Інтернет

Очищення та відключення історії голосового запити в Google

Очищення та відключення історії голосового запити в Google

Ви можете бути впевнені, коли працюєте під рахунок Google, Все, що ви вводите в пошуковій лінії, зберігається в історії, і, якщо необхідно, може бути витягнуто з архівів. Правда, журнал запитів пошукових запитів може бути очищений, але не той факт, що це допоможе повністю "Обласні сліди", Зрештою, можливо, що Google все ще дублює всі дані. Отже, з тим самим успіхом компанія може підтримувати історію голосових запитів.

На настільних комп'ютерах голосові запити для пошуку рідко використовуються, але користувачі мобільних пристроїв набагато частіше вдаються до нього. До речі, ідентифікація користувача для голосових запитів є більш надійною, і якщо ви раптом зацікавлені в управлінні органами, ви більше не зможете виправдати себе, посилаючись на використання вашого комп’ютера іншими людьми.

Поки що підтримка історії голосових запитів у Google відключена за замовчуванням, але може виявитися, що це буде ввімкнено, і ви навіть про це не будете знати. Загалом, якщо вас стурбовані питанням конфіденційності, ми іноді радимо вам перевірити стан архівної служби голосового запити та очистити їх історію. Ви можете зробити це на особистій сторінці Історія.Google.Com/історія/аудіо, Підтвердження входу з паролем з облікового запису.

Швидше за все, ваша послуга буде відключена, якщо вона виявиться активною, ви побачите відсортований список аудіо -запитів, кожен з яких можна відтворити, натиснувши кнопку, розташовану трохи нижче. Щоб видалити історію, ми телефонуємо Головне меню (натиснувши кнопку у вигляді трьох точок), Вибирати "Видалення", Період історії І позбутися "Compromat".

Це вмикається/Від'єднання Служба через те саме меню, точніше через опцію "Налаштування". Під час дезактивації з'явиться вікно з попередженням, що відключення історії голосу може знизити якість розпізнавання мови.

Ми не звертаємо на нього уваги і сміливо клацаємо "Відключити" - Різниця як визнання голосу, якого ви все ще не помітите.

Як замінити Flash Player після його вимкнення
Ми говоримо про те, для чого ви можете змінити Flash Player. Як грати без флешєра в класичних браузерних іграх? Як відтворювати відео на сайтах, де ва...
Як завантажити відео з YouTube одним натисканням за допомогою консолі консолі PowerShell та YouTube-DL
Популярний відео -хостинг YouTube Це не дозволяє завантажувати відео безпосередньо, принаймні у вільному режимі, але це обмеження легко обійти або ред...
Як створити ілюзію непрацюючого комп'ютера Windows для мирянина
Як створити ілюзію неробочого комп'ютера Windows? Таке питання може здатися дивним для деяких, але воно безумовно зрозуміє і глибоко відчує тих, хто н...