Програмне забезпечення

Вибір найкращих програм для створення презентацій

Вибір найкращих програм для створення презентацій

Ми розповідаємо за допомогою, які інструменти та як зробити прекрасну презентацію на комп’ютері зі слайдами, анімацією та переходами. Вибір сучасних додатків та веб -служб для створення вражаючих слайдів та демонстрації їх у формі цікавих презентацій.

Коротко про презентації

Презентації слайдів існують десятиліттями, але зовсім не застаріли: це все -таки ще один із найефективніших способів повідомити про інформацію. Більше того, незалежно від того, чи показуєте ви наступний фінансовий звіт, захищаєте диплом чи представляєте нові презентації iPhone - скрізь.

Змінюються лише формати та стандарти дизайну презентації. Нескінченні картини, кадри та інші непотрібні ювелірні вироби зникли, і акцент перейшов до максимального аскетизму та продуктивності. Створення презентацій перетворилося на своєрідне мистецтво, це навіть навчається на курсах Instagram, де розповідають різні типи гуру про те, як розмістити слайди та як закінчити промову. І дійсно грамотно складений, стильна та інформативна презентація - ключ до запам'ятовування високої якості та розуміння наданої інформації. Але в галузі створення презентацій мало спеціалістів: вам також потрібно відповідне програмне забезпечення. Ми поговоримо про це.

Microsoft PowerPoint Retreat

У цій статті я навмисно не буду говорити про PowerPoint в окремому пункті. Я думаю, що всі зі шкільної лавки вже знають, як зробити презентації на комп’ютері за допомогою цієї програми. Він буквально асоціюється з презентаціями і постійно використовується для їх створення протягом багатьох років. Я не думаю, що вона ідеал серед такого програмного забезпечення. Більше того, кожна з описаних нижче альтернатив здається мені більш успішним варіантом створення барвистих, інформативних презентацій. І нехай PowerPoint залишається для шанувальників Microsoft.

Див. Також: Вибір найкращих програм обробки фотографій 

Google слайди

Підтримувані платформи: Будь -який браузер

Ціна: Безкоштовно

Посилання на офіційний веб -сайт

З самого початку я говорив неприємні речі про PowerPoint, але ми почнемо з цього з повної копії, лише безкоштовно та браузера. Google, як і інші члени великої трійки (Apple та Microsoft) мають власний пакет додатків для офісу. Правда, він живе виключно в Інтернеті і працює в Інтернеті, але це не менш добре. Google зробив багато роботи в останні роки і робив документи, слайди та аркуші повний альтернативний Microsoft Office.

За час, коли я використовував документи та аркуші, ніколи не було бажання встановити офіс знову. Якість презентацій та продуктивності не впала. Але зручність та виконання додатків зросли. Чомусь браузер слайди працює швидше, ніж PowerPoint.

Google слайди та недоліки

З плюсів варто виділити:

Недоліки включають лише невелику кількість переходів, ефектів та способів "прикрасити" презентацію.

Основна кількість

Підтримувані платформи: Будь -який браузер, MACOS, iOS, ipados

Ціна: Безкоштовно

Посилання на офіційний веб -сайт

Дітище Apple, повністю пристосованого до програмного забезпечення та обладнання корпорації. У ньому буквально все, що любить Apple: інтуїтивний інтерфейс, прекрасний дизайн, акцент на візуальній компоненті, автоматичній синхронізації за допомогою iCloud, підтримки iPhone та Apple Watch тощо.П.

Ключ - мій особистий фаворит. У жодній з програм з першого входу я був таким простим і зрозумілим, як працювати. Тут за замовчуванням круті теми, які можна легко адаптувати до себе та зробити найстильнішу та незабутню презентацію. Тут немає нічого претензійного, в основній конфігурації все виглядає стисло - залишається лише вставити ваш вміст (текст, зображення, таблиці).

Переваги і недоліки

З недоліків можна виділити лише тісний зв’язок з продуктами Apple та повільним веб -інтерфейсом.

Libreoffice вражати

Підтримувані платформи: Windows, MacOS, Linux

Ціна: Безкоштовно

Офіційний веб -сайт libreoffice вражати

Це безкоштовна альтернатива PowerPoint з повною підтримкою формату Microsoft та чотирма зручними режимами роботи. Стандарт, який редагує зміст слайдів. Режим контуру, в якому текст зі слайдів може бути організований відповідно до ступеня інвестицій. Переглянути режим нотаток, призначений на слайд. Режим друку. І режим сортування слайдів. Чітка схема роботи над усією презентацією.

