PowerShell

Переадресація пошти на зовнішні адреси електронної пошти в Microsoft 365 (Exchange Online)

Переадресація пошти на зовнішні адреси електронної пошти в Microsoft 365 (Exchange Online)

Cloud Exchange Online (Microsoft 365) За замовчуванням забороняє автоматично надсилати листи на зовнішні адреси електронної пошти за допомогою автоматичних правил Outlook або примусового перенаправлення на поштову скриньку.

Якщо ви створите правило пошти в онлайн -вікні Exchange (за допомогою Outlook або від PowerShell), яке автоматично повинно надсилати вхідні листи зі своєї поштової скриньки на зовнішню електронну пошту, коли ви спробуєте надіслати повідомлення на це правило, ви отримаєте чіпник NDR :

Ваше повідомлення не було заглиблене, оскільки постачальник електронної пошти одержувача відкинув його. Віддалений сервер повернувся '550 5.7.520 Доступ до відмови, організація YOR не дозволяє зовнішній переадресації. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором для отримання додаткової допомоги. Як (7555) '

Це ж повідомлення можна побачити при обраному листі в Microsoft 365.

Office 365 отримав повідомлення, яке ви вказали, але не змогли доставити його одержувачу ([email protected]) через наступну помилку: Помилка: 550 5.7.520 Доступ до відмови, організація YOR не дозволяє зовнішній переадресації. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором для отримання додаткової допомоги. Як (7555)

Ви можете дозволити автоматичне надсилання листів для всієї організації або певні поштові скриньки в налаштуваннях Безпека та дотримання Для вашого орендаря Microsoft 365. Перейдіть на https: // захист.Офіс.Com -> Управління загрозами -> Політика -> Антиспамська політика.

Якщо ви хочете дозволити доставку для всіх ящиків Microsoft 365, вам потрібно редагувати політику Політика проти спаму (за замовчуванням). У нашому прикладі ми дозволимо надсилати лише для певних користувачів або груп вашого орендаря. Цей варіант є більш кращим з точки зору безпеки.

  1. Створити нову політику для вихідної пошти (анти-спамська вихідна політика);
  2. Вкажіть назву політики;
  3. Потім виберіть користувачів та/або групи, які ви хочете надсилати на зовнішні адреси;
  4. У розділах правил переадресації правителів у розділах переадресації виберіть параметр автоматичного переадресації -> При переадресації увімкнено.
  5. Збережіть антиспам політику.

Тепер усі ці користувачі зможуть налаштувати у своїх ящиках Microsoft 365 Правила автоматичного переадресації на будь -які зовнішні адреси електронної пошти.

Exchange Online має ще одну політику, яка дозволяє налаштувати надійні домени для надсилання чіпстерів Outopoffice та налаштування автоматичного переадресації. Промова Віддалений домен. І хоча налаштування антиспаму політики буде пріоритетним, ви можете використовувати налаштування віддаленого домену, щоб скласти список довірених та недовірливих зовнішніх доменів.

За замовчуванням політика за замовчуванням для віддаленого домену нічого не забороняє. Але ви можете змінити його налаштування або додати власні правила для певних доменів:

  1. У центрі обміну в обміні перейдіть до Поштового потоку -> Віддалені домени -> Додати віддалений домен;
  2. Вкажіть назву домену;
  3. Вкажіть, які типи автоматичних відповідей дозволені. Увімкніть опцію Дозволити автоматичну переадресацію.

Ви також можете додати довірені домени та налаштувати дозволені правила за допомогою PowerShell.

Підключіться до орендаря Microsoft 365 за допомогою модуля Exchange Online PowerShell V2 (EXO V2). Наступні команди будуть дозволені для домену WinitPro.RU та всі субдомени всі типи автоматичних відповідей та поставок:

New -motedomain -name "winitpro and subdomains" -domainname *.Winitpro.ru
Встановити -Мотедомен -IDIDENTITY "WINITPRO та SUBDOMAINS" -AutorePlyEnabled $ true -autoforWorkabled $ true -LallyOoofType Internallegacy

Повний перелік налаштованих правил для віддаленого домену може відображатися наступним чином:

Отримати -memotedomain за замовчуванням | FL DailyOOfType, AutorePlained, AutoFordenabled

Ви можете використовувати віддалені домени разом з фільтрами Antispam Microsoft 365 для більш тонкого контролю надпустимого переадресації. Наприклад, ви можете дозволити перенаправлення для певних поля в антисп -фільтрі та заборонити автоматичне надсилання листів у безкоштовні коробки Gmail.Com, пошта.ru (і t.D.) Використання віддалених доменів.

Для контролю правил автоматичної переадресації на Office 365 ви можете використовувати наступний сценарій PowerShell, який знайде та відображатиме всі правила Outlook у всіх поштових скриньках:

$ mailboxes = get -mailbox -Sultsize Unlimited
$ Правила = $ Поштові скриньки | Foreach get -inboxrule -mailbox $ _.псевдонім
$ Правила | Що ($ _.ForterAsattachmentto -ne $ null) -or ($ _.Forterto -ne $ null) -or ($ _.redirectto -ne $ null) | Ім'я FT, Mailboxownerid, Forwardto, Опис

Не забувайте про те, що адміністратор також може включати правила для публікації на зовнішньому електронному листі на рівні всього поля:

Set -Mailbox Kbuldogov –ForwardingsMtPaddress [email protected] -delivertomomailboxandforward $ true

Ви можете знайти користувачів із поштою допису на це:

Get -Mailbox -ResultSize Unlimited -filter "ForwardingAdress -inkible"*"-or ForwardingsmtPaddress -inkibly"*"" | Виберіть -Object Name, FordingAddress, FordingSmtPaddress

У версіях Exchange On-Prem можна було створити користувача із зовнішньою адресою у домені Додати контакт або поштову пошту та налаштувати на ньому відвантаження. Для організації обміну таким контакту довіряють. В обмін в Інтернеті такий підхід не працює. Хоча ви можете створити контакт за допомогою EAC (https: // адміністратор.Обмін.Microsoft.Com/ -> одержувачі -> контакти -> Додати контакт) або PowerShell ( New-mailcontact -name "ext-dmmitriy.Semenov "-externalemails користувач@gmail.Com ), відправляючи до нього, NDR все одно з’явиться " '550 5.7.520 Що.

Як збільшити швидкість Wi-Fi
Ми говоримо про те, як прискорити Wi-Fi. І декілька способів одразу. Якщо ви думаєте, що повільно працюючий Інтернет є невиліковною проблемою, і нічог...
Усунення інвалідів з оперативною пам’яттю
Сьогодні я розповім про те, як усунути проблеми з смужками оперативної пам’яті. Спочатку потрібно визначити, працює оперативна пам’ять чи ні. Якщо ком...
ClearRuls - ми запобігаємо відстеження від адрес URL -адреси
Під час серфінгу в Інтернеті користувачі повинні мати справу з різними типами URL. Напевно, ви помітили, що деякі посилання мають досить дивний вигляд...