Інтернет

Огляд браузера Google Chrome

Огляд браузера Google Chrome

Як найпопулярніший браузер у світі, Гугл хром зі своєю аудиторією користувачів 300 мільйонів. Чоловік залишив після себе своїх більш зрілих конкурентів - Mozilla Firefox, Opera та Internet Explorer. Google Chrome молодший за всіх представників цієї Трійці, яка колись веде на ринку браузерів, він з'явився в 2008 році. Але, будучи дітищем заможного та перспективного розробника - компанії Google, Будучи носієм передових технологій, Chrome досить швидко піднявся на вершину симпатії користувачів і тепер впевнено тримає лідерство.

Гугл хром - Найуспішніший клон Хром, Браузер з відкритим кодом, який став платформою для багатьох "Хром, ймовірно" браузери. Однак ні сам хром, ні будь -який інший клон хрому ще не змогли досягти такої популярності, що Google Chrome тримає вже кілька років, займаючи майже половину ринкової фракції браузерів у світі.

Ми детально поговоримо про браузер №1, у його огляді.

 1. Зміст статті:

  • Завантажте браузер
  • Зовнішній вигляд
  • Chrome Applications
  • Закладки
  • Синхронізація
  • Омолор
  • Налаштування
  • Розширення хром
  • Багатополіючий режим
  • Виконання
  • Яка таємниця популярності Google Chrome?

  Завантажте браузер

Google Chrome доступний на своєму офіційному веб -сайті. Його завантаження безкоштовно.

 1. Зовнішній вигляд

Інтерфейс Google Chrome дуже простий: Окрім кнопки головного меню, ми не побачимо жодних інших елементів управління. Сьогодні цю тенденцію перехопили багато браузерів - мінімум кнопок і варіантів, максимальний простір веб -серфінгу. Домашня сторінка браузера відображає попередню часто найчастіше використовувані сайти. Цей список не налаштований, але формується автоматично.

Заздалегідь визначений тип хрому - це шаблон, який можна прикрашати на ваш смак та колір. У магазині розширень браузера представлено величезну кількість тем дизайну.

Шанувальники візуальних закладок можуть вибрати розширення, яке вводить панель доступу до клієнтів у браузер із зображеннями вибраних сайтів.

 1. Chrome Applications

Google Chrome має власну попередньо встановлену панель швидкого доступу, як операційна таблиця Android, де розміщуються мітки різних веб-служб. Він називається панеллю запуску програми. Ця панель відкривається всередині Chrome, коли ви натискаєте розділ "Послуги".

Панель запуску програми також відкривається в окремому невеликому вікні, яке активується за допомогою ярлика на робочому столі або на панелі завдань Windows.

Chrome Applications може бути не на сайтах в Інтернеті, але лише ті, чиї творці дбали про присутність свого дітища в магазині браузера. Переваги додатків насправді трохи трохи. Якщо ви налаштуєте програму сайту для відкриття в окремому вікні (У параметрах контекстного меню), Цей сайт буде запущений у автономному вікні на основі Chrome, але без елементів управління браузером.

Це буде голий вікно із вмістом сайту, щоб керувати, який, добре, ви можете використовувати клавіші гарячого браузера.

Така програма з окремою міткою може бути розміщена на робочому столі, панелі завдань або запуску екрана (Системи Windows 8.1 і 10). Крім того, деякі програми Chrome можуть працювати в режимі офлайн.

Раніше браузер надав для налаштувань можливість створювати автономний додаток з будь -якого сайту. Сьогодні ця функція скасовується, і привілеї запускаються в окремому вікні, встановлені лише в хромі, встановлені в Chrome.

 1. Закладки

Всередині хрому немає такої розробленої системи організації закладок, як це реалізовано сьогодні в оперних браузерах або Vivaldi. Але в той же час, на відміну від останнього, дітище Google може не тільки імпортувати закладки, але й експортувати їх у файл HTML. Такий файл може бути додатково імпортований у будь -який інший браузер, що підтримує імпорт HTML. Варіант закладок у Chrome здійснюється безпосередньо на їхній панелі на домашній сторінці.

Якщо необхідно, можна експортувати закладки у їх диспетчер. Диспетчер відкривається в окремому вікні браузера і пропонує список варіантів управління закладками, включаючи можливість їх експорту.

