Оптимізація

Оновлення для додатків POST та календаря в Windows 10

Оновлення для додатків POST та календаря в Windows 10

Зміст

Ми рекомендуємо Яндекс.Браузер браузера з Yandex. Однією з функцій є турбо -режим, який прискорює завантаження веб -сторінок за рахунок зменшення обсягу даних, що передаються на ПК ПК. Безкоштовно завантажити >>>

Програми> Інтернет> Поштові програми> Завантажте пошту та календар (Windows 10)

ЗАВАНТАЖИТИ
Назва: Пошта та календар (Windows 10)
Розробник: Microsoft
Оновлено: 30.06.2018 05:43
Ціна: безкоштовно
Російська мова є
ОС: 10
Розмір: -

Пошта та календар (Windows 10) - Програми для ПК, планшетів та смартфонів, які допомагають контролювати свою пошту, керувати графіком та залишатися на зв’язку з друзями та колегами роботи.Office 365, Exchange, Outlook рахунки підтримуються.Com, gmail, yahoo! та інші поштові послуги, що працюють на протоколах POP3 або IMAP.Основні особливості: Створення електронних повідомлень ніколи не було простішим та ефективнішим, оскільки знайомі багаті можливості Microsoft Word вбудовані у формі. Вставте таблиці, додайте роботу із зображеннями з вхідними повідомленнями, використовуючи нові сенсорні жести, які допоможуть вам переглянути, сортувати та архівувати повідомлення.Навігаційна панель включає зручний перемикач, який дозволяє легко перемикатися між поштою та календарем, прискорюючи операцію.Додаток календаря оптимізований для обміну та включає розширену підтримку організації зустрічей та управління щільним графіком. Календар містить зручні та інформативні розклади, наприклад, за днями, тижнями та місяцями.Інтерфейс багатомовний.Необхідно: Windows 10Windows 10 Підтримувані мобільні процесори: ARM, x86, x64.

Скріншоти Пошта та календар (Windows 10):

Всі скріншоти (2)

Завантажте пошту та календар (Windows 10)
Топ сьогодні: Поштові програми
Розширений локатор електронної пошти 1.62 Програма для обробки списків електронних адрес для отримання детальної інформації
Пробка інструментів відновлення для пароля Outlook 1.2.35 Утиліта відновлення пароля та файли Outlook PST Microsoft
Mozilla Thunderbird 68.3.0 Поштова заявка. Існує побудований захист від спаму, підтримки SSL, шкури, налаштованих тюльбарів та багатьох розширень
Outlook Express Backup 6.5 Дозволяє робити повні копії поштового бази даних та всі налаштування клієнта Outlook Express Mail
Mail.ru 3.0 бета -плагін для поштових програм! І Outlook Express. Допомагає прочитати букви, спотворені під час надсилання, а також дозволяє перетворити російський текст у латинську та навпаки один клацання на один клацання
Нові пункти: Поштові програми
Mozilla Thunderbird 68.3.0 Поштова заявка. Існує побудований захист від спаму, підтримки SSL, шкури, налаштованих тюльбарів та багатьох розширень
Бат! Головна 9.0.8 Програма для роботи з електронною поштою з багатьма унікальними функціями, які полегшують повсякденну роботу
Бат! Pro 9.0.8 Популярна поштова програма з дуже широкими можливостями для роботи з поштою
Dreammail Pro 6.2.п’ять.18 безкоштовна пошта, а також RSS-читач з багатомовним інтерфейсом
Mozilla Thunderbird Portable 60.дев'ять.1 Поштова програма з багатьма корисними можливостями, включаючи віртуальні папки, блокування спаму та можливість налаштування панелі інструментів за власною вільною волею

Відгуки про пошту та календар (Windows 10)

"Прочитайте / напишіть свої огляди Інтернет / поштові програми / Пошта та календар (Windows 10) 17.9330.21365.0

Незважаючи на очевидні переваги, нова операційна система Windows 10 має свої недоліки. Звичайно, їх виправляють розробники, але цей процес не швидкий. Часто користувачі стикаються з однією загальною проблемою - програма пошти не працює в Windows 10. Окрім пошти, календар апарату та люди також не запускаються. Що робити, якщо подібна проблема виникла і у вас є? Для вирішення ви можете використовувати три способи.

