Налаштування

Офіційне завантаження флешки Windows 10 Завантажити Torrent X64 Pro 2019

Офіційне завантаження флешки Windows 10 Завантажити Torrent X64 Pro 2019

Зміст

 • Категорія: комунальні послуги
 • Операційна система: Windows 10
 • КЛЮЧ: Не потрібно
 • Російська мова є
 • Ліцензія: безкоштовно
 • Завантаження: 1 813

Завантажте Windows 10 безкоштовно флеш -накопичувач

Windows 10 для Flash Drive USB - це операційна система, яку можна завантажити повністю безкоштовно. Ця платформа від Microsoft вільно доступна і оновлюється щорічно. Тому, якщо ви все ще не завантажили його на свій ПК, тепер настав час це зробити, поки є шанс. Виявляється, створити завантажувальну флешку з цією системою легко, оскільки існує велика кількість усіх видів варіантів, які будуть розглянуті пізніше.

Оптимальні системні вимоги

Якщо ви збираєтеся завантажити Windows 10 на флеш -накопичувачі USB, то спочатку вивчіть технічні характеристики вашого комп'ютера. Справа в тому, що не кожен пристрій витягне таку потужну платформу. Список оптимальних системних вимог наведено нижче. Перевірте його, щоб уникнути небажаних труднощів.

Методи створення флеш -накопичувача

Варіант 1

Щоб завантажити Windows 10 64 біт на флешку, перейдіть на офіційний веб -сайт розробника https: // www.Microsoft.Com/ru-ruftware download/windows10iso. Далі виберіть потрібну версію операційної кімнати на жовтень 2018 року або травень 2019 року, а потім виберіть мову та відповідну архітектуру. Після натискання кнопки "Завантажити" процес завантаження активується. Крім того, ми радимо уважно переглянути відеоінструкцію, де досвідчений користувач розповідає, як завантажити платформу з офіційного веб -ресурсу. Ми рекомендуємо ознайомитись із відео та повторити його послідовні дії на вашому комп’ютері.

Варіант 2

Виявляється, ви можете завантажити ISO Windows 10 для флеш -дисків дуже легко та без допоміжних утиліт. Щоб реалізувати план, вам знадобиться не лише зображення популярної операційної, але й портативний USB -накопичувач.

Варіант 3

Варіант 4

Тепер в Інтернеті ви можете знайти велику кількість альтернативних способів створення флеш -дисків для Windows 10. Ми радимо вам не шукати легкі та сумнівні способи, а вибрати будь -який із запропонованих варіантів.

Завантажте Windows 10 безкоштовно флеш -накопичувач

Поділіться зі своїми друзями:

Безкоштовно!УбарПеревірятиОфіційний розподіл Windows 10 на FLEMПеревірятиЗакриватиТиха установка без діалогового вікнаПеревірятиЗакриватиРекомендації щодо встановлення необхідних програмПеревірятиЗакриватиВстановлення пакетів декількох програмПеревіряти Завантажте Windows 10 на флеш -накопичувачі USBЗавантажте Windows 10 безкоштовно флеш -накопичувач

Тут ми розглянемо, як встановити Windows 10 з завантажувального диска та як встановити Windows 10 з флеш. І обидва можуть бути виготовлені зі спеціальних файлів "зображення" формату ISO, які можна завантажити як з офіційного веб -сайту Microsoft, так і з піратських треків.

Завантажте Windows 10 з офіційного веб -сайту

Завантаження здійснюється за допомогою програми "Програма встановлення Windows 10". Завантаживши програму інсталяції MediaCreatool, вам потрібно створити завантажувальний DVD - диск або USB - флеш. Перегляньте інструкції: Як створити завантажувальний DVD -диск перейдіть за посиланням та як створити завантажувальний флеш.

Інсталяція Windows 10 з USB - флеш -накопичувачами або DVD - диск

 1. Щоб встановити Windows 10 з флеш -накопичувача, вставте USB -накопичувач на комп'ютер, увімкніть його, а одразу після того, як системна плата з’явиться на екрані, натисніть кнопку F12 (для надійності варто повторити кілька разів).
 2. Після того, як має з’явитися меню завантаження, в якому будуть перераховані накопичувачі, встановлені на комп’ютері. Виберіть DVD або USB -накопичувач за допомогою стрілки на клавіатурі, натисніть кнопку Enter.
 3. У випадку типу повідомлення на екрані Натисніть будь -яку клавішу для завантаження з CD або DVD, Натисніть будь -яку кнопку на дві -три секунди після з’явлення напису - інакше комп'ютер спробує завантажити з жорсткого диска. На практиці це зручно - в майбутньому не потрібно турбуватися про диск, забутий на диску.

