Налаштування

Чому Skype не працює в Windows 10

Чому Skype не працює в Windows 10

Зміст

Skype - одна з найпопулярніших програм для звичайних та відеодзвінків через Інтернет. Додаток настільки поширений, що він встановлений майже на всіх комп’ютерах. Але навіть така слава не гарантує стабільної роботи у всіх випадках - помилки можливі навіть у останніх версіях.

Що робити, якщо Skype не починається

Неможливо однозначно сказати, чому проблеми з Skype з'являлися на вашому комп’ютері, оскільки є багато варіантів з причин цієї проблеми. Але один із наступних методів повинен допомогти. Якщо ви не знаєте, який з них, швидше за все, актуальний у вашому випадку, то виконайте всі інструкції по черзі - вони максимально прості, щоб ви могли це швидко.

Перевірка з'єднання

Skype потрібен для стабільного підключення до Інтернету. Переконайтесь, що Інтернет-кабель або Wi-Fi Rooter працює правильно, і на комп’ютері є мережа. Щоб перевірити це, відкрийте будь -який браузер і спробуйте відкрити будь -який сайт.

Не існує підключення до Інтернету

Проблеми на сервері

Існує невелика ймовірність, що проблеми виникають не через ваш комп’ютер, а на стороні серверів Skype. Швидше за все, якщо так, то у вікні програми з’явиться якесь сповіщення, яке повідомить, що воно ще недоступне. У цьому випадку залишається лише трохи почекати, оскільки такі помилки усуваються швидко, протягом декількох годин.

Проблеми на серверах Skype можливі

Автоматичне оновлення

Можливо, програма під час запуску завантажень або встановлює оновлення. Є два способи: зачекайте, поки автоматичне оновлення буде завершено, або відірветься в Інтернеті, щоб перервати процес. Рекомендується використовувати перший варіант, оскільки рано чи пізно додаток все одно доведеться оновити.

Віруси

Причиною відмови від початку може бути вірус, що блокує Skype. Щоб дізнатись, чи він в пам’яті, і позбутися від нього, запустіть антивірус, встановлений на комп’ютері, і почніть повне сканування. Майте на увазі, що це може тривати більше години, якщо жорсткий диск сильно завантажений. Обов’язково дозвольте оцінювати антивірус абсолютно всі файли.

Запустіть повну перевірку комп'ютера

Антивірусне бунт

Майже кожен сучасний антивірус має вбудовану міні-застосування: брандмауер. Він відповідає за блокування шкідливих сайтів та відключення доступу до Інтернету потенційно небезпечних програм. Можливо, брандмауер помилково взяв Skype для шкідливого застосування та заблокував його.

Вимкніть антивірус

Від'єднайте антивірус і перевірте, чи починається Skype. Якщо відповідь позитивна, то відкрийте антивірус, розгорніть брандмауер (ви можете знайти його на окремій вкладці антивірусу або в налаштуваннях) і вимкнути його або додати до списку винятків, щоб брандмауер не конфліктував з цим.

Перезавантаження комп'ютера

Перезапуск комп'ютера спричинить обов'язкове завершення та повторне відкриття всіх програм та процесів, які існують у пам'яті. Можливо, починаючи знову, деякі послуги почнуть працювати правильно, і проблема з Skype зникне.

Клацніть на кнопку "Перезавантажити"

Скидання даних

Якщо ви видалите один файл, що належить до Skype, то буде шанс відновити роботу всієї програми, але спочатку вам потрібно повністю вимкнути утиліту:

 1. Перейдіть до диспетчера завдань, знайшовши його через систему пошукового рядка або натиснувши праворуч -Button Mouse на панелі швидкого доступу та виберіть те саме ім’я.
  Відкрийте менеджера завдань
 2. Знайдіть список процесів Skype.exe і насильно завершити.
  Відключіть Skype.Exe, завершуючи процес
 3. Тепер вам потрібно перейти до папки програми. Стисніть комбінацію Win+R на клавіатурі, щоб запустити вікно "Виконати" та записати команду %AppData %Skype в ньому.
  Ми виконуємо команду %appdata %skype
 4. Розташування Skype відкриється. У головній папці знайдіть спільний файл.Xml і потерти.
  Миття спільного файлу.XML

Готовий, коли Skype буде повторно запуск, файл автоматично відновлюється, і програма, ймовірно, запуститься.

