PowerShell

Надсилання з проксі -адреси SMTP (псевдоніма) на обмін в Інтернеті

Надсилання з проксі -адреси SMTP (псевдоніма) на обмін в Інтернеті

Однією поштовою скринькою Exchange можна призначити кілька додаткових адрес SMTP, які називаються проксі -адресами (псевдоніми або псевдонім). Ці адреси дозволяють користувачеві отримувати пошту, надіслану на різні адреси SMTP. Під час надсилання листів Exchange використовує лише основну (первинну, первинну) адресу користувача SMTP. В обмін в Інтернеті (Microsoft 365) стало можливим надсилати листи з додаткової адреси SMTP (псевдоніма), призначеної поштової скриньки користувача.

Раніше, в обмін, як обхід для надсилання з додатковими адресами електронної пошти, необхідно було використовувати надсилання від імені іншого користувача, групи або загальної поштової скриньки.

За замовчуванням відправлення від імені псевдоніму вимкнено. Щоб увімкнути його:

  1. Підключіться до обміну в Інтернеті за допомогою модуля PowerShell EXOV2: Connect-ExchangeOnline
  2. Перевірте, чи Microsoft 365 Надіслати від імені псевдоніму дозволено у вашого орендаря: Get-ArganizationConfig | Ft sendfromaliasenabled
  3. У цьому прикладі Sendfromaliasenabled = false . Щоб вирішити використання проксі -серверів для надсилання, дотримуйтесь: Встановити -organizationconfig -sendfromaliasenabled $ true Ви також можете ввімкнути цю опцію через центр адміністратора Exchange -> Налаштування -> Потік пошти -> Увімкніть відправлення з псевдонімів.
  4. Тепер ви можете використовувати Outlook або Outlook для Інтернету, щоб надіслати лист із альтернативних адрес користувачів SMTP.

Додайте до користувача додатковий псевдонім SMTP через EAC (поштові скриньки -> Виберіть користувача -> Адреси електронної пошти -> Керуйте типами адреси електронної пошти -> Додати додаткову адресу SMTP) або з PowerShell:

Set -mailbox "maxtest" -emailaddresses @add = "maxalias @winitpro.Onmicrosoft.com "

Список усіх адрес, призначених у вікно користувача, може відображатися наступним чином:

Get-mailbox Maxtest | FL електронної пошти, первинна

Тепер ви можете надіслати лист з будь -якої з додаткових адрес SMTP.

Якщо ви використовуєте Outlook для Інтернету, вам потрібно відкрити налаштування поля (Налаштування -> Пошта -> Складати і відповісти). Знайдіть розділ Адреси для надсилання з. Тут потрібно вибрати додаткові адреси SMTP, які будуть доступні в полі З при відправленні.

Позначте тих, хто призначений псевдонім, якими ви хочете використовувати.

Створіть новий лист і включіть опцію в меню Показати, Так що, відправляючи, ви можете вибрати від імені, яку адресу ви хочете надіслати лист.

Клацніть на половину З, Виберіть потрібну адресу SMTP та надішліть електронний лист.

Під час відстеження надсилання такого листа в обмінах в Інтернеті він буде відображатися з псевдонімом у полі відправника.

В обмін в Інтернеті ви можете використовувати плюс-адрест для доставки пошти, але не для надсилання.

Функція надсилання від імені псевдоніму працює лише для поштової скриньки в обмін в Інтернеті і не доступна для локального сервера Exchange.

Найкраща материнська плата 2021
Давайте поговоримо про одну з найважливіших компонентів будь -якого ПК. Ми дізнаємось, як вибрати материнську плату, навіщо це потрібно, чому вам потр...
Відновлення файлів та даних на Android після скидання
Часткове стирання і навіть повне видалення даних з пристрою до Android може відбуватися з різних причин. Іноді необхідні файли випадково видаляються п...
Неконтрольований віддалений доступ до хоста TeamViewer
TeamViewer - Одна з найпопулярніших програм для віддаленого доступу серед мешканців. Його некомерційне використання безкоштовне, воно можна використов...