Інтернет

Паперовий Dropbox - Нова програма для співпраці над документами

Паперовий Dropbox - Нова програма для співпраці над документами

Близько півроку тому Dropbox оголосив про нову програму нотатки, розроблену для спільної роботи над документами. Тоді все пішло якось тихо, і багато користувачів Dropbox не звертали особливої ​​уваги на проект. Чи чекає та сама доля оновлені та перероблені нотатки - папір Dropbox, повідомить Time, але наразі розробники компанії продовжують наполегливо працювати над її функціональністю.

Відповідно до розробки статті, план розвитку документа, Позер повинен конкурувати з подібними Google, Microsoft Services і певною Компанія Dropbox. Поки що нова послуга знаходиться на етапі закритого бета -тестування, що, однак, не заважає доступу до нього, надсилаючи запит на офіційній сторінці www.Драпір.Com/нотатки.

Поточний документ - це веб -додаток з мінімалістичним інтерфейсом з білим переважанням. Мова інтерфейсу - англійська, розширює локалізацію, а також додавати окремі мобільні додатки, розробники обіцяють відразу після виходу з сервісу з режиму тесту. Ви не можете широко називати функціональні можливості нової послуги. З інструментів форматування доступні лише найосновніші: текст можна відрізнити на половину живота або курсиву, зробити підкреслений або зупинений або розроблений у вигляді цитати.

Для заголовків доступні лише три розміри шрифтів, а вибір самого шрифту ще не наданий. Але ви можете вставити майже будь -які файли, що зберігаються в Dropbox, у паперові документи. Крім того, додавання посилань підтримується Драпір, YouTube, Google Drive і Документи Google, Створення міні-галлів із доданих зображень. Але в першу чергу на папері все ще є організацією спільної роботи над документами.

Як і в Google Docs, кілька користувачів можуть редагувати один документ відразу. Так що плутанини не було, дії кожної людини виділяються кольором, а його ім'я переносять у поля. Існує можливість спілкування в чаті, створення списків завдань та перевірки виконаних завдань. Ну, і організація самих даних. Файли сортуються за каталогами, додаючи до улюблених, підтримуючи історію всіх змін, є простий та зручний внутрішній пошук.

Найкращі програми для читання PDF -файлів у Windows 10
PDF - стандартизований формат для електронних документів, друкованих буклетів та книг. За замовчуванням кожна система має вбудовані інструменти для пе...
Як встановити OneDrive у папці програмних файлів і чому це важливо
Більшість програмних продуктів встановлені в каталозі Програмні файли І це правильно, оскільки установка в інших папках знижує загальний рівень безпек...
Як включити UAC для вбудованого адміністратора в Windows 10
Щоб забезпечити більше контролю над запуском виконуваних файлів у Windows, спеціальний механізм моніторингу облікових записів або скороченого Uac. На ...