Драйвери та плагіни

Виріжте фотографію в Windows 10 за допомогою стандартного редактора фотографій

Виріжте фотографію в Windows 10 за допомогою стандартного редактора фотографій

Зміст

Після переходу до нової версії операційної системи користувачі навіть не знають про можливість обрізання відео (вибір найкращої точки) зі стандартними засобами Windows 10. Додаток для перегляду фотографій дозволяє легко не тільки вирізати фотографії, але й відеоролики. Процес вирізання відео може зайняти від декількох секунд до десятків хвилин часу.

Ця стаття розповість вам, як вирізати відео на комп’ютері, на якому працює Windows 10. Ви можете вирізати відео за допомогою стандартних систем системи без використання третій партії. В останніх версіях системи вбудовані інструменти для створення відеопроектів можуть замінити морально застарілий виробник Windows Movie.

Як вирізати відео на комп’ютері без програм Windows 10

Довірені фільми та телебачення та фотографії отримали можливість вирізати відео на комп’ютері без використання третіх партій. Не забудьте оновити відео, перш ніж вирізати відео до останньої версії Windows 10. Функції редагування відео та фотографій вдосконалюються та поповнюються з кожним оновленням операційної системи.

Виберіть стандартну програму перегляду відео, якщо ви змінили програми за замовчуванням у Windows 10. Програма фільму та телебачення справді заслуговує на увагу користувача. Підтримує багато різних форматів, хоча це дозволяє вирізати відео без необхідності пошуку найкращих редакторів відео для Windows 10.

 1. У контекстному меню потрібного відеофайлу виберіть Відкрийте з> кіно та телебаченням.
 2. У нижній частині вікна програми натисніть кнопку Редагувати на "Фотографії"> обрізка.
 3. У вікні фото додатка встановіть повзунки (початок та кінець) на відео фрагмента.
 4. Вибравши необхідний фрагмент, натисніть кнопку Зберегти як (Ctrl+S).

У вікні провідника, що відкривається, вказують місце збереження вирізаного фрагмента відео та натисніть кнопку Збагачувати. Вихідний відеофайл не зміниться, вибраний фрагмент оригінального відео буде збережений у зазначеному місці. Процес збереження може тривалий час займатись залежно від потужності комп'ютера та розміру вихідного файлу.

Незважаючи на те, що ми відкриваємо відеофайл у фільмі та телевізійному додатку, редагування та обрізка відбувається безпосередньо на фотографіях. Ось чому можна негайно відкрити правильне відео за допомогою програми Photo. Якщо потрібно, легко ви можете навіть відтворити відео безпосередньо у програмі для перегляду фотографій.

Тепер достатньо піти до розділу Змінити та створити> вирізати (вибір найкращого моменту). Після цього ми опиняємось у зазначеному вище місці. Насправді, щоб вибрати потрібний фрагмент, достатньо встановити маркер початку та кінця фрагмента та натиснути кнопку Зберегти як.

В принципі, у застосуванні фотографії ви можете створити власні відеопроекти (звичайно, не на професійному рівні). Поточні можливості будуть достатньо для більшості користувачів. Достатньо, щоб відкрити програму Фото І натисніть кнопку Нове відео> Новий відеопроект. Після додавання фрагментів до нового проекту відредагуйте їх як завгодно, можна також вирізати правильне відео.

Висновок

Без третій партійних програм користувачі мають можливість вирізати або вирізати відео на комп’ютері, на якому працює Windows 10. Довірена фотографія з магазину дозволяє не тільки обрізати фрагмент, але й створити власні проекти. Багато користувачів використовували для створення подібних відеопроектів у виробнику фільму Windows.

Обробка відеофайлів включає цілий набір завдань. Одним з найпоширеніших є обрізка. З його допомогою невдалих і непотрібних моментів видаляються так, що вміст був більш істотним та цікавим. Сьогодні ми розповімо, як це зробити на комп’ютері з Windows 10.

Виріжте відео в Windows 10

Щоб вирізати відео, зазвичай достатньо, щоб вибрати потрібний фрагмент, використовувати відповідну функцію та зберегти змінений файл. Є така можливість у будь -якому, навіть найпростішому редакторі відео. У той же час ви можете видалити додаткові знімки в режимі онлайн або за допомогою інструментів Windows 10.

Метод 1: до третій розробників

Якщо вас цікавлять широкі можливості для обробки відео, краще негайно звернути увагу на спеціальне програмне забезпечення. Поміркуйте, як вирізати додаткові знімки за допомогою безкоштовного редактора відео VSDC - потужного інструменту для встановлення відеофайлів та створення кліпів за допомогою візуальних та звукових ефектів.

 1. Запустіть файл інсталяції, виберіть мову інсталяції та натисніть кнопку "ДОБРЕ".

Ми приймаємо умови розробників і натискаємо "Далі".

Виберіть місце встановлення та натисніть кнопку "Далі".

У вікні додаткових завдань ми вказуємо, де потрібно створити піктограми програми, і перейти до наступного вікна.

Клацати "Встановіть" І ми чекаємо завершення процесу.

Запустіть програму та натисніть вкладку "Новий проект".

Вкажіть назву проекту, натисніть "Імпортувати вміст", а потім "Прийняти".

Виберіть потрібний файл і натисніть кнопку "ДОБРЕ".

У вікні налаштувань проекту натисніть "Прийняти".

