Програми та програми

Панель інструментів Windows 10

Панель інструментів Windows 10

Зміст

Панель інструментів Windows 10, де знаходиться

Панель управління - Графічний елемент Windows, який забезпечує доступ до великої кількості налаштувань системи, управління та адміністрування операційної системи. Це дозволяє виконувати основні дії для налаштування системи, наприклад, додавання та конфігурація пристроїв, встановлення та видалення програм, контроль облікових записів, включення спеціальних можливостей, а також багато інших дій, пов'язаних з управлінням системи.

Кожен піктограму називається аплет і є файлами з розширенням .CPL, розташований у папці System32 та WinSXS. Саме там зберігається панель управління в Windows 10. За допомогою аплетів запускається системи системи, виконуються встановлені команди, а мітки для дії або запуску додатків виконуються.

Всі види методів, де знайти панель управління в Windows 10

Контекстне меню кнопки "запустити".

Клацніть правою кнопкою миші за кнопкою "запустити", у меню відкрито, щоб знайти, де бути пункт "Панель керування".

Шукайте меню «Пуск».

Для цього вам потрібно відкрити меню "Почати", де знайти пошук пошуку та ввести фразу "Панель управління". Потім натисніть на значок з результатів пошуку, в результаті чого можна буде знайти, де знаходиться панель управління в Windows 10.

Шукайте параметри

Після цього вікно відкриється на комп’ютері, в пошуку, щоб зареєструвати "Панель управління".

Щоб запустити цей інструмент, вам потрібно поставити курсор миші на знайдений елемент і натиснути кнопку лівої миші на розташованому значку.

Тоді бажана панель відкриється на вашому комп’ютері.

Контрольна команда.

Через диригент

Панель інструментів можна викликати, запустивши вікно провідника з відповідним параметром за допомогою оболонки провідника: ControlPanelfolder Command, яка розуміється інтерпретатором команди та командним рядком.

Мітка на робочому столі.

Миттєвий запуск програми через етикетку, яка буде розташована на робочому столі.

Гарячі ключі для запуску PU

Будь -яка програма або команда можна викликати через гарячі клавіші. Необхідно створити ярлик, як показано в попередньому розділі, перейти у свої "властивості", перемістіть курсор у полі "швидкий дзвінок", вичавіть правильну комбінацію, яка не зареєстрована в системі після іншої програми, CTRL Клавіші, ALT також повинні ввести одну літера або номер.

Панель управління, де в Windows 10? Відповідь на відео:

Ви можете додати різні бадьори інструментів до панелі завдань, як стандартні (адреса, посилання, робочий стіл), так і власні (які ви самі створите). Раніше ми розглядали, як повернути панель швидкого старту в Windows, сьогодні ми розглянемо, як додати будь -яку панель інструментів до панелі завдань.

 Додайте панель адрес до панелі завдань

Додавши до панелі інструментів "адреса" на панель завдань, ви можете відкрити будь -який сайт з панелі або відкрити потрібну папку. Тобто, додавши цю панель інструментів на панелі завдань, з’явиться поле, в якому ви можете ввести адресу сайту та натиснути клавішу Enter, щоб відкрити його через браузер, або ввести диск і папку, яку потрібно відкрити, і натисніть Enter для Швидке відкриття в провіднику.

Клацніть на панелі завдань у правій клавіші миші з Scratch та виберіть "Панель" => "Адреса" у відкритому контекстному меню.

Якщо ви хочете витягнути панель "адреси" або розширити її, спочатку потрібно відкрутити панель завдань і лише після цього за допомогою лівої клавіші миші, щоб розтягнути її або витягнути її.

Додайте панель посилань до панелі завдань

Якщо ви все ще використовуєте браузер Internet Explorer і додаєте сайти до вибраних - тоді, можливо, вас зацікавить панель "Посилання", на якій відображається "обраний" браузер Internet Explorer на панелі завдань. Використовуючи цю панель, ви можете швидко відкрити сайт із "обраного" браузера Internet Explorer.

На панелі завдань натисніть клавішу правої миші та виберіть "Посилання" на контекстній панелі "Панель".

Якщо ви хочете десь витягнути панель "Посилання" - відновити панель завдань, а потім перемістіть панель "Посилання" у потрібному вам напрямку за допомогою клавіші лівої миші.

Додайте панель робочого столу до панелі завдань

Панель інструментів на робочому столі відображає всі файли та піктограми, розташовані на робочому столі, також на цій панелі є всі елементи "Панель управління". Дуже часто користувачі приховують усе, що розташоване на робочому столі, виправте панель "робочий стіл" на панелі завдань і відкрийте там праву.

На панелі завдань натисніть клавішу правої миші та виберіть "Панель" у контекстному меню => "робочий стіл".

Якщо ви хочете десь витягнути панель "робочого столу" - провалити її, і потягніть її в потрібне місце за допомогою лівої клавіші миші.

Додайте нову панель інструментів до панелі завдань

Ви можете додати свою панель інструментів з будь -якої папки до панелі завдань та з будь -якого диска на панель завдань.

1. Клацніть на панелі завдань правої клавіші миші, виберіть "Панелі" => "Створіть панель інструментів".

2. Перейдіть до папки з правильними інструментами, або, можливо, ви просто хочете додати певну папку з іншими папками як панель інструментів, виберіть її та натисніть на "Вибір папки".

Вибрана папка тепер відображається як панель інструментів на панелі панелі завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть у коментарях! Щастя тобі 🙂

Панель завдань Windows змінилася від версії до версії, але її мета залишається незмінною: запуск програм та перемикання між ними. Ця панель використовується постійно, тому було б непогано налаштувати її для своїх потреб.

