Підказки

Чому клавіші Alt + Tab у Windows 10?

Чому клавіші Alt + Tab у Windows 10?

Зміст

Якщо правильний ALT на клавіатурі перестав працювати, коли ви перемикаєте мови введення на Alt+Shift, то причина полягає в одному оновленні, яке нещодавно було встановлено на Windows. Проблема з правильним альт з'явилася після того, як Microsoft випустила оновлення, що підтримує вхід спеціального символу російського рубла з клавіатури. Для цього використовується правильний альт.

Як результат, виявилося, що отримується перемикання мови введення з англійської на російську комбінації Alt+Shift, і зворотний перемикач (від російської до англійської) не відбувається. Більше того, така поведінка присутня як у Windows 7/8/8/1, так і на Windows10.

Існує лише два способи вирішення зазначеної проблеми. Перший метод не є найбільш правильним і не підходить для всіх - це видалити встановлене оновлення, яке передбачає правильний альт. Відомо, що для Windows 7 повинен бути деїнсталізований оновленням KB2970228, І для Windows 8.1 - KB3000850. Однак оновлення випускаються регулярно, і ніхто не гарантує, що після оновлення оновлення нещодавно випущена та встановлена ​​в системі не поверне добре відому поведінку правого альт вам.

Для деінсталу слід запустити будь -яке поновлення системи Панель управління і перейти до розділу Програми та компоненти.

Який використовується для видалення додатків та системних компонентів. Клацніть на лівому рядку - Перегляньте встановлені оновлення.

У новому вікні слід знайти необхідне оновлення. Зручно використовувати пошук, вставивши номер оновлення з літерами в лінію пошуку в правому куті. Після цього натисніть кнопку Змінити або видалити і виконати оновлення.

Після перезавантаження перевірте, чи правильний ALT стало спрацьованою.

Існує альтернативний спосіб видалити оновлення, якщо система дає помилку під час деінсталу.

Запустіть командний рядок (Win+r> cmd> Enter) І введіть наступний рядок:

Wusa.EXE /Видалення /КБ: 3000850

Спеціальний автономний інсталятор оновлень дозволить Deinstall вказане оновлення, якщо воно буде присутнім у системі.

Є ще один спосіб зробити потрібних робітників ALT -це зробити його лівим -wing alt. У цьому випадку у всіх версіях Windows, незалежно від встановлених оновлень, зміна мов вводу, коли ви натискаєте на право ALT + Shift завжди відбудеться. Тобто, коли ви натискаєте на правий альт, ліва альт-і. Для цього методу вам потрібно буде внести зміни до системи системи. Жодних додаткових програм не доведеться встановити.

Запустіть редактор реєстру Windows на комп’ютері.

Найефективніший і універсальний метод для всіх систем - натиснути клавіші Win+R. Вікно команди відкриється. Увійти Регедіт та натисніть добре.

Зверніть увагу, що для внесення змін до реєстру може знадобитися повноваження адміністратора.

Ліворуч знаходиться розділ розділів Реєстру. Ми послідовно розкриваємо розділи:

У головному вікні натисніть праву кнопку відповідно до вільного поля та виберіть Створювати > Параметр смуги. Вкажіть назву параметра як Карта Scancode.

Тепер двічі натисніть на створений параметр і вставте наступний рядок у рядок:

HEX: 00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,38,00,38, E0,00,00,00,00

Після цього закрийте реєстр і перезапустіть систему. При введенні Windows правий альт буде працювати нормально, ніби ви натискаєте ліву альт. У цьому випадку на даний момент не буде залежності від поточного макета мови.

Це був другий метод, що багато користувачів були обрані, і тепер ніщо не заважає використовувати звичайні комбінації клавіатури, як для зміни мови введення, так і для інших команд за допомогою правого ALT-M.

Комбінація клавіш вкладки Alt + використовується для перемикання між запущеними програмами в Windows. Але іноді, намагаючись відобразити іншу вкладку, натиснувши на цю комбінацію, нічого не відбувається, це просто не працює.

Чому комбінація клавіш Alt у Windows не працює?

Коли ми проводимо час за комп’ютером, ми дуже часто запускаємо багато додатків чи документів одночасно. Щоб швидко перемикатися між двома програмами, ви можете використовувати комбінацію вкладки Alt +.