Перевстановлення

Якщо жоден із перерахованих вище методів не допомогло усунути проблему, є лише один вихід: перевстановити додаток. Спочатку потрібно його зняти:

 1. Перейдіть на панель управління. Ви можете знайти його через лінію пошуку системи.
  Відкрийте панель управління
 2. Відкрийте блок "Програми та компоненти".
  Ми відкриваємо розділ "Програми та компоненти"
 3. Список встановлених програм розгортається. Знайдіть серед них Skype, виділіть його та натисніть кнопку "Видалити". Після підтвердження дії ви потираєте програму.
  Виберіть Skype та натисніть кнопку "Видалити"
 4. Тепер ви можете перейти до його повторної установки. Перейдіть на офіційний веб -сайт Skype (https: // www.Скайп.com/ru/get-skype/) та натисніть на синю кнопку "Завантажити Skype з магазину Microsoft".
  Натисніть "Завантажити Skype з магазину Microsoft"
 5. Офіційний магазин Microsoft відкриється, встановлений за замовчуванням у всіх Windows, натисніть кнопку "Get" - встановлення розпочнеться.
  Клацніть на кнопку "Get"

Чекаючи кінця навантаження, ви можете запустити додаток і використовувати його.

Апеляція на підтримку

Якщо всі описані раніше методи не допомогли запустити Skype, вам доведеться зв’язатися з підтримкою - https: // підтримка.Скайп.Com/ru/skype/windows-desktop/. Не забудьте описати, які методи ви вже використовували для вирішення проблеми, щоб ви не порадили вже протестовані методи. Крім того, надсилайте підтримку для інформації про конфігурацію комп'ютера (модель відеокарти, процесора та материнської плати) - це дасть їм додатковий підказок, тоді буде простіше допомогти їм.

Відновлення паролю

Якщо ви не можете ввести Skype через те, що ви не пам’ятаєте пароль, то є вихід: його можна легко відновити на офіційному веб -сайті програми.

 1. Перейдіть за наступним посиланням - https: // www.Скайп.com/ru/. Клацніть на кнопку "Enter", виберіть підпункт "Мій обліковий запис".
  Клацніть на кнопку "Мій рахунок"
 2. Введіть своє ім’я користувача, номер телефону або електронну адресу.
  Введіть вхід, телефон або пошту
 3. Вам буде запропоновано ввести пароль, натисніть кнопку "Забули пароль?Що. Пройдіть усі етапи відновлення - на сайті, ви супроводжуються детальними інструкціями. Вам знадобиться лише номер телефону або електронна пошта, яку ви вказали на попередньому кроці.
  Натисніть кнопку "Забули пароль?Що

Що робити, якщо з’явиться синій або білий екран

Запускаючи Skype, ви можете зіткнутися з синім або білим екраном. Це слід вважати проблемою, якщо цей екран не зануриться більше 10 хвилин. Найчастіше подібна помилка виникає через несправність інтернет -провідника або браузера Edge, яка пов'язана зі Skype. Потрібно порушити їх зв’язок, щоб проблеми зникли:

 1. Перейдіть до папки, в якій встановлено Skype, і створіть мітку свого запуску файлу EXE. Розгорніть властивості створеного ярлика.
  Під час завантаження сталася помилка
 2. В кінці вже заповненого блоку "Місце розташування файлу" додайте слово /LegacyLogin (разом із косою палицею). Цей аргумент дозволить програмі працювати автономно, без спілкування з браузером.
  Додайте слово до шляху /легалогін

Завершивши вищезазначені кроки, запустіть Skype через раніше створений ярлик.

ВІДЕО: Що робити, якщо є проблеми зі Skype

Якщо Skype працював деякий час, а потім припинив починати, варто виконати наступні речі: перезапустити комп'ютер, перевірити з'єднання, вимкніть брандмауер, переконайтеся у відсутності вірусу, скиньте налаштування програми та перевстановити його. Забутий пароль можна відновити на офіційному веб -сайті. Завантажуючи завантаження на синій або білий екран, варто порушити з'єднання програми з браузером.

Skype -популярна програма, адаптована до всіх відомих операційних систем. Утиліта можна встановити на комп’ютері з Linux, Windows, MacOS, а також на мобільних пристроях під керівництвом Android та iOS. Однак користувачі часто стикаються з різними проблемами. Наприклад, багато користувачів мають Skype не працює над Windows 10.

Поширені причини проблем

Користувачі Skype часто стикаються з різними невдачами та помилками. У більшості випадків програма відмовляється встановлювати, не підключається до мережі, "відлітає", припиняється запускати тощо.П. На щастя, більшість несправностей можуть самостійно усунути користувача.

Найчастіше причиною неправильної роботи утиліти є:

Це основні проблеми, але є багато маленьких помилок, які завдають незручностей.

