Програми та програми

Вимкнути сповіщення від Центру безпеки Windows Defender

Вимкнути сповіщення від Центру безпеки Windows Defender

Зміст

07.01.2018 рік

У цій статті описано, як відключити повідомлення безпеки та сервісу Windows, які з’являються щоразу після завантаження системи. Їх вміст може бути різним: від зміни налаштувань інтернет -фероя на повідомлення про відключену антивірусну підтримку.

Чому вимкнути?

Якщо налаштування та параметри «турбуються» вікна, Windows почнуть турбувати вас дуже дратівливими настільними повідомленнями. Ці повідомлення часто не відображають фактичного стану речей; У Windows 10 контроль над роботою центру став складнішим, і я пропоную просто видалити ці повідомлення. Звичайно, лише якщо вміст передбачуваних «зловмисних» запропонованих для зняття вас знайомі з ними, ви погоджуєтесь з ними і знаєте про те, що відбувається.

Від'єднайте повідомлення центру безпеки у Windows 10: Все залежить від версії

Щоб вимкнути повідомлення, вам потрібно пройти два моменти. Перший варіант - співпраця з політикою групи Windows (доступна лише для користувачів Windows 10 Професіонал і Підприємство), другий - відключення відповідного параметра в регістрі. Тож якщо ви власник Домашнє видання, Ви можете негайно перейти до другого сценарію. Більше того, варіант з редагуванням реєстру завжди надійніший: це передбачає створення ручного створення параметрів та маніпулювання ними.

Через редактор групової політики.

Gpedit.MSC

Через реєстр

 Регедіт.Екзе

Такі сповіщення можна спробувати відключити створення двох пунктів у реєстрі одразу: додатковий розділ та параметр DWORD. В розділі:

Hkey_current_user softwaremicrosoftwindowscurrentversionnotificationsettings

Створіть розділ із назвою:

Вікна.SystemToast.Безпека та обслуговування

І в ньому ми негайно створимо двійковий параметр DWORD з іменем Увімкнено. Оскільки сповіщення ми вимкнемося, тоді ми призначимо йому значення:

Щоб збільшити масштаб, виберіть мишу, щоб відкрити на новій вкладці

Завантажте архів роботи реєстру редагування з сповіщеннями Windows

Радикальний метод

Для тих, хто сповіщення - це просто розлючення. Я не вдався до нього, однак, я думаю, що він буде працювати. Ви знаєте, де ці сповіщення? Ну, це не генерує вікна з нізвідки ... тут:

Назва_polizerAppDatalocalmicrosoftWindowsNotifications 

Щоб видалити вміст папки, вам потрібно:

Успіхів вам.

Рубрикатура Windows Видаліть вікно "Ви хочете запустити цей файл?"Як змінити малюнок вікон екрана?

Центр сповіщень - елемент інтерфейсу Windows 10, відображення повідомлень як із програм Store, так і з звичайних програм, а також інформацію про окремі системні події. У цій інструкції докладно про те, як відключити сповіщення в Windows 10 з програм та системи кількома способами, а за необхідності повністю видаліть Центр сповіщень. Це також може бути корисним: як вимкнути сповіщення про брандмауер та захист від вірусів та загроз, як відключити сповіщення про фокус Windows 10, як відключити сповіщення сайтів у хромі, браузері Yandex та інших браузерів, як відключити Windows 10 Звуки сповіщень, не відключаючи самі сповіщення.

У деяких випадках, коли вам не потрібно повного відключення сповіщень, але вам просто потрібно переконатися, що сповіщення не з’являються під час гри, переглядаючи фільми або в певний час, буде мудрішим використовувати вбудований -in Функції фокусування уваги.

Відключення сповіщень у налаштуваннях

Перший спосіб - налаштувати Центр сповіщень Windows 10, щоб непотрібні (або всі) сповіщення в ньому не відображалися. Це можна зробити в параметрах ОС.

 1. Перейдіть до запуску - параметри (або натисніть клавіші Win+I).
 2. Відкрийте систему системи - сповіщення та дії.
 3. Тут ви можете відключити сповіщення про різні події. 

Нижче на одному екрані параметрів у "Отримати сповіщення з цих програм" ви можете окремо відключити сповіщення про деякі програми Windows 10 (але не для всіх).

Використання редактора реєстру

Повідомлення також можна відключити в редакторі регістрів Windows 10, це можна зробити наступним чином.

 1. Запустіть редактор реєстру (Win+R, Enter Regedit).
 2. Перейдіть до розділу
  Hkey_current_usersoftwaromicoftwindovscurenernernernershonons
 3. Клацніть на правій кнопці миші в правій частині редактора та виберіть Параметр DWORD 32 BITS. Запитайте його імені Підсмажений, і залиште 0 (нуль) як значення). 
 4. Перезавантажте провідник або перезавантажте комп'ютер.

Готові, сповіщення більше не повинні вас турбувати.