Враження має купу 2D фігур та елементів "античності" в дусі 3D-ковзанів, складних ефектів, переходів між слайдами та всім іншим у цьому дусі. І враження також можливо, щоб легко автоматизувати процес демонстрації презентації (автоматичне перемикання слайдів).

Вражати переваги та недоліки

Мінус - це мертвий інтерфейс та неповна сумісність з іншими форматами презентації.

Преці

Підтримувані платформи: Будь -який браузер, iOS, Android

Ціна: від ~ 600 рублів на місяць

Офіційний сайт Prezi

Prezi - один з найпопулярніших інструментів для створення презентацій. Prezi, побудований навколо інтерфейсу ZUI (інтерфейс Zoom user). Замість звичайного списку слайдів тут використовується велике цифрове полотно, на якому ви можете розмістити слайди, малюнки, файли та інші типи вмісту у вільному порядку та налаштувати перехід між будь -яким із слайдів.

Однією з головних чіпів Prezi є близька інтеграція з платформами віддаленого зв'язку. Ви можете продемонструвати презентації безпосередньо в Zoom та Gotometing, що дуже зручно в реаліях пандемії.

Переваги та недоліки

Але оволодіння презі складніше, ніж однакові слайди, або слайди Google. І ви не можете працювати в режимі офлайн з презентаціями. Для цього вам потрібно придбати Prezi Plus, який коштує пристойних грошей.

Полотно

Підтримувані платформи: Будь -який браузер

Ціна: Безкоштовно

Офіційний веб -сайт Canva

Canva - ще одна відома хмарна послуга для створення прекрасних та інформативних графічних презентацій. Як і у випадку з Prezi, весь вміст зберігається в мережі. Але Canva не було створено як аналог PowerPoint: функціональність послуги крутиться навколо дизайнерів та їх потреб. Тим не менш, є зручний інструмент для швидкої збірки.

Canva має шаблони для швидкого розвитку гарної, з візуальної точки зору, презентацій. Правда, немає способів зробити анімовані переходи чи якийсь незвичайний порядок слайдів. Все надзвичайно просто.

Canva Переваги та недоліки

З мінусів, крім відсутності анімації, користувачі виділяють неможливість додати велику кількість вмісту та створити колекцію файлів для подальшого використання.

Сліповий

Підтримувані платформи: Вікна

Ціна: від ~ 1600 рублів на місяць

Офіційний сайт slidedog

Slidedog - чудовисько у світі презентацій. Ви можете додати що завгодно до слайда. Навіть інша презентація і зроблена в PowerPoint або Prezi.І це ще не всі: веб -сайти, таблиці з Excel, PDF -файлів, відео. Ви можете перетягнути все це у вікно Slidedog і перетворитись на слайд (або його частину). Як на мене., Це надмірні заходи, але я припускаю, що це може бути корисним для когось. І так, розробники обіцяють, що при додаванні інших форматів перетворення не відбувається. Тому всі компоненти будуть виглядати так, як слід.

А також є чат. Ви можете підключити аудиторію до презентації, розмістити вікно зі своїми повідомленнями збоку та встановити спілкування прямо під час демонстрації продукту (ну, або використовувати чат як інший інтерактивний елемент). І після завершення виступу заявка надішле учасникам пропозицію пройти опитування та оцінити те, що вони бачили. Максимальний контакт з аудиторією. Я ніде цього не бачив. Ви можете негайно зрозуміти, чому ви платите гроші.

Переваги та недоліки слайдеда

З недоліків я скажу лише про відсутність веб -версії (хоча і розтягнута) та відсутність програми для MacOS. Це дійсно великий крок назад. Є мобільні додатки, але вони стосуються спілкування з аудиторією, а не для створення презентацій як таких.

Гарний.Ai

Підтримувані платформи: Будь -який браузер

Ціна: Безкоштовно

Офіційний веб -сайт прекрасний.Ai

Одне з найкращих веб -програм для створення презентації у веб -браузері. Це досить сучасний продукт, тому акцент робиться одразу на дві важливі речі, які зараз важливі:

Це те, що є критичним для презентацій у 2021 році. Особливо, коли вони використовуються в бізнесі. Красивий.AI був створений для бізнесменів та підприємців, щоб вони могли продемонструвати свої події впевнено та розумно. Для цього програма ідеальна.

Переваги та недоліки прекрасних.Ai

Окрім жорстких кадрів, при створенні дизайну слайдів мінусів, неможливо назвати. Красивий.AI хороший для всіх і недорогий. Я рекомендую розпочати пошук ідеальної утиліти для створення презентацій з цієї програми.

