Windows 10

Від'єднання цифрового підпису драйверів у системах Windows 7, 8.1 і 10

Від'єднання цифрового підпису драйверів у системах Windows 7, 8.1 і 10

Починаючи з Windows 7, 64-Бітні видання операційної системи Microsoft захищені від встановлення драйверів із відсутнім цифровим підписом. Такий захід безпеки призначений для захисту операційної системи від збоїв та помилок, що може призвести до неправильної роботи драйверів. Ну, звичайно, цифровий підпис - Це метод протидії проникненню зловмисного програмного забезпечення, яке часто приховано під виглядом драйверів для загальних комп'ютерних компонентів.

Цифровий підпис драйвера є гарантією того.

Але водії з відсутнім цифровим підписом - не завжди шкідливими чи проблематичними в. Необхідність встановлення драйверів без підписів рідше виникає, якщо серед комп'ютерного наповнення комп'ютера є застарілі компоненти або при підключенні периферійних пристроїв, таких як старі моделі MFP. Частіше необхідність відключення цифрового підпису водіїв піднімається в процесі миготливих смартфонів та планшетів від китайських виробників. Наприклад, відсутність цифрового підпису є нормою для зміцнення драйверів багатьох бюджетних пристроїв Android на основі платформи MTK -процесорів.

Відключення механізму перевірки цифрового підпису водіїв Windows небажаний. Однак ця процедура допустима, якщо ми говоримо про встановлення драйвера, який не має цифрового підпису, але отримано від надійного та перевіреного джерела. Тим не менш, навіть при встановленні перевіреного драйвера не буде зайвим піклуватися про можливість відпуску Windows.

Отже, як відключення цифрового підпису водіїв - це відключення? Розглянемо нижче, як це зробити в системах Windows 7, 8.1 і 10.

1. Один -час відключення

Для одного відключення підпису водіїв необхідно вдатися до головного часу. Це ті самі випадки встановлення драйверів без цифрових підписів для застарілих компонентів та периферійних пристроїв, а також огляд Андроїд-пристрої. Режим роботи Windows, в якому перевірка перевірки перевірки буде відключений, може використовуватися до наступного перезавантаження комп'ютера. Після перезавантаження нові драйвери не встановлюються без цифрового підпису, але вже встановлені будуть працювати без проблем.

Одночасно відключення цифрового підпису драйверів здійснюється в спеціальному режимі завантаження операційної системи. В системі Windows 7 Ви можете потрапити в цей режим, натиснувши клавішу F8 під час завантаження комп'ютера. У вікні для вибору додаткових варіантів завантаження останній пункт буде запропоновано подальший запуск системи в умовах відключеної функції перевірки підписи драйверів.

В системі Windows 8.1 Запуск цього режиму навантаження активується в стандартному додатку "Варіанти". Ми йдемо до розділу "Оновлення та відновлення".

Потім ми перейдемо на вкладку "Відновлення". У правій частині вікна нам потрібно "Спеціальні варіанти завантаження", Нижче опису якого знаходиться кнопка "Перезавантажте зараз". Власне, ми клацаємо на нього.

Точно той самий шлях (Але в відмінному інтерфейсі Сучасний інтерфейс) Ми проходимо в системі Windows 10.

Після перезавантаження комп'ютер запуститься в інтерфейсі попереднього завантаження у формі вибору дії. В обох системах нам потрібен один і той же розділ, але в Windows 8.1 він називається "Діагностика",

І в системі Windows 10 - "Пошук та усунення несправностей".

Далі в обох системах ми йдемо однаково: спочатку натискаємо "Додаткові параметри",

Потім виберіть "Завантаження параметрів",

І після цього - "Перезавантаження".

У вікні «Параметри завантаження» можливість запуску операційної системи без перевірки підписів драйверів буде позначена точкою 7. Серійний номер вибраного параметра є відповідною функцією функціонального ряду F1-F9. Відповідно, у нашому випадку ми натискаємо клавішу F7.

Після цього буде слідувати звичайне навантаження Windows 8.1 або 10, Але до наступного перезапуску система не заважатиме встановленню драйверів без цифрового підпису.

2. Відключення повністю

Відключення перевірки цифрового підпису драйверів повністю не рекомендується на пристроях користувачів, але це дозволено на комп’ютерах та віртуальних машинах, спеціально розроблених для тестування. І можливість повного відключення надається лише в редакційних офісах Вікна Професіонал. Для цього нам потрібен редактор групової політики, запустіть його в редакційних офісах Професіонал системи Windows 7, 8.1 і 10 може користуватися послугою "Виконати". Назвіть його Win+R ключі, у його вікні ми вводимо команду:

Gpedit.MSC

І натисніть "ДОБРЕ".

Зліва, у структурі дерева вікна групової політики, ми розкриваємо розділи "Конфігурація користувача", Подальший - "Адміністративні шаблони", тоді - "Система", нарешті - "Встановлення драйвера". У правій частині вікна цього розділу нам потрібні, відповідно, параметр цифрового підпису драйверів пристроїв. Запустіть цей параметр з подвійним клацанням.

Встановлюючи значення "Інвалід", Системна функція перевірки підписів драйверів буде повністю вимкнена. Щоб використовувати зміни, натисніть "Застосувати".

Альтернативний варіант - Активація сенсу "Включно" і вибір параметра нижче "Попередити". У цій ситуації ми отримаємо повідомлення від системи про те, що цей чи що водій не має підписів, а потім приймемо рішення про те, щоб продовжувати процес його встановлення чи ні. Встановивши значення, не забувайте про кнопку "Застосувати".

Як перевірити швидкість Інтернету на комп’ютері або ноутбуці
Швидкість підключення до Інтернету - це досить важливий показник для комфортної роботи на комп’ютері. У договорі з постачальником ви можете знайти так...
11 найкращих браузерів для Windows 10
Браузер - це основна програма, з якою я працюю, навчаюся та отримую задоволення. Під час свідомого використання комп’ютера я спробував велику кількіст...
Помилка gpedit.MSC не був знайдений у Windows 10 і як це виправити
Якщо в додатку немає налаштувань Windows 10 "Варіанти", Це не означає, що вони зовсім не. Величезна кількість налаштувань міститься в корисності Gpedi...