Оптимізація

Відключіть фонові програми Windows 10

Відключіть фонові програми Windows 10

Зміст

Привіт усім і хороший настрій! Сьогоднішня стаття про те, як вимкнути купу непотрібних додатків, що постійно працюють на задньому плані у Windows 10, і тим самим споживають системні ресурси, що впливає на продуктивність системи в цілому.

Фонова робота програм значно скорочує час роботи комп'ютера з акумулятора, наприклад, ноутбук.

Фоновий режим - це програмний процес, який не потребує втручання користувача

(Більш детальна інформація є в цій статті для оптимізації комп'ютера).

У Windows 10 було запущено понад 25 фонових додатків, більшість з яких ніколи не будуть корисними для вас або, принаймні, дуже рідко користуються попитом.

Відключіть фонові програми

Ми влаштовуємо налаштування ⇒ конфіденційність ⇒ фонові програми.

Виберіть тих, хто не підходить, щоб ви відключили їх, я взагалі все вимкнув. Ти дивишся на себе.

Для того, щоб зміни набули чинності, перезавантаження ПК не потрібно, просто вийти з налаштувань яких буде достатньо.

Якщо вам раптом потрібно ввімкнути що, то програма, яку ви відкриваєте раніше, то без проблем ви робите це описано описаним способом.

У мене це все сьогодні.

Valery Semenov, Moikomputer.ru

Дивіться також: Hot Keys Windows

Відключення фонових програм у Windows 10 дозволяє зберегти споживання системних ресурсів вашого ПК та збільшити його самостійність, що особливо стосується власників ноутбуків.

У десятому версії Windows відбулася ряд змін у параметрах конфіденційності. Це призвело до того, що більшість програм та додатків тепер зможуть розпочати та виконувати свої фонові завдання без знань користувача. Більше того, це робиться досить приховано, без будь -якого попередження.

Як відключити застосування додатків на задньому плані

Ми йдемо до Почати - Варіанти, І натисніть елемент Конфіденційність. Далі вичавіть і знайдіть розділ - Фонові програми.

Ось нещасний винуватець у вигляді предмета "Виберіть, які програми можуть працювати на задньому плані".

Виявляється, ви нічого не запустили, спеціально не відкривали ці програми, але це не заважає певному набору програм продовжувати працювати на задньому плані, що, безумовно, впливає на швидкість системи, особливо з обмеженими залізними ресурсами.

Ви можете вимкнути всі фонові програми або зробити це вибірково. Наприклад, залиште програми, які ви дійсно використовуєте. У цьому списку занедбаних фонових програм ви можете піти - Захисник Windows.

Не бійтеся, що ви вимкнете заявку, і це призведе до несправності системи. У будь -який час список фонових програм можна повернути до початкового стану.

Цей простий і здоровий інструмент, який дозволяє вимкнути фонові програми в Windows 10 в одне клацання.

Примусове відключення фонових програм у Windows

У більшості випадків маніпуляцій, описаних вище. Однак іноді спостерігається їх повторна активація вікон. Можливо, в наступних оновленнях ця поведінка операційної системи буде виправлена, але наразі є тимчасове рішення - налаштування реєстру.

1. Команда "Регедіт"Відкрийте редактор реєстру. 2. Розгорніть гілку: Hkey_current_usersoftwarosoftwindovscurenernernernernernersgroundAccessaplicons 3. Якщо відсутні, створіть 32-бітний параметр DWORD 4 у правому стовпці. Запитайте ім'я "Міграційний", а в полі свого значення встановіть параметр"чотириЩо. п’ять. Перезавантажте ПК.

Ця маніпуляція дозволяє вимкнути фонові програми Windows 10 для обов'язкового способу.

У Windows 10 деякі програми можуть надсилати сповіщення, оновлювати та отримувати інформацію, навіть якщо ви їх не використовуєте. Тобто деякі програми працюють у фоновому режимі та споживають системні ресурси. У сучасній статті ми розглянемо різні способи вимкнення фонових програм у Windows 10.

Вимкнути фонові програми в параметрах системи

1. Відкрийте меню "START" та перейдіть до "Параметри" (або натисніть клавіатуру Keyboard Win+I клавіатуру).

2. Перейдіть до "конфіденційності" => з лівого боку, виберіть "фонові програми". Щоб заборонити програми працювати у фоновому режимі - натисніть на перемикач поблизу "Дозвольте програмам працювати у фоновому режимі", щоб він став у положенні ".Що.

Якщо ви хочете заборонити певні програми працювати у фоновому режимі, знайдіть програму в правій частині та натисніть на перемикач біля нього, щоб вона стала в положенні ".Що.

Відключіть фонові програми в командному рядку

1.Відкрийте командний рядок від імені адміністратора: один із способів - у пошуковій лінії Введіть CMD => Клацніть на командному рядку з правою клавішею миші та виберіть "Запустіть від імені адміністратора".

2. Введіть командуReg Додати hkcusoftwaremyrosoftwindowscurrentversionbackgroundAccessaplications /v globalUserDisabled /t reg_dword /d 1 /f

і натисніть клавішу Enter.

Введіть командуReg Додати hkcusoftwaremyrosoftwindowscurrentversionarch /v frockeappglobaltogle /t reg_dword /d 0 /f

 і натисніть клавішу Enter.

Вимкніть фонові програми для всіх користувачів групових політиків

Цей метод працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас є домашня версія, перейдіть до наступного методу.

1. Політика відкритої групи: У панелі пошуку або в меню "розширення" (виконайте клавіші Win+R) Введіть Gpedit.MSC і натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть до "Конфігурації комп'ютера" => "Адміністративні шаблони" => "Компоненти Windows" => "Конфіденційність додатка" => Відкрийте праворуч "Дозвольте програмам для Windows працювати у фоновому режимі".

3. Поставте точку поблизу "Inclusive" => поблизу "за замовчуванням для всіх програм" Виберіть "заборонено" і натисніть кнопку ОК.

Вимкніть фонові програми для всіх користувачів у редакторі реєстру

1. На панелі пошуку або в меню "виконати" (виконайте клавіші Win+R) Введіть Регедіт і натисніть клавішу Enter.

2. Слідуйте шляхом HKEY_LOCAL_MACHINE Програмна політика Microsoft Windows Призначення. Якщо розділ Windows не має розділу Підприємство - натисніть на розділ Windows за допомогою правильної клавіші миші та виберіть "Create" => "Розділ" => Назвіть новий розділ Провідності

3. Клацніть на розділ «Провідність» з правою клавішею миші, виберіть "Create" => "Параметр" => Назвіть новий параметр Letappsruninbackground

чотири. Відкрийте параметр Letappsruninbackground => Введіть поле "значення" 2 І натисніть на ОК.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть у коментарях! Щастя тобі 🙂

Як змінити вхід на Skype
Вхід -це так -зведене "ім'я", яке використовується безпосередньо для визначення облікового запису та входу в нього. Вхід можна вибрати самостійно під ...
Маніфест папки - ми отримуємо список папок у Windows
Що таке індекс Windows? Це база даних або текстовий файл, що містить список об'єктів файлової системи на диску або в певній папці. Індексація прискорю...
Що робити, якщо, коли документ відкривається в Word, з'являється повідомлення не вистачає пам’яті або місця на диску
Microsoft Word - Найсучасніший і потужний текстовий процесор, легко справляючись із відкриттям та редагуванням документів на сотнях сторінок із складн...