Windows Server 2016

Помилка Елемент не знайдено при видаленні папки/файлу в Windows

Помилка Елемент не знайдено при видаленні папки/файлу в Windows

Я зіткнувся з цікавою помилкою під час зняття (перейменування) папки у Windows. При спробі видалити локальний каталог з’являється помилка:

Елемент не знайдено. Не вдалося знайти цей елемент. Він більше не в дорозі. Перевірте правильність цього елемента і повторіть спробу.
Предмет не знайдено Кука, не знайдіть цього предмета. Це вже не розташоване в патчах. Перевірте місцезнаходження елемента і повторіть спробу.

Диригент пише, що папки не існує, хоча користувач може відкрити його вміст і працювати з файлами всередині.

Така проблема в Windows може зустрічатисяПерейдіть з файлами та папками, розташованими у файловій системі NTFS, в яких імена папок або файлів закінчуються простором або точкою.

Відкрийте властивості папки (файлу) і переконайтесь, що її властивості порожні.

Якщо у властивостях папки перейдіть на вкладку «Безпека» (безпека), там відображатиметься помилка:

Запропова інформація про безпеку відображається або нахальлярним, або канатом.
Запитувана інформація про безпеку недоступна або не може відображатися.

Як перевірити, чи містить ім'я папки неприйнятний символ, а вікна не може правильно отримати доступ до нього? Відкрийте командний рядок і заповніть команду:

DIR /X C: \ Інструменти

Як бачите, це звичайна папка, а не символічне посилання чи щось подібне. Але Windows висунула її додаткову коротку назву у форматі 8.3 - Testfo ~ 1.

Ви можете перейменувати або видалити цей каталог, використовуючи його коротку назву у форматі 8.3.

Наприклад, щоб видалити цей каталог, виконайте команду:

Rd c: \ інструменти \ testfo ~ 1 /s

Ви також можете видалити такий каталог відповідно до його повного імені з проміжком в кінці, використовуючи шлях як спосіб, наприклад:

Rd /s "\\?\ C: \ Інструменти \ testfolder "

Щоб перейменувати папку та видалити символ зазору в кінці, виконайте команди:

CD C: \ Інструменти
Перейменувати testfo ~ 1 testnew

Ви не можете видалити каталог, якщо файли в ньому використовуються (заблоковані) іншими процесами Windows. Ви можете знайти та закрити такі файли за допомогою утиліти розблокування або для цього посібника.

Ви також можете перейменувати/видалити такий файл або папку, використовуючи загальний командувач, далеко або файловий менеджер 7zip.

Якщо у вас вже є 7zip під рукою, і ви не хочете мати справу з командним рядком, натисніть на папку правою кнопкою та виберіть Додати до архіву. У відкритому вікні увімкніть опцію Видалити стиснення файлів І натисніть кнопку ОК. Як результат, 7ZIP створить новий архів із вмістом папки та видалить початковий каталог із проміжком імені.

Як активувати Microsoft Office на комп’ютері
Microsoft Office - це справжній прорив у галузі роботи, оскільки використовуючи набір даних, підприємство може здійснити свою роботу набагато ефективн...
Як підключити iPad з другим екраном до Mac
Ми говоримо про те, як підключити iPad до комп'ютера та використовувати його як другий екран. Ми розглядаємо побудовані технології в дусі бігового та ...
Програми за замовчуванням на Android Як призначити або скинути на пристрій
Програми Android за замовчуванням - це програми, які відкривають файли або інтернет -ресурси, запускають служби в системі, зосереджуючись на їх типі ч...