Підказки

Опис помилки не має підключення до Інтернету та способів його усунення

Опис помилки не має підключення до Інтернету та способів його усунення

Зміст

Чому Інтернет не працює через Wi -Fi на ноутбуці

Найдивніша річ полягає в тому, що зв’язок з маршрутизатором успішно здійснюється, але в той же час сайти не відкриваються, месенджери не працюють, тощо.D. Вам потрібно зрозуміти принцип маршрутизатора, щоб детально зрозуміти тему.

Сама бездротове обладнання відіграє лише роль "реле", приймає та надсилає пакети даних. Але для забезпечення з'єднання з Інтернетом все одно потрібно мати зовнішні проблеми - з боку провайдера, з іншими компонентами мережі, встановленими поза ноутбуком (толстовка, перетворювач оптичного сигналу в електричний, кабель) - у вході, на вуличних підставах.

То чому ви бачите сповіщення "Немає підключення до Інтернету, захищеного"? Друга частина повідомлення вказує на те, що WPA/WPA2 використовується для підключення до маршрутизатора, вимагаючи введення пароля. Тут немає нічого дивного. Але фактори несправності та методів усунення будуть розглянуті нижче:

Це може стати в нагоді:

Немає підключення до Інтернету через Wi -Fi на ноутбуці Windows 10 - як його виправити?

На додаток до вищезазначених причин та рішень, наступні методи, які найчастіше рекомендуються на комп'ютерних форумах, можуть вам допомогти.

Відео

Це все, що ми хотіли розповісти про проблему "без підключення до Інтернету, захищено" у Windows 10. Тепер ви знаєте, як це виправити. А може, ви знаєте інші способи - поділіться ними в коментарях.

Привіт, шановний читач! Сьогодні ми поговоримо про досить популярну проблему, яка виникає не лише у "десятці", але і на інших версіях Windows. Загалом, це виглядає досить просто, ви намагаєтесь використовувати Інтернет як завжди, але бачите в правому нижньому куті екрана на з'єднанні напис "обмежений" або "без доступу до Інтернету". У Windows 10 найчастіше це позначення символізує, що при підключенні до Інтернету сталася якась збої при підключенні до Інтернету.

Не має значення, як саме ви підключені до нього - через Wi -fi або кабелем. Я також хочу відзначити один дуже важливий момент. Якщо ви бачили таке з'єднання, а кабель від постачальника підключений безпосередньо до ноутбука або комп'ютера (без маршрутизатора) - тоді проблема, швидше за все, не з вами, а оператором. Тому варто зателефонувати їм і з’ясувати, чи є зрив на їхній лінії. Зрештою, якщо у них просто є центральний перемикач, який зазвичай ставить на технічну підлогу, то лише працівник компанії зможе перезапустити його.

Допомога! Якщо виникають труднощі, помилки після прочитання статті, то ми просимо милосердя в коментарі. Ми допоможемо - як ми можемо.

Зміст

Перші дії

Перш за все, вам потрібно приблизно подумати про можливі причини. Пам'ятайте - як довго ви заплатили за Інтернет і, можливо, настала година оплати. Я, наприклад, мав це нещодавно. У той же час, навіть якщо ви платите за Інтернет, ця помилка може продовжувати повісити.

Тому буде інша порада - перезавантаження маршрутизатора та комп'ютера чи ноутбука. Маршрутизатор перезавантажений досить простий - просто натисніть кнопку живлення. Ви можете просто витягнути шнур з розетки, а потім вставити його назад.

Якщо ви підключені кабелем, то подивіться, наскільки це неушкоджено. Іноді домашні тварини люблять їх розбити. Якщо ви тільки почали встановлювати маршрутизатор, але побачили таку помилку. Тоді, швидше за все, ви неправильно підключили дроти, або ввели неправильні конфігурації Інтернету на панелі адміністратора. Уважно дивіться, що кабель від постачальника підключений до Wan Porto. Зазвичай це одна і виділяється на тлі решти: колір чи інші позначки.

Решта портів мають різне позначення і розроблені для локального з'єднання: комп’ютери, ноутбуки, телевізори, принтери тощо.D. Також знову перейдіть до налаштувань маршрутизатора і переконайтеся, що ви правильно вказали тип підключення до Інтернету. Зазвичай це вказано у договорі від постачальника.

Установки мережевої картки

Якщо проблеми з з'єднанням виникають лише на ПК, то, швидше за все, проблема з налаштуваннями мережевого адаптера. Часто трапляється, що при підключенні комп'ютера або ноутбука є в різних підмережах, і тому не бачать маршрутизатора.

 1. Знайдіть два клавіші "виграш" та "R" на клавіатурі і в той же час натисніть на них;

 1. Тепер ми ретельно вводимо команду, як зверху, і натисніть кнопку ОК, щоб підтвердити;

 1. Тепер вам потрібно точно вибрати з'єднання, за допомогою якого ви підключені до маршрутизатора. Це може бути бездротова мережа або кабель Ethernet. Далі натисніть праву кнопку та виберіть "Властивості";

 1. Тепер, як налаштування, ми виберемо четвертий протокол. Далі перейдіть у "властивості". Встановіть чеки, як зверху та натисніть "ОК". Тепер ми перевіряємо з'єднання;

 1. Якщо немає зв’язку або виникають проблеми з Інтернетом. Потім поверніться ще раз, але вже встановіть DNS -адреси: 8.вісім.вісім.8 і 8.8.чотири.чотири. Збережіть ще раз, виходьте і перевірте з'єднання;

 1. Якщо це не допомагає, встановіть IP -адресу вручну. Для цього поставте верхнє поле в положення нижче та введіть значення. Подивіться, вам потрібно ввести перші 3 цифри так само, як IP -адреса маршрутизатора. Ця адреса дуже часто пишеться у справі апарату. Або ви можете розпізнати його з команди ipconfig, вводячи його в командний рядок (Win+R = CMD).
 2. Мій маршрутизатор має адресу 192.168.один.один. Я вводжу цю адресу в рядку "Основний шлюз". І в IP -адресі ми вводимо перші три цифри, а останній може написати будь -який з діапазону від 10 до 254. Я вибрав 45. DNS залишає те саме і натисніть "ОК".