Відключення сповіщень у редакторі місцевої групової політики

Для того, щоб вимкнути сповіщення Windows 10 у редакторі місцевої групової політики, виконайте наступні кроки:

 1. Запустіть редактор (Keys Win+R, введіть Gpedit.MSC).
 2. Перейдіть до розділу "Конфігурація користувача" - "Адміністративні шаблони" - "Панель запуску меню" - "Повідомлення".
 3. Знайдіть параметр "Вимкнути сповіщення про спливаючі вікна" та натисніть на нього двічі. 
 4. Встановіть значення "включно" для цього параметра.

Це все - перезапустіть провідник або перезавантажте комп'ютер, і сповіщення не з’являться.

До речі, в одному розділі місцевої групової політики ви можете вмикати або відключити різні типи сповіщень, а також встановити час роботи режиму "не турбуй", наприклад, щоб сповіщення не турбувалися ти вночі.

Як повністю відключити Центр сповіщень Windows 10

Окрім описаних методів відключення сповіщень, ви можете повністю видалити центр сповіщень, щоб його піктограма не відображалася на панелі завдань та доступу до нього. Це можна зробити за допомогою редактора реєстру або редактора локальної групової політики (останній пункт недоступний для домашньої версії Windows 10).

Редактор реєстру для цієї мети буде потрібен у розділі

Hkey_current_usersoftwarepolismicrosoftwindowsexplorer

Створіть параметр DWORD32 з іменем Відключення і значення 1 (як це зробити, я детально писав у попередньому пункті). Якщо підрозділ Explorer відсутній, створіть його. Для того, щоб знову ввімкнути Центр сповіщень або видалити цей параметр, або встановіть для нього значення 0.

Відеоінструкція

На закінчення - відео, яке показує основні способи відключення сповіщень або центру сповіщень у Windows 10.

У Windows 10, починаючи з версії 1709, ви зможете відключити всі сповіщення або лише не -кричущі з "Центру безпеки захисників Windows". Якщо ви вимкнете некритичні сповіщення -ви не побачите звичайної інформації про продуктивність ПК, ви побачите лише критичні сповіщення від Windows Windows. Якщо ви вимкнете всі сповіщення, як ви вже могли здогадатися, жодного сповіщення від Центру безпеки Windows Defender не відображатиметься.

У сьогоднішній статті ми розглянемо, як відключити сповіщення від Центру захисних центрів Windows.

 Вимкніть сповіщення Центру безпеки "Windows" у групових політиках

1. Політика відкритої групи: один із способів - на панелі пошуку або в меню "Виконати" (виконати клавіші Win+R) Введіть команду Gpedit.MSC і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть до "Конфігурації комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Центр безпеки захисників Windows" => "Повідомлення". Якщо ви хочете відключити всі сповіщення, відкрийте "приховати всі сповіщення з правого боку". Якщо ви хочете відключити лише некритичні сповіщення -відкрийте "приховати некритичні сповіщення з правого боку" з правого боку.

3. Покладіть точку навпроти "включно" і натисніть на ОК.

 Вимкніть сповіщення Центру безпеки Windows Defender у редакторі реєстру

1. Відкрийте редактор Реєстру: У панелі пошуку або в меню "Execute" (виконайте клавіші Win+R) Введіть команду Регедіт і натисніть клавішу Enter.

2. Слідуйте шляхом Hkey_local_machinesoftwarepolicismicrosoft. Клацніть на розділ Microsoft з правою клавішею миші, виберіть "Create" => "Розділ" => Назвіть новий розділ Центр безпеки Windows Defender

3. Клацніть на розділ Центру безпеки Windows Defender за допомогою правої клавіші миші, виберіть "Create" => "розділ" => Назвіть новий розділ Сповіщення

чотири. Щоб вимкнути лише некритичні сповіщення: натисніть на розділ Сповіщення Ключ права миша та виберіть "Create" => "DWORD (32 BITS) => Назвіть новий параметр Відключити

Відкрийте параметр Відключити, У полі "значення" введіть 1 І натисніть на ОК.

п’ять. Щоб вимкнути всі сповіщення: натисніть на розділ сповіщення з правою клавішею миші та виберіть "create" => "dword (32 біт) => Назвіть новий параметр Відключення

Відкрийте параметр Відключення, Змінити поле "значення" на 1 І натисніть на ОК.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть у коментарях! Щастя тобі 🙂

Як дивитися телевізор на методах, що перевірені на комп’ютері
Перегляд телевізійних каналів в Інтернеті - це напрочуд поширений сценарій використання комп’ютерів, а відповідні програми для перегляду телебачення н...
Як виправити 0x000007d1 у Windows 10
Причиною помилки з номером 0x000007d1 є неправильна робота драйвера принтера. Це можна усунути двома способами: вручну перевстановлення програмного за...
Як підключити iPad з другим екраном до Mac
Ми говоримо про те, як підключити iPad до комп'ютера та використовувати його як другий екран. Ми розглядаємо побудовані технології в дусі бігового та ...