Якщо все було зроблено правильно, система самостійно запустить програму інсталяції. Ви просто повинні точно дотримуватися її інструкцій.

Windows доступний у семи основних версіях:

Краще вибрати з перших трьох версій - домашніх, професійних та підприємств. Їх мета повністю відповідає імені. Свого часу "вдосконалені" користувачі рекомендували всім і всім професійною версією, навіть для дому - кажуть вони, і вона працює більш стабільно, і частіше оновлюється.

Однак у випадку з Windows 10 ви не отримаєте спеціальних переваг від професійної версії вдома: ви просто не можете використовувати в ньому спеціальні інструменти. Інше питання залишається-32-бітна або 64-бітна версія? Безумовно, другий, оскільки 32-бітний не в змозі працювати з Рамом понад 3,5 ГБ.

Як встановити Windows 10 на комп'ютер або ноутбук

Тоді комп'ютер запропонує два варіанти: звичайна установка (у цьому випадку ОС буде встановлена ​​на головному жорсткому диску) або вибіркове. Якщо не один жорсткий диск живе в животі вашого ПК, але декілька (наприклад, головний жорсткий диск і швидкий SSD), використовуючи цю опцію, ви можете встановити Windows 10 на будь -якому з них. Якщо на вашому комп’ютері є лише один жорсткий диск і один розділ (що зазвичай трапляється під час встановлення на «чистому» комп’ютері), то вам не доведеться нічого вибирати.

Наступне вікно - це кнопка "Встановити", яку слід натиснути.

Запустивши процес встановлення, система запропонує вибрати кольорову гаму для проектування робочого столу та дати ім’я комп'ютеру - головне - не відповідати імені облікового запису (ми налаштуємось трохи пізніше).

Якщо Windows 10 придбано, введіть ключ продукту. Якщо ви отримали як безкоштовне оновлення, натисніть "пропустити" або "у мене немає ключа", і якщо у вас немає ключа, ви можете пропустити ключ продукту (в останніх версіях інсталятора за допомогою кнопки i Не майте ключа). Як результат, система буде встановлена, але не буде активована.

Прочитайте ліцензійну угоду та прийняття умов ліцензії, натисніть кнопку "Наступний".

Вибираючи розділ для встановлення, натисніть "Далі"

Далі, залежно від наявності ключа, введіть або натисніть "робити пізніше". Наступний екран присвячений тонкому налаштуванню параметрів безпеки та мережевого доступу. Найпростіший спосіб натиснути на кнопку, щоб використовувати стандартні параметри та залишити налаштування за замовчуванням.

Вінчов буде попередити, що він надішле певні дані про роботу системи на сервер Microsoft (не хвилюйтеся, ніхто не збирається копіювати ваші документи та інші персональні дані).

Якщо це вам не підходить, натисніть кнопку та зрозумійте параметри окремо. Зокрема, надсилання даних на сервер Microsoft може бути вимкнено параметри в меню. Усі інші моменти (включення вбудованого антивірусу, програмного фільтра-брендмауера та доступності комп'ютера в локальну мережу), краще залишити його таким, яким він є. Якщо ви встановите Windows на ноутбуці, ПК негайно запропонує підключитися до бездротової мережі, оскільки доступ до Інтернету знадобиться на наступному етапі.

Як виявилося, встановити Windows 10 зовсім не складно ..

Запис завантаження, встановлення Iso-Image Windows 10 (7, 8) на флеш-накопичувачі USB.

Кілька років тому було простіше встановити вікна безпосередньо з компактного диска. Але це не завжди можливо, зараз далеко від кожного комп’ютера (і тим більше, що ноутбук) є розбрат DVD. З розробкою високошвидкісного Інтернету та сучасних технологій (збільшення обсягу та швидкості дозвілля до флеш-пам'яті) CD/DVD-диски поступово втрачають свою актуальність. Сучасні ультрабуки, ручки та нетбуки досить рідко обладнані накопичувачем і зазвичай пропонують його у вигляді варіанту. Диск був замінений сучасним та зручним флеш -накопичувачем. Сучасні моделі мобільних пристроїв давно підтримують таку функцію, як встановлення Windows з завантажувальної флешки. Для цього вам потрібно записати на ньому зображення завантаження ISO, а потім цей флеш-диск може бути використаний для встановлення Windows 10 з флеш-накопичувача на ноутбук або ПК.

