Програми

Огляд домашньої версії Інтернет -безпеки Касперського

Огляд домашньої версії Інтернет -безпеки Касперського

Незважаючи на широкий вибір, запропонований ринком програмного забезпечення антивірусу, багато користувачів Runet вибирають вітчизняні програми, зокрема, на продукції компанії Касперський лабораторія, характеризується зручністю, простотою та найголовніше високою ефективністю захисту від загроз. Не так давно компанія оприлюднила наступні оновлення своєї продукції, одна з яких, а саме Касперський Інтернет -безпека Ми розглянемо сьогодні.

Зміст статті:

Основна інформація про програму

Касперський Інтернет -безпека Це всебічна антивірусна програма, яка включає набір інструментів, призначених для універсального захисту комп'ютера від вірусних загроз, а також для забезпечення контролю та додаткової безпеки даних користувачів. Програма успішно справляється з вірусами, троянами, шпигунськими програмами, маршрутами, агресивними рекламними модулями та іншими загрозами, блокує поширення спаму та напади на мережу.

Інтернет -безпека Kaspersky включає файли, пошту, веб -антивірус, антишпіон, модулі захисту від спаму, банери та мережеві атаки. Програма також включає засоби моніторингу додатків, батьківського контролю, віртуальної клавіатури, системи безпечного виготовлення та пошуку в Інтернеті, модулів захисту веб -камери та бездротових мереж, що перевіряють бездротові мережі. У програмі також є багато корисних додаткових інструментів "Управління в Інтернеті" - Функція, яка дозволяє керувати захистом комп'ютера у віддаленому режимі через веб -інтерфейс.

Встановлення та налаштування

Процедура встановлення антивірусу не складна. Після запуску веб -інсталятора вас запросять вибрати мову та прийняти ліцензійну угоду, тоді система перевіряється на сумісність, після чого майстер буде завантажувати та встановити всі необхідні компоненти. Інтернет -безпека Касперського не потребує спеціальних налаштувань і готова до роботи "з коробки".

Більшість компонентів програми включені за замовчуванням, за винятком Антиспам, Антибанер і Контроль змін у системі. Останній користувач може діяти вручну, перейшовши до розділу загальних налаштувань "Захист".

У розділі Налаштування "Обстеження" Ви можете встановити рівень безпеки, а також вказати, як програма повинна робити, коли загроза виявляється, наприклад, видалити негайно, обробляти або лише повідомити користувача.

Глава "Додатково" Включає багато різних налаштувань.

Практичний інтерес до них є "Загрози та винятки" і "Звіти та карантин".

В першому Ви можете запитати виняток для безпечних файлів, каталогів та надійних програм, у другому - Налаштуйте карантинові параметри та автоматично створюють звіти. Якщо інші користувачі мають доступ до вашого комп’ютера, не буде зайвим перейти до розділу "Поширені" І захистити налаштування Касперський Інтернет -безпека пароль.

Інтерфейс та зручність використання

З точки зору інтерфейсу, коли порівняння безпеки Інтернету Касперського з попередніми версіями редактори зазнали значних змін. Програмний інтерфейс став простішим і мінімалістичним, а кольори оболонки, серед яких зелені та сірі все ще переважають, не такі насичені. Немає скарг на зручність використання - перемикання між компонентами, що супроводжуються приємними наслідками анімації, організовується на найвищому рівні. Піктограми компонентів, які розробники вважають найпопулярнішими - "Обстеження", "Оновлення", "Безпечні платежі" і "Батьківський контроль" Розташований у головному вікні, інші відкриваються у новому вікні, натиснувши на кнопку "Додаткові інструменти".

Функціональні можливості

Сканування режимів чотири: наповнений, швидкий, виборчий, а також перевірено на перевірку зовнішніх носіїв.

Сканування у селективному режимі можна зробити, вказавши шлях до файлу або папки через стандартний огляд або додавши їх до списку з простим перетягуванням у спеціальному полі.

Крім того, ви можете перевірити об'єкти через меню провідника, в які інтегрується безпека Інтернету Касперського під час встановлення. Є перевірка розкладу.

Відрізняється широкою функціональністю та простотою використання, батьківський контроль Касперський Інтернет -безпека заслуговує на особливу увагу.

Блокування програм, сайтів, певних контактів та комп'ютера в цілому підтримується, гнучкі профілі настройки та вміст фільтрації за допомогою вмісту, моніторинг використання ключових слів, Підтримка детальних журналів про використання комп'ютера.

Група додаткових інструментів включає "Захист конфіденційності", "Безпечний режим програми", "Центр управління", "Захист від хмари", "Екранна клавіатура", "Карантин", "Пошук вразливості", "Налаштування браузера", "Рятувальний диск" і "Відновлення після зараження". Вгадати їх призначення не складно. Наприклад, "Пошук вразливості" дозволяє виявити потенційні прогалини в захисті, "Налаштування браузера" Дозволяє оцінювати рівень захисту спостерігача та автоматично налаштувати його параметри безпеки. На жаль, ця функція працює лише з Internet Explorer.

Виняток із групи додаткового захисного обладнання є "Рятувальний диск". Він не є частиною програми, але завантажується з сервера розробника і є завантаженням ISO-Розмір зображення 265 МБ записано на CD або DVD-Болванка. З інших можливостей програми ми можемо відзначити інтеграцію в підтримувані браузери одного плагіна, моніторинг мережевої активності додатків та створення правил для мережевого екрану.

Попередній результат

Маючи відносно низькі вимоги до системних ресурсів, безпека Інтернету Касперського сприятливо характеризується функціональністю, зручністю, простотою інтерфейсу та простотою. Що стосується ефективності захисту, то відповідно до результатів незалежних тестів, програма досить успішно впоралася з більшістю видів загроз. У той же час, антивірус показав не найкращі результати в боротьбі з вірусами Shifer - якщо файли користувачів зашифровані, їх можна відновити лише з резервної копії.

Найкращі менеджери файлів для Android
Менеджер файлів для Android - це аналог спостерігача спостерігача, знайомий всім користувачам комп'ютерів на ОС Windows. За замовчуванням програма при...
Як відновити дисплей HTTPS та www у адресному рядку в Chrome 76
Якщо ви вже оновили свій Гугл хром до стабільної версії 76, Тоді вони, мабуть, помітили, що звичайна частина адреси адреси - Ім'я протоколу зникла в а...
Легкий темний режим та планувальник завдань як засіб перемикання між темними та темними темами дизайну у Windows 10
Реалізувавши темну тему дизайну у Windows, розробники, однак, не обчислили варіант перемикання між настільки важливими, щоб розмістити його в центрі д...