Вибір місця для панелі завдань

З перших версій Windows було можливо, що панель завдань у системі розташована нижче. Мабуть, тоді вони не змогли передбачити появу широких моніторів. Тепер на величезних екранах широка панель завдань займає додаткове місце. Тому краще розмістити його вертикально.

Якщо ваша панель завдань посилена, ви можете перетягнути його до потрібного кута екрана. Або просто вкажіть положення панелі завдань, натиснувши на неї правою кнопкою та виберіть "параметри".

Ми розміщуємо іконки в центрі

Розміщуючи значок у центрі, ви дасте подібність панелі завдань з док -станцією. Це корисно, якщо ви звикли працювати з Mac. Крім того, це просто красиво.

Перемістити піктограми до центру:

Щоб повернути піктограми у звичайну позицію, просто видаліть "посилання" з панелі завдань.

Від'єднайте панель завдань на додаткові монітори

Якщо ви використовуєте кілька моніторів, ви можете вимкнути панель завдань на все, крім основного. Перейдіть до налаштувань дисплеїв та вимкніть опцію "Показати панель завдань на всіх моніторах".

Встановіть конкретні піктограми в лотку

Ви можете легко налаштувати піктограми, що відображаються в лотку без додаткових. Просто перетягніть їх до значка зйомки, за якою приховано зайві піктограми. Ви також можете перейти до "параметрів" і вибрати, які значки для відображення.

Ми приховуємо панель завдань

Якщо Windows 10 встановлено на ноутбуці з невеликим екраном, вам слід налаштувати панель комутації панелі завдань, щоб вона не зайшла зайвого місця.

Перейдіть до налаштувань і увімкніть параметр "автоматично приховати панель завдань". Тепер він ховається, поки ви не принесете курсор на край екрана.

Ми встановлюємо списки

Списки в Windows 10 - це меню, яке з’являється при натисканні на праву кнопку на значок на панелі панелі завдань. Вони відображають нещодавно відкриті документи, місця та деякі часто використовувані дії.

Ви можете додати файли до списків із простим перетягуванням, передавши папку на значок "Провідник" або документ на піктограму Microsoft Word. Або ви можете виправити піктограми, які вже доступні у списку, натиснувши на значок Boulage поруч.

Ви можете збільшити кількість балів, відображених у списках через редактор реєстру Windows. Введіть у пошук Регедіт, Відкрийте редактор реєстру та перейдіть на адресу

Hkey_current_usersoftwaromicoftwindscurenernernernernernersplorararararararararararoraroredVanced

Тут ви можете знайти параметр dword Jumplistitems_maximum. Якщо такого параметра немає, створіть його.

Потім змініть параметр, ввівши потрібне число та встановивши позначку "Пол". Відновити систему. Тепер стільки файлів, скільки ви хочете, відобразиться у списках.

Додайте папки на панель панелі завдань

Легко виправити піктограми на панелі завдань піктограми простим перетягуванням. Як щодо папок? Зазвичай вони фіксуються у списку падіння "провідника". Але ви можете додати окремі піктограми для конкретних папок.

Створіть ярлик для потрібної папки та введіть Дослідник і розташований перед адресою папки. Ви можете змінити значок, якщо хочете. Потім просто перетягніть ярлик на панелі завдань.

Таким чином, ви можете зберігати часто використовувані папки на панелі завдань і не шукати їх у скиданнях списків.

Ми керуємо програмами на панелі панелі завдань

Багато додатків, таких як медіаплеєри, управління підтримкою з панелі завдань. Просто зафіксуйте значок програми на панелі, пориньте курсор на ньому, тоді ви можете переключити файли у списку відтворення або покласти паузу на паузу, коли вікно гравця торкнеться.

Ми видаляємо непотрібне

Вам потрібні всі ці кнопки? "Покажіть усі вікна", ви можете просто натиснути вкладку Win+. І пошук можна розпочати, відкривши "старт" та ввівши клавіатуру пошуковий запит.

Клацніть за правою кнопкою миші на панелі завдань та в контекстному меню Видаліть позначки з "Показати всі вікна" та "Показати пошук".

Ми змінюємо розмір панелі та піктограми

Втративши панель завдань, ви можете змінити його розмір простими буксирами. Тоді ви можете це виправити ще раз. Це корисно, якщо ви хочете розмістити дійсно багато значків.

Ви також можете ввімкнути "Використовувати маленькі піктограми" в налаштуваннях панелі панелі завдань. Тоді вона займе ще менше місця.

Повернути звичайний вигляд

Якщо ви відчуваєте, що всі ці нововведення з Microsoft не для вас, ви можете повернути панелі завдань класичний вигляд, використовуючи Classic Shell. Це програма з відкритим кодом, яка може налаштувати вигляд вашого "провідника", завдань та панелей меню "запустити".

Завантажте класичну оболонку →

У вас є власні рекомендації щодо налаштування панелі завдань? Поділіться в коментарях!

Як виправити 0x80070020 у Windows 10
Під час встановлення великих оновлень Windows 10 багато користувачів помітили помилку з кодом 0x80070020. Розглянемо кілька способів вирішити цю пробл...
Як видалити рахунок у Tiktok
Ми говоримо вам, як видалити струм кліща. І точніше - ваш профіль у цій нав'язливій та неоднозначній соціальній мережі. Навіщо видалити свій рахунок у...
Як створити портативні програми за допомогою платформи cameyo
Безперечно перевага портативного програмного забезпечення - це можливість запустити його з портативних перевізників, а також зберігання налаштувань у ...