Програмне забезпечення

Вибір найкращих програм для обробки фотографій

Вибір найкращих програм для обробки фотографій

Великий вибір найкращих редакторів фотографій для різних операційних систем. Розглянемо програми для Windows, MacOS, Linux, а також популярних мобільних операційних систем.

Для комп’ютерів

Почнемо з редакторів фотографій Full -Format, створених для професійних фотографів та художників. Ці програми охоплюють великий асортимент фахівців і часто коштують багато грошей. Їх слід вважати, перш за все, як робочий інструмент.

У цій статті я розгляну редакторів, які почуті та найвідоміші. Вони все ще залишаються найкращими у своєму класі, і їх слід рекомендувати. І опосередковано, я буду рідше працювати з фотографіями, які, безумовно, варто хоча б спробувати.

Багатофункціональний

Почнемо з комбайнів, які підходять для універсальної обробки зображень та їх повного редагування (до кожного пікселя).

Adobe Photoshop

Photoshop зазвичай завжди падає на перші позиції в таких топах. І я мушу сказати дуже заслужено. Універсальний інструмент редагування фотографій. Ви можете зробити все в ньому: Намалюйте, ретушуйте, зробіть логотипи, додавати підписи, показувати необроблені файли (фотографії без стиснення та зменшення кількості деталей) тощо. Швейцарський ніж у світі фото редакторів.

Чому б я вибрав Photoshop 

Це стандарт у світі цифрової фотографії. Photoshop доступний на всіх платформах, він підходить для вирішення майже будь -яких проблем. Використовується в багатьох компаніях як основний робочий інструмент. Існує багато інструкцій щодо роботи з ним та величезної спільноти шанувальників, які готові дати підказку в мережі.

Чому я б не користувався ним

Мені не подобається Photoshop за його вимогливість до ресурсів та повільності. Він справді дуже важкий. Назавжди змушує комп'ютер працювати на останньому диханні, уповільнює всю систему і в той же час вдається налити більше помилок. Вам потрібен дуже потужний ПК для повної роботи з ним. Ну, платіж за підпискою не для всіх, щоб скуштувати.

Піксематор

Ексклюзивний для MacOS, який свого часу намагався стати якоюсь альтернативою Photoshop для операційної системи Apple. Частково розробники досягли успіху. На ранніх версіях програми також можна було намалювати, але з часом можливості продукту були зменшені. Тепер він більше зосереджений на фотографії.

Чому я б вибрав Pixelmator

Будучи користувачем MACOS, я вважаю за краще цього конкретного редактора, оскільки він ідеально загострений для цієї системи. Він швидко починається, швидко працює, використовує систему машинного навчання Apple для розумної обробки зображень та ретушування, використовує всі інструменти для розробників, які надає Apple тощо. Це працює швидко, виглядає круто. Це відчувається набагато краще, ніж продукт Adobe.

Чому я б не використовував це

Я б не був, якби я є власником комп'ютера на Windows. І все -таки це ексклюзивний, тісно прикріплений до одного типу пристрою. І рідко комусь вдається працювати лише на одному комп’ютері з однією ОС. Тож продукт явно не для вентиляторів Cross -Platform.

Дивіться також: 18 програмних програм «Найкращі колажі». 

Гімп

Ще одне універсальне фото редактора. Ця утиліта помітна для підтримки ОС Linux. Можна сказати, що єдиний аналог Photoshop для систем у дусі Ubuntu, Fedora, Mint тощо.П. Але це не типова програма з відкритим кодом, на яку важко подивитися без сліз. GIMP виглядає досить досить, підтримує більшість функцій, доступних в інших редакторах, і чудово підходить для вирішення різноманітних проблем: від ретушування до обробки сировинних фотографій.

Чому я б обирали gimp

Це безкоштовно. Завантажити та використовувати. Не потрібно робити підписку і навіть платити. Це відкритий код, який підтримує спільнота ентузіастів та шанувальників Linux, а не комерційний продукт. Тож для мене це головний редактор (я все ще не художник, а не професійний фотограф). Мені вистачає.

