Метро

Фото -шейдер - простий додаток для обробки фотографій

Фото -шейдер - простий додаток для обробки фотографій

Перехід на іншу платформу для популярних додатків явища. Задоволені користувачами Windows Mobile Зручний інтерфейс та набір корисних функцій, переміщені на універсальну платформу Фото шейдер - простий додаток для обробки фотографій. Програма має приємний та оригінальний анімований інтерфейс, простота використання та хороший набір інструментів редагування.

Можливості Фото шейдер Включіть обрізку, зміну кольорового балансу, яскравості та контрасту, насичення, кольорової температури, встановлення експозиції, зміцнення світла та тіні, відбілювання, використання різних фотоефектів, розмиття, зменшення шуму, зміни фокусування.

Також підтримується "переклад" Зображення в негативі, пастеризації, винних, скрученні, пікселізації, додавання ефекту води та досить реалістичного світить сонця.

Загалом, арсенал програми має більше сорока різних інструментів. Усі зміни відображаються в режимі реального часу. Серед додаткових коштів можна відзначити масштабування, швидкий перегляд оригіналу, проведення історії дій та завантаження фотозйомки за допомогою веб -камери, вбудованої в пристрій. Відредаговане зображення можна зберегти на жорсткому диску, надіслати в інші програми або опублікувати в соціальних мережах.

Ви можете завантажити редактор фотографій із магазину Windows за адресою www.Microsoft.Com/ru-ru/store/apps/photo-shader/9wzdncrdt2d0. Додаток розподіляється на безкоштовній основі, але також надається перехід до платної версії Pro Pack, що дозволяє використовувати маски для ефектів.

Інструкції, як встановити та налаштувати Skype
Щоб спілкуватися з іншими, використовуючи Skype, вам потрібен комп'ютер або ноутбук. Присутність Інтернету (краще, ніж провід) також необхідна. Решта ...
Відключіть методи роботи Windows 10 - 5
Безпека - важлива характеристика операційної системи. Кожен хотів би відчувати себе захищеним від зловмисників під час використання комп’ютера. Чи вст...
Відключіть голосовий помічник Сірі на iPhone та навушники
Ми розповідаємо, як відключити Siri на iPhone та в навушниках. Навіщо вимикати Сірі Від'єднайте Сірі від постійного прослуховування користувача Відкл...