Перевстановка Skype допоможе усунути більшість помилок та збоїв.

Оновлення утиліти

Користувач, що використовує застарілу версію Skype, може зіткнутися з невеликими помилками та помилками. Іноді через відсутність оновлення додаток перестає підключитися до мережі або працює неправильно. Видалення та повторне встановлення корисності допоможе вирішити проблему.

Однак оновлення також має протилежну сторону. Іноді програма працює належним чином, але після встановлення нової версії починаються проблеми. Утиліта може зовсім не починатися, вибити порожнє вікно, вилетіти тощо.D.

Щоб усунути проблему, вам потрібно:

Користувач повинен регулярно перевіряти та встановлювати оновлення на Skype.

Автоматичне завершення роботи

Власники комп'ютерів на чолі з ОС Windows 10 часто бачать, що програма Skype припиняється "продовження". Але що робити, якщо Skype не працює на Vidovs 10 або постійно вилітає?

Причини помилки є кілька:

Проблеми з портами додатків

Для отримання та передачі інформації програма використовує спеціальні порти. Після встановлення Skype точка доступу є автоматичною. Але якщо інша утиліта використовує подібний порт, помилка "не встановила".

Для усунення проблеми наступне:

Користувач може лише відкрити порт. Для цього потрібно зайти на сайт 2ip.ru і перевірте цифрову комбінацію, збережену в Skype.

від alekspayne · 01.01.2018 рік

Привітання, чудові комп'ютерні генії та користувачі -початківці. Нещодавно я отримав багато скарг від абонентів на той факт, що добре відома утиліта Skype не працює в Windows 10. Які проблеми та як їх усунути, давайте разом.

Не встановлюється

Розглянемо першу проблему - Skype не встановлений.

Причини Рішення
На десятому вікнах вже існує попередньо встановлена ​​версія продукту продукту. Видаліть побудовану корисність за допомогою програм та компонентів

Петлі та встановіть нову версію.

Застосування програми безпосередньо пов'язаний з браузером Internet Explorer, який може бути застарілим або неправильно налаштованим. Встановіть налаштування IE.

· Очистіть папку тимчасовими файлами (темп) та видалити файли cookie файли cookie.

· Завантажити майстер встановлення продуктів через IE.

Брандмауер або антивірус вважаються цим відповідно до шкідливої ​​програми. Вимкніть усі захисні комплекси на час завантаження та встановлення.
Помилка 1603, тобто помилки в реєстрі, в результаті якого стає неможливо записувати деякі файли (як правило, виникає в процесі оновлення). Повністю видалити існуючу утиліту та встановити.

Усунути проблеми в реєстрі за допомогою Microsoft Fix його.

У кишечнику системи є частково невдалі залишки останньої версії. · Через командний рядок (введіть %appdata %skype), щоб знайти відповідний каталог та очистити його.

Не запускається

Друзі, я сам зіткнувся з такою неприємністю - Skype на Windows 10 наразі не працює для мене. Що робити, якщо це просто не починається? У пошуках рішення мені вдалося з’ясувати, що проблема полягає в веб -камері, дозвіл на її використання в Skype повинен бути включений вручну. (Відкрийте параметри ПК => Потім виберіть конфіденційність => Відкиньте налаштування веб -камери та встановіть бігун на Skype).

Немає зв’язку

Дуже часто вони пишуть мені так: "Допомога, Skype не працює в Windows 10, встановити з'єднання неможливо, хоча Інтернет підключений". Рішення:

Замерзає

Іноді під час розмов або набору комунікації замерзає Skype. Найімовірніше, що це пов’язано з несумісністю якоїсь корисності. У моєму випадку це виявилася проста програма для перемикання мов пунто -комутатора.

Усунення замерзання:

Це всі проблеми, які я знаю зі Skype у першій десятці. Якщо ви турбуєтесь про щось інше, то просто напишіть про це у коментарях під статтею. До нової зустрічі.

Вирішення проблем із запуском Tlauncher
Сьогодні не так багато хороших і стабільних запусків для популярної гри Minecraft. Один з них - продукт Tlauncher, розроблений у 2013 році. Програма в...
Деякі параметри контролюються вашою організацією Windows 10
Під час використання Windows 10 користувачі можуть зіткнутися з повідомленням "Ваша організація керує деякими параметрами". Зазвичай ця проблема виник...
Встановіть SD -карту як внутрішню пам'ять Android
Вперше можливість використання зовнішнього приводу MicroSD як внутрішньої пам'яті мобільного пристрою з'явилася в Android 6.0 Зелене. Не всі наступні ...