Ми використовуємо командний рядок

Для вирішення проблеми за допомогою програми необхідні пошта та календар:

 1. Перевірте, що ви перебуваєте в системі під локальним рахунком. Якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft для введення Windows, вам потрібно вийти з нього та ввести за допомогою локального. Це можна зробити, ввійшовши в параметри - рахунок - ваш рахунок.
 2. Запустіть командний рядок від імені адміністратора (натиснувши "Win+X" та виберіть відповідну точку).
 3. Введіть команду до консолі: Get -appxpackage -allusers * communi * | Видалити тапспакат І натисніть Enter.
 4. Після цього відкрийте провідник, введіть адресу: %Localappdata%comms і вийміть весь вміст цієї папки. Один файл неможливо видалити, потрібно буде перезапустити систему та повторити процедуру видалення.
 5. Відірте магазин Windows та встановіть програми пошти та календаря.
 6. Після цього ви можете знову скористатися обліковим записом Microsoft.

Ми видаляємо пакети оновлення

Було помічено, що повідомлення пошти та люди перестають працювати після встановлення деяких оновлень системи. Тобто, видаливши оновлення, робота цих додатків повинна відновити. Для цього необхідно:

 1. Як і в наведеному вище методі, перейдіть до Windows за допомогою локального облікового запису.
 2. Перейменуйте приховану папку Comms у Comms.Старий (він знаходиться в C: useriyamappdatalocal).
 3. Перезавантажте комп'ютер і видаліть папку Coms.Старий.

Ми використовуємо диспетчер для завдань та діалогове вікно

Для цього методу вам знадобиться:

 1. Відкрийте менеджер завдань (CTRL+SHIFT+ESC) та перейдіть на вкладку Службу.
 2. Зупиніть усі послуги в групі UniStackSvcgroup (натисніть праву клавішу та виберіть STOP).
 3. У вікні виконати (спричинене комбінацією Win+R) Запустіть команду C: WindowsSystem32esentul.Exe /d %localappdata %commsunistoredbstore.Об'єднання І перезапустіть комп'ютер.

Висновок

Отже, як ми бачили, нове програмне забезпечення приносить із радістю додаткові труднощі для користувачів операційної системи Windows. З іншого боку, немає проблем, які неможливо вирішити, і всі рекомендації в більшості випадків.

27 лютого 2017 р. 3:43

Глава програми та програма календаря в програмах Windows 10 Lynn Ayres (Lynn Ayres) розповідає про нові вдосконалення.

Ми знаємо, наскільки важливо вам бути в курсі всіх електронних повідомлень та ефективно керувати своїм часом. Тому наша робоча група в програмах "Пост" та "Календар" у Windows 10 завжди прагне знайти нові способи цього. Ми не тільки покращили архітектуру для підвищення продуктивності та швидкого впровадження інновацій, але й пропонуємо ряд нових функцій.

У найближчі кілька тижнів ці інновації будуть розгорнуті серед усіх користувачів цих додатків із обліковими записами Outlook.Com та офіс 365. Після цього ми спробуємо забезпечити ці вдосконалення для рахунків інших постачальників.

Сортування пошти допомагає зосередитись на основному

Щодня нам доводиться обробляти все більше електронних листів, які буквально затоплюють наше життя, вимагаючи уваги. Ось чому ми пропонуємо вам новий спосіб зосередитись на головному. Тепер у програмі "Пост" "Складання" розділено на дві вкладки: "Сортування" та "Інші". Найважливіші повідомлення відображаються на вкладці "Сортовано", а решту можна легко знайти на іншій вкладці, де вони не заважають роботі. Листи до падіння папки "відсортованої" з урахуванням того, що люди, з якими ви спілкуєтесь, і що є в самому листі (бюлетені, автоматично створюють повідомлення тощо.). Ця функція програми легко вимкнути в будь -який час, вибравши Параметри> Читання. Щоб налаштувати сортування пошти, просто натисніть на лист та виберіть команду Переходити до "відсортованого" або Переходити до "інших".

Нова функція сортування пошти дозволить вам швидко перейти до важливих листів.

Зосередьтеся на собі та приверніть увагу інших допоможе згадати

З посиланнями (@mentions) стане легше та швидше працювати разом з поштою. Введіть символ @ в будь -якому місці повідомлення електронної пошти. З'явиться список ваших частих контактів, і доступ до вашого каталогу також відкриється - просто виберіть потрібну людину. Його ім'я буде виділено синім кольором, показуючи, що його участь потрібна в розмові. Якщо ця людина ще не отримає ланцюжок цих повідомлень, його ім'я буде автоматично додано до поля "хто", щоб він отримав копію листа.

За допомогою @mentions згадується, легко додати контакти та привернути їх увагу.

