Програми

Піторерент - просте навантаження на торрент

Піторерент - просте навантаження на торрент

Сучасний Клієнти торенту У них багато додаткових інструментів та функцій, але скільки потрібно просто завантажити той чи інший файл із трекера? Якщо ви не збираєтеся створювати торренти, ви не хочете турбуватися про себе з будь -якими налаштуваннями, і ви не переживаєте за рейтинги та інші дурниці, спробуйте Пікореторент - Безкоштовна утиліта для завантаження вмісту з торрент -трекерів, що характеризується мінімальним набором функцій.

Все, що може зробити програма, - це завантажити та розповсюджувати торенти. У ньому практично немає налаштувань, немає ні спаму, ні реклами, і це не так вимагає ресурсів, як його просувані та складні конкуренти.

Робота з пікорерентом надзвичайно проста. Файли торрентів завантажуються в програму з подвійним клацанням або з меню Файл -> Додати торрент. Негайно ви можете вказати каталог для підтримки вмісту. Можливість зразка не надається, а також коригування швидкості Прийом/Віддаляння. Утиліта не працює з прорізом.

Додаткових функцій можна відзначити розрахунок хаша, Швидкий перехід до папки із завантаженим вмістом, запуск файлів у програмах за замовчуванням (для мультимедіа) і складання в системний лоток. Підтримується видалення більш непотрібних торентів з комунального інтерфейсу. Взагалі, пікореценр не відрізняється, але він знає свою справу.

Ви можете завантажити програму з веб -сайту розробника www.Пікореторент.Організація. Поки що клієнт -торрент доступний лише для 64-бітний Версії Windows, мова інтерфейсу - англійська мова. Є портативне видання.

Як вимкнути оновлення Windows 10 назавжди
Windows 10, як і будь -яка інша версія програмного забезпечення, у стандартному режимі перевіряє наявність оновлень в Інтернеті, відразу після встанов...
Топ -10 гравців для Android
Це просто так сталося, що я дуже люблю музику. На даний момент я використовую одну популярну потокову послугу вже кілька років, але до цього я не проб...
Як зробити гаряче клонування жорсткого диска з встановленим безкоштовним програмним забезпеченням Windows
Клонування жорсткого диска - операція не з -за деяких спеціальних, вона пропонує багато програм для резервного копіювання та роботи з простором диска....