Перспектива

Outlook не порівнює це ім'я з будь -яким із імен у списку адрес

Outlook не порівнює це ім'я з будь -яким із імен у списку адрес

У деяких випадках Outlook під час підключення нового поля з локальним сервером Exchange або Microsoft 365 (Exchange Online) дає наступну помилку після того, як ви вказали адресу електронної пошти та пароль (або працювало Autodiscovery):

Не вдається завершити дію. Неможливо порівняти це ім'я з будь -яким із імен у списку адрес.
Дія не може бути завершена. Ім'я неможливо відповідати імені у списку адрес.

Що робити в цьому випадку? Причини появи такої проблеми при підключенні коробки в Outlook можуть бути декількома. Давайте спробуємо перерахувати найбільш очевидних.

Якщо поле користувача було створено нещодавно, вам просто потрібно почекати деякий час, перш ніж підключити поле в Outlook.

Тоді переконайтеся, що вікно користувача не приховано в адресній книзі. У локальному обміні вам потрібно підключитися до поштового сервера за допомогою PowerShell та виконати команду:
Get -Mailbox -IDIDENTITY AAIVANOV | Виберіть DisplayName, userPrincipalName, HiddenfromeddressListsenabledable

Якщо користувач прихований, ви можете вимкнути цей атрибут за допомогою команди:

Set -Mailbox -Identity aaivanov -hiddenfromaddresslistsenable $ false

В обмін в Інтернеті (Microsoft) ви можете перевірити та видалити атрибут Ховатися Адреса Список Через центр адміністратора Microsoft 365.

Перейдіть до користувачів -> Активні користувачі -> Знайдіть користувача -> Пошта -> Редагувати властивості Exchange. Ви будете перенаправлені на обмін адміністратора (EAC).

Від'єднайте опцію Сховати з списку адрес.

Або ви можете видалити атрибут HiddenFromaddressListsenabled через PowerShell, використовуючи команду Set-Mailbox, розглянуто вище після підключення до орендаря Exchange через модуль PowerShell EXO V2.

Через деякий час перевірте, чи користувач почав відображатись у обміні адресою (глобальний список адрес). Підключіть поле в Outlook.

Якщо це не допомогло, видаліть усі збережені паролі, пов’язані з Microsoft Office, у Windows (панель управління -> Облікові записи користувачів -> Диспетчер Reverient -> облікові дані Windows).

Видаліть збережені дані у відділенні реєстру Hkey_current_user \ програмне забезпечення \ microsoft \ office \ 16.0 \ Загальна \ ідентичність І перезавантажте компанію.

Спробуйте ще раз створити профіль пошти (панель управління -> пошта) та підключіть Outlook до поля обміну.

В локальній біржі також перевірте, чи правильно заповнений атрибут користувача Showinaddressbook. Відкрийте його в редакторі атрибутів AD, переконайтеся, що у користувача є принаймні два DN у цьому атрибуті:

Порівняйте значення цих атрибутів з іншими користувачами.

Також перевірте, чи заповнюються наступні атрибути користувача і не суперечать: LegacyExchangedn , Домогосподарка , Домашня людина , Пошта , Mailnickname , Msexchomeserververname , Msexchmailboxguid , MsexchmailboxsecurityDescriptor , Проксіадрести .

Якщо проблема виникає лише з Outlook 2019 та Outlook 2016, а поле користувача знаходиться на сервері внутрішнього обміну, відключіть точку підключення до хмари Microsoft 365 (Autodiscover Office 365) за допомогою параметра реєстру Excluexplicito365Endpoint:

Reg Додати hkey_current_user \ програмне забезпечення \ microsoft \ office \ x.0 \ Outlook \ autodisver /t reg_dword /v excluexplicito365endpoint /d 1

Параметр реєстру Excluexplicito365Endpoint Він розглядався в статті Outlook постійно вимагає пароля.

Перезавантажити комп’ютер. Тепер Outlook повинен легко виявити свій локальний обмін.

Як дивитися телевізор на методах, що перевірені на комп’ютері
Перегляд телевізійних каналів в Інтернеті - це напрочуд поширений сценарій використання комп’ютерів, а відповідні програми для перегляду телебачення н...
Видаляємо Яндекс.Браузер з комп’ютера та телефону
Ми говоримо вам, як видалити браузер Yandex з різних систем. І хоча Яндекс докладає багато зусиль у розвитку свого браузера і ретельно рекламує його, ...
Як створити ілюзію непрацюючого комп'ютера Windows для мирянина
Як створити ілюзію неробочого комп'ютера Windows? Таке питання може здатися дивним для деяких, але воно безумовно зрозуміє і глибоко відчує тих, хто н...