Інфограма

Підтримувані платформи:> Будь -який браузер

Ціна: Безкоштовно

Офіційна інфограма веб -сайту

Досить потужний інструмент для створення презентацій в Інтернеті. З точки зору візуального компонента та акценту на стильній конструкції, інфограма схожа на красиву.Ai. Але на відміну від останнього, інфограм.

А також є набагато більш інтерактивні та анімовані елементи. Кожен слайд перетворюється на набагато більш повноцінний блок із вмістом, з якого ви можете стиснути більш корисну інформацію.

Інфограма загострена для командної роботи, тому паралельне управління презентацією та вбудована -в повній версії версії для моніторингу кожної з змін, внесених у слайдах, зручно організовано тут.

Інфограми переваги та недоліки

Недолік у ціні і лише. Якщо ви будете готові платити, ви отримаєте максимум від товару, і ви будете задоволені.

Палуба хайку

Підтримувані платформи: Будь -який браузер, iOS, Android

Ціна: від ~ 700 рублів на місяць

Офіційний веб -сайт Haiku Deck

Хайку Далу - одна з найвідоміших утиліт для створення презентацій. Вона стала відомим, тому що довгий час у неї не було трохи пристойних конкурентів на мобільних пристроях. З тих пір багато хто продовжує використовувати його, звикли до зручного інтерфейсу та великої кількості налаштувань.

Важливо підкреслити, що Далу Хайку був задуманий як програма для створення презентацій на мобільних пристроях. Тут, скоріше, веб -інтерфейс - це доповнення, а не навпаки. У палубі Хайку майже все добре. Це працює швидко, як збирати презентації зрозуміло, структура слайдів безкоштовна. Під час тестування проблем не було, але було чітке відчуття, що я був у минулому. Шаблони тут, м'яко, застаріли. Як і з PowerPoint Zero. З несмачним шрифтом комічного санса та надлишком перекоси (імітація реальних об'єктів у цифровому полі).

Переваги та недоліки Хайку

Але дизайн застаріла, багато фішок тих, хто доступний серед конкурентів, недостатньо. Ваші гроші, безумовно, не варті. Я б не рекомендував, але база користувачів велика, люди знаходять щось у цьому, а адаптація до планшетів зі смартфонами - це добре. Тому палуба хайку все ще в нашому виборі.

Шум

Підтримувані платформи: Будь -який браузер

Ціна: від 1200 рублів на місяць для стандартної версії

Офіційний веб -сайт Visme

Visme - це грандіозна спроба перетворити невеликий веб -додаток на універсальний продукт, щоб створити презентації з унікальним дизайном. Ось що насправді може похвалитися Visme - це велика кількість можливостей для налаштування появи слайдів. Не розуміючи нічого в коді та дизайні, тут ви можете створити чудові проекти, просто маючи основне почуття красивого. Протягом півгодини я створив тут цілий суцільний документ без використання щонайменше третини -партійної програми.

Visme повністю виправдовує назву швейцарського ножа. Тут є навіть міні-індикатор для відео. Їх можна вбудувати в слайди. Окремо існує режим для створення слайдів для соціальних мереж (з спеціальною роздільною здатністю під Інстаграмом "Карусель", Twitter та Facebook).

VISME Переваги та недоліки

З недоліків я зазначаю не найвищу продуктивність, а й надуту ціну.

Замість висновку

Як бонус, я розповім про Slideshare. Раніше належить LinkedIn, Slideshare - це величезна галерея, в якій люди діляться своїми проектами. Створіть презентації та надсилайте їх до загального доступу, обміну статистиком, спекуляцією, важливими ідеями та t.П. Звідси ви можете намалювати ідеї для своїх слайдів.

На цьому все. Зараз ви повністю озброєні!

 Завантаження ... Перегляди публікації: 223
Найкращі привід для редакторів
Головне при створенні Едіти - це цікаві ефекти та переходи між персоналом. Тому, вибираючи додаток, ми в першу чергу звертали увагу на ці функції віде...
Найкращі розширення для Internet Explorer
Internet Explorer - це стандартний браузер, який постачався разом з операційними системами Windows до того, як його замінили Edge Observer. Програма н...
Як встановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більш доступний флеш-накопичувач із значенням 4 ГБ
Як перевстановити Windows, якщо його встановлення ізо-зображення важить більше, ніж фактичний об'єм флеш-накопичувача з номіналом 4 ГБ? Якщо насправді...