Чому я б не користувався ним

Фото експерти все ще віддають перевагу більш функціональним рішенням з більш досконалими алгоритмами обробки зображень. Наприклад, продукти Adobe. 

Фото спорідненості

Основний конкурент Adobe в галузі редакторів фотографій та додатків для художників. Майже повний аналог Photoshop, але з його ідеями та модифікованим інтерфейсом. Він стає все більш популярним серед колишніх шанувальників Adobe, оскільки він пропонує майже аналогічний набір інструментів, але не змушує платити передплату та миритися з незліченною кількістю помилок та невдач.

Чому я б обирали фото спорідненості

Перш за все, тому що вам не потрібно платити за підписку. Я купив його один раз і використовую майже той самий фотошоп. Ну, афінні продукти працюють об'єктивно краще, ніж ті ж утиліти, але від Adobe.

Чому я б не користувався ним

Тільки якщо це критично залежало від Photoshop. Припустимо, що в компанії всі працюють лише з ним і потрібна повна сумісність. Ну, або є плагіни для FS, які не можуть бути замінені чимось у продуктах конкурентів. Я бачу лише такі причини повернутися до Adobe, якщо є спорідненість.

Вузькоспеціалізований

Тепер давайте перейдемо до редакторів, які вирішують менше проблем, але зробимо це так добре, що вони заслуговують на окремий блок у статті.

Adobe Lightroom

Незалежний продукт, створений виключно для роботи з фотографіями, а точніше для їх обробки (корекція кольору, налаштування кривих, контроль деталей, світло тощо.D.). Якщо бути точнішим, тоді на обробці сировинних фотографій. Тобто фотографії, зроблені без стиснення та втрати якості. Саме під час роботи з ними розкривається потенціал Lightroom. Використовуючи цей редактор фотографій, ви можете повністю змінити баланс освітлення та кольору на фотографії, роблячи його більш насиченим та цікавим.

Чому я б обираю Lightroom

Я б заплатив собі підписку на Lightrum, якби мені потрібні були найкращі алгоритми для роботи з тінями та шикарними інструментами для регулювання просторового персоналу. Насправді я це зробив, але лише для мобільної версії програми. На робочому столі потрібен занадто потужний ПК навіть для основної обробки зображень.

Чому я б не користувався ним 

З тих же причин, чому я не люблю Photoshop. Lightrom нереально важкий, і всі креативні хмари типу Adobe - це якась непрофесійна подоба додатків та послуг.

Захоплювати

Ще один конкурент Adobe, який увійшов з іншого боку. Захоплення одного розробників вирішили не бити на Photoshop, а на Lightroom. Це вийшло добре. Не те саме, звичайно, але аналог виявився гідним. Знає, як виконувати всі ці завдання як Lightroom. Підходить для редагування файлів RAW на професійному рівні. Навіть від найбільш дефіцитного до емоційного кольору малюнка дозволяє вам стиснути максимум. І робіть це максимально природно. Майже як продукт Adobe.

Чому я вибрав захоплення одного

Напевно, якби це був противник Adobe, але я хотів би, щоб інструмент, схожий за силою для роботи з RAW на ПК. Захоплення одного справді функціонального та досить вдосконаленого. Це не поступається конкурентам у своїх можливостях.

Чому я б не користувався ним

Захоплення одного утворило велику базу вентиляторів, але я не входжу туди. З точки зору обробки обробки деяких аспектів фотографії (наприклад, тіні) вона все ще відстає від Lightroom. Більше того, вам також потрібно заплатити за це підписку, як і для продукту Adobe.