Серед інших варіантів управління закладками - їх перейменування, перенесення з деяких папок до інших, видалення, створення нових тощо.П.

Доступ до диспетчера закладок також реалізується в головному меню Chrome.

Енспорт закладок зручно при переході на інший браузер. Але якщо ви довго залишаєтесь з Chrome, у випадку перевстановлення операційної системи або використання іншого комп'ютерного пристрою, краще вдатися до функції Синхронізація даних.

 1. Синхронізація

Потрібно трохи синхронізувати дані - лише присутність Обліковий запис Google. Але переваги такої функції можна отримати максимум. Під час перевстановлення Windows, при перевстановленні самого браузера, переходячи на інший комп'ютер, Chrome знадобиться хвилину -дві, щоб автоматично принести себе до стану, в якому він був в останній момент на авторизованому пристрої. Chrome синхронізує.

Форма авторизації Chrome доступна в налаштуваннях браузера. Крім того, ця форма для зручності здійснюється невеликою кнопкою у правому верхньому куті вікна браузера. Ті, хто не має облікового запису Google, можуть пройти процедуру реєстрації в цій формі.

Функція синхронізації в налаштованому хромі. У налаштуваннях браузера для синхронізації можуть бути встановлені лише окремі дані Шифрування пароля.

 1. Омолор

Омолор - Так називають у Chrome комбінованому пошуку та адресному рядку. Якщо ви вводите його в нього URL-Адреса, ми потрапимо на певний сайт. Якщо ви введете в нього пошуковий запит, ми побачимо результати пошуку у вікні пошукової системи за замовчуванням.

 1. Налаштування

Ми отримаємо доступ до налаштувань браузера у його головному меню.

Без функціональності розширень Chrome важко назвати браузер для налаштування. У зв'язку з цим він серйозно поступається ринку новачків Вівальді, Ще один браузер на платформі Хром, У налаштуваннях, за допомогою звичайних інструментів ви можете адаптувати інтерфейс та функціональність до налаштувань користувача - виберіть положення вкладок, бічну панель інструментів, налаштуйте відображення веб -сторінок тощо.П.

Однак хромовані мелодії. Ви можете встановити пошукову систему за замовчуванням, позбутися від вбудованого захисту браузера, додати орфографічну веб-службу, вибрати шрифт та масштаб для відображення веб-сторінок тощо.П. Налаштування Chrome на лівих розділах історії та розширень, а додаткові налаштування розкриваються після натискання відповідного варіанту. Необхідні налаштування можна шукати ключовими словами, введеними у поле пошуку у верхньому правому куті.

 1. Розширення хром

У магазині Chrome представлений найрізноманітніший вміст, порівняно з будь -яким іншим браузером. Додаток Chrome Store попередньо встановлюється в розділі "Послуги".

Процес встановлення розширень, додатків та тем дизайну максимально спрощений. Щоб використовувати можливості магазину Chrome, більше не потрібно входити в систему використання облікового запису Google, як це було раніше. Крім того, після встановлення розширень браузер не потрібен, як це необхідно при встановленні деяких розширень (доповнення) У Mozilla firefox. Вам просто потрібно вибрати зацікавленість або додаток у магазині та натиснути кнопку встановлення.

А потім підтвердьте вибір.

За допомогою розширень Google Chrome можна доповнити різноманітну функціональність - Інформатори веб -служб, калькуляторів, погодних швів, нотаток, читання веб -сторінок, голосового двигуна, радіо, доступ до віддаленого робочого столу та інших корисних дрібниць. Кнопки окремих розширень вбудовані на панель інструментів Chrome. Виконаючи їм контекстне меню, ми отримуємо оперативний доступ до параметрів цих розширень.

 1. Багатополіючий режим

Якщо кілька людей використовують Інтернет на одному комп'ютерному пристрої, їм не потрібно створювати окремі облікові записи в операційній системі. Якщо тільки для Інтернету, то такі окремі облікові записи - Профілі - можна створити всередині Google Chrome. Це робиться в налаштуваннях браузера.

Кожен окремий профіль Chrome може бути локальним, або він може працювати з підключенням до облікового запису Google (з усіма наступними перевагами). Мультиплеєрний режим передбачає ієрархію прав. Перший користувач - Щось на зразок адміністратора. Головний користувач Chrome вирішує, чи можуть інші користувачі, в свою чергу, створювати профілі для деяких користувачів. Якщо головний користувач дозволений у браузері за допомогою облікового запису Google, він зможе мати доступ до історії браузера в інших профілях.

