Windows Server 2016

Від'єднайте автоматичне перезавантаження Windows, коли система не вдається

Від'єднайте автоматичне перезавантаження Windows, коли система не вдається

За замовчуванням налаштування Windows включали автоматичне перезавантаження ОС, коли виникає помилка зупинки (BSOD). У той же час, Windows створює пам'ять Minidamp, яка може додатково проаналізувати за допомогою WindBG або Bluescreenview. Але на додаток до сміттєзвалища на екрані BSOD, відображається код помилки, що іноді достатньо для визначення проблеми. Але користувачеві не завжди вдається побачити код помилки на екрані BSOD, t.до. Комп'ютер переходить у перезавантаження занадто швидко. У цій статті ми розглянемо, як увімкнути/вимкнути функцію автоматичного перезавантаження при автоматичному перезапусці відмови в системі) у Windows 10 та 11.

Увімкніть/вимкніть автоматичне перезавантаження Windows під час збоїв декількома способами

Якщо вам потрібно вимкнути автоматичне перезавантаження лише один раз (на наступному завантаженні комп'ютера), перезавантажте комп'ютер у розширених параметрах завантаження (команда вимкнення: Вимкнення /r /o /f /t 00 , або з затискачем Зміна Натисніть кнопку перезавантаження у вікнах запуску меню).

Оберіть Трюк.

Потім виберіть Розширені варіанти -> Налаштування запуску -> Перезапустити.

Після перезавантаження комп'ютера в режимі налаштувань запуску натисніть клавішу F9 або 9, щоб завантажити з опцією Вимкніть автоматичний перезапуск після відмови.

Якщо Windows нескінченно перезавантажується і не дозволяє вносити зміни до своїх налаштувань, ви можете аналогічно відключити автоматичне перезавантаження. Для цього достатньо, щоб переривати вікна, завантажуючи три рази на живлення.

Як результат, Windows спробує завантажуватися з зображення відновлення Winre в автоматичному відновленні (підготовка автоматичного ремонту.

У цьому режимі також перейдіть до розширених параметрів -> Налаштування запуску -> Перезапустити -> F9 для завантаження вікон із розібраним перезавантаженням під час збоїв.

Якщо вам потрібно вимкнути перезавантаження під час збоїв для встановленого зображення Windows в режимі офлайн, вам потрібно завантажити з інсталяційного диска Windows та редагувати файл реєстру ... \ Windows \ system32 \ config \ system . Зміна значення параметра Автомотор У гілці Hklm \ system \ currentcontrolset \ control \ crashControl на 0 і збережіть файл реєстру на диск.

Приклад редагування офлайн -реєстру - у статті "Комп'ютер несподівано перезавантажився або виникла непередбачена помилка. Неможливо продовжувати встановлювати Windows ".

Як скинути забутий графічний пароль на Android
Кількість мобільних пристроїв у світі швидко зростає і майже вирівнюється з кількістю мешканців земної кулі. Разом із поширенням гаджетів безпека дани...
Заміна теплової пасти в MacBook
Інструкції щодо очищення системи охолодження та заміни теплової пасти в ноутбуці Apple MacBook. Ця процедура передбачає часткове розбирання пристрою. ...
Помилка Windows не вдається отримати доступ до вказаного пристрою, шляху або файлу та способів його усунення
Якщо програма не починається із звичайних прав, вона повинна бути запущена від імені адміністратора або навіть самої системи. Але що робити, навіть як...