Фотолемери

Потужний редактор фотографій для ледачих. Ні, фотолемур, як і аналоги, представлені вище, має купу інструментів для редагування зображень. Ви можете змінити насиченість, колір, тіні, використовувати криві, щоб змінити контраст та насичення окремих відтінків. Багато всього. Але все це згасає на тлі розширеної функції обробки зображень одним клацанням за допомогою машинного навчання. Так, фотолемур використовує штучний інтелект, щоб "прикрасити" ваші улюблені фотографії.

Чому я вибрав фотолемур

Я використовую фотолемур як інструмент, щоб миттєво надати малюнку цікавіший вигляд. Він справляється з цим завданням. І добре підходить для такої автоматизованої обробки великої кількості фотографій одразу. Він завантажився поспіль і отримав на виїзному персоналі, яскравіший і наповнений життям.

Чому я б не користувався ним

Ті, хто добре розбирається в обробці та робить все вручну, фотолемер просто не потрібен. І все -таки професійний фотограф все ще справляється з редагуванням фотографій. Він зробить краще, ніж машина.

Торкніться ретуш

Редактор фотографій, підходить для вирішення лише однієї проблеми - Ретуші Фото. А потім шляхом ретушування має на увазі зняти з фотографій додаткових елементів. Ну, ви знаєте, коли вам потрібно стерти з картини колишнього хлопця чи дівчини, зіпсувати хороші спогади або змазати сміття, яке заважає на задньому плані і псує решту чудової рамки. Тут для цього потрібен Touch Retouch.

Чому я б обирали ретуш дотику

Як і у випадку фотолемура, потужні алгоритми обробки даних на фотографії беруть участь у Touch Retouch. Побудований -в штучному інтелекті настільки спритно видаляє додаткові елементи від персоналу, що неможливо здогадатися, що це обробка. Більше того, навіть на складних кадрах з надмірно детальним фоном.

Чому я б не користувався ним

Функціональності недостатньо. Цей редактор не знає, як 10% того, що можуть його конкуренти. Тому я б вважав TR виключно доповненням до якогось іншого редактора. Наприклад, до GIMP.

Для мобільних пристроїв

Тепер перейдемо до мобільних пристроїв. Останніми роками редактори фотографії помітно дозріли та перетворилися на справді потужні програми, які можуть обробити величезну кількість фотографій, використовуючи штучний інтелект, та демонструвати дуже детальні фотографії з професійних камер.

Photoshop та Lightroom

Обидва продукти Adobe існують у версіях для iOS та Android. І тут вони справді не мають очевидних конкурентів. Архітектура мобільної ОС дозволила цим редакторам у мобільних версіях не так "ненажерливий". Але що ще важливіше, вони успадкували алгоритми фірмових аналогів настільних ПК, які дозволяють обробляти фотографії майже на тому ж професійному рівні, що він доступний для користувачів, які придбали Photoshop та Lightroom для ПК.

Чому я б обирали Adobe

Я раджу всім, хто хоче використовувати найкращі технології в галузі обробки фотографій на своєму мобільному пристрої, і для кого не є проблемою підпірки та регулярно платити за креативні хмарні послуги (хоча більшість можливостей Lightroom повністю доступні, сирої обробки серед їх).

Чому я б їх не користувався

Я не бачу причин напевно відмовлятися від Lightroom. Photoshop може не сподобатися перевантаженим інтерфейсом і трохи високою вартістю.

Facetune

Локутологічний додаток, створений для шанувальників Selfie. За допомогою Facetune ви можете зняти всі можливі вади з обличчя. Вугрі? Легкий. Синці під очима? Теж. Це може приховувати що завгодно. Карієс, набряклий обличчя після бурхливої ​​ночі, жирна шкіра. Взагалі, навіть самий середній знімок перетворюється на професійну фотографію. А також це чудовий спосіб спробувати новий образ на собі. Є інструменти для зміни кольору очей або волосся.

Чому я б обирали Facetune

Для шанувальників Selfie нічого не краще. Ви можете зробити величезну обробку фотографій безпосередньо по телефону. І дуже добре, акуратно, ви не підозрюєте "Photoshop" у русі.

