переваги

Недоліки

Бітторрент

BitTorrent є попередником усіх інших клієнтів, насправді першої програми, яка використовувала цей протокол для завантаження файлів. Програма не зберегла провідну позицію за рахунок цього, але навіть в той же час вона вважається надійною та перевіркою. Заявку не можна називати абсолютно безкоштовно - є кілька варіантів оплати, які змінюються приблизно від 5 до 70 доларів.

У цьому торрент -клієнті є одна функція - функція пакету. За допомогою його допомоги ви можете попросити певну плату за завантаження матеріалів з вашого комп’ютера. Чудова можливість заробити, якщо у вас є унікальні медіа -матеріали чи програмне забезпечення.

Переваги

Недоліки

Дивіться також: 13 програм для завантаження відео та музики з Vkontakte.

Середня

Dizeget - це щось поза звичайними клієнтами торентів. Основний акцент у цій програмі робиться на побудованому пошуку. З ним ви можете швидко знайти майже будь -які файли та завантажити їх. Більше того, програма абсолютно безкоштовна.

Переваги

Недоліки

Qbittorrent

Qbittorrent - це безкоштовний клієнт Torrent для Windows та без жодної реклами. Він забезпечує пошук даних на різних сайтах. Завантаження декількох файлів одночасно здійснюється послідовно. Ви все ще можете переглянути відео прямо під час завантаження.  Інтерфейс, звичайно, стандартний, і в той же час простий - ви можете знайти необхідні елементи в меню за кілька секунд.

Переваги

Недоліки

Проливати

Клієнт потоку потоку спочатку був створений для Windows, але для Linux. Згодом програма була адаптована. Він реалізує стандартну функціональність, але його можна розширити, встановивши додаткові плагіни. Існує три версії - робочий стіл, Інтернет, працюють через звичайний браузер, а також інтерфейс консолі.

Переваги

Недоліки

Спосіб передавання

Передача - безкоштовний клієнт з мінімалістичним та зрозумілим інтерфейсом. Також спочатку виготовлений під Linux, але потім нарешті розробники випустили версію для Windows. На жаль, розробники не надали в ньому багатьох функцій, тому деякі можуть здатися для деяких занадто простими.

Переваги

Недоліки

Тіксаті

Tixati - безкоштовний клієнт торенту з незвичайним інтерфейсом. Це може здатися занадто простим для деяких користувачів. Він відрізняється тим, що він проводить завантаження з достатньо високою швидкістю навіть з невеликою кількістю боків.

Переваги

Недоліки

Біткомует

Bitcomet можна назвати одним із найшвидших клієнтів торентів у швидкості завантаження даних. Це типовий аналог utorrent. Він абсолютно вільний, через це він трясуться рекламою. Використання цієї програми просте та зручне. Крім того, він має попереднє перегляд та прослуховування файлів формату MP3, WMV та QT.

Переваги

Недоліки

Вугрі

Vuze відомий можливістю тонкого налаштування та розповсюдження файлів. Він також має багато інших корисних функцій, таких як робота із зовнішніми пристроями або відтворення потокових відеороликів. Додаток має високий рівень безпеки і в той же час поширюється абсолютно безкоштовно. Але все це реалізується, розміщуючи рекламні банери. Ви, звичайно, можете видалити їх, перейшовши на платну версію плюс.

Переваги

Недоліки

Халіт

Halite - простий клієнт для торрентного завантаження за допомогою зручного інтерфейсу. Він забезпечує функцію віддаленого доступу з мобільних пристроїв. У цій програмі не так багато функцій, але в той же час є все необхідне, щоб комфортно керувати файлами. Він розподіляється безкоштовно, тоді як реклама тут не спостерігається. Застосування трохи важить, і система не багато завантажується одночасно.

Переваги

Недоліки

Куляра

ComboPlayer - звичайний медіаплеєр з функціями торрент -клієнта. Він має функцію попереднього перегляду, тому вам не потрібно чекати кінця завантаження даних для їхньої гри. Побудований гравець також підтримує субтитри. Якщо ви повністю несете чекати кінця навантаження, ви можете увімкнути будь-який популярний канал через вбудоване Інтернет-телебачення. Зазвичай ви можете почати слухати радіо - послуга має власну базу каналу, і все вільно доступно.

Переваги

Недоліки

Бітлорд

Клієнт торрент абсолютно безкоштовний, оскільки підтримується рекламою. У ньому є вбудований VLC-програвач, за допомогою якого ви можете переглянути відео. Існує також підтримка субтитрів та система коментарів. Але найкрутіша функція - це ефір, що дозволяє дивитись торренти на Apple TV.

Переваги

Недоліки

Дивіться також: Безпечні сайти, з яких ви можете завантажити програми. 

Зона

Величезна кількість відео та аудіо матеріалів доступна у безкоштовному торрент -клейці Zona. Ви можете знайти що -небудь, просто ввівши запит у панелі пошуку. Існує також інтеграція з соціальною мережею Vkontakte, завдяки якій ви можете втратити музику звідти. Чітка справа, музика без попереднього авторизації не відкриється, але це не зовсім недолік.

Переваги

Недоліки

Висновок

Цей огляд включає 13 найкращих клієнтів Torrent, що працюють на основі операційної системи Windows 10. Є щось на вибір -тут ви та добре відомий utorrent та інші програми з не стандартною функціональністю або інтерфейсом. Я думаю, що кожен може знайти щось дійсно придатне для себе в цій колекції.

 Завантаження ... Перегляди публікації: 5 632
Увімкнемо дисплей заряду в відсотках iPhone
Ми говоримо про те, як відобразити зарядку у відсотках від різних моделей iPhone.  Відображення рівня заряду у відсотках для ідентифікатора обличчя i...
Як змінити роздільну здатність екрана за допомогою командного рядка в Windows 10
Хоча ви завжди можете змінити роздільну здатність екрана в параметрах Windows, іноді набагато зручніше використовувати командний рядок для цього або P...
Що робити, якщо при натисканні клавіші виграшів у Windows 10, кнопка запуску не відкривається
За останні кілька років Почати Windows зазнала значних змін як з точки зору функціональності, так і з точки зору зовнішності. Робота над вдосконалення...