Windows Server 2016

Помилка RPC Server у Windows 10 /Windows Server 2016

Помилка RPC Server у Windows 10 /Windows Server 2016

Помилка " Сервер RPC недоступний "( Сервер RPC недоступний ) з'являється у Windows, коли помилка зв'язку між двома комп'ютерами по мережі, коли комп'ютер (клієнт RPC) не може підключитися до віддаленого комп'ютера (RPC -сервер). Як результат, програма, яку ви запустили, не працює і повертає помилку, t.до. Ви не можете отримати дані з віддаленого сервера. У цій статті ми проаналізуємо найпоширеніші проблеми, які можуть перешкоджати нормальній взаємодії комп'ютерів через мережу через протокол RPC.

Ви можете перевірити статус цих послуг у PowerShell:

Get-Service RPCSS, RPCPTMapper, Dcomlaunch | Виберіть DisplayName, Status, StartType

Якщо послуга RPC відключена і не починайте, спробуйте активувати їх через реєстр. Знайдіть гілки цих служб у реєстрі та змініть значення параметрів Почати на 2 (автоматичний запуск обслуговування):

RPC блокується брандмауером (брандмауер)

Переконайтесь, що трафік RPC між комп'ютерами не заблокований брандмауером. Якщо ви використовуєте брандмауер Windows Defender з розширеною безпекою, вам потрібно перевірити або створити правила, які дозволяють RPC трафік. Одне правило, яке дозволяє отримати доступ до служби MAPPER ENDPOPT RPC через порт TCP/135; Другий повинен дозволити доступ до служби RPC, необхідної для динамічних портів RPC (динамічні порти RPC). Правила повинні бути створені для всіх трьох мережевих профілів: Домен, Приватний і Громадський.

Ви можете вручну створити ці правила, як описано у статті Створіть вхідні правила для підтримки RPC - https: // docs.Microsoft.Com/en-sus/windows/безпека/захист від загрози/windows-firewall/create-inbound-rules-support-rpc). У домені ви можете розповсюджувати правила брандмауера за допомогою GPO або використовувати сценарії PowerShell.

Перевірте у клієнта, що на сервері RPC доступні 135 портів TCP (повинні підкорятися RPC Mapper) Mapper). Ви можете перевірити наявність порту з PowerShell:

Тест-NetConnection 192.168.один.201 -Порт 135

Якщо порт RPC доступний, відповідь повинна з’явитися Tcptesceeded: правда .

Ви можете отримати список остаточних моментів RPC (служби та програми), які зареєстровані на віддаленому комп'ютері та оголошуються службою Mapper Mapper RPC за допомогою утиліти Portqry

Portqry -n 192.168.один.201 -p tcp -e 135

У результаті Portqry ви можете знайти номер порту, призначений необхідній послузі RPC (він запускається?) і перевірте, чи цей порт не заблокований у клієнта.

Якщо ви використовуєте третій партійний брандмауер/антивірус, переконайтеся, що він не блокує трафік RPC і може правильно обробити трафік динамічних портів RPC.

Перевірка мережевих протоколів та налаштувань

Переконайтесь, що ваш комп'ютер має правильні налаштування мережі: IP -адреса, шлюз, мережева маска, налаштування сервера DNS (ви можете перевірити налаштування мережі з PowerShell). Перевірте, що в налаштуваннях мережевого адаптера, що використовується для з'єднання, включаються протоколи Інтернет -протокол версії 6 (TCP/IPv6) і Обмін файлами та принтерами для Microsoft Networks

Деякі мережеві програми не працюють неправильно, коли протокол TCP/IPv6 відключається, повертаючи помилку: 1722 Сервер RPC недоступний . Якщо після включення помилки IPv6 RPC збережено, спробуйте вимкнути протокол Teredo через реєстр:

Створити hkey_local_machine \ system \ currentcontrolset \ tcpip6 \ параметри в параметрі типу dword з іменем Інвалідні компоненти і значення вісім:

Reg Додати hklm \ system \ currentcontrolset \ services \ tcpip6 \ parameters /v incodabledcomponents /t reg_dword /d 8

У деяких випадках ви повинні отримати смітник трафіку на сервері RPC та проаналізувати його за допомогою Microsoft Network Monitor 3.4 або аналізатор повідомлень.

Windows 10 1809 та Windows Server 2019 має вбудований тайферер для дорожнього руху для пакету (PKTMON.exe).
Як виправити 0x800f0247 у Windows 10
З'явиться помилка при спробі встановити оновлення системи. Найчастіше це пов'язано з пошкодженням системних файлів та несумісністю драйверів. В обох в...
Топ -9 програм розпізнавання програми
Можливості для читання та редагування матеріалів в Інтернеті величезна кількість. Оскільки багато файлів розподіляються по мережі без можливості редаг...
Як змінити роздільну здатність екрана за допомогою командного рядка в Windows 10
Хоча ви завжди можете змінити роздільну здатність екрана в параметрах Windows, іноді набагато зручніше використовувати командний рядок для цього або P...