Чому я б не користувався ним

Це шалено дорого. Щоб регулярно публікувати хороші селфі, доведеться платити великі гроші. Так, додаток розподіляється за допомогою підписки. І якщо ви враховуєте вартість, то Facetune -це продукт, який оцінює Ove.

VSCO

Колись популярна фотографія редактора Pathos для соціальних мереж, яка перетворилася на соціальну мережу для естети. Функції редактора в додатку залишилися, і вони тут дуже цікаві. Організований у зручний інтерфейс, з точки зору алгоритмів, досить акуратно та вдосконалено. Створити прекрасну рамку "з душею", використовуючи vsco, дійсно простіше, ніж у більшості інших мобільних редакторів. Я точно можу рекомендувати.

Чому я б обирали vsco

Я б точно вибрав VSCO, якби я був готовий платити за підпискою за їх збір фірмових фільтрів. Фільтри справді чудові, їх створюють професійні фотографи та художники. Достатньо застосувати його на кадрі, і він миттєво перетвориться. Пряма магія.

 Чому я б не користувався ним

Немає звичайної підтримки файлів RAW. Стискання максимуму з кожного малюнка не спрацює. Тому для скрупульозної обробки не підходить. Якщо ви вручну витягуєте всі деталі і доносяте в ідеальний баланс квітів у рамці, краще вибрати щось більш потужне, ніж vsco.

Оснащений

Потужний редактор фотографій для iOS та Android, придбаний та підтриманий Google. Найпростіший спосіб описати Snapseed як аналог Lightroom для мобільних пристроїв. Інструмент дійсно сильний і, як не дивно, швидко. Весь час Google ще не зумів його зіпсувати. Підходить для будь -якої обробки фотографій. Ви можете ретушувати фотографії, ви можете показати сиру фотографію або здійснити корекцію просторового персоналу. Snapseed підходить для всього.

Чому б я вибрав Snapseed

100% використовуватимуть його, якщо є лише смартфон або планшет Android. У цій ОС це якось дефіцитно з редакторами взагалі та Snapseed - це єдине, що виглядає найбільш впевнено. Це найфункціональніший, найшвидший і найбільш логічний. Крім того, він поширюється абсолютно безкоштовно.

Чому я б не користувався ним

Алгоритми обробки іноді проявляються гірше, ніж подібні до конкурентів. І інтерфейс складніший, ніж більшість цих додатків.

Темна кімната

Ексклюзивний редактор фотографій Apple Plats, що швидко набирає популярності. Користувачі iOS все частіше переходять на темну кімнату як основний редактор фотографій і кажуть, що його можливості більш ніж достатньо, щоб замінити навіть Lightroom. Темна кімната (видно навіть по імені), задуманий як продукт, який безпосередньо конкурує з продуктом Adobe в мобільному полі. Багато в чому він досяг успіху. Існують хороші алгоритми для обробки сировинних фотографій, можна сформувати картину та швидко публікувати в соціальних мережах.

Чому я б обирали темну кімнату

Дуже зручний інтерфейс. Приємно працювати в цій програмі, оскільки це буквально веде вас через усі етапи поводження з рукою рукою. Більше того, більшість цих "етапів" можна пройти безкоштовно.

Чому я б не користувався ним 

Алгоритми все ще відверто слабкі порівняно з Lightroom. Особливо все, що стосується роботи з тінями. Вони або дико виселені, або повністю зникають. Практично немає можливості витягнути гарне світло.

Подальший

Ще один ексклюзив для iOS. Відмінний редактор зображень для обробки стандартних фотографій (SAR -підтримка заявляється, але вона надзвичайно слабка). Редактор хороший для своїх ексклюзивних чіпів. Наприклад, функція заміни одного кольору іншим. Ви можете зробити зелене листя червоним, а синє небо жовте в одному русі. Також існує функція створення власних фільтрів або використання колекції, розробленої виключно для подальшого світла.