На вкладці "Редактор" Ми відкриваємо панель "Інструменти" І вибрати "Видалення та зрив".Ми починаємо обрізати відео. Спочатку встановіть повзунок ігрової смуги у вихідній точці та натисніть натисніть "Почніть вибір". Тепер ми визначаємо кінець вирізаного фрагмента і клацаємо "Закінчити вибір"Коли редактор виділяє потрібний нам сайт, ми натискаємо "Вирізати".Клацати "Застосувати зміни". Щоб підтвердити дію, натисніть "ДОБРЕ".Ми переходимо на вкладку "Експорт проекту", Виберіть формат, в якому ми хочемо зберегти відео та натиснути "Експорт проекту". Місце збереження файлу буде вказано у стовпці "Рез. файл ".

Для обробки відео для відео знадобиться певний час, тому ми очікуємо повідомлення про завершення перетворення.

Дивіться також: Програми для обрізки відеопотили для встановлення програм на комп’ютері

Метод 2: Інтернет -сервіси

Для того, щоб не встановлювати стороннє програмне забезпечення, ви можете використовувати онлайн-сервіси, які мають більш скромну функціональність, але для скорочення відео дозволяє вам. Серед них є платні ресурси, але є безкоштовні. Деякі потребують реєстрації, інші дозволяють використовувати всі інструменти без обліку. Про те, як вирізати частину відеофайлу за допомогою онлайн -служб, ми вже детально написали.

Читайте більше: Як вирізати відео в Інтернеті

Метод 3: Стандартні системні інструменти

Побудований -в Windows 10 Додаток "Кіно і телевізор", Перш за все, він служить для перегляду власного відеоконтенту, а також фільмів та серії куплених або оренди на веб -сайті Microsoft. Тим не менш, його функціональність достатньо, щоб вирізати відео.

 1. Право -клацніть Клацніть на відеофайлі, виберіть елемент "Відкрити з допомогою" І вкажіть заявку "Кіно і телевізор".
 2. Клацаємо на значок "Редагувати" У вигляді олівця (якщо він не відображається, ми розширюємо вікно) і вибираємо елемент "Вирізати".
 3. Відео відкривається у програмі "Фото".
 4. Використовуючи круглі маркери, розташовані по краях розмноження, ми виділяємо потрібний фрагмент та прес "Зберегти як".
 5. Виберіть місце для збереження нового файлу, придумайте для нього ім'я та натисніть кнопку "Зберегти". Для завершення процесу програмі знадобиться певний час.

Ще один варіант - негайно видалити фрагменти відео в додатку "Фото". Це робиться так:

 1. Запустіть відеофайл ще раз, але цього разу ми вибираємо програму у списку "Фото".
 2. Натисніть піктограму у вигляді олівця та китиці, розташованої на верхній панелі програми, потім "Вирізати". Або натисніть праву кнопку у зоні відтворення відео, у контекстному меню ми відкриваємо вкладку "Змінити і створити" І натисніть "Пити".Щоб завершити процедуру, ми повторюємо ті самі дії, які були виконані в попередній версії.

Тепер ви знаєте, як вирізати відео в Windows 10, і ці спеціальні навички цього не потребують для цього. Досить визначити, які фрагменти потрібні для видалення, і зробити це будь -яким підходящим чином. Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.Опишіть, що вам не вдалося. Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Чи допомогла вам ця стаття?

Багато користувачів стикаються з редагуванням фотографій. Часто виникає потреба вирізати фотографію або вирізати окремий фрагмент з фотографії. Сьогодні ми покажемо, як це досить легко зробити.

Покрокова інструкція буде продемонстровано прикладом операційної системи Windows 10. Тут, у наданому стандартному пакеті, який поєднується разом з операційною системою, всі необхідні інструменти для основних варіантів редагування фотографій збираються.

Візьмемо приклад із прикладом усіх етапів редагування фотографій. Тож почнемо.

 1. Для ясності я завантажую фотографію з Інтернету. Ми редагуємо фотографію папуги. Ми заїжджаємо в пошукову систему http: // www.Google.Com Необхідний запит: "Завантажити фото папугу".

Виберіть і зберегти Мені подобається зображення, натиснувши праву кнопку миші.

Відкрийте збережену фотографію. У правому куті верхньої панелі ми знаходимо опцію: "Змінити" та натиснути на неї.

Режим редагування відкриється наш образ. На правій панелі ми шукаємо кнопку: "Виріжте" і натисніть на неї.

На екрані з’явиться рамка з областю вирізання фотографій.

Використовуючи курсор миші, виберіть частину фотографії, яку потрібно залишити (я вибрав папугу зліва).

На верхній панелі праворуч ми знаходимо кнопку з перевіркою. При наведенні курсору з’явиться вікно з написом: "Застосувати". Клацніть на галочку.

Тепер нам потрібно зберегти зміни. На місці, де зараз була значок з галочку. Клацніть на неї.

всі. Тепер наші зміни набули чинності. Щоб перевірити результат, ми знову відкриємо завантажену фотографію з Інтернету.

Як ви бачите зараз на фотографії, замість двох птахів, було лише одне. Фото вирізано.

Редагування фотографій прості, швидкі та прості. Тепер спробуйте зробити те саме, використовуючи наші поради. Також читайте про зменшення розміру фотографії через фарбу редактора та в Інтернеті.

Телефон сильно нагрівається, як йому запобігти
У сучасній статті ми говоримо про те, чому телефон нагрівається, як боротися з надмірним перегрівом і тим, що загалом загрожує занадто довгим впливом ...
Pointerfocus - вдосконалений візуалізатор курсору миші
У Windows 10 ви можете збільшити розмір курсору і змінити його колір, але часто цього недостатньо, як для його візуалізації на екранних зображеннях та...
Як приховати розділ диска в середовищі Windows
Як приховати розділ диска у Windows, щоб він, точніше, до інформації, розташованої на ній, не мав доступу до третіх сторін, дітей чи родичів, які не п...