Але іноді при натисканні цих клавіш Windows ні в якому разі не відповідає або відображає відкриті програми протягом декількох секунд, які після швидко вимкніть. Я існую різні причини, чому Alt + Tab не працює. Серед них фізичний пошкодження клавіатури або індивідуальних кнопок, неправильні налаштування системи, конфлікти на рівні програмного забезпечення тощо. Щоб вирішити їх, використовуйте наступні методи.

Перевірка клавіатури

Щоб виключити залучення пристрою введення до цієї проблеми, підключіть іншу клавіатуру до комп'ютерного порту USB. Якщо на ньому працює комбінація вкладки Alt +. Але якщо клавіші клавіш також не відповідають при натисканні, спробуйте перевстановити драйвера.

Відкрийте диспетчер пристроїв за командою Devmgmt.MSC запущений у вікні "Виконати" (Win + R).

Розгорніть вкладку на клавіатурі, а потім праворуч на пристрій і виберіть "Видалити".

Після перезавантаження ОС автоматично встановить драйвер клавіатури.

Зміна системи системи

Клавіші Alt + Tab також можуть не працювати після переходу на Windows 10 з попередньої версії. Іноді проблема виникає, коли комп'ютер вимикається під час встановлення системи системи. У цьому випадку вам потрібно перевірити значення параметра в регістрі системи.

Відкрийте редактор реєстру за допомогою команди Regedit, що працює з вікна "виконати" (Win + R).

Дотримуйтесь лівої панелі по дорозі:

Hkey_current_user - програмне забезпечення - Microsoft - Windows - CurrentVersion - Провідник

Знайдіть параметр alttabsettings у розділі Explorer і на ньому подвійну натискання.

Примітка. Якщо він відсутній, натисніть на провідник з правою кнопкою миші та виберіть Параметр Create - DWORD (32 BITS). Що таке новостворений параметр - alttabsettings.

У вікні "Властивості" змініть значення на "1" і натисніть на "ОК", щоб підтримувати зміни.

Після перезавантаження комп'ютера перевірте, чи працює натискання цих клавіш.

Перезавантаження процесу провідника

Щоб усунути проблему, спробуйте перезапустити процес Explorer у менеджері завдань.

Клацніть за правою кнопкою миші на панелі завдань та виберіть "Запустіть менеджер завдань" у контекстному меню.

У списку процесів знайдіть провідника.Exe, натисніть кнопку правої миші та виберіть "Видаліть завдання".

Після перезавантаження провідника комбінація Alt + Tab повинна працювати. Майте на увазі, що вам доведеться повторити ці дії, якщо проблема з’явиться знову, оскільки ця корекція є лише тимчасовим рішенням.

Перевірте ключові перевірки

Поєднання може не працювати через те, що використання клавіш швидкого доступу відключено в системі. Їх відключення може відбутися через дію шкідливих програм або внаслідок зараження файлів, які антивірус перемістився в карантин. Тому перевірте, чи були гарячі клавіші.

Відкрийте редактор місцевої групової політики командою GPEDIT.MSC з вікна "виконувати".

На лівій панелі розширюйте наступні розділи:

Конфігурація користувача - адміністративні шаблони - компоненти Windows - провідник.

У правій частині вікна знайдіть політику "Вимкніть комбінації Keys Windows + X".

Двічі, щоб натиснути на цей параметр, і виберіть значення "відключити". Зберегти зміни в ОК.

Включення ефекту Peek

За словами користувачів, їм вдалося вирішити проблему з включенням опції Peek у вікно візуального ефекту.

У рядку "виконати" (Win + R) Наберіть команду SYSDM.CPL та натисніть кнопку ОК, щоб ввести властивості системи.

На вкладці додатково натисніть кнопку "Параметри" у розділі "Eklife".

На вкладці Visual Effects встановіть, чи встановлено прапорець у параметрах опції Peek. Встановіть його за відсутності.

Якщо ви були встановлені, вийміть позначку та натисніть на "Застосувати". Потім встановіть прапор ще раз і застосуйте зміни.

Після перевірки, чи працює комбінація ключів.

Синхронізація часу в Windows 10 не працює
Іноді користувачі операційної системи Windows 10 можуть зіткнутися з проблемою синхронізації не працюючого часу. У нашій короткій статті ми опишемо кі...
Використання DISM ++ для редагування файлу хостів
Редагування файлів Господарі - Один із способів блокувати доступ до певних сайтів на локальному комп’ютері. Метод досить ефективний, але не надто зруч...
Як заощадити при купівлі комп’ютера
Основне правило економії грошей при купівлі ПК або ноутбука - це потужність, що відповідає тим операціям, які ми плануємо здійснити. Сила комп'ютерног...