Чому б я обирали після світла

Додаток коштує копійки, і для цих копійок пропонує вражаючий набір можливостей. Більше того, деякі з них доступні лише в подальшому світлі. Якщо хоча б якісь з цих функцій, як це, то це не буде працювати, щоб повністю перейти до іншого редактора. І не потребує, післягони можна сприймати як доповнення. Це коштує лише близько 300 рублів.

Чому я б не використовував після світла

Якби я хотів працювати з RAW, я б не розглянув після світла. Він не дуже добре з цими файлами. Не буде сенсу використовувати більш детальні фотографії. Діапазон світла та кольору не розширюватиметься ні на біт.

Фокси та Аполлон

У поєднанні цих двох додатків в одну групу, оскільки вони схожі на їх не стандартний підхід до обробки. Обидва програми створюються для взаємодії з "полем глибини" на пристроях iOS. Таке поле знаходиться на фотографіях, знятих у режимі "портрет".

Focos використовує це поле, щоб користувач мав можливість змінити фокус у дописі малюнка. А також імітувати ефект сторони, досягнуті за допомогою спеціальних лінз.

Аполлон використовує те саме поле, але для роботи зі світлом. Це буквально дозволяє змінити джерело світла в кадрі після його виконання. Це як віртуальна студія, в якій ви можете налаштувати світло стільки, скільки вам подобається на статичних фотографіях. Це майбутнє мобільної обробки.

Чому я б обирали фокуси та Аполлон

Якби я був ентузіастом і хотів спробувати такі сучасні технології на сфері фотографії, я хотів би заплатити за Аполлон та фокси. Це можливість заглянути в майбутнє зараз.

Чому я б їх не користувався

Це неоднозначні програми і не підходять для стандартної обробки фотографій. Тож вам доведеться придбати альтернативні варіанти для більш класичної обробки.

Vntg і neoncam

Та інша група топ. Це два надзвичайно популярні програми для використання у фотофільтрі в одному стилі.

VNTG перетворює всі фотографії на фотографії, зроблені на старовинній камері. Вони стають теплими, злегка зів’яли. Це виглядає досить щиро. Це було в моді 10 років тому, і тепер ця тенденція знову набуває популярності. Можливо, VNTG допоможе вашому тону в Instagram знову в тренді.

Неонкам перетворює постріли в неоновий вакчан. Будь -яка нічна форма набуває такого вигляду, що вона безпосередньо вирізана з гри Cyberpunk 2077.

Чому я б обирали Neoncam і vntg

Це чудовий варіант для тих, хто так само, як естетика певного роду, і є бажання обробити свої фотографії відповідно до цієї естетики. Швидко лише пара кліків. 

Чому я б їх не користувався

Це програми для дуже специфічної обробки. Це не буде працювати, щоб отримати від них різноманітність.

Це все: зараз існує багато програм та додатків для обробки, вибір справді величезний. Поділіться в коментарях із своїми висновками додатків, напишіть те, що вам подобається чи таке програмне забезпечення, і чому ви повинні його вибрати.

 Завантаження ... Перегляди публікації: 696
Як виправити помилку 0x80073701 у Windows 10
Під час встановлення накопичувального оновлення KB4497935 у Windows 10 версіях 1903, деякі користувачі стикаються з помилкою з кодом 0x80073701. У цій...
Як завантажити оригінальне зображення Windows 10 1903 без інструменту створення медіа
Для завантаження ISO-Зображення, включаючи останню збірку Windows 10 1903, Microsoft настійно рекомендує використовувати Інструмент створення медіа, Б...
WindynamicDesktop - Змініть фон робочого столу в Windows 10, як у MacOS Mojave
В останніх зборах Windows 10 є дві теми дизайну - легкі та темні. Добре використовувати яскраву тему вдень, а темний ввечері або вночі, щоб уникнути н...