Яку версію Windows 10 вибрати для запису флеш -накопичувача встановлення?

Якщо ваш ноутбук або комп'ютер (процесор, материнська плата) підтримує 64-бітну архітектуру і є щонайменше 4 ГБ встановленого оперативного барана-найкращий вибір Windows 10 64-біт. У всіх інших випадках 32-бітна версія. Основна і значна різниця, Windows 10 X64 підтримує кількість оперативної пам’яті більше 3.2 ГБ (на даний момент до 256 Гб). Windows 10 X86 - відповідно "бачить" лише 3.2 ГБ і менше.

Завантажте законно та безкоштовно Windows 10 (ISO Image), щоб створити флеш -накопичувач для завантаження.

На офіційному веб-сайті Microsoft (Microsoft Store) ви можете завантажити безкоштовне зображення 32-бітної та 64-бітної операційної системи Windows 10 у форматі ISO. Після завантаження ви можете використовувати 30-денний вступний, тестовий період для оцінки можливостей нової ОС. Наприкінці цього періоду вам потрібно буде ввести ліцензійний ключ для активації Windows 10. Як завантажити ISO-image Windows 10 (32-бітний, 64-бітний) з офіційного веб-сайту Microsoft:

Ви можете використовувати інструмент завантаження Windows USB або інструмент створення медіа для запису зображення на флеш -накопичувачі USB. MediaCreentool - утиліта, створена спеціально для запису зображень Windows 10 на завантажувальному флешці. Інструмент завантаження USB - сумісний з ранніми версіями ОС.

Інструмент створення медіа - утиліта для запису USB -диска встановлення з Windows 10 Pro (x86, x32).

Це програмне забезпечення, разом із наведеним вище методом завантаження ISO зображення, дозволяє повністю легально та безкоштовно завантажувати, створити завантажувальний флеш та встановлювати Windows 10 на своєму комп’ютері. Вам потрібно лише придбати та ввести ліцензійний ключ для активації продукту, щоб повністю використовувати всі можливості операційної системи (https: // www.Microsoft.Com/ru-ru/windows/get-windows-10).

Як записати Windows 10 на флеш -накопичувачі USB за допомогою інструменту завантаження USB/DVD Windows USB/DVD.

Ми підійдемо абсолютно будь -яку флешку з гучністю 4 гігабайт або більше (бажано 8 ГБ). Спалах повинен бути порожнім (!). Якщо на ньому є деякі файли, вони будуть видалені в процесі запису зображення. Для успішного запису перевізника завантаження необхідно мати права адміністратора та переконатися, що є встановлений компонент .Чисті рамкові версії не нижче 2.0 Завантажити інструмент завантаження Windows USB/DVD для Windows 10 з офіційного веб -сайту Microsoft: https: // www.Microsoft.Com/ru-ru/Завантажити/Windows-USB-DVD-Download-Tool Creation, створення завантажувального носія Windos 10 для встановлення.

 1. Встановіть та запустіть програму для завантаження інструментів Windows USB/DVD.
 2. У вікні вихідного файлу встановіть шлях для раніше завантаженого ISO зображення Windows 10 або натисніть кнопку Огляд, щоб шукати та відкрити, щоб вибрати потрібний файл. Натисніть кнопку Далі.
 3. На цьому етапі потрібно вибрати флеш -накопичувач USB або DVD -диск, на якому потрібно встановити зображення, натисніть на пристрій USB для запису Flash Drive USB або DVD -диск для запису DVD -диска.
 4. Виберіть USB-перевізник зі спадного списку та натисніть кнопку Почати копіювати.
 5. Тепер ми чекаємо деякий час, як правило, 5-10 хвилин, тоді як усі встановлення файлів та папки Windows 10 з файлу ISO копіюються. Після завершення копіювання буде повідомлено про те, що флеш -накопичувач встановлення успішно створений.
 6. Завантаження USB готова! Ви можете почати встановлювати Windows 10 як з Windows, так і завантажувати безпосередньо з флеш -накопичувача (вам потрібно вибрати пріоритет завантаження з USB в BIOS).

Є деякі функції запису 32-бітних та 64-бітних версій Windows 10 на флеш-накопичувачі. У деяких випадках, коли записує 64-розрядне зображення на 32-бітну версію Windows 10 (7, 8), може виникнути помилка створення сектору завантаження. На останньому етапі створення це таке повідомлення: "Файли, скопійовані успішно. Однак не змогли запустити Bootsect, щоб зробити USB -пристрій завантаженим. Якщо вам потрібна допомога з Bootsect, натисніть посилання "Інтернет Hlep" вище для отримання додаткової інформації."Як виправити помилку завантаження, я скажу вам нижче.