Крім того, згадки @mentsions допомагають не забувати про свої завдання. Символ @ з’являється у списку повідомлень, де вас згадували, тож ви негайно побачите, які непрохідні літери потребують вашої уваги. Є також фільтр, який дозволяє сортувати лише ті повідомлення, де вас згадували. Коли ви відкриваєте лист, ви можете легко знайти згадку про своє ім'я, виділене синім.

Кольорові категорії для подій календаря дозволяють краще планувати свій час

Завдяки останньому поновленню "календаря" ви можете ефективно спланувати день, розповсюджуючи події календаря в різних кольорових категоріях, що допоможе швидко переглянути та чітко з'єднати подібні події. Нас найчастіше запитували про це, користувачів календаря, і наша група із задоволенням пропонує таку функцію, зручну для роботи.

Розподіляючи події за категоріями, це легко переглядати та зв'язувати подібні події.

Календарі інтересів допоможуть дотримуватися ваших улюблених свят та розклад подій

Календарі корисні не лише для планування роботи та особистого життя, але й для інформування про те, що вам цікаво. Нещодавно ми представили функцію святкових календарів, щоб ви могли відстежувати свята, фестивалі та інші публічні події у вибраній країні, а також планувати їх візит. Тепер ми пропонуємо функцію інтересів на основі Bing: за допомогою їхньої допомоги ви можете стежити за телевізійною програмою та іграми улюблених команд. Наприклад, для футбольного сезону зручно скласти графік ігор улюбленої команди чи команди головного суперника. З часом ми додамо цю функцію графік цікавих подій у різних регіонах.

Додайте календарі інтересів, щоб контролювати, що вас цікавить.

Тепер ви завжди будете знати про свої застереження та доставку

Слідом за всіма етапами планування подорожей або доставки товарів непросто. До цього ви вже могли керувати такими терміновими питаннями через те, що інформація про бронювання та доставку товарів автоматично додала до календаря з електронних повідомлень. Тепер у папці "Вхід" та в календарі буде доступна спрощена підсумкові картки, що дозволяє швидко перейти до інформації про бронювання та доставку, зареєструватися на рейс, змінити готель, організувати прокат автомобілів або стежити за станом доставки посилки одним натисканням кнопки. І своєчасні сповіщення завжди надаватимуть відповідну інформацію. Ця функція увімкнена за замовчуванням: вона може бути налаштована в параметрах "подій з повідомлень" вашого облікового запису в Інтернеті.

Ви завжди будете знати про свої застереження та доставку.

Нові функції розширюють можливості запрошення календаря

Окрім основних можливостей, згаданих вище, ми працюємо над меншими, але не менш приємними вдосконаленнями. Зараз Bing відображає рекомендації місць, що дозволяє швидко додати популярні адреси. Для зустрічей в мережі ви можете додати Skype, а акаунти Office 365 з'явилися у помічнику планування. З інновацій слід згадати набір кумедних емоджи, а також засоби вибору людей, завдяки якому його легко переглянути та вибрати контакти для зустрічі в календарі. І щоб дізнатися більше про будь -яку людину в календарі, тепер ви можете перейти до програми "людей" у Windows 10. Ці оновлення реалізуються на основі інших нещодавно детальних функцій та вдосконалень у програмах "Пост" та "Календар". Сюди входить, зокрема: можливість показувати повідомлення "вхідні" у новому вікні та перетягувати події календаря, підтримка нових листів (*.EML) та календарні події (*.ICS), а також інтеграція з календарем на панелі завдань Windows 10 для зручного перегляду майбутніх зустрічей.

Створюючи запрошення календаря, перегляньте рекомендації місць, наприклад, адреси кав’ярень у вашому місті.

Ми пропонуємо вам перевірити останні програми "Повідомити" та "Календар" та поділитися своєю думкою, вибираючи меню Параметри> Відгуки.

Збільшити об'єм мікрофона в Windows 10
Велика кількість користувачів стикається з необхідністю підвищення чутливості мікрофона в Windows 10. Ви можете налаштувати роботу цього пристрою, але...
Як швидко перезапустити меню «Пуск» у Windows 10 1903
Windows 10 постачається з повністю переробленим меню запуску, поєднуючи класичні ярлики додатків із "Жити" плитки, що з'явилися в Windows 8. У версіях...
Який портовий диска BaseLayer знаходиться в Windows 10 1903 і як його відключити
Відкриваючи обладнання для управління дисками в останній версії Windows 10, ви можете несподівано знайти базовий диск із файловою системою NTFS І позн...