Для переходу від одного профілю до іншого надається швидка зміна облікового запису. Ви можете змінити користувача, натиснувши кнопку з написом імені поточного користувача у верхньому правому куті вікна Chrome.

Для того, щоб не створювати окремий профіль для кожного зустрічного транспорту, який попросить мить перейти до соціальної мережі, Chrome надає Гостьовий режим. Він доступний при зміні користувача, нижче презентації профілів усіх існуючих користувачів браузера.

Гостьовий режим - щось на зразок приватного вікна браузера. Для гостя не відображаються закладки, розширення, історія, заповнені форми авторизації на сайтах та панелі "Послуги" Профілі існуючих користувачів.

 1. Виконання

Google Chrome - це спритний браузер, як і багато його клонів. Секрет продуктивності частково полягає в активному використанні платформи хрому комп'ютерної оперативної пам’яті. Оперативна пам’ять в хромі споживає все - відкриті сторінки, встановлені розширення, плагіни та навіть мітки додатків у розділі "Послуги". Ви можете відстежувати використання пам'яті хрому у своєму диспетчері завдань.

У вікні менеджера завдань ми побачимо всі активні процеси браузера. Кнопка "Заповніть процес" Ви можете, відповідно, швидко завершити процеси ресурсів, якщо питання гостро випуск оперативної пам’яті для інших завдань.

На комп’ютерах з невеликим індикатором ОЗП краще вимкнути рідко використовувані розширення. Це не видаляє їх з розділу розширення, і вони можуть бути активовані, якщо це необхідно. Ви можете увімкнути та відключити розширення в налаштуваннях Chrome, у розділі "Розширення".

Таким чином, відключені розширення не витрачатимуть комп'ютерні ресурси даремно, але в будь -який час їх можна вмикати та використовувати.

 1. Яка таємниця популярності Google Chrome?

Секрет популярності Google Chrome полягає у всебічному поєднанні окремих аспектів, в яких цей браузер справді хороший. А хром багато в чому хороший: Це швидко, функціонально, настроюється, доповнюється розширеннями, дружніми для початківців, постійно оновлюваних, синхронізованих. Перехресна платформа - Один із обов'язкових компонентів рецепту успіху браузера, і Chrome володіє ними.

Chrome також є успішним тим, що він спочатку постачається з готовим до використання, з вбудованим -в оновленому Adobe Flash Player. Це рятує початківців від непорозуміння, чому Flash Game не запускається у вікні браузера, і досвідчені користувачі заощаджують час.

Окрім того, що система Google Chrome вбудована в систему захисту від фішингу та розповсюдження шкідливих сайтів, її можна вдосконалити в мережі, встановивши додаткові розширення. Розширення, що пропонують різні заходи безпеки, у магазині Chrome заповнено. Це розширення для активного захисту від розробників відомих антивірусних продуктів, це також послуги, які відображають репутацію сайтів безпосередньо в результатах пошукових систем.

Взагалі, браузер має достатньо реальних переваг, однак, хром завдячує своєму заможному творцю бути популярним. Google створив Chrome, втомився платити іншим браузерам за просування своєї пошукової системи. Величезні гроші, браузер, а тепер, що займається левовою часткою ринку, практично накладається користувачем у просуванні Google Chrome. І коли хороший продукт не лежить на складі, але активно пропонується на ринку, це значно збільшує його перспективу швидкого успіху.

Офіційний веб -сайт браузера:
https: // www.Google.ru/Chrome/браузер/робочий стіл/індекс.HTML

Що таке безпечний режим для Android та як його ввімкнути
Чим більше індивідуальних налаштувань виробляється користувачем на пристроях Android, включаючи встановлення сторонніх програм, тим більша ймовірність...
Яка різниця між хмарними голосами від звичайного браузера Edge Chromium
В останніх зборах КРЕМНИЙ ХРОМ Розробники розширили інтеграцію в браузер хмарних технологій, впроваджуючи спільне використання з функцією читання вгол...
Ще один голосовий помічник - це розробка Facebook
Змагання незабаром Алекс, Сирі і Google Assistant зробить голосовий асистент Facebook. Компанія веде переговори з постачальниками інтелектуальних спік...