Додаткові поради

Якщо ви підключені кабелем, спробуйте підключити Wi-Fi (якщо у вас є ноутбук) або навпаки, якщо ви підключені через Wi-Fi, то підключіться до кабелю. Якщо з'єднання стабільне, то, швидше за все, у вас є проблеми з драйверами. Тому просто встановіть новий драйвер на "зламаний" мережевий адаптер. Тому я написав детальну статтю, і ви можете ознайомитись з нею тут.

Ще один спосіб вирішити проблему - увімкнути FIP. Для цього натисніть на з'єднання з правою кнопкою та виберіть першу точку знизу, як на малюнку нижче.

Клацніть на з'єднання, а потім виберіть властивості. Виберіть нижню прапорець і натисніть "ОК". Тепер, навіть якщо мережа не видно, ноутбук постійно намагатиметься підключитися до неї.

Також перейдіть на другу вкладку "Безпека". Натисніть на єдину кнопку нижче та виберіть галочку. Після цього натисніть "ОК".

Ще кілька порад:

Якщо ви всі задаєте питання, чому ноутбук або ПК не підключаються до Wi -Fi або кабелем, і питання також не вирішується, тоді напишіть свої запитання в коментарях. Спробуйте написати якомога повністю - щоб я міг вам допомогти. Також не забудьте вказати дії, які ви вже зробили.

Як вирішити проблеми з підключенням до Інтернету Wi-Fi в Windows 10.

Якщо у вас є проблеми з підключенням до Інтернету в Windows 10, вам потрібно визначити, з якою проблемою ви стикалися. Найчастіше доступ до мережі припиняється, коли проблеми виникають у постачальника. Щоб переконатися в цьому, зателефонуйте технічній підтримці та попросіть перевірити з'єднання. Якщо все в порядку збоку постачальника Інтернету, вам потрібно шукати проблему на комп’ютері або налаштуваннях підключення Wi-Fi.

Жовтий оклику Марк Wi Fi та напис "захищений".

Зазвичай він також пишеться на доступному з'єднанні - без доступу до Інтернету. Іноді це пов’язано з тим, що налаштування вказують на неправильну адресу IP/DNS або параметри маршрутизатора втрачені. Майже завжди IP -адреса повинна бути динамічною, за винятком ситуацій, коли ви самі замовляєте статику у постачальника. Щоб позбутися статусу "захищеного" у Windows 10, зробіть наступне:

 1. Потягніть курсор на значок жовтою позначкою вигуку та натисніть PKM;
 2. Виберіть розділ "Центр мереж та загальний доступ";
 3. У вікні, що відкривається, натисніть ліву кнопку миші відповідно до синього напису з назвою підключення до Інтернету та виберіть елемент "Властивості";
 4. Таблиця змісту "Зазначені компоненти використовуються ..." Виберіть TCP/IPv4;
 5. Помістіть контрольні роботи навпроти автоматичного "Отримати DNS/IP -адресу" та натисніть кнопку "Зберегти".

Тепер витягніть мережевий кабель і знову вставте в гніздо. Якщо проблема була з IP, Інтернет повинен заробити. Також така помилка може з’явитися з пошкодженим мережевим кабелем.

Як виправити статус "без доступу до Інтернету" у Windows 10.

Щоб перейти до налаштувань, з активованим з'єднанням зі статусом "без доступу до Інтернету", наберіть у адресному рядку браузера 192.168.0.1 "(або http: // 192.168.один.1) і увійти. Більшість виробників за замовчуванням як вхід та пароль встановлюють слово "адміністратор" (адміністратор). Якщо не підходить, шукайте інформацію про авторизацію на поле маршрутизатора. У налаштуваннях проблема найчастіше вирішується після заміни WAN динамікою та заповнення полів логіном та паролем (від постачальника) у розділі PPPOE. Ця інформація надається вашим постачальником Інтернету під час підписання договору. Зазвичай це дані, які ви можете увійти у свій особистий обліковий запис на веб -сайті постачальника. Якщо ви не знаєте входу та пароля, зверніться до технічної підтримки. Варто також перевірити банальні причини, як, наприклад, неплати за Інтернет. У деяких випадках за відсутності оплати, намагаючись перейти на будь -який сайт, ви будете передані на сторінку з відповідним повідомленням, але іноді постачальник не має такого варіанту. Тому ви можете заплутати звичайну відсутність грошей на рахунку та проблеми в Інтернеті.

Вибір найкращих програм для обробки фотографій
Великий вибір найкращих редакторів фотографій для різних операційних систем. Розглянемо програми для Windows, MacOS, Linux, а також популярних мобільн...
Як перекласти сторінку в Opera GX
Опера GX Gamers браузер прийняв більшу частину функціональності від традиційного спостерігача оперу. Серед таких можливостей є швидкий переклад сторін...
Movavi Screen Capture Studio - екран відео -рекордера та потужний редактор відео
Час від часу доводиться мати справу з необхідністю підтримувати вміст екрана у візуальній формі, щоб потім продемонструвати його іншим користувачам. З...