Помилка завантаження.Exe під час запису завантажувального флешки Windows 10 64-біт.

Щоб успішно створити завантажувальний флеш -накопичувач для 64 -бітового Windows 10 у середовищі 32 -біт, вам потрібно завантажити та скопіювати файл Bootsect.Exe у папці для завантаження інструментів Windows USB. Хід дій:

 1. Відкрийте раніше завантажений ISO-image Windows 10 деяким архівником (WinRAR) або у файловому менеджері (Total Commander).
 2. Ви побачите список встановлених файлів та папки. Тут потрібно перейти до папки завантаження та знайти файл Bootsect.Екзе. Скопіюйте його, натиснувши його за допомогою правої кнопки миші або через Ctrl+C.
 3. Відкрийте папку до інструменту завантаження USB Windows, захищаючи це C: Користувач USIPPPDATALOCALAPSWINDES USB DVD Інструмент завантаження DVD. Вставте скопійований файл за допомогою правої кнопки "вставити" або Ctrl+V.
 4. Знову ж таки, запустіть процес запису зображення операційної системи з першого кроку.

Утиліта завантаження Windows USB/DVD підтримує завантаження флеш -накопичувачів для встановлення:

Як зробити завантаження Flash Drive Windows 10 (7, 8) у програмі Ultraiso.

Одним з найбільш оптимальних рішень цього питання є використання програми Ultraiso. Вона відкриває широкі можливості для користувача:

Єдиним недоліком цієї програми є те, що вона виплачується. Але це питання також можна вирішити - за цим посиланням https: // ezbsystems.Com/ Ultraiso/ Ви можете завантажити безкоштовну демо -версію, яку ви можете використовувати протягом певного періоду часу (повірте, щоб переписати вікна з диска на флеш -накопичувач демо -версії, навряд чи ви будете постійно робити це). Подальший алгоритм дій буде виглядати так:

 1. Для того, щоб записати флеш -накопичувач ISO -зображення за допомогою Windows 10, перш за все, вам потрібно буде відкрити це зображення ISO. Це буде достатньо, щоб вибрати меню "Файл" в Ultraiso та натиснути на відповідну вкладку.
 2. У вікні, яке з’являється, потрібно знайти завантажувальний файл ISO з Windows 10 та підтвердити ідеальний вибір, після чого вміст завантажувального ISO зображення можна побачити у вікні Ultraiso.
 3. Вам потрібно вставити USB-флеш-накопичувач у USB-порт і відкрити в програмі меню "самостійно". Виберіть опцію "Напишіть зображення жорсткого диска".
 4. Підсумок - буде вікно для запису завантажувального зображення ISO на флеш -накопичувачі. В принципі, вже не потрібні дії. Єдине, що буде потрібно, щоб переконатися, що бажаний флеш -накопичувач був обраний у меню «Диск накопичувач», щоб уникнути неприємного сюрпризу.
 5. Клацніть на команду "запис".
 6. Наступним кроком стане попередження про те, що завдяки запису завантажувального зображення ISO, вся інформація, розміщена на флеш -накопичці, буде видалена флешкою. Для того, щоб продовжувати, вам потрібно буде натиснути кнопку "Так".
 7. Після отримання підтвердження програма Ultraiso автоматично записуватиме завантажувальне зображення ISO на флеш -накопичувачі.
 8. Після завершення цього процесу можна буде почати встановлювати Windows 10, використовуючи отриманий завантажувальний флеш.

Якщо він записує під час встановлення Windows 10 з флеш -накопичувача - "Програма встановлення не змогла створити нову або знайти існуючий розділ системи.Що

Увімкніть Flash Player у браузері Mozilla Firefox
З січня 2021 року підтримка Flash Player була повністю припинена. Тепер, щоб завантажити вміст сайтів, які продовжують використовувати цей плагін, по...
Видаляємо Яндекс.Браузер з комп’ютера та телефону
Ми говоримо вам, як видалити браузер Yandex з різних систем. І хоча Яндекс докладає багато зусиль у розвитку свого браузера і ретельно рекламує його, ...
Як приховати фотографії та альбоми на iPhone
Ми розповідаємо, як приховати фотографію на iPhone: усіма способами. Як додати фотографію до альбому "Hidden" Як приховати альбом "прихований" Як дій...